Kaks ja pool meest

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Re: Kaks ja pool meest

PostitusPostitas Rain » 23. Oktoober 2011, 17:50

Väga loodan, et Ashton Kutcheri karakter saab varsti üle enda eksist ja lapselikust käitumisest, sest praegusel momendilma jätaksin ma pigem uued episoodid vaatamata kui kuuleks jälle seda nunnulikku häält ja näeks seda pubekakäitumist, mis aina enam hakkab muutuma tüütuks ja ebameeldivaks.
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

Re: Kaks ja pool meest

PostitusPostitas Rain » 10. Detsember 2011, 14:28

Rain kirjutas:Väga loodan, et Ashton Kutcheri karakter saab varsti üle enda eksist ja lapselikust käitumisest, sest praegusel momendilma jätaksin ma pigem uued episoodid vaatamata kui kuuleks jälle seda nunnulikku häält ja näeks seda pubekakäitumist, mis aina enam hakkab muutuma tüütuks ja ebameeldivaks.

No vot, nii ka juhtus. Ja kusjuures seriaal on ka sellevõrra paremaks muutunud, vähemalt kaks viimast episoodi.
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

Re: Kaks ja pool meest

PostitusPostitas Kickflick » 10. Detsember 2011, 17:53

Nagu varemgi olen maininud, oleks võinud 8nda hooaja koos Charlie Sheeniga otsad kokku tõmmata. 9ndat hooaega vaatan ilmselt vaid inertsist edasi, kuigi see on kohutavaks läinud.
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

Re: Kaks ja pool meest

PostitusPostitas hint » 20. Oktoober 2013, 03:10

Mul pole halli aimugi mis mingid üldtunnustatud arvamused sellest sarjast hetkel võivad olla ja kas keegi veel üldse vaatab seda. See sari on olnud lihtsalt nii sitt nii kaua ju, pmst mingi teine-kolmas hooaeg alates pask. Igastahes võite ka liigset ajurakkude kulutamist süüdistada, aga mulle on nüüd viimase aja KaksPoolMeest hakanud meeldima. Käimaolev hooaeg nt tundub igati okei. Keegi võiks mulle teada anda muidugi, et kas mina siin ette kujutan juba asju, või hakkab see sari jalgu alla saama jälle
Kasutaja avatar
hint
Eliit
 
Postitusi: 863
Liitunud: 03. Juuli 2009, 18:18

Re: Kaks ja pool meest

PostitusPostitas kikuke499 » 28. Veebruar 2014, 12:08

Minule jällegi Ashton Kutcher ei meeldi. Sheen on parem! :))
Õppevahendid kooli ja lasteaeda
kikuke499
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 6
Liitunud: 28. Veebruar 2014, 10:58

Re: Kaks ja pool meest

PostitusPostitas kuusikuj » 10. November 2014, 22:46

Parim mida tean, isegi kordusosasid vaatan meeleldi.
kuusikuj
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 6
Liitunud: 10. November 2014, 22:36

Re: Kaks ja pool meest

PostitusPostitas Pixie » 11. Juuni 2016, 15:12

Tänu sellele, et juba mõnda aega saab sarja vaadata mitme kanali pealt, võin vist öelda, et enamus hooaegadest on nüüdseks ära nähtud. Kirjutama pani aga see, et eile nägin viimase hooaja viimast episoodi ja see oli ikka ülimalt halb. :? Viimastel aastatel muutus Alan kohe eriti rotiks ja paljud naljad labaseks, lambi rahvast kogunes palju jne, aga nii koledat lõppu poleks ikka osanud oodata. Mis juhtuma pidi, et selline jama kokku pandi.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Eelmine

Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 10 külalist

cron