Kaks ja pool meest

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Forzelius » 15. Märts 2009, 15:36

Ega ta eriti naljakas ei ole jah. Mõnikord paneb ikka mõtlema, et kuidas see nii hale olla saab. Friends ikka pika puuga parem.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas lostinthemist » 16. Märts 2009, 16:04

Ma arvan, et see on huumorimeele küsimus, kas seriaal on naljakas või mitte. Ma saan küll hea kõhutäie naerda iga kord, kui seda vaatan. Pealegi, ma ei võrdleks seda "Friends"iga, sest iga inimene teab, et "Friends" (ja ka "Married... With Children") sellest iga kell üle.
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitas LiveForThis » 16. Märts 2009, 18:38

Friends on nähtus omaette. Midagi sellist juba üle ei trumpa.
Two and a Half-Man võib tunduda labane või midagi sellist, aga siiski ootan ma igat osa ja olen valmis hea tuju tõusmiseks.

Eks see sari pole vast igale maitsele, aga vean kihla et paljud, kellele see ei istu, leiavad nii mõnigi kord end seda vaadates naermas.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Hea Aasta » 17. Märts 2009, 01:16

Minule küll meeldib.

Tavaliselt on kuskil 23.30 paiku, mis on selline sobiv aeg ja saabki hea tujuga seejärel magama minna.
Hea Aasta
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 486
Liitunud: 19. Jaanuar 2007, 16:02

PostitusPostitas Ralf » 17. Märts 2009, 02:13

Minu arust on see seriaal küll päris nutikas. "Friendsi" küll naljakamaks ei pea, aga samas olen avastanud, et "Friends" muutub paremaks, kui järjepidevalt vaadata.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Kaks ja pool meest

PostitusPostitas USer0123 » 22. September 2009, 15:10

Ralf kirjutas:Minu arust on see seriaal küll päris nutikas. "Friendsi" küll naljakamaks ei pea, aga samas olen avastanud, et "Friends" muutub paremaks, kui järjepidevalt vaadata.


Ma olen sinuga 100% nõus!
Samamoodi on ka Kaks ja pool meest mida rohkem sa oled seda vaadanud, seda paremini saad naljadest aru tead tegelasi jne.
Muide keda huvitab siis eile jõudis USA-s Kaks ja pool meest seitsmenda hooaja esimene osa välja. Mul juba see vaadatud :))
Kasutaja avatar
USer0123
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 5
Liitunud: 22. September 2009, 14:44

Re: Kaks ja pool meest

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 03. Detsember 2009, 01:48

USer0123 kirjutas:
Ralf kirjutas:Minu arust on see seriaal küll päris nutikas. "Friendsi" küll naljakamaks ei pea, aga samas olen avastanud, et "Friends" muutub paremaks, kui järjepidevalt vaadata.


Ma olen sinuga 100% nõus!
Samamoodi on ka Kaks ja pool meest mida rohkem sa oled seda vaadanud, seda paremini saad naljadest aru tead tegelasi jne.
Muide keda huvitab siis eile jõudis USA-s Kaks ja pool meest seitsmenda hooaja esimene osa välja. Mul juba see vaadatud :))


Täpselt! Mida rohkem tegelaste ja olustikuga kurisis olla, seda paremini naljadest aru saab. Ja nalja seal juba jätkub! :))
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

PostitusPostitas Luc » 03. Detsember 2009, 15:34

Nõustun eelnevate postitustega, kui tegelaste iseloomi mõistma hakkad, on kõik mitu korda huvitavam ja naljakam.
Olen ise telekast vaadanud aeg-ajalt, aga nüüd otsustasin algusest peale vaatama hakata. Esimene hooaeg hetkel käsil. Head lühikesed osad on, ei pea pühendama sellist aega nagu näiteks Top Geariga.

Ma ei tea, kas just parim sari, aga üks parimatest kindlalt. Nalja nabani ja palju uusi tsitaate, mida ühest kõrvast sisse ja suust välja lasta.
"Violence is one of the most fun things to watch." - Q. Tarantino
Kasutaja avatar
Luc
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 272
Liitunud: 08. September 2008, 18:53

PostitusPostitas rakitic14 » 08. Veebruar 2010, 20:07

väga hea
rakitic14
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 84
Liitunud: 28. Detsember 2009, 02:18

PostitusPostitas snufffy » 19. Juuli 2010, 14:16

hullult hea sari , nalja saab palju . kuid loodan et 7 hooaeg ei jää viimaseks .
Kasutaja avatar
snufffy
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 491
Liitunud: 02. Aprill 2010, 15:17

PostitusPostitas Arz » 13. August 2010, 13:14

Arvan samuti, tegemist on tõesti väga hea sarjaga :P
Lastemööbel, lastevoodid, beebimööbel, narid, hällid - www.lastemoobel.com
Arz
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 1
Liitunud: 13. August 2010, 12:45

PostitusPostitas Laadi » 26. Oktoober 2010, 15:34

Seriaal on tõesti hea. Ainult osade pealkirjad ajavad närvi, need on mitte midagi ütlevad ja ei haaku kuidagi seriaali sisuga.
Vahel tundub, et otsitakse kõige mõtetum lause seriaalist välja ja see pannaksegi pealkirjaks.
http://www.seriaalid.net

Vaata Seriaale Online
Kasutaja avatar
Laadi
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 25
Liitunud: 07. Oktoober 2010, 21:27

PostitusPostitas CM-Girl » 07. Veebruar 2011, 19:22

Kui sari algas ei vaadanud üldse, siis sattusin seda juhuslikult vaatama ja olin iga päev kindlal kellaajal teleka ees, tänu minu vaatamisele avastas selle sarja ka minu ema. Nüüdseks võib öelda et talle meeldib see sari rohkem kui mulle.
Vanemad osad meeldisid rohkem, nüüdseks kui Jake on suureks kasvanud pole enam eriti naljakas.
Rose oli fun tegelane. Väga head osad olid ka Kandiga, üks meeldejäävaim osa oli kus Charliel tekkis suhe Kandi emaga ja Judithil Kandi isaga. :))
Parimad episoodid(meeldejäävaimad) on "Hi, Mr. Horned One" ja "Apologies for the Frivolity", eriti viimane. Jake ruulib selles osas. :D
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Kaks ja pool meest

PostitusPostitas Pixie » 25. September 2011, 10:31

Olen ainult paari episoodi näinud, sedagi päris ammu Kanal 2 pealt. Aga hiljutine draama ja Sheen'i asendamine Kutcher'iga tekitas piisavalt uudishimu, et 9nda hooaja esimene osa ära vaadata. Ilmselt, et saaks iga kord silmi pööritada, kui vihased fännid kurdavad, et seriaal pole enam endine ja nad keelduvad vaatamast.

Vaadates oli esimene mõte - uau, Alan'i poeg on suureks kasvanud. :)) Siis sain aru, et sündmused olid ju päris naljakad. Piisavalt tobe, et naerma ajada. Hmm, minu arust polnud Kutcher'i tegelasel midagi viga. Küll ta jõuab end veel tõestada. Kahtlen aga, et ma seriaali nüüd pidevalt jälgima hakkaks. Võib-olla siis, kui väga igav on ja mitte midagi muud vaadata ei ole.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Kaks ja pool meest

PostitusPostitas Sten » 25. September 2011, 14:09

ütleks, et elujõuline Kutcher asendab väga hästi vana ja väsinud Sheeni. Kas just seriaal nüüd parem on, aga midagi uut ning tekitab uudishimu sündmusteahelas. Arvatavasti hakkan seda nüüd rohkem jälgima kui varem (Y)
Kasutaja avatar
Sten
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 516
Liitunud: 12. September 2010, 20:48

EelmineJärgmine

Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist