Kondid

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Kondid

PostitusPostitas Kaido » 09. Märts 2008, 17:23

Kondid
Bones (2005 – 2017)

"Kondid" on kriminaalsari, kus peategelane doktor Temperance Brennan lahendab koos oma FBI partneri Seeley Boothiga mõrvasid. Oma teadmistega püüavad nad lahendada vanu ja aegunuid, kuid seni lahendamata mõrvu.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Kaido
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2223
Liitunud: 28. Detsember 2004, 23:57

PostitusPostitas lxg » 26. Märts 2008, 08:34

Esimene hoaeg meeldis,eks siis nüüd hakkan teist vaatama.
aka Quatermain
Kasutaja avatar
lxg
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 25
Liitunud: 25. August 2006, 22:40
Asukoht: Tallinn/Paldiski

PostitusPostitas silx » 28. Märts 2008, 23:27

Alguses arvasin et mõttetu aga nyyd hakasin vaatama ja mulle vägagi meeldis see sari.Lemmik on mul sealt "Bones". :)
Are You Watching Closely?
Kasutaja avatar
silx
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 321
Liitunud: 07. Detsember 2007, 22:10
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Pixie » 05. Juuni 2008, 19:15

Eile oli hea osa. :)) Ma arvasin,et
Spoiler :
Cam surebki ära.
:shokeeritud: D'oh.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

PostitusPostitas Zinera » 05. Juuni 2008, 20:37

ma arvasin kah aga noh näed siis...kõik ok peategelased ei sure ju kunagi ära... :)) :pööritus:
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

PostitusPostitas Pixie » 03. Juuli 2008, 16:43

Seriaal tundub kuidagi paigast ära olevat, eriti pärast eilset osa. Enne oli ikka nii,et Booth oli see, kes mainis,et Kondike võiks inimlikum olla. Eile aga kutsus Brennan Booth'i korrale,et too taktitundelisem oleks.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

PostitusPostitas Igotafeeling » 31. Oktoober 2009, 20:23

Vaatan regulaarselt. See on naljakas ja tõsne üheaegselt. Kuidagi väga mõnusad tegelaskujud on kokku pandud, kõik nii erinevad ja isikupärased :)
Igotafeeling
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 15
Liitunud: 31. Oktoober 2009, 14:11

PostitusPostitas Pixie » 05. Märts 2010, 17:36

Tegelastest rääkides ei saa jätta mainimata Booth'i ja Brennan'i vahelised nääklemised, mis on üle kõige. :D Cam ja Sweets on muutunud minu silmis meeldivamaks, samas Hodges'i tujud ja ülbus käivad pinda. Pidevalt vahetuvad laboriassistendid vm on veidike ülepakutud.

TV3's oli see nädal vist mingi hooaja viimane osa. Päris huvitav. Tegelased ja sündmustik tundus olevat justkui alternate reality, aga tegemist pole ju ulmesarjaga. Unenägu oligi ainus seletus. Loodan, et telekanal ei jäta nüüd väga pikka vahet enne kui uusi osasid näitama hakkab. Seriaal on vägagi palju meeldima hakanud.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

PostitusPostitas snufffy » 10. Mai 2010, 14:40

alati vaatasin , kui telekast tuli . Vägaväga hea sari & tegelased on samuti suurepärased :) , põnevust jätkus ja samas ka meelelahutust :D
Kasutaja avatar
snufffy
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 491
Liitunud: 02. Aprill 2010, 15:17

PostitusPostitas Johi » 18. Juuli 2010, 14:07

Ma olen seda regulaarselt vaadanud. Te teate millal hakkatakse uut hooaega ka televiisorist näitama?
Kasutaja avatar
Johi
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 2
Liitunud: 18. Juuli 2010, 13:57

PostitusPostitas Pixie » 16. Jaanuar 2011, 02:47

Just lõpetasin viimase uue episoodiga (S06E09). Vahepeal ei saanud üldse aru, mis Brennan'iga toimub -- et kas jälle unenägu vms. :pööritus: Mõni koht jäi isegi peale lõpu nägemist kahtlaseks.

Pole päris kindel, kas end B&B shipper'iks pidada, aga mul on hea meel, et UST-ga mängimise vahepeal suudetakse nende vahel ikka häid ja tõsisemaid stseene ka teha. 100.episoodis oli Booth see, kes Brennan'ile lähenes ning soovis suhet proovida. (Minu teada on see TV3's olnud juba, sellepärast mainisin ilma tag'idesse panemata.)

Spoiler :
Nüüd oli olukord vastupidine, ainult et Bones jäi selle taipamisega tõsiselt hiljaks.

Woo, varsti peaks uus episood välja tulema. Eks siis näeb, kas nendevaheline suhe on ka muutunud ja mis edasi saab.


Esialgu võib tunduda, et sari on järjekordne krimikas, aga selle järgi, kuidas seal tegelasi arendatakse, võiks kohe kindlalt öelda, et tegemist on eelkõige draamaga. Ja hea draamaga. Peategelaste vahel on suurepärane keemia ning sarja tegijad ei karda seda ära kasutada.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

PostitusPostitas Pixie » 02. Juuni 2011, 23:31

Hetk tagasi sai kuuenda hooaja lõpp vaadatud. :shokeeritud:

Spoiler :
Bones on rase ja Booth on isa! :shokeeritud: http://www.youtube.com/watch?v=EhmfYdJP6_w

:shokeeritud:

Nüüd siis teab, kuidas käitutakse näitleja rasedusega. Aga ikkagi - :shokeeritud: .
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re:

PostitusPostitas CM-Girl » 13. September 2011, 19:26

Hea sari. Kui satun seda TV3st vaatama siis vaatan osa tavaliselt lõpuni. Kunagi sai seda rohkem vaadatud. Mitut osa järjest ma vast vaadata ei suudaks, kuna Brennan käib pinda pea, et igas osas. Kuidagi liiga robotlik (emotsioonitu), vahest tundub, et töö on terve tema elu, millegipärast see häirib.
Zack meeldis mulle , üks lemmikumaid episoode on "The Pain in the Heart" (Season 3 Episode 15). Samuti on üks meeldejäävamaid episoode see kus Brennan ja Hodgins on maa-all lõksus.
Sweets on nii lahe tegelane, naljakas. :)
Mingi aeg kui sattusin seda telekast vaatama siis igakord oli mingi uus laboriassistent, mõtlesin et wtf?! . Imelik.
Pixie kirjutas:Hetk tagasi sai kuuenda hooaja lõpp vaadatud. :shokeeritud:

Spoiler :
Bones on rase ja Booth on isa! :shokeeritud: http://www.youtube.com/watch?v=EhmfYdJP6_w

:shokeeritud:

Nüüd siis teab, kuidas käitutakse näitleja rasedusega. Aga ikkagi - :shokeeritud: .



Minumeelest pole siin midagi üllatavat. Ausalt öeldes ootasingi midagi sellist juba varem. Eks fännid looda ikka, et peaosalistest paar saab vms. Vastandid tõmbuvad. Tüüpiline. Kuigi ei kujuta neid suhtes ette. Näiteks lugesin kuskilt jupp aega tagasi, et sarja "Grey Anatoomia" fännide soovidele tuldi vastu, taheti, et Meredithist ja Derekust saaks paar.
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Re:

PostitusPostitas Pixie » 13. September 2011, 19:56

CM-Girl kirjutas:Mitut osa järjest ma vast vaadata ei suudaks, kuna Brennan käib pinda pea, et igas osas. Kuidagi liiga robotlik (emotsioonitu), vahest tundub, et töö on terve tema elu, millegipärast see häirib.
Zack meeldis mulle , üks lemmikumaid episoode on "The Pain in the Heart" (Season 3 Episode 15). Samuti on üks meeldejäävamaid episoode see kus Brennan ja Hodgins on maa-all lõksus.
Sweets on nii lahe tegelane, naljakas. :)

Mul on täpselt vastupidi. Meeldib Brennan'i eluvõõras käitumine, väga hästi vastandub Booth'i soojusega. See-eest ei meeldinud Zack ja viimasel ajal tundub Sweets eriti mõttetu. :P

Minumeelest pole siin midagi üllatavat. Ausalt öeldes ootasingi midagi sellist juba varem. Eks fännid looda ikka, et peaosalistest paar saab vms. Vastandid tõmbuvad. Tüüpiline.

See ei üllatanud, et just nemad kaks kokku sattusid. Olin eelkõige šokeeritud, kuna viimase stseeni paljastusele polnud mingit build-up'i ega arengut, ainult eelnevas episoodid süütuna näiv moment. Eks nii tehtigi, et publik oleks üllatunud, kuid seriaali algusest peale on Brennan/Booth UST-ga lausa geniaalselt ümber käidud, lastes sellel aja jooksul loomulikult arenenda. Ja nüüd kõige olulisem hetk nende suhtes toimus off-screen. Neeh.

Ülitore on vaadata YouTube videote all fännide kommentaare. Mul enda lõug venis väga pikalt lahti, aga diivanil üles-alla hüppamise ja karjumiseni ma ei jõudnud. :)) Eks näis, kuidas seriaal nüüd edasi toimima hakkab. Peabki üle vaatama, millal uus hooaeg algab.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Re:

PostitusPostitas CM-Girl » 13. September 2011, 20:12

Pixie kirjutas:Ja nüüd kõige olulisem hetk nende suhtes toimus off-screen. Neeh.


Ju siis ei osatud midagi head välja mõelda või pigem lastakse vaatajate enda fantaasial töö ära teha. ;-) :irw:

Üks stseen mis meelde on jäänud on see kus nad puuvõõriku all suudlesid. :)
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Järgmine

Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 15 külalist

cron