Halvale teele

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Re: Halvale teele

PostitusPostitas Loop » 10. September 2013, 00:54

oi ma olen ka ikka nii elevil praegu , mida hekki toimub , väga kvaliteet vaatamine, super seriaal , millised finaal episooodid :) !! , praegu isegi järgmise nädala promo ei saa midagi ette näidata, kõik läheks spoilerdamise alla aga fakk täiega tahaks teada mis edasi saaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaab!!

väga hull möll käib :D praegu emotsioonid laes
Kasutaja avatar
Loop
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 354
Liitunud: 26. August 2010, 10:27

Re: Halvale teele

PostitusPostitas Forzelius » 10. September 2013, 04:20

4.13

Spoiler :
Lõpp oli küll selline, et isegi hingata ei saa. Terve see osa alates telefonikõnest ja fake-tünnipildist oli classic brba. Niipea, kui Walt rääkis telefonis ette, kelle ta kõik maha on löönud, oli selge, et siit saabki alguse Heisenbergi avalik ristilöömine...kuidagi. Aga suurepärane on see, et seda, kuidas see juhtub, ei oska ikka aimata. Kui hooaja alguses tundus, et asja põnevaim külg on ehk see, mis saab peale seda, kui ta seal pannkoogi-dineris on, siis nüüd pigem see, et kuidas ta üldse vahele jääb ja uuesti ära pääseb.
Lõpu-shootout oli alates sellest hetkest etteaimatav, kui nad kõrbesse liigselt jokutama jäid. Mitte midagi ei toimu põhjuseta ning see pikaaegne istumine seal oli see, mis reetis. Mingi hetk ma taban end lihtsalt seda sarja vaadates mõtlemast, et mis oleks loogiline järgmine käik, kuidas asjad perse keerata ja vaataja kursilt kõrvale visata. Seekord läks küll täppi, aga üldiselt teeb VG väga hästi selliseid manöövreid. Mis puutub Walti vahistamisse, siis geniaalne oli vastata Jessiele nii, sest kui ma ei eksi, siis peab nende Miranda õiguste ette lugemisel vastama jaatavalt ning tekkis kohe mõte, et äkki see on kogu see asi, mis ta konksu otsast päästab - tükike õnne. See oleks nii Waltilik, et tal isegi vahele jäädes plaan on. Ning Jessies niimoodi reaktsiooni otsimine kutsub väga edukalt esile sellise konfrontatsiooni, mis politseinikud korraks rutiinist kõrvale viskaks ning paneks neid unustama, et nad ei saanud Waltilt suulist kinnitust. Isegi üks Dexteri jorss sai 7. hooajas niimoodi mistriali ju. Too härjafetishiga vend.
Kuid ega ta nüüd tegelikult enne shootouti seal autos küll sellise moega ei istunud, et just oli uue geniaalsusega hakkama saanud. Tahaks öelda, et saab niimoodi lõa otsast ära, et Hank, Jesse ja Gomez saavad surma ja sellepärast pääseb, aga see ei seletaks ikka seda, miks ta siis on the run olema peab. Põnev-põnev-põnev, saab näha.


Spoiler :
See zoom Cranstonile, kui Walt mõistis, et NÜÜD on kõik läbi, oli SITAKS hea. Meenutas (ning mõnevõrra võib isegi võrrelda) Ristiisa 2 lõppu, kui Michaelile samamoodi peale sõideti ja ta taipas, et ta on oma perekonna kaotanud.


Ainuke asi, mis häiris selle lõpu juures:
Spoiler :
tundub tsipa ebarealistlik, et nad vaatajale tõsimeeli üritavad sisendada lootust, et sealt keegi elavana välja saab tulla. Hankist ja Gomezist räägin. Mitusada kuuli lendas sinna auto poole juba enne seda kui nad varju said. Kas need tüübid on tõesti samal ajal mingi prestiižne hit-man crew aga ei taba ca 10 meetri pealt kahte märklauda? Pean tunnistama, et kaotaksin respekti BrBa tiimi vastu, kui mõlemad kordnikud sealt elusalt välja tuleksid. Algselt oli mõte, et Gomez saab kohe surma ja Hank jäetakse cliffhangeriga, aga kui mõlemad ellu jäävad seal, siis on küll natuke sitasti läbi koordineeritud tulevahetus.
Mis ei tähenda, et mul ei oleks kahju (jah, nüüd oleks isegi Gomezist kahju, kes on terve BrBa ajal olnud üks ebasümpaatsemaid karaktereid). Saab näha.


Sarja lõpuks mõtlesin
Spoiler :
et äkki minnakse seda shieldi-wire stiilis lõppu, kus
Spoiler :
peategelane kaotab selle, mis teda defineerib (shieldis-wires tänavatel kunn olemine)
Spoiler :
brbas siis raha, kuna Walt sellepärast üldse pihta hakkaski, aga säilitab vabaduse ja pääseb priilt.Ehk siis jääb üldse kõigest ilma, vähk tuleb tagasi ja on punktis 0, aga hoopis teine inimene, kui aasta aega tagasi. Oleks traagiline ja mitte nii tavaline väljapääs.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Halvale teele

PostitusPostitas Loop » 10. September 2013, 12:52

forza , õige jutt puha
muide
Spoiler :
ma olin nii hirmul kui hank rääkis oma naisega telefonis ja kõik ümbritsevad helid vait jäid siis ma lootsin et hanki nüüd kusagilt kaugelt snaiperiga maha ei võeta , õnneks ei võetud ....aga ikkagi kui auto tuli ja nad tule avasid siis ma ehmatasin , aga kahtlane ja et nad pihta ei saand siis kui tulistamine algas ..aga no eks näha oleee mis saab..


ja boardwalkil algas uus hooaeg oi praegu on nii seriaalilised ajad minujaoks (shield on ka praegu seriaal mida jälgin , teistkorda siis elus. veits offtopic.

muide breaking bad tundub vist olevat selline seriaal et väga super , aga kas viitsiks teist korda vaadata ? vb kunagi väga kauges tulevikus , aga ühekorra vaatamiseks ju spets. ülispets.
Kasutaja avatar
Loop
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 354
Liitunud: 26. August 2010, 10:27

Re: Halvale teele

PostitusPostitas Priit » 10. September 2013, 15:45

Spoiler :
Hank ja Gomez saavad raudselt surma, Jesse võib pääseda. Olen suht kindel, et see final faceoff on Walt vs. Nazis. Aga mispärast ja kuidas selleni jõutakse, seda ei tea.
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

Re: Halvale teele

PostitusPostitas Ronet » 10. September 2013, 17:43

Spoiler :
Väga ei tahaks, et see lõpuvärk Walt vs natsid oleks.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Halvale teele

PostitusPostitas Garli » 10. September 2013, 17:54

Spoiler :
Mida muud see ikka olla saab? Vaevalt, et viimase kolme osaga enam mingeid uusi tegelasi tutvustama hakatakse.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

Re: Halvale teele

PostitusPostitas Defexer » 10. September 2013, 19:30

Spoiler :
kaldun ka seda arvama ja see seletaks, miks ta hooaja esimestes osades omale machine guni ostis ja koju läks.
Kasutaja avatar
Defexer
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1175
Liitunud: 31. Juuli 2008, 21:29

Re: Halvale teele

PostitusPostitas Forzelius » 11. September 2013, 10:57

Spoiler :
Mulle meeldib see teooria, et natsi-Jack saab surma ja hoopis Toddist saab Walti lõpuboss. Selle slashfilmi "10 asja, mida õppisime 4.13'st" vihjas ka veidi sellele tolle "The Devil You Know" segmendiga. Eriti too kaader, kus Walt istub diivanil ja nö õla peal on punases toonis fookusest väljas Todd.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Halvale teele

PostitusPostitas Rain » 11. September 2013, 20:15

Ärge mõelge nii palju, rikute veel ilusa asja enda jaoks ära. :)
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

Re: Halvale teele

PostitusPostitas Garli » 19. September 2013, 15:44

Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

Re: Halvale teele

PostitusPostitas Soprano » 23. September 2013, 06:17

Pilt

:!: :!: :!:
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Halvale teele

PostitusPostitas Forzelius » 23. September 2013, 18:10

Dat lõpustseen, suht OLD kiita BrBat jne, aga siiski:
Spoiler :
see, kuidas WW oli "fuck, ma ei saa ju nii sita repiga lahkuda"ja sealt Alaska kaenlaaugust gtfo's, oli päris stiilne.
Esimest korda vaatasin ka preview'd, kuigi see midagi ei reeda nagu ikka. Loodan, et Walt lahkub väärikalt, ükskõik kuidas ta tegelase saatust ei lahendata, siis loodan vähemalt, et ta teekond lõppeb nii nagu Heisenberg seda tahaks. Viimaste osade ajal ongi enim häirinud (mitte vaatamist, sest see kõik on väga hästi tehtud, vaid pigem kuna tegelane on sümpaatseks tehtud selle läbi, et tal sitasti läheb) see, et ta ei saa respekti, mida ta väärib. Seetõttu loodangi finalest, et läheb mürtsuga (välja?).
Spoiler :
see, kuidas ta käsi rusikasse pigistus ja viskiklaasi sinnapaika jättis oli ikka kvintessentsiaalne Heisenberg. Loodan, et teeb 8. hooaja Jack Bauerit vms.


Also, selle lõpu kohta:
Spoiler :
(18:20:02) <+Forzelius> ma ei saa aru, miks kõik imdb boardidel arvavad (Brba spoilerid) et see, et walt nägi seda gray matteri asja, tähendab, et ta nüüd elliotile ja gretchenile järgi läheb. imo see lihtsalt triggeris temas selle, et ta ei lahku nagu t**s ja võtab selle, mis kuulub talle.
Ehk siis tõenäoliselt ei kohta elliotti ega gretchenit finaalis, vähemalt ma arvan. Liiga vähe aega nende tegelastega uuesti jändama hakata, pigem Walter lihtsalt taipas, et ta ei soovi niimoodi välja minna ja endast sellist muljet jätta. Sest Walter on alati uhke mees olnud. Loodan seda vähemalt.


Also, veidi ebahoomatav oli see, et
Spoiler :
ta kuhugi sealt baarist põgeneda jõudis politsei eest. 1. ta oli esimest korda üldse sealt konkust väljas mingi mitme kuu jooksul ja ei tunne absoluutselt seda kohta, 2. tal oli väga kiiresti halvenev füüsiline tervis. Suhteliselt pisiasi, aga veidi jäi häirima. Siiski mitte eriti, vaadates, kui vingelt BrBa muusikat seal lõpus kasutati ja kui sümboolselt see viskiklaas sinna üksinda jäi. Alates sellest rusikapigistamise ajast tuli paratamatu muie suule, sest Heisenberg oli tagasi.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Halvale teele

PostitusPostitas Loop » 23. September 2013, 19:06

oeh , vägev ! praegu niipalju mõtteid peas , jube hea oleks kellegiga kusagil praegu natuke napsutada ja sellest seriaalist rääkida , aga kahjuks kõik mu tuttavad ja sõbrad kes seda jälgivad on alles kusagil 4jandas hooajas jne , nii et pean emotsioone üksi seedima .
aga kõva värk jah, järgmine nädal tuleb siis ajalooline vaatamine , võiks mingi pooleteisetunnine osa tulla .
Kasutaja avatar
Loop
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 354
Liitunud: 26. August 2010, 10:27

Re: Halvale teele

PostitusPostitas Soprano » 24. September 2013, 03:17

Lõpustseen:
Spoiler :
Pilt


Mõned ägedad kokkulangevused varasemate episoodidega:
Spoiler :
Pilt

Pilt

Pilt

Pilt


Also, see:
Spoiler :
Pilt

Crackpot Theories Of The Week:
Mr. Magorium’s Wonder Emporium is about a dying man who spends the film trying to ensure the survival of his legacy. When he dies (which he does) he cites the stage directions of King Lear (you know, the story of a demented man and his three children each of whom make a case for being his legitimate heir…eh? eh?) which simply read “he dies.” Is Walter White headed this way? Yes. Was Vince Gilligan making a pointed comment on Walt’s fate or just a joke about how terrible an eternity with Mr. Magorium’s Wonder Emporium would be? Maybe both.

jne. ehk siis soovitan soojalt lugeda väga huvitavaid kokkuvõtteid iga episoodi kohta ja kuulata podcasti The Ones Who Knock @ /Film.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Halvale teele

PostitusPostitas Defexer » 25. September 2013, 09:26

Kasutaja avatar
Defexer
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1175
Liitunud: 31. Juuli 2008, 21:29

EelmineJärgmine

Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 9 külalist

cron