Kondid

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Re: Re:

PostitusPostitas Pixie » 13. September 2011, 20:46

CM-Girl kirjutas:
Pixie kirjutas:Ja nüüd kõige olulisem hetk nende suhtes toimus off-screen. Neeh.


Ju siis ei osatud midagi head välja mõelda või pigem lastakse vaatajate enda fantaasial töö ära teha. ;-) :irw:

No igaks juhuks tag'ides (kahe viimase episoodi kohta)...
Spoiler :
Ei täpsusta kes ( :P ), aga üks inimene sai surma ja Booth lohutas Bones'i. Bones ei saanud magada ja ta jalutas Booth'i magamistuppa. Mees hoidis ja lohutas teda, vajusid sedasi voodile pikali. No sorriii, aga minu rikutud mõtlemine ei jõudnud kohe järelduseni, et nad nüüd magasid, mis Bones'i rasedaks tegi. Eriti kuna ülejäänud kahe episoodi jooksul (kuni hooaja viimase stseenini) ei olnud nende suhtes näha mingit muutust. Tegemist on siiski väga lähedaste sõpradega, kes ennegi teineteisel toeks olnud.


Tundub tõesti, et ei suudetud paremini kirjutada ja lugu kokku panna. Kui uuel hooajal just mingeid flashback'e ei saa, ei ole ma rahul. :P

Üks stseen mis meelde on jäänud on see kus nad puuvõõriku all suudlesid. :)

Mulle meeldis 100.episoodi kissy-kissy. Väga hästi tehtud stseen, nii tegelaste kirjutamise kui näitlejate soorituse suhtes. Peale seda otsustasingi hakata seriaali regulaarselt vaatama.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Kondid

PostitusPostitas CM-Girl » 15. September 2011, 23:25

Brennan oskab ühe osa jooksul pinda käia ja samas ka naerma ajada. Eilne (kordus)osa oli hea. Guido hõim..hõim? Minu jaoks asuvad hõimud Amazonases või Aafrikas, mitte rannamajas pidu pannas, musklis nolgid . Brennan oli nii elevil, naljakas oli vaadata ja kuulata. (Jou) :D
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Kondid

PostitusPostitas Pixie » 16. September 2011, 11:47

Uus hooaeg algab alles 3.novembril, siin on olemas ka sneak peek. Tundub, et produtsendid pidasid oma sõna ning Booth/Brennan ning nendevaheline suhe drastiliselt ei muutu. Väga hea! :)
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Kondid

PostitusPostitas Pixie » 04. November 2011, 23:15

Seitsmenda hooaja avaosa vaadatud ja mu kiindumus sarja süvenes tunduvalt. :) Booth/Brennan oli tõsiselt armas. Kujutan ette, et kõik hardcore shipper'id on rõõmust segased. Armsalt vaimukad olukorrad, dialoogid ja stseenid, kuid kordagi ei muutunud liiga imalaks. Hoopiski suudeti kokku panna liigutuvad stseenid, mille abil sai tegelasi veel rohkem tundma õppida.

Alati on häirinud minu maitse jaoks kohati liiga lustlik toon, aga noh, selline stiil on osa Bones'ist ja lepin sellega. :P Nagunii olen pigem huvitatud tegelaste arc'idest kui nädala mõrvaloost. Eelnevalt mainisin, et ma polnud rahul, *kuidas* jõuti olukorrani, millega eelmine hooaeg lõppes. Siiani on produtsentide äpardusest ilusti edasi mindud. Ei jõua uut episoodi ja terve hooaja nägemist ära oodata!
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Kondid

PostitusPostitas Pixie » 04. Detsember 2011, 13:47

Olin võtnud eesmärgiks vaadata esimesed 99 episoodi, peale mida alustasin regulaarset Bones'i vaatamist. Enam ei piisanud ainult ühes episoodist nädala jooksul. :P Ausalt öeldes on semi-re-watch kulgenud väga ladusalt ning aeg kiiresti mööduud. Eile õhtul aga avastasin poolkogemata, et olengi jõudnud eesmärgini ning järgmine osa, mida vaatama peaksin, on 100-s. Nüüd aga mõtlen, et vaatan hoogsalt edasi kuni S6 lõpuni.

Kuigi uue hooaja algusega tõstsin hinnet 8 peale, tunnen, et pean peale terve seriaali ära vaatamist tõstma seda veelgi 9/10-le. Enamus, mis mind tavaliselt Bones'i puhul häirinud on, enam ei sega. See pole ju ebatavaline, et inimene meeldib olenemata mõnest veast või negatiivsest omadusest. Olen harjunud ja omaks võtnud Hodgins'i ülbuse, Zach'i nohiklikkuse ja Cam'i... mis iganes mind tema juures enne häiris.

Kandvaks jõuks ja minu vaatamise põhjuseks on kindlasti Booth ja Brennan. Nende suhe on midagi erilist. Kaks väga erinevat inimest, ometi saavad nad hästi läbi. Meeldib see, et aja jooksul on mõlemad muutunud. Pidevalt koos olles ja mõrvareid tabades õpetavad nad ja täiendavad teineteist. Potentsiaalse suhte ümber on tantsitud kõik hooajad, aga eriti tõsiseks läks see 5.hooajas.

Enam ei vinguks ma eelnevalt mainitud S6 lõpplahenduse üle. Pole ikka veel täiesti rahul, aga hiljuti vaatasin need olulised stseenid üle ja tuleb tõdeda -- writer'id on väga kavalad. Pisikesi vihjeid leidus igal sammul. Esimesel vaatamisel ei saa neist aru ja pidasin tühiseks. Aga teisel vaatamisel... Brennan ütles isegi otse välja, mis juhtus. :D Miks ma küll eelmisel korral sellest aru ei saanud? Arvasin, et too good to be true? :D

Igatahes, seriaalil on küllaltki omapärane stiil. Huumor ning eriti rõvedad laibad suudeti edukalt kokku sobitada. Enam ei aja need mul nii lihtsalt südant pahaks. Kuigi S7 ühes osas vajutati surnul kogemata silmamuna peast välja ja see löga meenutas pudingut, mida ma samal ajal sõin. Siis oli veidi uneasy olemine. Teadusliku poole tõesuse kohta ma ei tea... kuigi mõned kudede uurimise tehnikad, mida ma ka koolis õppinud olen, on täpselt samad.

Pilt

:)
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Kondid

PostitusPostitas CM-Girl » 26. September 2014, 14:15

HOLY MOTHER OF GOD, uue hooaja avaosa ! :shokeeritud: Sattusin spoilerit lugema ja otsustasin uue hooaja esimese osa ära vaadata, vaatamata sellele, et olin kindel, et nutan täiega lõpus. Ei teagi kas oli hea, et teadsin ette kuidas osa lõpeb või ei. Šokk suur ei olnud, aga mida lõpupoole osa hakkas jõudma, seda rohkem närviliseks muutusin. Sons of bitches!
Spoiler :
Ja mis asja veel "paremaks" tegi oli see kui näidati Daisyt kes Sweetsi last ootas. Booth sai teada, et Sweets saab isaks ja temast endast saab lapse ristiisa. Oh man.. :(


Pole selle sarja suur vaataja. Võib-olla kauges tulevikus hakkan seda sarja otsast peale vaatama, aga hetkel piisab selle sarja vaatamisest tv3st. Vahelduva eduga vaadanud. Kaheksandat hooaega jäin telekast üllatavalt suure huviga vaatama. Kohe isegi ootasin uut osa. :) Brennan suudab mind siiamaani närvi ajada oma hääle ja teadlusliku jutuga, kuid emaks saamine on teda muutnud veidi, mis mulle meeldib. Pole selline emotsioonitu robot enam (nagu ma 3 aastat vanas postituses maininud olen). :)

Ainus kord kus olen vaadanud mitu osa järjest, olid need 3 osa kus Arnold Vosloo kaasa tegi. Need sai järjest ära vaadatud. Nüüd seda uut hooaega kavatsen vist jälgima hakata. Teist osa ootan väga..ootan huviga seda aftermath episoodi.
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Kondid

PostitusPostitas Pixie » 26. Veebruar 2016, 21:51

‘Bones’ renewed for 12th and final season on FOX in 2016-17

Viimane hooaeg lühendatud, loodetavasti suudetakse selle ajaga kõik olulisemad lahtised otsad kokku tõmmata. 10.hooaja lõpp oli kirjutatud poolenisti sarja lõpuna ja see andis väga tunda. Oleks olnud sobilik ka. Tahaks näha, mida teistsugust nüüd päris lõpu jaoks välja mõeldakse.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Eelmine

Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 13 külalist

cron