Suure paugu teooria

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas eerik » 31. Märts 2010, 23:51

Aga mina omakorda kannan selle sarja maha. Sügisel sai vaatama hakatud ning ma pole siiani täpselt aru saanud, miks ma seda tegin. Suur osa dialoogist on täiesti suvaline ja pole tegevusega eriti seotud ning on ilmselt ainult selle pärast kirja pandud, et keegi pidas seda naljakaks. See tõttu on ka tegelaste käitumine tihti täiesti müstiline ning ebausutav. Pealegi on tegelasteks neli peaaegu täpselt samasugust nohikut pluss üks stereotüüpne blondiin... pole just kõige huvitavam. :pööritus:
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Rain » 14. September 2010, 23:47

Kuidagi ... naljakamaks on episoodid muutunud. Varem oli siuke 6/10 seep, aga nüüd on minu silmis täitsa 9/10-ks muutunud (pärast 1x8). Varem vaatasin seda ainult selle, et aega laiaks lüüa, aga nüüd täitsa ootan järgmise osa vaatamist. :) See tuleneb äkki sellest, et olen juba karaktereid tundma õppinud ja tean, mis nende suhtes on tavaline, tavatu ja naljakas. Või äkki on lihtsalt osad paremaks läinud...
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

PostitusPostitas ats » 17. Oktoober 2010, 13:43

hm..mulle täitsa meeldib..neljas hooaeg läheb:D
ats
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 1
Liitunud: 17. Oktoober 2010, 13:35

PostitusPostitas Laadi » 26. Oktoober 2010, 15:27

Mina olen küll fänn - väga hea sari, üle pika aja üks paremaid seriaale!
http://www.seriaalid.net

Vaata Seriaale Online
Kasutaja avatar
Laadi
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 25
Liitunud: 07. Oktoober 2010, 21:27

PostitusPostitas Cyber Surrealist » 29. Detsember 2010, 16:53

Meeleolukas...Big Bang Theory sotsiaalsete situatsioonide, teoreetilise füüsika ja nohikunaljad on teravuselt väärilised nii Friends kui How I Met Your Mother naljadega. Mõnus vaheldus, ootan uusi osasid..
Vaatasin ära kõik olemasolevad osad, aga kirjelduses mainitud Kaunitari ja Geeniuse lugu ma seal küll ei näinud, kus Sheldon armub Penny´sse??? Sheldon=robot. Leonard ja Penny teema oli küll muidu...
Cyber Surrealist
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 4
Liitunud: 11. November 2010, 17:12

Re: Suure paugu teooria

PostitusPostitas Cochrane » 14. Veebruar 2014, 19:52

Vaatan jätkuvalt iga uut ilmuvat osa ja püsib lemmikute hulgas. Siin korduvalt võrreldud Friendsi ja Mammakohtumist olen näinud kumbagi ca 5 episoodi jagu... no ütleme, et pole olemas seriaali, mis meeldiks kõigile.
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

Re: Suure paugu teooria

PostitusPostitas Ronet » 12. November 2014, 09:28

Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Eelmine

Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 23 külalist

cron