Doctor Who

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Re: Doktor Who

PostitusPostitas Kadii » 25. Mai 2012, 11:43

Jaaaa just selliste asjade pärast on Doctor Who üliawesome
Pilt
Kasutaja avatar
Kadii
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 452
Liitunud: 03. Juuni 2010, 19:58

Re: Doktor Who

PostitusPostitas Kadii » 09. August 2012, 19:35

Oeh, DW 50.aastapäeva osa saab olema minu jaoks igastahes pettumus. Osa ise saab kindlasti väga hea olema, Gatissi ja Moffati koostöö tulemusi me enamuses kõik teame, aga lihtsalt ootasin mingit eepilist seiklust kõigi võimalike doktorite ja muude sellistega. Samas Moffati hooajad on juba sellised eepilised seiklused alati, aga ikkagi.
Kuupäev on ka muidugi vastavalt mägede taga. Ja no sellega imegu nad üldse muna, et pole siiamaani seitsmenda hooaja alguskuupäeva öelnud. Esimest osa näidatakse augusti lõpus mingil festival, AGA MEIE!?!?!?!
Pilt
Kasutaja avatar
Kadii
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 452
Liitunud: 03. Juuni 2010, 19:58

Re: Doctor Who

PostitusPostitas Kadii » 20. August 2012, 13:57

Quite naturally, a lot of people want to know when Asylum of the Daleks will be broadcast. The answer, given on Tuesday was ‘soon’. No transmission date has been absolutely confirmed as yet, but as Steven Moffat commented, ‘We wouldn’t be doing the press launch if it wasn’t soon.’ The moment a date has been confirmed for the new series, we’ll let you know!


Niiet tõenäoliselt esimene september.



Mulle meeldib, kuidas ma selle teema täielikult üle olen võtnud. No love for the Doctor :(
Tegelt tahaks veel korra tänada, et Soprano teema pealkirja ära muutis, see häiris mind juba pikka aega :*
Pilt
Kasutaja avatar
Kadii
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 452
Liitunud: 03. Juuni 2010, 19:58

Re: Doctor Who

PostitusPostitas ZeMonsta » 20. August 2012, 22:52

Kadii kirjutas:Mulle meeldib, kuidas ma selle teema täielikult üle olen võtnud. No love for the Doctor :(


Heh, see väike viga saab kohe parandatud. :)
Kuigi ma pole viimasel ajal siin teemas (ega ka mujal foorumis) just palju (või siis üldsegi mitte) kommenteerinud, ei tähenda see, et ma DW vastu huvi oleks kaotanud. Otse vastupidi. Nii palju kui ma uudiseid ja blogisid jälginud olen, on vastukaja avaepisoodile “Asylum of the Daleks“ valdavalt positiivne olnud. Kui Moffati juttu uskuda, jäetakse uues hooajas suurejoonelised story arc'id välja ning iga osa on väike blockbuster omaette, mis kõlab hästi, kuna kogu River Songi saaga oma keerdkäikudega tundus mulle natuke ülepingutatud.

Jah, enam pole kaua jäänud ning siis saab suur Doctor Who kujuline tühimik mu elus jälle täidetud. Senimaani olen vanade osade kordusvaatamiste ja BBC America specials’ite najal elus püsinud. Need eriprogrammid (The Science of DW, The Women of DW, The Timey-wimey of DW) on isegi päris vaadatavad olnud.


Ainult paar nädalat veel…
Spoiler :
Pilt
Kasutaja avatar
ZeMonsta
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 419
Liitunud: 04. Jaanuar 2010, 01:05

Re: Doctor Who

PostitusPostitas Kadii » 30. August 2012, 21:24

ZeMonsta kirjutas:Ainult paar nädalat veel…


AINULT KAKS PÄEVA VEEL!

Mul lisadest ainult The Women vaadatud, a selle vea parandan kohe ära.
Ma natuke kardan seda, et iga osa hakkab olema nagu blockbuster, see kindel DW fiil hakkab nagu ära kaduma vaikselt ja asi läheb liiga eepiliseks kätte ära. Selle vastu muidugi pole midagi, a sellist rahulikku poolt nagu enam polegi.
Olen üritanud ennast igatpidi eemal hoida igast spoileritest, aga uudishimu saab võitu tihti ja osad asjad ikka nähtud. Need 'Pond Life' osakesed, mis BBC lehel on avaldatud, on armsad, tahaks ka Oodi endale : D
Pilt
Kasutaja avatar
Kadii
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 452
Liitunud: 03. Juuni 2010, 19:58

Re: Doctor Who

PostitusPostitas brixxx » 07. September 2012, 15:38

Tegelikult ei olegi ''Doctor Who'' väga palju hooaegu, võiks isegi hakkata otsast peale vaatama.

Aga hetkel on mul veel pikem seriaal ''Dallas'' 14 hooaega pooleli, 8 hooaeg hetkel pooleli, lisaks veel neli ''Dallase'' filmi ning veel uue ''Dallase'' uus hooaeg.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Doctor Who

PostitusPostitas ZeMonsta » 27. September 2012, 07:28

Tänahommikused "uudised" (pigem küll kõlakad, aga noh, unistada ju võib) : Rian Johnson ja DW.
Spoiler :
Pilt

Pilt

Aga tõsiselt ka. Make it happen, Moffat ja BBC.
Kasutaja avatar
ZeMonsta
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 419
Liitunud: 04. Jaanuar 2010, 01:05

Re: Doctor Who

PostitusPostitas ZeMonsta » 12. Oktoober 2012, 18:16

Alrighty, teeme kriitikaga algust.

Nagu ikka, leidus igas episoodis mõni tabav repliik või mõtlemapanev vestlus, kuid, olgem ausad, tihti jäi sellest väheseks. Üldistavalt võib öelda, et blockbusteri feelingu peale väljaminek ja selle arvelt sisu kärpimine ei tasunud ennast ära.

Mind huvitab, kuhu kogu see “Doctor? Doctor Who?” teema tüürib. Võimalik, et incognito ringi rändamine on lihtsalt vahend näitamaks Doctorit uuest küljest. Võimalik, et see on osa mingist suuremast plaanist. Võimalik, et mõlemat.
Ja mida arvata episoodide toimumisajast – millises järjekorras tegelaste seiklused tegelikult aset leidsid ja omavahel põimusid? Näiteks “A Town Called Mercy”s ütleb Doctor end olevat juba 1200-aastane. Hmm…

Asylum of the Daleks
Spoiler :
+ teema sobis hooaja avamiseks hästi – vanad sõbrad Dalekid toodi tagasi, mis aga ei tähenda, et oleks vana rasva peal edasi lastud. Vastupidi, neid suudeti näidata uue nurga alt.
+ kaameratöö oli DW kohta üllatavalt filmilik – näiteks SnorriCami kasutamine ning väga ilus stseen baleriinist dalekiga.
+ Karenile ja Arthurile anti võimalus tõestada oma näitlemisoskust ning nad ei vedanud alt.

+/- ei oska Oswini suhtes veel seisukohta võtta. Natuke ettevaatlikuks teeb see, et Jenna-Louise Coleman valiti uue kaaslase ossa põhjendusega (vähemalt osaliselt, kui ma õigesti mäletan), et ta suutis Matt Smithi oma megakiire jutuga üle trumbata. Lihtsalt loodan, et see tüütuks ei muutu.

- Rory ja Amy lahkumineku põhjus – no andke andeks, aga mida perset? Eelnevalt (ja ka järgevates osades) pidevalt korrutatakse, et nad on teineteise jaoks loodud, ei saa teineteiseta elada jne, ning siis korraga ületamatu problem lapsesaamise teemadel?

Dinosaurs on a Spaceship
Spoiler :
+ vana hea Doctor Who, hooaja vaieldamatu lemmikepisood. Puhas silly fun.
+ lahedad kõrvaltegelased ja suurepärane näitlejateansambel: David Bradley (Filch!) Solomonina, Mark Williams (Mr. Weasley!) Rory isana, Rupert Graves (Lestrade "Sherlockist"!) Riddellina.
+ robo-… vabandust, metal tantrum machines, kes rääkisid (või pigem nääklesid) Mitchelli ja Webbi häältega ning jõudsid enne lõppu ka paar rida Daisy Belli jorutada.
+ loomulikult puudutati ka tõsisemaid teemasid: “Piracy, then genocide.” Doctor näitas oma tumedamat poolt.

A Town Called Mercy
Spoiler :
+ hea ja halb polnud kindlapiiriliselt määratletud. Andis mõtlemisainet selle üle, mis annab õiguse teiste üle kohut mõista ning kus jookseb piir teaduse ja kuritegude vahel:

Kahler-Jex: It would be so much simpler if I was just one thing, wouldn't it? The mad scientist who made that killing machine. Or the physician. Who's dedicated his life to serving this town. The fact that I'm both bewilders you.
The Doctor: Oh, I know exactly what you are. And I see this reformation for what it really is. You committed an atrocity and choose this for your punishment. Don't get me wrong—good choice. Civilized hours, lots of adulation, nice weather. But—but! Justice doesn't work like that. You don't get to decide when and how your debt is paid!
Kahler-Jex: In my culture, we believe that when you die your spirit has to climb a mountain, carrying with it all the souls you wronged in your lifetime. Imagine the weight I will have to lift; the monsters I created, the people they killed. Isaac. He was my friend. Now his soul will be in my arms, too. And you see now why I fear death. You want to hand me over. There's no shame in that, but you won't. We all carry our prisons with us. Mine is my past. Yours is your morality.

+ hobune Susan ja tema eluvalikud:

The Doctor: Can I borrow your horse please? It's official marshal business.
The Preacher: He's called Joshua. It's from the Bible. It means "the Deliverer."
The Doctor: No he isn't.
The Preacher: What?
The Doctor: I speak horse. He's called Susan. And he wants you to respect his life choices.

+ Gunslinger osutus tegelikult päris vahvaks tüübiks

- kogu oma sisukusele vaatamata jäi natuke igavaks

The Power of Three
Spoiler :
+ meenutas Russell T Davise ajastut, andis väikese nostalgialaksu
+ Rory isa Brian oli jätkuvalt omas elemendis
+ professor Brian Cox! (Y)
+ Amy ja Doctori vestlus nende sõpruse teemadel. Valikuvõimalused - normaalne täiskasvanuelu või seiklused Doctoriga.

- halb lõpp oli halb. Kiirustav ja lohakas. Paljud asjad jäid seletamata.

The Angels Take Manhattan
Spoiler :
+ ee…aa… et siis plussid. Hmm. Riveri märkus Doctori kohta oli päris huvitav: “Never let him see the damage. And never, ever let him see you age. He doesn't like endings.“
+ paar pingelist kohta ikka leidus. Näiteks väikesed õelad keerubid keldris.
+ Amy epiloog oli ilusasti kirjutatud. Võttis tema elu Doctori kaaslasena kenasti kokku. - “We’re all stories in the end.”

- nii palju mahavisatud võimalusi. Miks mitte neid kasutada ja laiendada lugu two-parteriks? Näiteks tuua mängu Rory isa.*
- inglite hirmuäratavus ja salapära suudeti minu jaoks ära rikkuda. See, et Vabadussammas osutus ingliks, ei tulnud üllatusena, aga ma ei suuda hetkekski uskuda, et keegi, MITTE KEEGI New Yorgis ei juhtunud parajasti linna kohal kõrguvat HIIGLASUURT kuju vaatama. Ja pealegi, nagu paljud tähelepanelikud inimesed juba märkinud on, pole Vabadussammas kivist. Ning kuidas sai surnuaias olev ingel Amy kätte, kui Doctor ja River talle otsa vaatasid?

Okei, okei, ma tean küll, et …
Pilt
..aga see läks juba natuke liiale.
Ausalt öeldes ei suutnud TATM minus erilisi emotsioone esile kutsuda, küll aga see väike video Pondide viimastest päevadest võtteplatsil.

*nähtavasti oli see isegi plaanis? - http://www.bbc.co.uk/programmes/p00zn6ff
Kasutaja avatar
ZeMonsta
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 419
Liitunud: 04. Jaanuar 2010, 01:05

Re: Doctor Who

PostitusPostitas brixxx » 29. Oktoober 2012, 13:46

Mis kanali pealt ''Doctor Who'' tuleb?
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Doctor Who

PostitusPostitas Ronet » 29. Oktoober 2012, 14:25

brixxx kirjutas:Mis kanali pealt ''Doctor Who'' tuleb?

Eestis näeb seda SyFy ja BBC Entertainment'i pealt.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Doctor Who

PostitusPostitas brixxx » 29. Oktoober 2012, 15:23

Level kirjutas:
brixxx kirjutas:Mis kanali pealt ''Doctor Who'' tuleb?

Eestis näeb seda SyFy ja BBC Entertainment'i pealt.

OKEI, ma vaatan, kas hakkan otsast peale vaatama või hakkan BBC Entertainmenti pealt vaatama kui liitun Elioni lisakanalitega.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Doctor Who

PostitusPostitas brixxx » 16. November 2012, 12:52

Sattusin üks hommik SyFy pealt ''Doctor Who'' 4 hooaja peale, mõtlesin, vaatan siis palju kiidetud seriaali, enne seda olen ''Doctor Who'' kohta siin foorumist lugenud ja mitu korda olen näitlejaid uurides imdb-s sattunud ka ''Doctor Who'' peale. Hetkel on u 5 osa vaadatud, ma ei oska öelda, kas ''Doctor Who''l 4 hooaeg ei ole väga hea, aga eriti vaimustusest ma sellest seriaalist ei ole.

Minus tekitab selles seriaalis mitmed asjad vastandlikud tundeid.

Ma ei oska öelda, miks aga mind häirib kaamera filmimise lähenemine, seriaali filmimine mõjub liiga dokumentaalfilmilikult, sama asi häiris ka ühes teises UK seriaalis ''Casuality''.

Esimest korda seda seriaali vaadates tuletas ''Doctor Who'' meelde ''Star Treki''.

Minu jaoks jääb sisu ka veidi nõrgaks ja ropustseks. Seriaalis välja toodud hirmutavad asjad tekitavad tõesti hirmu, nt. hiljuti oli osa, kus Donnal oli seljas suur prussakas, kui oleks enne magama minemist seda vaadanud, oleks seda prussakat unes ka näinud. Aga nt. ameerikalikud õudukad ei tekita minus ei mingit emotsiooni, nt. paljud väidavad, et ''Silent Hill'' on õudne film, minu jaoks ei ole seal eriti midagi hirmsat.

Muideks Donna isa mängiv näitleja meenutas Aarne Ükskülat.

Seriaal on liiga lihtsakoeline ja sageli mõjub rohkem lasteseriaalina kui ulmeseriaalina.

Mind kuidagi häirib Doctor Who roll, olen näinud ainult Doctor Whona David Tennanti, aga millegi tõttu arvan ülejäänud Doctor Whod on üldjoontes sarnased.

See on vaadatav seriaal ja mõnda aega ka nauditav, aga siiski ei saa selle seriaali fenomenist aru, et seda on nii pikalt toodetud.

Kindlasti vaatan aegajalt seda seriaali SyFy pealt, aga vaevalt hakkan ''Doctor Who''d otsast peale vaatama.

Hetke seisuga annan 3/10.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Doctor Who

PostitusPostitas IlseV » 16. November 2012, 20:18

brixxx kirjutas:Sattusin üks hommik SyFy pealt ''Doctor Who'' 4 hooaaja peale, mõtlesin, vaatan siis palju kiidetud seriaali, enne seda olen ''Doctor Who'' kohta siin foorumist lugenud ja mitu korda olen näitlejaid uurides imdb-s sattunud ka ''Doctor Who'' peale. Hetkel on u 5 osa vaadatud, ma ei oska öelda, kas ''Doctor Who''l 4 hooaeg ei ole väga hea, aga eriti vaimustusest ma sellest seriaalist ei ole.

Arvestades seda, et teed oma otsuse viie episoodi põhjal, kui sari ise on jooksnud peaaegu seitse hooaega (arvestamata siia hulka veel varasemad "Doctor Who" osad) ja nendes seitsmes on Doctorit mänginud kolm erinevat näitlejat, tundub su järeldus mõneti pealiskaudne ja mittemidagiütlev. Hea küll, kui tegemist on inimesega, kellele ulme või sarnane žanr üldse ei meeldigi, ei eeldagi keegi ilmselt, et talle DW mõne osa järel (kui üldse) meeldiks, aga kui asusid seda sarja juba mõningasest huvist vaatama, siis tegid võib-olla vea, et alustasid suvalise hooaja suvalistest episoodidest, kus nii mõnigi DW maailma sisse elamiseks oluline fakt võis kaduma minna.
brixxx kirjutas:Ma ei oska öelda, miks aga mind häirib kaamera filmimise lähenemine, seriaali filmimine mõjub liiga dokumentaalfilmilikult, sama asi häiris ka ühes teises UK seriaalis ''Casuality''.

Ise sellist dokumentaalfilmilikku lähenemist pole tähele pannud ? Pigem on Who aina enam filmilikumaks läinud, arvestades eriti viimase hooaja põhimõtet, millele ka näiteks ZeMonsta mõned postitused varem on vihjanud.
brixxx kirjutas:Minu jaoks jääb sisu ka veidi nõrgaks ja ropustseks. Seriaalis välja toodud hirmutavad asjad tekitavad tõesti hirmu, nt. hiljuti oli osa, kus Donnal oli seljas suur prussakas, kui oleks enne magama minemist seda vaadanud, oleks seda prussakat unes ka näinud.

Hm, kaks sõna sulle: roBustne ja spoilerid - vt ka viimast Ralfi lisandust foorumi reeglitesse.
brixxx kirjutas:Seriaal on liiga lihtsakoeline ja sageli mõjub rohkem lasteseriaalina kui ulmeseriaalina.

Mitte, et ma DW-d lasteseriaaliks peaks, aga hm - Harry Potter on ka tehniliselt lasteraamat, nii et jeebus, kui seda mõni täiskasvanu vaatama peaks, on tegemist .. millega ?
brixxx kirjutas:Mind kuidagi häirib Doctor Who roll, olen näinud ainult Doctor Whona David Tennanti, aga millegi tõttu arvan ülejäänud Doctor Whod on üldjoontes sarnased.

Vt minu esimest kommentaari sinu postituse esimesele osale. Pluss, kui sind häirib Doctor Who roll, siis äkki on tõesti tegemist vale sarjaga sinu jaoks (mida sa nii kindlameelselt oled teistele muidugi selgeks teinud). Aga endiselt - k o l m doktorit, seitse hooaega ja sinu nähtud viis episoodi ei sobiks justkui ühte võrrandisse kokku.

EHK, milleks end piinata:
brixxx kirjutas:Kindlasti vaatan aegajalt seda seriaali SyFy pealt, aga vaevalt hakkan ''Doctor Who''d otsast peale vaatama.

_________________________________________
Aga muudest teemadest: esimesed christmas speciali fotod on väljas. Ja see kinnitab järjest enam mu kahtlust, et Bill Nighyle ei piisa ühest väiksest doktori rollist DW-s, vaid et ta on ka oma TARDISe leidnud ja Matt Smithina tagasi minevikku / tagasi tulevikku (wait, kumbapidi siis?) reisinud.
Kasutaja avatar
IlseV
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1816
Liitunud: 13. August 2008, 20:12

Re: Doctor Who

PostitusPostitas brixxx » 19. November 2012, 11:52

IlseV kirjutas:
brixxx kirjutas:Sattusin üks hommik SyFy pealt ''Doctor Who'' 4 hooaaja peale, mõtlesin, vaatan siis palju kiidetud seriaali, enne seda olen ''Doctor Who'' kohta siin foorumist lugenud ja mitu korda olen näitlejaid uurides imdb-s sattunud ka ''Doctor Who'' peale. Hetkel on u 5 osa vaadatud, ma ei oska öelda, kas ''Doctor Who''l 4 hooaeg ei ole väga hea, aga eriti vaimustusest ma sellest seriaalist ei ole.

Arvestades seda, et teed oma otsuse viie episoodi põhjal, kui sari ise on jooksnud peaaegu seitse hooaega (arvestamata siia hulka veel varasemad "Doctor Who" osad) ja nendes seitsmes on Doctorit mänginud kolm erinevat näitlejat, tundub su järeldus mõneti pealiskaudne ja mittemidagiütlev. Hea küll, kui tegemist on inimesega, kellele ulme või sarnane žanr üldse ei meeldigi, ei eeldagi keegi ilmselt, et talle DW mõne osa järel (kui üldse) meeldiks, aga kui asusid seda sarja juba mõningasest huvist vaatama, siis tegid võib-olla vea, et alustasid suvalise hooaja suvalistest episoodidest, kus nii mõnigi DW maailma sisse elamiseks oluline fakt võis kaduma minna.

Ma ei ole sellega nõus. Olen viimase kahe kuu jooksul mitmeid seriaale alustanud vaatamist ja olen järeldanud, et kui kohe seriaalist midagi huvitavat silma ei jää, siis ega seriaal huvitavamaks ei lähegi. Nt. hetkel olen pooleli jätnud ''Step by Step'', ''Numb3rs'' ja ''FlashForward'' kuna need olid liiga lihtsakoelised ja igavad esimestes osades ja ega edasi huvitavamaks ka ei muutunud. Usun, et 5 osast saab küll seriaali suhteliselt objektiivselt hinnata, et vahet pole kui on seriaalil ka üle 20 hooaja, vaevalt kui keegi tahaks hakkata esimest korda vaatama ''Kodus ja võõrsil'' või ''Vapraid ilusaid'' hakkab ta esimesest hooajast pihta. Minu viimane pikim seriaal oli 14.hooajaline ''Dallas''.
IlseV kirjutas:
brixxx kirjutas:Minu jaoks jääb sisu ka veidi nõrgaks ja ropustseks. Seriaalis välja toodud hirmutavad asjad tekitavad tõesti hirmu, nt. hiljuti oli osa, kus Donnal oli seljas suur prussakas, kui oleks enne magama minemist seda vaadanud, oleks seda prussakat unes ka näinud.

Hm, kaks sõna sulle: roBustne ja spoilerid - vt ka viimast Ralfi lisandust foorumi reeglitesse.

OKEI, sellega olen nõus, et oleks pidanud spoilerit kasutama, aga sellega ei ole nõus, et nimetasin seriaali robustseks, et see ropendamine oleks.
IlseV kirjutas:
brixxx kirjutas:Mind kuidagi häirib Doctor Who roll, olen näinud ainult Doctor Whona David Tennanti, aga millegi tõttu arvan ülejäänud Doctor Whod on üldjoontes sarnased.

Vt minu esimest kommentaari sinu postituse esimesele osale. Pluss, kui sind häirib Doctor Who roll, siis äkki on tõesti tegemist vale sarjaga sinu jaoks (mida sa nii kindlameelselt oled teistele muidugi selgeks teinud). Aga endiselt - k o l m doktorit, seitse hooaega ja sinu nähtud viis episoodi ei sobiks justkui ühte võrrandisse kokku.

Mina siiski ei usu, et kolme Doctor Who iseloomu omadused erinevad üksteisest nii suurel määral. Nt. et üks Doctor Who oli lõbus ja kindlameelne, teine Doctor Who jälle tõsine ja kahtlev.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Doctor Who

PostitusPostitas ZeMonsta » 19. November 2012, 13:24

brixxx kirjutas:See on vaadatav seriaal ja mõnda aega ka nauditav, aga siiski ei saa selle seriaali fenomenist aru, et seda on nii pikalt toodetud.

Kindlasti vaatan aegajalt seda seriaali SyFy pealt, aga vaevalt hakkan ''Doctor Who''d otsast peale vaatama.

Pilt

Aga... aga... ma nii väga ootasin, et sa hakkad otsast peale vaatama ja kirjutad siia teemasse iga osa kohta sulle omaseid sügavamõttelisi ja põhjendatud kommentaare (ja leiutad sealjuures uusi sõnu). Ning nüüd korraga selgub, et sa otsustasid Doctor Who pooleli jätta...
Miks, oh miks on saatus nõnda julm ning röövib mult brixxxi postituste lugemise rõõmu?

Ohjah.. tuleb vist kuidagimoodi edasi elada.

Niisiis. Ma eeldan, et kõik on juba näinud jõulu-eri mini-episoodi (minisoodi?)
Madame Vastra, Jenny ja Strax võiksid vabalt oma spin-offi saada. Mina igatahes vaataks.

PS. Jagan IlseV teooriat Bill Nighy-Matt Smithi suhtes. Pealegi on meil piisavalt asitõendeid Doctori olemasolu kohta, järelikult pole miski võimatu.
Kasutaja avatar
ZeMonsta
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 419
Liitunud: 04. Jaanuar 2010, 01:05

EelmineJärgmine

Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist

cron