Kuidas ma kohtasin teie ema

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Re: Kuidas ma kohtasin teie ema

PostitusPostitas LiveForThis » 15. Mai 2013, 13:48

Noh jah, päris kena Ema (Y)

Aga jah see sari ise (N)
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Kuidas ma kohtasin teie ema

PostitusPostitas Kickflick » 15. Mai 2013, 20:44

Tore, et ema lõpuks nägi, aga sari on kahjuks lohisema jäänud, kaheksas hooaeg venis kohe eriti. Loodan, et nad suudavad vähemalt üheksandjal hooajal väärikalt otsad kokku lükata.
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

Re: Kuidas ma kohtasin teie ema

PostitusPostitas Ronet » 17. Mai 2013, 01:29

Youtubel on kombeks videod maha võtta, seetõttu uploadisin video ise
SPOILERS BEWARE!
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Kuidas ma kohtasin teie ema

PostitusPostitas Garli » 22. Mai 2013, 19:09

Kui keegi veel ei teadnud, siis üheksanda hooaja kohta on levitatud sellist infot:
Spoiler :
On May 16, 2013, CBS' president Nina Tassler and the show's co-creator Carter Bays confirmed that the ninth season will take place only during the weekend of Barney's and Robin's wedding and that every other main character will meet the mother before Ted does.


Huvitav idee, aga ise ei vaevu kahte hooaega ära vaatama selle nimel.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

Re:

PostitusPostitas Pixie » 24. Detsember 2013, 14:37

JazZ- kirjutas:Anyways, on siin foorumis minu teada neid, kes on näinud nii kõiki "Friends'i" kui ka "How I Met Your Mother'i" hooaegu, nii, et arvatavasti on nemad veidi pädevamad otsustama, kumb siis ikkagi parem on.

Täiesti maitse asi. Oma vaatevinklist vaadates suutis Friends rohkem naerutada, kuna tegelased olid rohkem over the top kui HIMYM omad. HIMYM kamp on tsipa reaalsem, mis ei tingi täiesti naeruväärseid situatsioone (ok, tegelikult lihtsalt vähem), kuid see-eest saavad tähelepanu detailid ja kirjutamine näib olevat... targem. Minu silmis võrdsed seriaalid, sest mõlemal on omad tugevamad ja nõrgemad küljed/hooajad/misiganes.

Ainult et HIMYM viimane hooaeg lohiseb kohutavalt. :( Kaks-kolm head episoodi 13 kohta ei ole hea näitaja, eriti kuna S1-S8 olid minu jaoks suurepärased. Leian, et kogu hooaja surumine nii lühikesesse ajaperioodi on liiga palju. Minu jaoks väsitav ja lood tunduvad olevat kuskilt pastakast jõuga välja pressitud. Eriti frustreerivaks muudab selle asjaolu, et sellise venitamise tulemusena jõutakse alles hooja lõpus
Spoiler :
Robin'i ja Barney pulmadega ühele poole. Mida ma olen oodanud ma ei tea kui kaua! :vihane: Isegi Lily jäi kiiremini rasedaks! Mida ootasin ka terve igaviku! Emaga kohtumine on tänu sellistele ootamistele juba täiesti kõrvaline värk.


Aga kui juba Ema mainida...
Spoiler :
siis ta mulle täitsa meeldib. Ilmselgelt üritatakse tekitada temast superinimese ja Ted'i jaoks täiesti ideaalse kaaslase muljet, kuid tegelikult see enam-vähem töötabki. Ainult natukene häirib, kuidas ta teistega kohtudes neid nii hästi mõistab ja hädast välja suudab aidata.


Või kui Robin'ist ja Barney'st rääkida...
Spoiler :
siis nende suhe on olnud täielik (emotional) rollercoaster. Alguses ei tahtnud kuulda midagi mõttest, et need kaks kokku saavad. Siis suutsid nad päris armsad olla, kahjuks lahku minna ja hiljem hakati tease'ima mingi pulmaga, mis nagu välja tuli, oli Barney pulm. Oi kuidas ma lootsin, et pruudiks on Robin. Siis aga tuli Nora ja siis Quinn, mitmeid korda pettusin ja kui lõppude lõpuks näidati, et ta tõesti abiellub just Robin'iga ja abieluettepanekut ("The Robin" oli küll veidi ambitsioonikalt tehtud), olin ma totally like -

Pilt


Esimest korda sattusin olukorda, kus sain seriaaliga enne selle lõppu järje peale ja nüüd pean kõigi teistega nädalast nädalasse ootama, et näha uut osa. Feels funny.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Kuidas ma kohtasin teie ema

PostitusPostitas Kickflick » 24. Detsember 2013, 15:29

Friends on suutnud säilitada stabiilsemat taset. Dramaatiline areng ei ole pärssinud huumorit ja isegi nende viimased hooajad suutsid korralikult naerutada. Aga samas ei küündi Friends HIMYM'i esimeste hooaegade tasemeni, mis olid puhas kuld.
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

Re: Kuidas ma kohtasin teie ema

PostitusPostitas LiveForThis » 24. Detsember 2013, 19:02

Jep, "How I ..." esimesed hooajad olidki justkui parim moderne edasiarendus "Sõpradele". Aga tervikuna on just nimme "Sõbrad" läbi kõikide hooaegade hulga parem kui "How I ...". Olgugi, et "Sõbrad" kannatas ka ajutiste peataolekute tõttu. Viimastes hooaegades väldanud Rossi ja Racheli teema ajas mu küll kunagi üsna marru, to the point of "stop this bs already".

Esimesed 5 hooaega olidki vist puhas kuld, ülejäänu on ikka üsna meh-me-me-meh-meh-meh.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Kuidas ma kohtasin teie ema

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 31. Märts 2014, 23:10

Inside the Actors Studio: Cast of How I Met Your Mother

Kui muud ei viitsi vaadata, siis 40:40 ikka. ;-)
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Re: Kuidas ma kohtasin teie ema

PostitusPostitas CM-Girl » 01. Aprill 2014, 17:05

Unustasin juba ära, et sarja viimane osa oli eile. Sattusin FB's juhuslikult ühe artikli peale. Mul endal ainult 2 esimest hooaega vaadatud, aga mingi uudishimu oli ikka, et kuidas see sari lõpeb ja kuna mul spoileritest pole sooja ega külma, eriti selle sarja puhul, siis lugesin mõningaid kommentaare. Damn..people are pissed. :D Õigustatult.
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Kuidas ma kohtasin teie ema

PostitusPostitas Kadii » 01. Aprill 2014, 18:04

Nojah, nad andsid absoluutselt kõigile mingi lõpu, ilma midagi lahtijätmata. Kuigi minu arust oleks jäänud asi kõvasti emotsionaalsemaks ja paremaks, kui oleks lõppenud selle
Spoiler :
viimase "And this is how I met your mother"'ga ja tiitrid.

Siis oleks olnud isegi vaatamata viimastele halbadele hooaegadele väga hea finaal.
Pilt
Kasutaja avatar
Kadii
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 452
Liitunud: 03. Juuni 2010, 19:58

Re: Kuidas ma kohtasin teie ema

PostitusPostitas Ronet » 01. Aprill 2014, 20:21

Finale
Spoiler :
Ma vist pakkusin eelmine või üle-eelmine hooaeg, et ema on surnud. Seda ma küll ei tahtnud, et Robin ja Ted kokku saavad..
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Kuidas ma kohtasin teie ema

PostitusPostitas JazZ- » 02. Aprill 2014, 00:38

@Final:

Kunagi hiljem ehk pikemalt, aga seniks:
Spoiler :
WHAT THE FUCK??? WHAT THE FUCK??? WHAT THE FUCK??? WHAT THE FUCK??? WHAT THE FUCK???WHAT THE FUCK??? WHAT THE FUCK??? WHAT THE FUCK??? WHAT THE FUCK??? WHAT THE FUCK???
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Kuidas ma kohtasin teie ema

PostitusPostitas Soprano » 02. Aprill 2014, 02:44

Spoiler :
Kõige lollim lõpp üldse! See läheb ikka ajalukku, kuidas mitte oma seriaali lõpetada. Isegi Lost'i finaali vihkajad peavad uue tšempioni ees kummardama (mitte, et neid saaks võrrelda). Kusjuures nad olid enam-vähem OKEI'le lõpule ju nii lähedal... nad oleksid pidanud lõpetama kohtumisega rongijaamas ja mitte näitama viimast ~kolme minutit ehk seda 9 a. tagasi filmitud idiootsust lastega. Kellegi tehtud Alternative Ending.

Ma arvasin kunagi seriaali alguses, et Robin ongi ema, aga stsenaristid olid sellesse Ted+Robin ideesse nähtavasti nii armunud, et päris ema tapeti täiesti ükskõikselt lõpus ära (wtf?), et Ted saaks oma elu armastusega(?) ikka koos olla? :?
Üldsegi, juba see oli väga loll, et nad finaalis Robini ja Barney lahutasid, mis muudab terve viimase hooaja (abiellumise) täiesti mõttetuks. Saan aru, mida nad teha üritasid, et elu on raske yadayada, aga nad muutsid Barney hoobilt tagasi mõttetuks naistemeheks, mis ta oli 9 hooaega tagasi! Karakteriarendus, do you speak it? Kogu see värk Barney titega polnud üldse välja teenitud.

Positiivsemast küljest - ema (Cristin Milioti) oli suurepärane valik ja see on tegelikult kurb, et ta oli ainult viimases hooajas, sest ta oli konkurentsitult parim näitleja kambas (koos NPH'ga) ja mängis kõige elutruumat karakterit, aga see selleks.

Oleksin pidanud ikka seriaali pooleli jätma pärast esimesi hooaegu, kui see veel hea oli... Viimased hooajad läksid lihtsalt autopiloodil. Mida rohkem sellele finaalile mõelda, seda halvemaks läheb. Kohutav.

http://www.imdb.com/title/tt0460649/boa ... /227835985
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Kuidas ma kohtasin teie ema

PostitusPostitas JazZ- » 02. Aprill 2014, 13:16

Üritan ka enda tundeid finaali suhtes veidi artikuleeritumalt väljendada. Esiteks võiksin terve Soprano postituse ümber kopeerida, sest olen kõigega 100% nõus. Omalt poolt lisaks veel (kuigi ikkagi teatud kordustega):

Spoiler :
Soprano lingitud alternatiivne lõpp oleks minu raamatus üsna perfektne olnud, erinevalt sellest horrorfestist, mida ma oma .mp4 failist vaatama pidin. Marshalli ja Lily tegelased olid vist ainukesed, kellega sarja tegijad selle finaali ajal roppe asju korda ei saatnud. Ülejäänust rääkides aga: Kui GOT-i stseenid (ettevaatust, GOT-i 3. hooaja spoilerid!) HIMYM'i viimase osa omadega asendada, väljendaks Marty reaktsioon suurepäraselt minu tundeid selle õuduse vaatamise ajal.

MITTE KUNAGI oma elu jooksul pole ma ühegi sarja lõpus nii pettunud olnud (kuigi "pettunud" on selle tunde kirjeldamiseks muidugi väga leebe sõna). Enne sarja viimase osa vaatama asumist valmistasin ennast isegi vaimselt ette, et võin natuke märgade silmadega lõpetada, sest hoolimata kõikuvast kvaliteedist pole ma vist varem ühtegi sarja nii kaua nädalast-nädalasse (ja aastast aastasse jälginud). Oletus pidas täiesti paika, aga pisarad polnud seal paraku suurest liigutusest...

Soprano kirjutas:Karakteriarendus, do you speak it?


+10
Lisaks sellele lollusele, et terve viimane hooaeg Barney ja Robini pulmadele pühendati, võiks arvesse võtta ka tõsiasja, et Barney ja Robini suhet oldi umbes 6 viimast hooaega arendatud!!! Sealjuures on stsenaristid korduvalt näidata üritanud, kuidas nad omavahel siiski hästi kokku sobivad, hoolimata sellest, et nad ennast varasemalt eriti siduda ei tahtnud jne.
Ted + Robin oli minu jaoks juba päris sarja esimestest hetkedest tüütu kooslus olnud ja nende omavaheliste "tähenduslike stseenide" peale viimases hooajas krigistasin küll hambaid, aga eeldasin, et need tüürivad ikka selles suunas, et see jama lõpuks ära lõpetada, et Ted saaks "avatud südamega" edasi liikuda või midagi. Aga ei...

Aaa, ja Barney ja Robini suhtest ei tulnud midagi välja, sest Robin reisis nii palju, et neil oli selle arvelt raske koos ühist aega leida, aga Tediga seda muret ei olnud???


Soprano kirjutas:Positiivsemast küljest - ema (Cristin Milioti) oli suurepärane valik ja see on tegelikult kurb, et ta oli ainult viimases hooajas, sest ta oli konkurentsitult parim näitleja kambas (koos NPH'ga) ja mängis kõige elutruumat karakterit, aga see selleks.


Jälle nõus. Üks põhjuseid, miks ma selle lõpplahenduse peale NII vihane olen, ongi just see, et ema oli minu arvates tohutult tore ja nunnu tegelane ja sealjuures kordades sümpaatsem kui Robin (ausalt, ma oleks 100 korda rõõmsam olnud, kui nad tema asemel Robini ära oleks tapnud). Olgu, selle "ema suri ära" osaga oleks ma veel leppinud, kui nad sellega kuidagi viisakalt lõpetanud olekski, mitte mingit Robini jura otsa toppinud. (N)

Pilt
FUCK YOU, TED

Kõige rohkem häirib mind vist see, et see lollakas lõpp rikub minu jaoks terve ülejäänud sarja ka ära. Sest kui mul peaks kunagi tulevikus tekkima tahtmine nostalgitseda ja mõnda vana osa vaadata, siis ei suuda ma ennast ilmselt kuidagi välja lülitada mõttest, mis õuduste poole kõik tegelased tüürivad.

Ma ei saa aru, kas saate tegijad üritasid kuidagi M. Night Shyamalani üle trumbata või mis? Feil feil oli feil.

1/10
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Kuidas ma kohtasin teie ema

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 02. Aprill 2014, 13:17

Kahetised tunded.
Spoiler :
Noh, ütleme nii, see alternatiivne lõpp oleks ka päris okei olnud, ei saa vastu vaielda. Perfektne kindlasti mitte; igav — võib-ollla.

Aga mingil imelikul moel meigib ka praegune senssi (eriti kui see oleks paremini tehtud). Tõsi, pärast 9 hooaega ja selle keerdkäike oleks võinud kaaluda algselt valmis mõeldu ära jätmist/muutmist. Pigem on asi selles, et nende aastate jooksul läksid tegijad liiga hoogu ja sellega seoses ka rajalt kõrvale; või siis loogilisem põhjus — kolme hooaja asemel tehti üheksa. See, et Ted lõpuks ikkagi Robini juurde läks, on täiesti korralik lahendus, aga see oleks pidanud rohkem läbimõeldud olema. Sellega, kuidas lõpuni jõuti, ei saa kindlasti rahul olla. Jääb pealesurutud, kiirustatud ja mis kõik veel maik juurde.

Surm seletab küll ära, miks Ted neid jutte üldse rääkis. Pealegi ei muuda see seriaali muinasjutuks, kus kõik tegelased on elu lõpuni õnnelikud. Kõik ei peagi 100% komöödia olema. Aga... aga... ikkagi. Krt, mõelnud lõpp rohkem läbi! /-/ Oleme ausad, see seriaal ei ole ju sellest olnud, kuidas Ted laste ema kohtab. Jah, pealkiri ütleb nii ja saab nüüd igasugu kibestunud nalju selle kohta teha, aga sisu, sisu on see, mis määrab. See seriaal on viiest sõbrast ja nende omavahelistest suhetest, tõusudest ja mõõnadest, seiklustest — ja viimate hooaega puhul — paigaltammumisest.

Parim näitleja kambas, kohutav seep jne, sellega nõus ei ole. Aga Barneyle tehti küll liiga ja lõpus on ta eriti imelik segu üheksast hooajast.
___

JazZ- kirjutas:Lisaks sellele lollusele, et terve viimane hooaeg Barney ja Robini pulmadele pühendati, võiks arvesse võtta ka tõsiasja, et Barney ja Robini suhet oldi umbes 6 viimast hooaega arendatud!!! Sealjuures on stsenaristid korduvalt näidata üritanud, kuidas nad omavahel siiski hästi kokku sobivad, hoolimata sellest, et nad ennast varasemalt eriti siduda ei tahtnud jne.
JazZ- kirjutas:Ma ei saa aru, kas saate tegijad üritasid kuidagi M. Night Shyamalani üle trumbata või mis?

Nii pikalt sellel peatumine oli tüütu tõesti, aga täpselt, eks see selleks oligi, et üllatusmomenti luua. 6 viimast hooaega nad koos ju ei olnud, vahepeal vahetati paare.

JazZ- kirjutas:Ted + Robin oli minu jaoks juba päris sarja esimestest hetkedest tüütu kooslus olnud ja nende omavaheliste "tähenduslike stseenide" peale viimases hooajas krigistasin küll hambaid, aga eeldasin, et need tüürivad ikka selles suunas, et see jama lõpuks ära lõpetada, et Ted saaks "avatud südamega" edasi liikuda või midagi. Aga ei...

Siin arvamused lahku lähevadki, kas lõpp oli hea või halb. No väga hea kindlasti mitte, aga mitte ka 1/10 horrorfest.

JazZ- kirjutas:Aaa, ja Barney ja Robini suhtest ei tulnud midagi välja, sest Robin reisis nii palju, et neil oli selle arvelt raske koos ühist aega leida, aga Tediga seda muret ei olnud???

Nad ei oleks ju koos, kui teadagi mida ei oleks juhtunud.

JazZ- kirjutas:Kõige rohkem häirib mind vist see, et see lollakas lõpp rikub minu jaoks terve ülejäänud sarja ka ära. Sest kui mul peaks kunagi tulevikus tekkima tahtmine nostalgitseda ja mõnda vana osa vaadata, siis ei suuda ma ennast ilmselt kuidagi välja lülitada mõttest, mis õuduste poole kõik tegelased tüürivad.

Kurb on seda lugeda. Aga terve kommentaari valguses võib siiski öelda, et kõige rohkem häiris sind Robin, kes algusest peale meeldinud ei ole. Kahju, et see terve sarja sinu jaoks ära rikub.

Okei lõpplahendus, kehv teostus, halb finaal suurepärasele seriaalile.
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

EelmineJärgmine

Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist

cron