V

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

V

PostitusPostitas Zinera » 04. November 2009, 20:01

V
V (2009 – 2011)

29 tulnukate emalaeva ilmuvad suurimate linnade kohale üle kogu maakera. Anna (Morena Baccarin) - külaliste uskumatult ilus liider väidab, et nad tulevad rahus ja nende sooviks on inimesi aidata. Väike grupp inimesi kahtleb külaliste siiruses ja rahumeelsuses. Nende hulka kuulub ka FBI terrorismivastase üksuse agent Erica Evans (Elisabeth Mitchell), kes avastab, et tulnukad on juba aastakümneid Maal olnud ja humanoidide asemel on tegemist hoopiski roomajatega.

Loe täielikku tutvustust siit
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

PostitusPostitas bellerophon » 06. November 2009, 16:32

See oli mingi 22 aasat tagasi kui ma selle serjaali esimest varjanti nägin.
siis oli ikka väga õudne serjaal selle aja kohta. peale seda kui esimest korda tulnukate tõelist palet näidati keelati mul selle vaatamine ära. aga eks näis mis uus varjant toob.
Kasutaja avatar
bellerophon
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 18
Liitunud: 02. November 2009, 15:24

PostitusPostitas Spellbound » 08. November 2009, 13:55

Esimene osa jättis suhteliselt hea mulje. Vaatan edasi. Tundub, et millegi põrutavaga hetkel veel tegemist ei ole, aga vähemalt võtavad sarjast osa Morena Baccarin ja Joel Gretsch.
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas hint » 09. November 2009, 21:04

Spellbound kirjutas: Morena Baccarin ja Joel Gretsch.


las ma arvan...esimene on kuum tulnukast piff ja teine totakas megasterotüüpiline kangelane? midagi uut :D
ei tegelt piloot oli okei, ülehomme peaks vist E2 tulema, ootame vaatame
Kasutaja avatar
hint
Eliit
 
Postitusi: 863
Liitunud: 03. Juuli 2009, 18:18

PostitusPostitas Spellbound » 09. November 2009, 21:43

hint kirjutas:
Spellbound kirjutas: Morena Baccarin ja Joel Gretsch.


las ma arvan...esimene on kuum tulnukast piff ja teine totakas megasterotüüpiline kangelane?


Esimene on kuum Serenity companion ja teine on tulnukatega ja muude kõikvõimalike olenditega vägikaigast vedanud kangelane :)
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas hint » 09. November 2009, 21:56

Spellbound kirjutas:
hint kirjutas:
Spellbound kirjutas: Morena Baccarin ja Joel Gretsch.


las ma arvan...esimene on kuum tulnukast piff ja teine totakas megasterotüüpiline kangelane?


Esimene on kuum Serenity companion ja teine on tulnukatega ja muude kõikvõimalike olenditega vägikaigast vedanud kangelane :)


Aga ma ei sallinud seda Baldwini tegelast 4400'jas, nii igav tüüp oli ikka läbi ja lõhki. Ei saanudki aru, kas näitlemine tegi selle veel hullemaks või päästis hoopis kõige hullemast. Aga Morena oli veel SG1'es ka, mängis üllataval kombel nimelt eriti badassi ja kuuma tulnukat seal :D
Kasutaja avatar
hint
Eliit
 
Postitusi: 863
Liitunud: 03. Juuli 2009, 18:18

PostitusPostitas peeteruin » 16. Detsember 2009, 19:22

kust seda uut v serjaali näeb
peeteruin
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 1
Liitunud: 28. Detsember 2007, 15:31

PostitusPostitas hint » 16. Detsember 2009, 20:41

peeteruin kirjutas:kust seda uut v serjaali näeb


Järgmine osa tuleb nt 30. märts telekanalilst ABC(präegu on nimelt väike paus). Kui sellist telekanalit ei ole võimalik näha, siis tuleb otsida alternatiivseid võimalusi internetist, enamik sarju on vägagi kergesti kättesaadavad nii. Või oodata oodata ja loota, et mõni eesti kanal kunagi näitama hakkab. Või osta kui kunagi hooaja lõpus dvdle tuleb äkki.
Kasutaja avatar
hint
Eliit
 
Postitusi: 863
Liitunud: 03. Juuli 2009, 18:18

PostitusPostitas 0ll » 16. Detsember 2009, 22:51

peeteruin kirjutas:kust seda uut v serjaali näeb

Esiteks tahaks öelda, et see esmasissekanne ligi 2 aastat peale registreerimist on lihtsalt geniaalne

Ja vastus küsimusele:
1. mine: http://www.google.com/
2. trüki: watch v online
3. vajuta: I'm Feeling Lucky

Töötab 94% elu jooksul ette tulevate probleemide puhul. Ka seekord
Fact is, the law says you cannot touch! But I think I see a lotta lawbreakers up in this house tonight...
Kasutaja avatar
0ll
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 795
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas LiveForThis » 17. Detsember 2009, 18:39

Morena Baccarini pärast ainult vaatangi. Muidugi eks ka Losti Julieti ja 4400 Joel Gretschi pärast, aga üldiselt on V teostuselt ja stsenaariumilt kaunis nõrk ja etteaimatav. Esimese paari osaga tehti kõik selgeks, mis juhtuma hakkab ja nüüd püüavad tegelased ise toimuvast aru saada, kuigi sarja vaataja on nendest juba ammu ette jõudnud.
Eks vaatan ikka edasi. Mingisugune huvi siiski selle vastu mul on. Terrorismivõrgustik ja infiltreerumine on head mõtted, kuid kuhu see kõik niimoodi välja jõuab?
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn


Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 40 külalist

cron