Tähevärav Universum

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Zinera » 23. November 2009, 20:46

Meenutab pigem Battlestar Galacticat, kuid siiski leidub vahepeal ka neid Tähevärava'i elemente. Kõige lemmikum osa on siiani 8 episood, mis tõesti meenutas juba õiget Täheväravat. Aga ei kurda, mulle isegi meeldib. Tegelased on keerulised ja kohati üllatavad, tervet kosmoselaeva piirab üks suur mõte - kas saada koju või mitte? Rushi puhul siis, et mida saaks uurida veel ja veel. Lahe. :)
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

PostitusPostitas Pixie » 23. November 2009, 21:34

LiveForThis kirjutas:Üsna asjalik siiamaani. Olen läbi vaadanud 4 osa ja ootan ikka enamat.

Ehk siis "Darkness" on vaadatud? "Light" on lihtsalt vapustavalt võimas. 8) Uuemad "Time" (sünge ja salapärane) ja "Life" on ka kick-ass episoodid.

Tundub, et mul veab, kuna pole pingsalt vaadanud BSG'd, Lost'i ega muid seriaale. Ei tunne ära sarnasusi, seriaal tundub midagi uut ja värsket. Ei saa ette heita, et see ja teine asi on maha kopeeritud. Ütleks, et olenemata uuenduskuurist on tegemist ikka Stargate'iga. Sellele omane huumor on ka õnneks säilinud. Mitte küll täiel määral, aga inimeste olukorda arvestades, arusaadav.

Tahaks juba järgmist osa ning tervet hooaega näha. Aga kahjuks peab kaua ootama. Niigi nädalast nädalasse ootamine tundub piin. Mida ma siis veel mitmekuulise pausiga peale hakkan? :D

Kõik tegelased on püsinud huvitavad, kuid siiski kõige enam Rush. Peale viimast osa peaks vaataja teda vist vähem sallima, aga no ei ole võimalik lihtsalt. Suurepärane tegelane, ning tasemel näitleja.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

PostitusPostitas Spellbound » 23. November 2009, 21:51

Kusjuures nii palju kui ma BSG näinud olen, siis teatud sarnasused on tõesti. Eriti kui näidatakse laeva väljaspoolt ning kui see näiteks Darknessi osas ümber planeedi sõitis.
Aga nagu Live juba ütles, siis meeldib ka mulle, kuigi minu Stargate kogemustest on päris palju vajaka jäänud, sest pole näinud ühtegi osa Atlantisest ja pole ka SG-1-te lõpuni näinud, aga see eest kaks filmi on küll nähtud. Nüüd sain kõigi SG-1 hooaegade omanikuks ja saan siiski ilusasti lõpuni vaadata või vaatan uuesti lausa algusest peale. Ei tea veel..

Rush on sõna otseses mõttes ideaalne tegelane Carlyle`le. Äkiline, ülbe, geniaalne, sümpaatne ja väga huvitava suhtumisega tegelane.
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Pixie » 23. November 2009, 22:05

Nii palju või vähe kui Battlestar'i näinud olen... Destiny laev tundub palju lahedam. :))

Ma ei tea, kuidas teiega on, aga mina ei igatse peamist väga kurja ja paha tegelast, a´la goa'uld või wraith. Nii nagu lubati, on põhiline ellujäämine ning vaenlased leitakse endi seast. Seni mõjuv. Eriti mõeldes viimase osa peale -
Telford'ile oli keretäis igati paras, imo. Ootamatu, kuid Young oli tubli. Üha enam loodan, et Spencer gets airlocked.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

PostitusPostitas Zinera » 23. November 2009, 22:45

Tõesti võiks olla pahasid ja kurje tegelasi, isegi BSG's olid kurjad tegelased, aga SGU's, nothin....Kui oleks keegi kuri tegelane, siis võib-olla Telford oma "ükskõik eludest, me peame uurima laeva võimalusi", aga tahaks midagi enamat... :pööritus:
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

PostitusPostitas Pixie » 23. November 2009, 23:03

On jutud, et hooaja lõpus on keegi... natukene... üks või pigem rohkem... Aga edasi ma ei räägi. :P Üritan seda infotki ära unustada.

Kuidas halba tegelast ette kujutad? Kui laev liiguvad mööda universumit, galaktikast galaktikasse. See vaenlane peaks olema superduperübervõimas, et nendega sammu pidada ning igal võimalusel ohtlik olla. Seni olen rahul, et neid pole. Ma ei taha enam inglise keelt rääkivaid inimesesarnaseid tulnukaid. SG-1 ja SGA'l oli seletus olemas, et MW ja Pegasuse galaktikates on palju inimesi. SGU'l seda pole ja üks ideedest on, et nad on väga kaugel ning võõrad eluvormid on ikka... võõrad.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

PostitusPostitas Zinera » 24. November 2009, 00:08

Pixie kirjutas:On jutud, et hooaja lõpus on keegi... natukene... üks või pigem rohkem... Aga edasi ma ei räägi. :P Üritan seda infotki ära unustada.

Kuidas halba tegelast ette kujutad? Kui laev liiguvad mööda universumit, galaktikast galaktikasse. See vaenlane peaks olema superduperübervõimas, et nendega sammu pidada ning igal võimalusel ohtlik olla. Seni olen rahul, et neid pole. Ma ei taha enam inglise keelt rääkivaid inimesesarnaseid tulnukaid. SG-1 ja SGA'l oli seletus olemas, et MW ja Pegasuse galaktikates on palju inimesi. SGU'l seda pole ja üks ideedest on, et nad on väga kaugel ning võõrad eluvormid on ikka... võõrad.


Hea küsimus, ma ei kujuta ausaltöeldes ette. Samas võiks olla keegi Trustist seal või misiganes. Universumis on palju elu, miks mitte ka võimas rass, kes Destinyt saaks jälitada. Ok, Iidsete laev, aga siiski, I want some action. :))
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

PostitusPostitas LiveForThis » 24. November 2009, 00:41

No ma arvan, et sellise idee juures võib veel 100 imet juhtuda. Sattumine laeva on ju isegi äärmuslikum kui oleks olemas kindel baas, meeskond jne. Tegelastevahelised konfliktid ning uued ja võib olla püsivad ohud uutel planeetidel? Täiesti võimalik, et nii see just ongi.
Mul pole absoluutselt mitte midagi actioni puudumise vastu. Kui kõik muu end kannab, siis on korras.
Vähemalt praegu masinavärk töötab arengu suunas. Iga osaga on midagi uut oodata.
Aga seda Stargate`i fiilingut enam vist ei tulegi ;-)
Aga ega väga ei igatsegi. Peaasi, et kõik ikka põnevalt ja uudselt edasi areneb.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ronet » 24. November 2009, 05:29

Pixie kirjutas:
LiveForThis kirjutas:Üsna asjalik siiamaani. Olen läbi vaadanud 4 osa ja ootan ikka enamat.

Ehk siis "Darkness" on vaadatud? "Light" on lihtsalt vapustavalt võimas. 8) Uuemad "Time" (sünge ja salapärane) ja "Life" on ka kick-ass episoodid.

Tundub, et mul veab, kuna pole pingsalt vaadanud BSG'd, Lost'i ega muid saateid. Ei..

Irv. ;p
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

PostitusPostitas Pixie » 24. November 2009, 16:44

Ametlikult pole kinnitatud, kuid võib 99,9% kindlusega öelda, et SGU saab teise hooaja. Awesome.

ETA: Syfy renews Stargate Universe :))

Level kirjutas:Irv. ;p

Parandasin ära. :$ :))
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

PostitusPostitas LiveForThis » 14. Detsember 2009, 23:34

Pixie kirjutas:Ametlikult pole kinnitatud, kuid võib 99,9% kindlusega öelda, et SGU saab teise hooaja. Awesome.

ETA: Syfy renews Stargate Universe :))


http://www.collider.com/2009/12/14/syfy ... sanctuary/

Nüüd peaks ametlik olema. Mina olen rahul :)
Juba ootan kärsitult uut osa.

Just märkasin, et sari jätkub uuel aastal, aga sinna on ju nii palju aega :?
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Pixie » 15. Detsember 2009, 19:12

LiveForThis kirjutas:Just märkasin, et sari jätkub uuel aastal, aga sinna on ju nii palju aega :?

2.aprill ei saabu piisavalt kiiresti. :( Samas ei tea veel kindlalt, millal jätkavad näitamist UK ja Kanada kanalid. Seni on öeldud ainult, et SGU naaseb uuel aastal.

Niikaua saab end lõbustada esimeste osadega (DVD) ja/või kino episoodidega. Viimaseid peaks kokku olema kuskil 40, ehk siis pooled veel avaldamata.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

PostitusPostitas LiveForThis » 15. Detsember 2009, 22:26

Kui juhtub olema aprill, siis on see täitsa masendav :P
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Pixie » 10. Veebruar 2010, 14:23

Minu ootamist muudab vähem masendavaks SGU 1.0 DVD võitmine!! :)) Joseph Mallozzi korraldas oma blogis võistluse - pidi vastama 25 küsimusele ep 1-10 kohta ning kolm esimest, kes vastasid kõigile küsimustele õigesti, said endale kas set'i või muud SGU nänni (neile, kes ei taha region 1 plaate). Joppas nii, et sain esimesena vastused saadetud. *is happy* Kindlasti sisaldab set kick-ass bts asju, aga on ka eriversioon kolmest esimesest episoodist, mis on kokku monteeritud koos tv versioonist välja jäetud stseenidega. Cannnnot wait! :irw:
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

PostitusPostitas hint » 10. Veebruar 2010, 16:54

Tubli oled. Kui minutitemäng see siis oli tead ka ve? :D
Kasutaja avatar
hint
Eliit
 
Postitusi: 863
Liitunud: 03. Juuli 2009, 18:18

EelmineJärgmine

Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 11 külalist