Halvale teele

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Re: Halvale teele

PostitusPostitas ruut » 25. September 2013, 19:05

Mul läks ikka väga kaua et selle seriaali vaatamisega alustada - esimese osa vaatasin ära eelmisel nädalal. Tänaseks olen up to date ja noh, kurat, kvaliteetsari on kvaliteetne. Ühtlanepinge on õhus ikka, ja see on ikka äre kuidas vaataja emotsioonidega mängitakse/manipuleeritakse.

Soprano postitatud paralleelidest veel -
Spoiler :
Pilt
Kasutaja avatar
ruut
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 990
Liitunud: 23. Mai 2009, 22:31

Re: Halvale teele

PostitusPostitas Priit » 30. September 2013, 07:29

Ja ongi lõpp.

Oli tore.

Aga raisk, need reklaamid ajasid mul küll kohati närvi mustaks.
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

Re: Halvale teele

PostitusPostitas Loop » 01. Oktoober 2013, 00:41

ruut kirjutas:Mul läks ikka väga kaua et selle seriaali vaatamisega alustada - esimese osa vaatasin ära eelmisel nädalal. Tänaseks olen up to date

oi sa lasid ikka ulme maratoni :)) sa käid tööl ka või miskit v? hehe
Spoiler :
lõpp . lõpp hea kõik hea mis seal ikka (Y)
Kasutaja avatar
Loop
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 354
Liitunud: 26. August 2010, 10:27

Re: Halvale teele

PostitusPostitas ruut » 01. Oktoober 2013, 11:24

Loop kirjutas:
ruut kirjutas:Mul läks ikka väga kaua et selle seriaali vaatamisega alustada - esimese osa vaatasin ära eelmisel nädalal. Tänaseks olen up to date

oi sa lasid ikka ulme maratoni :)) sa käid tööl ka või miskit v? hehe

Coincidentally ma just töö juures vaatasingi seda, paralleelselt töötegemisele.

Viimane episood oli
Spoiler :
täiuslik. Võib olla isegi pisut LIIGA täiuslik. Kõik lahtised otsad seoti kokku, kõik vajalikud näod näidati ära jne.
Kasutaja avatar
ruut
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 990
Liitunud: 23. Mai 2009, 22:31

Re: Halvale teele

PostitusPostitas hint » 02. Oktoober 2013, 18:16

Okei, sai siis lõpuks need viienda hooaja 8 viimast osa ära vaadatud. Pea aasta pidi neid miskipärast ootama, aga kurat. Milline uskumatu jada ülihäid episoode. Kõik 8 osa niivõrd kendasti hoiab ja kruvib aina edasi ja lõpuks sulandub sujuvalt kokku vägagi rahuldava lõpuga. Tõesti annab ikka nii head asja teha.
Kasutaja avatar
hint
Eliit
 
Postitusi: 863
Liitunud: 03. Juuli 2009, 18:18

Re: Halvale teele

PostitusPostitas Defexer » 02. Oktoober 2013, 18:39

Ise veidikene pettusin ja lõpp oli ikkagi liiga pehmo või vähemalt esitati see minule kui vaatajale üsna pehmelt ette. Vast sellepärast, et ootasin rohkem dramaatilisust aga jättis liiga külmaks. Muidugi episood oli alati hea nagu ikka aga arvestades, et tegemist oli viimase osaga oleks võinud see kuidagi süngemalt välja kukkuda.

Oli tore.
Kasutaja avatar
Defexer
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1175
Liitunud: 31. Juuli 2008, 21:29

Re: Halvale teele

PostitusPostitas hint » 02. Oktoober 2013, 18:53

Hah. Ma just vaatasin reitinguid ja see aastane "mid-season break" viienda hooaja keskel osustus ikka üliedukaks AMC jaoks. Kogu see netis leviv hype sai vist ikka reaalselt jalgu alla selle aja jooksul ja reitingud kahekordistusid. Vast hakkame siukseid ilma otsese vajaduseta pause edukate sarjade viimastel hooaegadel tihedamini nüüd nägema.
Kasutaja avatar
hint
Eliit
 
Postitusi: 863
Liitunud: 03. Juuli 2009, 18:18

Re: Halvale teele

PostitusPostitas Loop » 02. Oktoober 2013, 22:13

nii tegelt ongi , et
Spoiler :
lõpp oli lihtsalt rahuldav, otsad tõmmati mugavalt kokku. Aga ausalt öeldes ma isiklikult ootasin midagi rohkemat ja šokeerivamat
Kasutaja avatar
Loop
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 354
Liitunud: 26. August 2010, 10:27

Re: Halvale teele

PostitusPostitas Garli » 03. Oktoober 2013, 14:56

Viimane episood oli perfect. Vaatasin teist korda ka ja meeldis veelgi rohkem.

Loop, Defexer
Spoiler :
Ma olin juba enne viimast osa mõtisklemas, et tegelik seriaali kliimaks oli juba Ozymandias'is (eel-eelviimane osa) ja ei arvanudki, et lõpus midagi meeletult suurt veel juhtumas on. Ja minu arust ongi hea, et kliimaksit päris viimasteks minutiteks ei hoitud. Saadi sellega veidi varem ühelepoole ja jäi aega otsad ilusti kokku tõmmata.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

Re:

PostitusPostitas Pixie » 07. Oktoober 2013, 22:01

Soprano kirjutas:P.S. maailma parim lehekülg:
http://www.savewalterwhite.com/

Hah, ma mõtlesin, kas see on päriselt ka kuskil üleval, aga unustasin ise kontrollida. :D

Olin plaaninud vaadata Breaking Bad'i tasa ja targu. Esimene hooaeg oligi selline slow burn, kulges väga rahulikult, kuid ma nautisin suurt tähelepanu tegelastele ja nende arengule. Edaspidi hakkas leidma aset järjest hullemaid pöördeid, episoodid lõppesid nõmedate cliffhanger'itega, nii et nädal peale seriaaliga vaatamise alustamist, oli juba series finale ära nähtud. Nii palju siis rahulikust vaatamisest. Viies hooaeg oli täielik shitstorm, nii palju asju toimus ja kui seriaal suudab mind panna üle oma tekiääre piiludes arvutiekraaniga mölisema, siis on tegemist hea seriaaliga.

Lugesin teema läbi ja tundub, et Skyler ei meeldinud eriti kellelegi. Vingus tõesti palju ja tegi Walt'ile meelega haiget, aga samas, kui mõelda, kuidas paistsid asjad tema vaatevinklist... Ta oli hästi kirjutatud tegelane ja oma vigadest hoolimata, meeldiv. Selles mõttes, et ma tahtsin temale õnnelikku lõppu. Küll aga oli pinnuks silmas Jesse, sest ma ei saanud osadest tema otsustest aru. Ootasin, et neil Walt'iga saab olema mingi eriline bromance või isa-poja suhe, kuid isegi kui neil tekkis hea läbisaamine, juhtus peagi midagi, mis nad taaskord tülli ajas. Mõlemad siiski hoolisid teineteiset ja üritasid säästa oma partneri elu. Teatud eranditega, ofc. Veel meeldisid Hank ja Marie, nende suhe pidas vastu rasketele aegadele ja Hank'i puhul oli sügavust (nt lõbus käitumine kolleegide ees vs. isiklikud katsumused), mis tegi ta hoobilt kohe väga huvitavaks.

Viimane episood oli tubli ja tõmbas lahtised otsad kokku. Jah. Aga sellele eelnevad peadpööritavad sündmused olid nii pingelised, et *somewhat* kergelt kulgenud lõpp tekitas tunde nagu midagi oleks puudu. Võib-olla peaks ka teist korda veel vaatama. Siiski, tegemist korraliku series finale'ga ja seega saan ma rahul olla. Nüüd on ka võimalik natuke rohkem vabalt netis ringi kolada; enne oli pidevalt oht sattuda BrBa spoilerite otsa. Eelneva nädalaga hakkasid sõnavarra ilmuma sõnad nagu 'bitch', 'yo' ja 'bounce' ning meresool meenutab vist tükk aega Blue Sky'd.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Halvale teele

PostitusPostitas Pixie » 08. Oktoober 2013, 11:01

Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Halvale teele

PostitusPostitas Defexer » 24. Oktoober 2013, 17:46

Korralikust kraamist voolitakse korralik pask ümber. :pööritus:
https://www.youtube.com/watch?v=PoH2gu7snwc
Kasutaja avatar
Defexer
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1175
Liitunud: 31. Juuli 2008, 21:29

Re: Halvale teele

PostitusPostitas Loop » 24. Oktoober 2013, 20:27

houston we have a problem.
Kasutaja avatar
Loop
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 354
Liitunud: 26. August 2010, 10:27

Re: Halvale teele

PostitusPostitas Forzelius » 24. Oktoober 2013, 22:10

Lol, seda võiks järgmisel Soprano sünnipäeval vaadata. Kuskil õhtu lõpupoole või nii.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Halvale teele

PostitusPostitas Rain » 24. Oktoober 2013, 22:49

Defexer kirjutas:Korralikust kraamist voolitakse korralik pask ümber. :pööritus:
https://www.youtube.com/watch?v=PoH2gu7snwc

No tule taevas appi... :)) :))
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

EelmineJärgmine

Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist

cron