Kuidas ma kohtasin teie ema

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Re: Kuidas ma kohtasin teie ema

PostitusPostitas Garli » 15. Aprill 2014, 14:40

Ei vaadanud jah. Seitsmenda hooaja alguses andsin lõplikult alla ja hiljem vaatasin vist veel mingit suvalist 8. hooaja osa, mis oli väga igav.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

Re: Kuidas ma kohtasin teie ema

PostitusPostitas JazZ- » 26. Aprill 2014, 13:15

http://mashable.com/2014/04/07/how-i-met-your-mother-alternate-ending-dvd/

Kuna üles filmiti ainult üks stsenaarium, siis ei oska öelda kuivõrd erinev see lõpp originaalist on, aga eks montaažiga ole ka võimalik üht-teist muuta (nagu Soprano lingitud alternatiivne versioon suurepäraselt tõestas), nii et paistab siis sügisel.
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Kuidas ma kohtasin teie ema

PostitusPostitas Ronet » 23. Juuni 2014, 10:25

Spoiler :
Pilt
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Kuidas ma kohtasin teie ema

PostitusPostitas kuusikuj » 10. November 2014, 22:44

Täitsa hea. Igav ei hakka seda vaadates.
kuusikuj
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 6
Liitunud: 10. November 2014, 22:36

Re: Kuidas ma kohtasin teie ema

PostitusPostitas Pixie » 02. November 2015, 10:04

Sarja lõpp oli tõesti väga kaheldava väärtusega ja kõige enam vihkan seda, mis tehti Robin/Barney suhtega, eriti arvestades terve hooaja - fuck it, terve sarja ajal tegelikult - toimunud arendust. Aga mäletan, et peale finale't oli juttu alternatiivsest lõpplahendusest, mis pidi DVD-ga kaasa tulema. On keegi näinud/vaadanud?
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Kuidas ma kohtasin teie ema

PostitusPostitas Kickflick » 02. November 2015, 12:13

Pixie kirjutas:Sarja lõpp oli tõesti väga kaheldava väärtusega ja kõige enam vihkan seda, mis tehti Robin/Barney suhtega, eriti arvestades terve hooaja - fuck it, terve sarja ajal tegelikult - toimunud arendust. Aga mäletan, et peale finale't oli juttu alternatiivsest lõpplahendusest, mis pidi DVD-ga kaasa tulema. On keegi näinud/vaadanud?


Olen näinud. Lõpp on küll helgemal noodil, kuid
Spoiler :
Robin ja Barney lahutavad ikkagi.
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

Re: Kuidas ma kohtasin teie ema

PostitusPostitas JazZ- » 02. November 2015, 18:06

Kickflick kirjutas:
Pixie kirjutas:Sarja lõpp oli tõesti väga kaheldava väärtusega ja kõige enam vihkan seda, mis tehti Robin/Barney suhtega, eriti arvestades terve hooaja - fuck it, terve sarja ajal tegelikult - toimunud arendust. Aga mäletan, et peale finale't oli juttu alternatiivsest lõpplahendusest, mis pidi DVD-ga kaasa tulema. On keegi näinud/vaadanud?


Olen näinud. Lõpp on küll helgemal noodil, kuid
Spoiler :
Robin ja Barney lahutavad ikkagi.


Kui ma just väga valesti ei interpreteerinud, siis
Spoiler :
minu meelest alternatiivses lõpus vihjati siiski teatud pilguvahetustega, et Barney ja Robin saavad lõpuks ikkagi jälle kokku. Aga see võis olla ka minupoolne liigne ridade vahelt lugemine ja/või soovmõtlemine.


Sellegipoolest oli alternatiivne lõpp sellest andestamatust jubedusest, mis 2014. aasta 31. märtsil eetrisse lasti, kordades parem. Inimesi, kes arvavad, et originaallõpp polnud 9 hooaja loo- ja karakteriarenduse totaalne maha viskamine, on maailmas ilmselt umbes sama palju kui Pink Floydi fänne, kelle arvates nende parim album "Ummagumma" on (ainult paar väga rumalat).
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Eelmine

Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 14 külalist