Doctor Who

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Re: Doctor Who

PostitusPostitas ZeMonsta » 27. November 2013, 21:59

Level kirjutas:Sain lõpuks 7nda hooajaga ühele poole ja lõpetasin The Day of the Doctoriga, mis oli väga ilus ja sobilik juubeliepisood.
Tom Baker oli kirss tordil.


Tundub, et enamikule meeldis. Ma ei tea, mul on The Day of the Doctori suhtes vastakad arvamused. Võib-olla oskan pärast teistkordset vaatamist midagi targemat öelda, aga praegu
Spoiler :
ei oska Gallifrey päästmise osas seisukohta võtta. Jah, loomulikult tegi Doctor õige valiku, aga... aga ... nüüd on kõik teisiti! Ei, ma ei oska põhjendada, miks see mulle ei meeldi.
Rose ei tulnudki tagasi. (N) Mõnes mõttes tegelikult mõistlik otsus, tal on juba mitu hüvastijätu-episoodi olnud. Got to move on. Billie Piper oli siiski lahe.

Vaatasin enne ka An Adventure in Space and Time’i ära ja ausalt öeldes meeldis see ikka kõvasti rohkem. Ei osanud Mark Gatissilt nii head lugu oodata. Tõsiselt liigutav.
Kasutaja avatar
ZeMonsta
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 419
Liitunud: 04. Jaanuar 2010, 01:05

Re: Doctor Who

PostitusPostitas JazZ- » 23. Aprill 2014, 20:25

Vist kõige andekam 2048-mängu versioon (sest regenereerumine):
http://games.usvsth3m.com/2048-doctor-who-edition/

11. Doctorini jõudmise payoff on ka tunduvalt suurem kui mingi näruse "2048" ekraanil nägemine. (Y)
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Doctor Who

PostitusPostitas Ronet » 23. Mai 2014, 22:28

Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Doctor Who

PostitusPostitas Ronet » 30. Juuni 2014, 04:00

Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Doctor Who

PostitusPostitas Ronet » 24. August 2014, 14:54

Sain alles nüüd aru kui väsinud ma lõpus Smithist olin. Capaldi on värskendav. (Y)

IMDb board on vihkajaid täis, aga kuidas siinsetele meeldis?
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Doctor Who

PostitusPostitas ZeMonsta » 24. August 2014, 18:32

OKEI episood. Viimased 10 minutit oli see, mida tahtsin ja ootasin. Eelnev oli nii ja naa... jõudsin vahepeal mitu korda mõelda, et Moffat võiks oma ameti maha panna. Ning Clara on minu jaoks endiselt tühi koht.
Capaldi seevastu (Y) IMDb boarde ega muid foorumeid pole vaadanud. Pole nagu erilist tahtmist ka.

Spoiler :
OMG Sue White + Mary Poppins + Doctor Who
https://www.youtube.com/watch?v=_9UnJp_bQa0
OMG
Kasutaja avatar
ZeMonsta
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 419
Liitunud: 04. Jaanuar 2010, 01:05

Re: Doctor Who

PostitusPostitas DaydreamDiamond » 26. Jaanuar 2015, 11:56

Alustasin ka vaatamist Matt Smith'i era'st. Kõik hea ja vägev kraam.

Kuni Angels Take Manhattan osani (see kaasaarvatud). Kohe esimene osa peale seda kui juhtub see, mis juhtub, on "vibe" nagu kuidagi teine ja miskit on muutunud. Ei suudagi näppu peale panna. Edasi vaatan kohe kindlasti. Ootan põnevusega, kuidas Capaldi mõjub.

Paistab, et igasugu ekstrate vaatamine on üpris vajalik.

Ja isegi kui Jenna Coleman ei ole kõigile nii sümpaatne karakterina, siis minul oli välimuse põhjal küll ikka suht crush at first sight :$ :$ . Siiamaani...
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
Kasutaja avatar
DaydreamDiamond
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 982
Liitunud: 07. Oktoober 2008, 11:36
Asukoht: Tartu

Re: Doctor Who

PostitusPostitas Ronet » 26. Jaanuar 2015, 12:15

DaydreamDiamond kirjutas:Alustasin ka vaatamist Matt Smith'i era'st.

Pilt
Pilt
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Doctor Who

PostitusPostitas DaydreamDiamond » 26. Jaanuar 2015, 19:33

Level kirjutas:
DaydreamDiamond kirjutas:Alustasin ka vaatamist Matt Smith'i era'st.

Doctor Who ver. 9-10 nutt minu otsuse üle:
Spoiler :
Pilt
Pilt


Loodan siiski, et ei ole teinud fataalset viga. Sest sari on väga hea ja kui nii jätkub, tahaks näha ka eelnevad tüübid näha. Või olen ma selle sarja enda jaoks rikkunud?
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
Kasutaja avatar
DaydreamDiamond
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 982
Liitunud: 07. Oktoober 2008, 11:36
Asukoht: Tartu

Re: Doctor Who

PostitusPostitas Cochrane » 25. Mai 2015, 22:39

Praeguse seisuga on nüüd Dr Who nii suures ulatuses nähtud kui üldse näha tahan. Võtsin ette ka vanad episoodid ja valisin sealt huvipakkuvamaid välja. Vahele jäid nt ajaloolised (ehk siis ulmelise sisuta) ja poolikult taastatud episoodid, mida saab näha ainult heli + slaidishow kujul. Vanas olid mõned täitsa huvitavad lood, enamasti kui Dalekid või Master vastaseks või kui tegevus oli seotud teiste ajaisandatega, aga selle vaatamist on raske soovitada, kui just tõesti ülisuurt huvi pole ära näha, kuidas seda seriaali varem tehti.

Taaselustatud seriaali 8. hooaja puhul sai tõdeda, et Capaldi võtis rolli probleemideta üle ja tegi selle omaks, üritamata eelnevaid kopeerida. Hooaja seest on lemmikepisoodiks Flatline, mis tõi mängu uued vastased, kes pole ehk küll päris sama mõjuga kui nutvad inglid, kuid siiski omapärase ideega ja loodetavasti näeb neid tulevikus veel.

Kuuldavasti tahetakse seriaali teha aastani 2020 ja vähemalt praeguse seisuga ei ole mul selle vastu mitte midagi.
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

Re: Doctor Who

PostitusPostitas Ronet » 18. September 2015, 16:01

http://tvline.com/2015/09/18/doctor-who ... -season-9/

Kas ma loen liiga palju sisse või kasutavad enamus viimase aja DW näitlejaid seda sarja lihtsalt hüppelauana? Umbes nagu Tartu linnapead, kellest hiljem ministrid saavad.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Doctor Who

PostitusPostitas DaydreamDiamond » 05. Jaanuar 2017, 17:39

wow

Kui üldse ühte osa vaadata Capaldi era'st siis "Heaven Sent". Täielik Capaldi tour de force. Mida edasi, seda rohkem ta hakkas mulle meeldima aga selle osaga jäi mul karp lahti. Nii niisama sisu kui ka (eriti) Capaldi oskuste poolest.

wow

Moffat on hit and miss aga see on täielik hit otse kümpi.
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
Kasutaja avatar
DaydreamDiamond
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 982
Liitunud: 07. Oktoober 2008, 11:36
Asukoht: Tartu

Re: Doctor Who

PostitusPostitas Kadii » 16. Juuli 2017, 20:44

Viimane hooaeg küll veel lõpetamata, AGA !! Põnev!
Pilt
Kasutaja avatar
Kadii
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 452
Liitunud: 03. Juuni 2010, 19:58

Re: Doctor Who

PostitusPostitas Cochrane » 30. Juuli 2017, 17:34

Ootan juba esimesi uusi episoode, et näha, kas seriaali tegemisel kasutatakse muudatust ka mõistlikult. Et loodetavast muutub ainult näitleja ja Doktori iseloom, nagu tavaliselt, kuid seikluste olemus jääb samas. Ehk siis ei üritada mingeid sotsiaalprobleeme järjest lahkama hakata vms. Näitleja ise on täiesti tundmatu, seega pole õrna aimugi, kui tasemel ta on või mitte, aga arvata võib, et ega kedagi saamatut sellisesse rolli ei valita.
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

Re: Doctor Who

PostitusPostitas DaydreamDiamond » 01. August 2017, 10:55

Väga kahju, et Capaldi lahkub aga samas tema põhjendusi lugedes, makes sense.

Jodie on väga kena naine ja ta meeldis mulle väga Broadchurchis. Eks näeb, kuidas hakkama saab, võimalus tuleb ikka anda. Olen siiski osaliselt vanamoeline ja mõtlen, et osad rollid on mõeldud meestele ja osad naistele. Kui eelnevalt on doktor peale sündi imestanud oma hammaste ja neerude üle, siis mille üle ta nüüd imestatab? :) Saab huvitav regenereerumine olema.

Mina isiklikult ei ole siiski Jane Bond'iks veel valmis. Aga see on minu draama.
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
Kasutaja avatar
DaydreamDiamond
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 982
Liitunud: 07. Oktoober 2008, 11:36
Asukoht: Tartu

EelmineJärgmine

Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist

cron