Kurjuse kannul

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Kurjuse kannul

PostitusPostitas Ristop » 25. Veebruar 2008, 19:18

Kurjuse kannul
Criminal Minds

Põnev USAs laineid löönud kriminaalsari tutvustab meile käitumisanalüütikutest koosnevat üksust ja nende äärmiselt põnevat päevatööd. FBI eriüksusesse kuuluvad naised ja mehed, kes päevast päeva portreteerivad sarimõrvareid, vägistajaid ja teisi kõige hullemaid kriminaale ja psühhopaate, et ennetada nende järgmist sammu ning kaitsta järjekordset süütut sihtmärki. Töö esitab ekspertidele aina uusi väljakutseid, mis sunnib neid mõtlema ja tegutsema nagu kurjategija. Vaid kahestudes suudavad nad õigluse jalule seada, sest selle meeskonna motoks on: �Kurjategija tabamiseks pead mõtlema nagu tema!".


Täielikku tutvustust loe siit.
Who needs reasons when you've got heroin.
Kasutaja avatar
Ristop
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 192
Liitunud: 03. September 2007, 21:01
Asukoht: Tallinn/Tartu

PostitusPostitas siilupart » 29. Veebruar 2008, 21:24

Vaatan seda seriaali kaa suure huviga. Mõni osa on küll selline olnud, et kananahk tuleb peale, aga muidu on see täitsa vaadatav ja huvitav :shokeeritud: :))
I Know I Am Little Stupid Girl, But I Learn Always Something
Kasutaja avatar
siilupart
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 109
Liitunud: 27. Juuli 2007, 23:49
Asukoht: Kuressaare (Saarlane:D)

PostitusPostitas thebestB4 » 25. Juuli 2008, 19:41

Tore et Kanal2 peale tavapäraste seebikate ka midagi korralikku sisse ostab. Mulle väga meeldib.
thebestB4
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 46
Liitunud: 19. Jaanuar 2008, 20:02
Asukoht: Lääne-Virumaa

PARIM !

PostitusPostitas CM-Girl » 20. Juuli 2009, 13:26

Minu jaoks on see Parim seriaal Ever.
Kui seda kanal 2 näitama hakkas siis alguses ei vaadanud aga siis mingi aeg hakkasin vaatama ja armusin sellesse seriaali.
Kohe sai mu lemmikuks Spencer Reid. Tegelikult on KÕIK tegelased viimase peal.
Peale Gideoni lahkumist taipasin kui väga ta tglt mulle meeldis.
Tema asemel tuli mängu nüüd David Rossi(Joe Mantegna) kellega pole ma veel harjunud.
Tahan Gideoni tagasi !
Garcia & Derek on paar parajaid. Nende vahelised dialoogid on parimad & naljakamad :D
Greenway lahkus ka seriaalist ja nüüd on tema asemel Prentiss..Mõlemad on sellised et ei ole just minu lemmikud.
JJ on ilus.Mulle meeldib ta hääl. :P
Kahju et Hotchner vähe naeratab..suht tõsine kogu aeg aga see tglt teebki ta ligitõmbavaks. :D
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

PostitusPostitas Ralf » 20. Juuli 2009, 14:36

Kui Rossi sarja tuli lõpetasin mina vaatamise. Prentissi vastu polnud midagi.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Ronet » 21. Juuli 2009, 11:41

Ralf kirjutas:Prentissi vastu polnud midagi.

Hell yeah! Sa Paget Brewsterit Huff'is oled näinud? Hawt.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

PostitusPostitas Ralf » 27. Juuli 2009, 00:07

Level kirjutas:
Ralf kirjutas:Prentissi vastu polnud midagi.

Hell yeah! Sa Paget Brewsterit Huff'is oled näinud? Hawt.

Ma tap'iks iga kell enne Brewsterit kui Lola Glaudinit, Kirsten Vangsnessi võib see-eest mõnele teisele foorumlasele jätta. Tal sihuke mõnus MILF'i fiil juures. Marcia Cross on muidugi mu wishlistis hetkel esimene. :))
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Kurjuse kannul

PostitusPostitas Kadii » 26. September 2012, 00:14

Ma ei tea, palju sellel fänne alles on või kas see sari üldse jookseb ja ma olen vist elus ühte osa vb telekast vaadanud, aga selle pildi pidin siia panema.

Spoiler :
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
Kadii
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 452
Liitunud: 03. Juuni 2010, 19:58

Re: Kurjuse kannul

PostitusPostitas Dream » 28. September 2012, 15:29

Hea haige pilt, Kadi! :D

Criminal Minds on alati neist one week one story krimisarjadest minu lemmik olnud. Tundub kuidagi intelligentsem, ei lähe iga kui viimne episood ühe ja sama "täida lüngad" struktuuri järgi ning lahendused tunduvad loovamad. Ju see psühholoogiline analüüs mind köidabki vs "uurija leiab kogemata DNA-d ja mõrvar teeb kogemata lolli vea" sarjadele.

Erinevalt teistest analoogsarjadest ei ole see väga ettearvatav, kuigi nüüd viimase hooaja avaepisoodi ajal jõudsin juba ise lahenduseni enne big reveal-i. Ei oskagi hinnata, kas on showrunnerid väsimas ja samadesse mustritesse langemas või on minu analüütiline skill paranenud. Igal juhul olen valmis veel mitu hooaega vaatama, kui suudavad sarja värskena hoida.

P.S. Regulaarsed vaatajad, mida uuest tegelasest arvate? Mulle tundub esialgu suht meh.
Filmipäevikud | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015
filmigurmaan.blogspot.com
Kasutaja avatar
Dream
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 321
Liitunud: 13. Märts 2011, 11:36

Re: Kurjuse kannul

PostitusPostitas berta » 23. Oktoober 2012, 12:13

tõsi jah=?
ja kust sa seda uut hooaega vaatad kui küsida tohib ?
berta
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 9
Liitunud: 16. Oktoober 2012, 16:51

Re: Kurjuse kannul

PostitusPostitas brixxx » 29. Oktoober 2012, 13:41

Viimasel ajal olen mõenud, et võiks seda seriaali algusest peale vaadata. Üksväheseid seriaale, mida ma tasuta eesti kanalite pealt huviga vaatasin. Eriti ma ameerika seriaale telekast ei vaata, minu jaoks on nad suht mõtetud, aga ''Kurjuse kannul'' on midagi, mis paneb vaatama.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Kurjuse kannul

PostitusPostitas berta » 29. Oktoober 2012, 22:04

ma hakkasingi vaatama, jõudsin 2 hooaja lõpuni. aga siis korjati kõik need osad youtibust ära. :'(
berta
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 9
Liitunud: 16. Oktoober 2012, 16:51

Re: Kurjuse kannul

PostitusPostitas brixxx » 30. Oktoober 2012, 10:53

berta kirjutas:ma hakkasingi vaatama, jõudsin 2 hooaja lõpuni. aga siis korjati kõik need osad youtibust ära. :'(

OKEI, ma vaatan teisest kohast, kus üldjuhul on kõik videod, youtubis on väga vähe videosid.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Kurjuse kannul

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 31. Oktoober 2012, 00:19

brixxx kirjutas:youtubis on väga vähe videosid.

:shokeeritud: :shokeeritud:
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Re: Kurjuse kannul

PostitusPostitas LiveForThis » 31. Oktoober 2012, 01:47

Olen püüdnud seda sarja ikka korduvad ja korduvalt vaadada, aga kuram ei lähe peale. Tegelased on huvitavad, kuigi nii mõni mõjub pigem karikatuursena. Põhiline eemaletõukav asjaolu on sarja räiged mõrtsukad, mida too grupp siis uurib. Tähendab minu jaoks kaotas sari oma väärtuse, sest hakkasin endalt pärima, et miks ma peaksin vaatama kuidas entusiastlikud uurijaid näiteks mingeid üliräigeid naistetapjaid (kes siis piinavad, lõiguvad ja jumal teab mida veel teevad) taga ajavad. Ajas südame pahaks ja panin teleri kinni. Kanal 2-e pealt kunagi vaatasin, kui Eestis jooksma hakkas. Sellepärast ei raatsinud ka enam CSI-d vaadata. Kari ilusaid inimesi seadust täitmas ja pahadele moraali lugemas :pööritus:
Criminal Minds pole küll nii hull. Tollel on siiski palju naturaalsem tunnetus oma tegelaste suhtes, aga need pagana mõrtsukad, mis seriaali tarbeks välja on mõeldud peletasid lihtsalt eemale, kuna ei näinud sellel mõtet.

Ja ma ei ole inimene, kes koledaid filme ei vaata. Lihtsalt. Mõnikord ajab lihtsalt kopa ette, kui paned teleri tööle ja vaatad kuidas mingite rippuvate kettidega vannitoas kiilakas mehemürakas mingit õblukest süütu näoga koolitüdrukut vägistama asub. Pildis seda küll kunagi ei ole. Aga point jõuab kohale.

Pärast "I Saw the Devil`it" ja "The Chaser`it" sai mul naiste veristamisest juba mõõt täis. Aga nood teevad seda vähemalt usutava mõttega.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Järgmine

Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist

cron