Kuidas ma kohtasin teie ema

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Ralf » 27. Mai 2010, 22:20

Huvitav, et viiendat hooaega nõnda maha tehakse. Ise olen vaadanud esimest hooaega ja paari teise hooaja episoodi ja nüüd siis viienda hooaja finale'i. Minu arust oli viimase osa huumor tunduvalt terasem ja vaimukam kui varasemates osades.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas JazZ- » 27. Mai 2010, 23:23

Kusjuures ei taju mina ka, et viies hooaeg teistega võrreldes kuidagi palju halvem oleks.
Esimene HIMYM'i osa, mida nägin oli neljanda hooaja oma ja edasi saigi sari täiesti läbisegi ära vaadatud ning ei ütleks, et ma siis tajunud oleks, et hooajad üksteisest huumori poolest üldse väga erineks. Pigem hakkavad mingid naljad pikapeale lihtsalt ammenduma, nagu alguses on legen-wait for it- dary naljakas, siis mõnda aega on ta VÄGA naljakas, aga lõpuks muutub juba veidi magedaks. (See oli lihtsalt suvaline välja mõeldud näide, legendary'ga pole tegelikult vist nii üle piiri mindud, viiendas seda vaevu mainitigi. Mis järelemõeldes ongi arvatavasti põhjus, miks enamus viiendat nõrgaks peavad.) Ehk siis juhul, kui hakata osadega viiendast hooajast ettepoole liikuma (mis sitcom'i juures ei ole üldse nii mõeldamatu), siis võbolla leitaks, et hoopis esimene hooaeg on paras käkk.
Umbes sama asja olen tähele pannud ka "Friends'i" juures- need, kes on seda vaatama hakanud esimesest hooajast peale, üldjuhul viimastest hooaegadest suurt ei pea, samas kui ise hakkasin vaatama eelmisel aastal Kanal 11's jooksnud viimaste hooaegade kordusi, mis mulle palju naljakamad tundusid, kui hiljem valikulised episoodid esimestest hooaegadest.

Igatahes nii või teisiti ei jätaks ma HIMYM'i vaatamist pooleli. Peale selle, et tegelased on juba väga omaks saanud, ei saakski ju muidu teada, kes ema on. (Mhmh, ma olen raudpoltjolt kindel, et HIMYM'i kõige viimane osa tuleb palju legendaarsem kui palju kiidetud Lost'i oma.)
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Kickflick » 26. Juuni 2010, 13:12

Arvan samuti, et viies hooaeg pole midagi nii alla käinud. Parimad hooajad olidki kolmas ja viies imo, kuigi viiendas on tunda, et mõnes kohas on ülepingutatud. Ja vaikselt hakkab närvidele käima see, et Ted ei leia ega leia ikka veel oma õiget üles, kuigi tema jalgu oli ühes osas näha juba. Siiski leidub seal päris mitmeid geniaalseid episoode, mida võiks veel ja veel vaadata. Ja "ülikonnamuusikal" oli väga võimas, Neil Patrick Harris laulab superhästi, kindlasti kavatsen vaadata veel muusikale, kus ta laulnud on. Jään kuuendat hooaega ootama!
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas JazZ- » 26. Juuni 2010, 19:40

Kickflick kirjutas:Neil Patrick Harris laulab superhästi, kindlasti kavatsen vaadata veel muusikale, kus ta laulnud on.


Dr. Horrible'i vaata raudpoltjolt, kui veel näinud ei ole. Broadway muusikalide, milles ta kaasa teinud on, kättesaamine võib juba pisut keerulisemaks osutuda. Heade maffia sidemetega peaks küll mingid cam-lindistused vast saama. ;-)
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Kickflick » 26. Juuni 2010, 20:55

Mhmh, Dr. Horrible'i just vaatasin, see oli päris hea, kuigi väga lühike. Eks ma otsin veel siis ka teisi asju. :)
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Cyber Surrealist » 12. Detsember 2010, 16:00

"sajandi sari" stiilis ülikiitvatest kommentaaridest mõjutatuna vaatasin ära kõik HIMYM osad 5 hooaja lõpuni. 1-3 hooaeg ajas kohati hüsteeriliselt naerma sest mu tutvusringkonnas on eesti-ameeriklane, kes tõsimeeli järgib Barney õpetusi, proovib "naked man"-i ja "playbooki" juhtnööre ning kelle lemmiksõna on awesome.
Alates 4 hooajast tekkis deja vu tunne kõikides läbivates teemades: imal armastuslugu, tulemusetu pruudiotsing, "one trick pony" teema jne. Lõpp muutus minu jaoks päris igavaks ning ettearvatavaks. Igas osas oli siiski midagi, mille üle kasvõi natuke naerda! :D
Cyber Surrealist
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 4
Liitunud: 11. November 2010, 17:12

Re:

PostitusPostitas Kidd » 31. August 2011, 04:50

Pole seni viitsinud süveneda, aga mingi aja eest sai lennukis igavuse pärast paar osa vaadatud. Täitsa asjalik, mitte küll röögatult naljakas, vaid pigem terane ja vaimukas komöödia. :)
So, where's the Cannes Film Festival being held this year?
Kasutaja avatar
Kidd
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 872
Liitunud: 23. Jaanuar 2008, 15:14
Asukoht: Taiwan

Re: Kuidas ma kohtusin teie emaga

PostitusPostitas Garli » 05. Oktoober 2011, 10:44

How I Met Your Mother 7x04
Kui kolmas osa oli minu arust täiesti OK, kus oli isegi paar head nalja, siis see oli jälle - sarnaselt esimesele ja teisele osale - ilus ümmargune null. :) Vägisi tahaks selle sarja pikalt saata, aga ei ole minu moodi seebist niimoodi loobuda - eriti veel siis, kui rohkem kui 6 hooaega vaadatud on.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

Re: Kuidas ma kohtusin teie emaga

PostitusPostitas Kermit » 05. Oktoober 2011, 11:03

Oeh, ma ei mõista, mida selles sarjas nii head nähakse. Minu silmis on see nii kuiv "komöödia". Kui tuleks tuua näide USA komöödiatest, millesarnased ei meeldi, siis just selle tooksin mina näiteks. Õde mingil perioodil terroriseeris selle vaatama sundimsega õhtuti. It sucked! :(
Kasutaja avatar
Kermit
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 80
Liitunud: 17. Märts 2010, 23:28

Re: Kuidas ma kohtusin teie emaga

PostitusPostitas Rain » 05. Oktoober 2011, 15:19

Kermit kirjutas:Õde mingil perioodil terroriseeris selle vaatama sundimsega õhtuti.

Sellepärast suckiski. Ega mul ka käsu peale naerda ei oskaks. 8)

Ei aga tegelikult see seriaal oli tõesti hea. Nüüd on hakanud aina enam ära vajuma.
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

Re: Kuidas ma kohtusin teie emaga

PostitusPostitas Pesukaru » 10. Detsember 2011, 07:52

Peale kolmandat hooaega hakkas ära vajuma, aga minu arust on viimane hooaeg isegi täitsa korralik. Mitte nii hea kui esimesed kolm, aga vahepealsetest küll hulka parem.
Kasutaja avatar
Pesukaru
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 11
Liitunud: 03. Aprill 2011, 04:05

Re: Kuidas ma kohtusin teie emaga

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 10. Detsember 2011, 18:41

Pesukaru kirjutas:Peale kolmandat hooaega hakkas ära vajuma, aga minu arust on viimane hooaeg isegi täitsa korralik. Mitte nii hea kui esimesed kolm, aga vahepealsetest küll hulka parem.

Nii on, aga ma olen vist teistest enam karakteritega samastunud ja seetõttu meeldisid (küll vähem, aga siiski) ka need 'nõrgemad' hooajad-osad. Nüüd on taas tempo üles leitud, kuigi päris esimeste hooaegade tasemele vast enam ei jõuta. Samas on see kõigi nii kaua jooksnud seriaalide komistuskiviks.
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Re: Kuidas ma kohtasin teie ema

PostitusPostitas Ronet » 28. Märts 2013, 16:06

8x20 SPOILERS
Spoiler :
Et ema on siis 2030 surnud või kuidas teie seda tõlgendasite?
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Kuidas ma kohtasin teie ema

PostitusPostitas Ronet » 14. Mai 2013, 05:18

8x24
Spoiler :
Noh, The Shinsi saatel oli tore ema revealimine.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Kuidas ma kohtasin teie ema

PostitusPostitas Kadii » 15. Mai 2013, 12:39

Level kirjutas:8x24
Spoiler :
Noh, The Shinsi saatel oli tore ema revealimine.

Ma ütlesin legitiimselt kõva häälega "omg" välja, kaheksa hooaega ikkagi. A see on selline asi, et peab seedima. Pikalt. Ilmselt sügiseni.
Pilt
Kasutaja avatar
Kadii
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 452
Liitunud: 03. Juuni 2010, 19:58

EelmineJärgmine

Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 16 külalist