Kuidas ma kohtasin teie ema

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Re: Kuidas ma kohtasin teie ema

PostitusPostitas Kickflick » 02. Aprill 2014, 14:37

Olen Soprano, Jazzi ja uLtImAtEcRiTiCuga arvamustega täiesti nõus ja pettusin samuti finaalis. Päris muinasjutulikult õnnelikku lõppu ma ei oodanudki, kuid oleks siiski võinud veidi helgem olla. Alernatiivse lõpuga oleksin täiesti rahule jäänud, aga peale lõppu kogesin samu emotsioone nagu eelmainitud Marty.
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

Re: Kuidas ma kohtasin teie ema

PostitusPostitas JazZ- » 02. Aprill 2014, 15:03

uLtImAtEcRiTiC kirjutas:
Spoiler :
JazZ- kirjutas:Kõige rohkem häirib mind vist see, et see lollakas lõpp rikub minu jaoks terve ülejäänud sarja ka ära. Sest kui mul peaks kunagi tulevikus tekkima tahtmine nostalgitseda ja mõnda vana osa vaadata, siis ei suuda ma ennast ilmselt kuidagi välja lülitada mõttest, mis õuduste poole kõik tegelased tüürivad.
Kurb on seda lugeda. Aga terve kommentaari valguses võib siiski öelda, et kõige rohkem häiris sind Robin, kes algusest peale meeldinud ei ole. Kahju, et see terve sarja sinu jaoks ära rikub.


Spoiler :
Heh, seda, et Robin mulle kunagi meeldinud poleks, ei ole ma enda arust kuskil väitnud? Jutt käis ikka sellest, et Robin ja Ted minu jaoks kohe mingit moodi ei tööta. Sarja lõpp häiris mind eelkõige just sellepärast, et 9 hooaja vältel oli tegelasi teatud suunas arendatud ja siis otsustati äkki kõik vahepealne aeg justkui olematuks teha ja uuesti esimeses episoodis lõpetada.
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Kuidas ma kohtasin teie ema

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 02. Aprill 2014, 15:14

Spoiler :
JazZ- kirjutas:
uLtImAtEcRiTiC kirjutas:
JazZ- kirjutas:Kõige rohkem häirib mind vist see, et see lollakas lõpp rikub minu jaoks terve ülejäänud sarja ka ära. Sest kui mul peaks kunagi tulevikus tekkima tahtmine nostalgitseda ja mõnda vana osa vaadata, siis ei suuda ma ennast ilmselt kuidagi välja lülitada mõttest, mis õuduste poole kõik tegelased tüürivad.
Kurb on seda lugeda. Aga terve kommentaari valguses võib siiski öelda, et kõige rohkem häiris sind Robin, kes algusest peale meeldinud ei ole. Kahju, et see terve sarja sinu jaoks ära rikub.

Heh, seda, et Robin mulle kunagi meeldinud poleks, ei ole ma enda arust kuskil väitnud? Jutt käis ikka sellest, et Robin ja Ted minu jaoks kohe mingit moodi ei tööta.

Võib-olla ma panin siis seda lugedes natuke juurde, aga kumas läbi, et ta ei ole just su lemmik. Mõte jääb tegelikult samaks, kui seda Robin+Ted'ile laiendada.
JazZ- kirjutas:Üks põhjuseid, miks ma selle lõpplahenduse peale NII vihane olen, ongi just see, et ema oli minu arvates tohutult tore ja nunnu tegelane ja sealjuures kordades sümpaatsem kui Robin (ausalt, ma oleks 100 korda rõõmsam olnud, kui nad tema asemel Robini ära oleks tapnud).

JazZ- kirjutas:Sarja lõpp häiris mind eelkõige just sellepärast, et 9 hooaja vältel oli tegelasi teatud suunas arendatud ja siis otsustati äkki kõik vahepealne aeg justkui olematuks teha ja uuesti esimeses episoodis lõpetada.

Sellega ma olen nõus, jep, käsitlesin seda ise ka. See tagasipöördumine ei olnud just suur õnnestumine.
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Re: Kuidas ma kohtasin teie ema

PostitusPostitas JazZ- » 02. Aprill 2014, 17:50

Spoiler :
Jeah, kuna ma selle osa peale ikka väga vihane olin/olen, siis kipun võib-olla oma kommentaarides ka üleliia emotsionaalseks muutuma ja sellest ka umbes viies erinevas kohas ülivõrde kasutamine sõna "rohkem" juures. Kuigi ema tegelane minu jaoks tõesti tunduvalt sümpaatsem on, ei saa öelda, et Robin mulle kohe üldse kunagi meeldinud poleks, aga see lõpp vihastas nii välja, et olin sunnitud ütlema asju, mida võib-olla niisama öelnud poleks!



Lisaks tooksin välja veel enda õe kommentaari viimase osa kohta:

ma ütleks midagi väga roppu aga ma tean ainult 3me roppu sõna :D
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Kuidas ma kohtasin teie ema

PostitusPostitas LiveForThis » 03. Aprill 2014, 01:23

Viimased 3-4 hooaega on olnud meh, viimane hooaeg oli natuke parem kui meh.

Spoiler :
Finaal oli lollus. Laisk lõpp sarjale, mis unustas oma mõtte ära. Ometigi on mõte isegi sarja enda pealkirjas kenasti sõnastatud. Finaal andiski mõista, et sarja loojad ei viitsinud selle ema teemaga eriti tegeleda (ja "Friends-i" stiiliga oli nende arust huvitavam jätkata) ja jätsidki kõik selliseks nagu ennegi. Täpselt nii nagu sari algas, nii ka sari lõppes. Igav ja mõttetu. Fännidele peale sülgamine ja ei midagi muud (N)

Ema ja näitlejanna, kes teda kehastas, oli ääretult hea. (Y) Oleks soovinud, et viimane hooaeg olekski ainult temast olnud. Põhigrupi heietused olid minu jaoks juba nii tüütuks muutunud, et nende tüüpilise kõlaga jutuvada ajas une peale. Seetõttu oligi ema tegelane vägagi värske uuendus tavalisele mulale, mis kunagi ei muutunud.

Finaal on pesuehtne näide sellest, kuidas sarja loojad hakkasid kõikide nende aastate jooksul hoolima rohkem sarja edust kui kvaliteedist. See on muidugi väga tavaline, aga asjaolu, et kogu sarja idee lihtsalt nagu kassipoeg tiiki uputatakse on omaette oskus. Põhimõtteliselt jäi mulje, et neid lihtsalt ei kottinud enam.

Nõus Jazziga, aitäh GOT-i ja TD mashupi eest, nõustun täielikult ja tõesti, FUCK YOU, TED(=fuck you, writers) (Y)
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Kuidas ma kohtasin teie ema

PostitusPostitas Kickflick » 03. Aprill 2014, 14:22

Kellele finaal ei meeldinud, võib pulli pärast siia signeerida http://www.change.org/petitions/cbs-rew ... ding#share :))
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

Re: Kuidas ma kohtasin teie ema

PostitusPostitas hint » 03. Aprill 2014, 14:49

Spoiler :
Heh see finaal oleks vb sobinud tsipa paremini sinna aega mil see kirjutati(ja ositi filmiti). Ehk siis season kahe lõppu.Selle ajal jooksul jõudsid nad aga Robinist(aga ka Ted'st tegelt) teha küllaltki tüütu tegelase, kelle kokku minemine vaatajat enam absull ei koti. Lisaks keegi eelnevalt ei uskunud, et absoluutselt keegi suutaks seda "ema" rolli veenvalt täita ja kogu sellele meeletule haibile pihta elada. Cristin Milioti aga suht suutis. Vaevalt neil oli alguses üldse plaaniski seda "ema" castida, lihtsalt lugu jõudis lõpuks nii kaugele, et nad olid kohustatud selleks. Rääkimata veel 8 aastat vahepealset karakteriarendust, mis hoobipealt unustati ära. Täielik saamatus sarja tegijate poolt olukorraga kohaneda ja uus lõpp kirjutada, mis oleks vastavuses viimase 8 hooaja sündmustega.

Aga kõike seda õeldes, mind eriti ei muserdanud see lõpp. Erinevalt mingi ala Lost, oli tegu ikkagi HIMYM, ootused olid suht vastavuses tegelikkusega. Kohati oli isegi kogu see absurdsus seal naljakas mulle. Ma jägisin mingist hetkest suht poole silmaga seda ja ootasin et see on mingi unenägu/koomalaks umbes ja kui ma sain aru, et ei olegi, siis ma reaalselt naersin välja.
Kasutaja avatar
hint
Eliit
 
Postitusi: 863
Liitunud: 03. Juuli 2009, 18:18

Re: Kuidas ma kohtasin teie ema

PostitusPostitas Gameover » 03. Aprill 2014, 16:53

Kuna see sari nüüd läbi sai, siis äkki keegi oskab uut sarnast sitcomi soovitada? :)
Gameover
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 8
Liitunud: 27. Detsember 2010, 12:47

Re: Kuidas ma kohtasin teie ema

PostitusPostitas Soprano » 03. Aprill 2014, 18:11

Gameover kirjutas:Kuna see sari nüüd läbi sai, siis äkki keegi oskab uut sarnast sitcomi soovitada? :)

http://www.imdb.com/title/tt3300610/ mida ma kindlasti vaatama EI hakka.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Kuidas ma kohtasin teie ema

PostitusPostitas eerik » 06. Aprill 2014, 22:24

Ma polnud seriaali juba mitu hooaega vaadanud aga uudishimust vaatasin lõpu ära ja mis ma oskan kosta... mitte ükski nali selles sarjas pole mind niivõrd naerma pannud kui see halenaljakalt sitt lõpp. Tõsiselt, see on üks väheseid kordi, kui ma veel mitu minutit hiljem omaette itsitanud olen. Tegelikult reetis Ralf IRCs lõpu enne vaatamist ära aga see tundus lihtsalt viletsa trollimisena ja ma ei uskunud hetkekski, et see päriselt ka nii on. Mul pole sõnu...

:irw:
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

Re: Kuidas ma kohtusin teie emaga

PostitusPostitas Forzelius » 15. Aprill 2014, 05:11

Garli kirjutas:Vägisi tahaks selle sarja pikalt saata, aga ei ole minu moodi seebist niimoodi loobuda - eriti veel siis, kui rohkem kui 6 hooaega vaadatud on.


:))
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Kuidas ma kohtasin teie ema

PostitusPostitas Garli » 15. Aprill 2014, 12:13

On mõtet tsiteerida mingit 14-aastase juttu ve? :))

Aga tõsiselt rääkides, siis praegu teiste reaktsioone lugedes on küll hea meel, et ei vaevunud edasi vaatama.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

Re: Kuidas ma kohtasin teie ema

PostitusPostitas Ronet » 15. Aprill 2014, 12:49

F.R.I.E.N.D.S. > HIMÜM
Ja mitte ainult viimase osa pärast. Friendsil on imo kõvasti parem rewatch value.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Kuidas ma kohtasin teie ema

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 15. Aprill 2014, 12:50

Level kirjutas:F.R.I.E.N.D.S. > HIMÜM
Ja mitte ainult viimase osa pärast. Friendsil on imo kõvasti parem rewatch value.

Agree to disagree.
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Re: Kuidas ma kohtasin teie ema

PostitusPostitas Forzelius » 15. Aprill 2014, 14:30

Garli kirjutas:On mõtet tsiteerida mingit 14-aastase juttu ve? :))

Aga tõsiselt rääkides, siis praegu teiste reaktsioone lugedes on küll hea meel, et ei vaevunud edasi vaatama.


Aa, ei vaadanudki? Ma mõtlesin, et vaatasid lõpuni ja ma tsiteerisin sellepärast, et sa jätsid samamoodi Supenaturali pooleli jne.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

EelmineJärgmine

Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist

cron