Supernatural

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Re: Supernatural

PostitusPostitas H6umy » 05. Aprill 2013, 17:58

Just märkasin, et tegin sada kümme viga oma eelmises postituses.
Spoiler :
Nõustun, Bobbyt oli küll tore taas näha. Benny mulle sügavat muljet ei jätnud, arvatavasti teda igatsema ei hakka, kuigi ootasin mingit Benny ja Alfa-vampiiri kokkupõrget - mulle tundub, et nad jätsid selle ukse nagunii lahti (Dean ei põletanud ta konte). Aga lihtsalt kopa viskab ette, kuidas Winchesterid on sarjas need kõige-kõige, keegi sureb nende heaks, siis nad teevad kurva näo pähe ja ongi kõik. Ja ma pean neile veel kaasa tundma? Tänan, ei.


Spoileritest rääkides.
Spoiler :
Metatroni mängib Curtis Armstrong, ja Castiel läheb temaga shoppingule. :D http://yvrshoots.com/2013/04/shoot-misha-collins-films-supernatural-in-deep-cove-north-vancouver.html

Peab ütlema, et olen põnevil isegi.
H6umy
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 28
Liitunud: 17. November 2011, 11:53

Re: Supernatural

PostitusPostitas Forzelius » 09. Mai 2013, 20:49

Aeh, wadeva ja !quote el> Mitte
See sari ikka pushib mu reeglit "ei jäta mitte ühtegi sarja pooleli". Ainuke ägedam element on Crowley ja tema plaan. See on midagi, mis oleks võinud näiteks 9. hooajaks jääda, sest see oma olemuselt on midagi, mis hõlmab teed siiamaani ja oleks olnud hea viis, kuidas kõike kokku võtta, sest Jumalat nad nagunii tuua ei julge. Praegu on küll suhteliselt ükskõik sellest sarjast, sest kõik on nii segane ja arusaamatu.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Supernatural

PostitusPostitas H6umy » 10. Mai 2013, 12:37

See sari ikka pushib mu reeglit "ei jäta mitte ühtegi sarja pooleli"

Sama siin!
Peab ütlema, et ma naersin, kui Crowley ütles: 'hunting things, saving people, the family business'.
Minu meelest pole see sari juba ammu inimeste päästmisega seotud.
8x21 olli veel enam vähem, arvatavasti Naomi pärast.
Abaddonist võib küll huvitav vastane saada, kui nad seda nüüd ära ei riku.
H6umy
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 28
Liitunud: 17. November 2011, 11:53

Re: Supernatural

PostitusPostitas Spellbound » 17. Mai 2013, 01:26

Angels! They are falling!

Spoiler :
Pilt
Pilt


Kohe alguses häiris see, et WOW nii lihtne oligi Crowley kätte saada???? Lousy and lazy writing.
Samas saab seda põhjendada umbes nii, et men of lettersi kaudu õppisid nad alles ära, et kuule ja tetaud objekte saab kasutada devils trapina.

Lõpp oli juba tuntud stiilis. Kogu hooaeg on ennast sinnapoole üles ehitanud ja siis jääb asi ära ning juhtub midagi muud (keegi reedab kedagi). Antud juhul oli see reetmine lahe (vaata pilte :shokeeritud: )

Üldiselt üks nõrgemaid hooaegu, aga ikka ja jälle juhtub minuga see, mis alati iga hooaja lõpus. See lugu, see muusika ja parimad hetked hooaja peale kokku pandud töötavad nii hästi nostalgia kallal, et jube hakkab. Hakkan hindama kõrgemalt seda, mis tervikuna on kole. Samas see Golemi ja men of lettersi episood oli ka üks parimaid.

Hooaeg sai läbi.

Üks on veel.
Pilt
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

Re: Supernatural

PostitusPostitas H6umy » 17. Mai 2013, 12:44

Visuaalselt oli lõpp väga ilus, ja see on ka kõik, mis ma ütlen.
Ugh.
H6umy
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 28
Liitunud: 17. November 2011, 11:53

Re: Supernatural

PostitusPostitas Forzelius » 17. Mai 2013, 21:18

H6umy kirjutas:Visuaalselt oli lõpp väga ilus, ja see on ka kõik, mis ma ütlen.
Ugh.


Inglitekoht oli kena, aga muidu suht pointless hooaeg. Tahaks 9. hooajas näha, et midagi õpitakse ja ei tule samasugune limpa nagu 6-8 olnud on ja tehakse mingi kvaliteetsiider.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Supernatural

PostitusPostitas LiveForThis » 19. Mai 2013, 13:34

Väga ilus Supernaturalile omane lõpp, aga seda õnnetut hooaeg ei päästa ka taevas alla sadavad inglid (N)

Tahaks loota, et järgmine hooaeg toob ka endise tunnetuse tagasi ja suudetakse kirjutada valmis ka midagi mõistlikumat kui üksikutest headest episoodide koosnev ebaühtlane ja ääretult igav tervik.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Supernatural

PostitusPostitas wraith » 29. Oktoober 2013, 22:28

Siinkohal tertvitaks Supernaturali wannabe fänne, kellel on alati oma arvamus olnud, aga nüüd ollakse vait kui kivikujud.
wraith
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 4
Liitunud: 26. Detsember 2009, 07:43

Re: Supernatural

PostitusPostitas Forzelius » 30. Oktoober 2013, 03:15

wraith kirjutas:Siinkohal tertvitaks Supernaturali wannabe fänne, kellel on alati oma arvamus olnud, aga nüüd ollakse vait kui kivikujud.


Tahad sa selgitada oma kommentaari?
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Supernatural

PostitusPostitas Spellbound » 30. Oktoober 2013, 18:51

Juba neli osa väljas.

1. osa sakkis ehk liikus mööda samasuguseid vibe`i nagu suur osa eelmisest osast.
2-3 osad muutusid juba heaks, prioriteedi loksuvad paika ehk siis tüüpiline tapa see, päästa toda ja siis looda parimat stsenaarium.

Castieli saatus on huvitav. Kodutud jne.
Vennad panevad ikka samamoodi edasi.
Ezekieli osalus toob nende suhetesse värskust ja kaalu.
Põrgurüütli tegemised ei paku pinget, briti deemon on murdumas. Ei tea kas näeme temas varsti inimest?

Üldiselt jookseb uus hooaeg täpselt sama ree peal nagu kõik viimased hooajad. Uusi mõtteid pole, on vaid vanade mõtete uuskasutus ja kaalukausside muutumine.

4. osa läheb täna vaatamisele.

Põhjust vaatamiseks väga polegi enam juba ammu. Samas olen nii kaua hooked olnud, et raske on lihtsalt pooleli jätta. Hea pole see enam juba ammu. Pigem loksun tegelastega kaasas nostalgia pärast. Ega uute sarjadega pole aega ka alustada.
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

Re: Supernatural

PostitusPostitas Ronet » 30. Oktoober 2013, 18:54

Spoiler :
Ezekiel meeldis selle Battlestar Galactica tüübi kehastuses, kuid Padalecki on lihtsalt kohutav..
Ja miks on vaja sarja tegijatel pidevalt Castielist lahti saada btw? :/
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Supernatural

PostitusPostitas Forzelius » 30. Oktoober 2013, 20:30

Dno, sama keerutamine nagu ikka. Ainukene tõeline seebikas, mida vaatan praegu vist.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Supernatural

PostitusPostitas LiveForThis » 31. Oktoober 2013, 13:38

Forza kirjutas:
wraith kirjutas:Siinkohal tertvitaks Supernaturali wannabe fänne, kellel on alati oma arvamus olnud, aga nüüd ollakse vait kui kivikujud.


Tahad sa selgitada oma kommentaari?


Ootan ka selgitust....
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Supernatural

PostitusPostitas Forzelius » 29. Jaanuar 2014, 04:20

Meenub too Kreisiraadio "Politseikroonika" klipp, kus Jooksev Meeter küsis kaamera ees, "kaua nendel inimestel (Fanjeeral ja Voril) lastakse ühiskonna kulul lulli lüüa". Sama võiks küsida Supernaturali käest. Täiesti uskumatult kaua lastakse üle haide hüpata ja uusi madalpunkte saavutada, fännidele täielikult näkku sülitades. 9.11, kuigi Cain oli äge, oli üks pasemaid episoode yet. Nii palju random spelle, nii palju random kokkusattumusi (jälle "paps tegi mingi tööotsa kunagi temaga while back"). No nahui kaua võib. Kui paks on John Winchesteri päevik, et absoluutselt kõigile seal vastus on olemas. Kui sitt isa oli John Winchester, et ta ei rääkinud nii tähtsatest asjadest varem, vaid risustas oma päevikut mingite Wendigodega, kes suvalisi rednecke õhtueineks ampsasid, samal ajal kui on mingi palju pivotaalsem informatsioon Põrgurüütlite kohta, mille ta sootuks unarusse jättis. Aganoh, kellel meist oleks Krackenipulbrit, aus.
Kogu see Cain and Abeli oma loo andmine oli facepalm. Ma saan aru, et supekas tõlgendab nagunii religiooni omamoodi, mis on täiesti ok. Ei ootagi, et läheks täiesti vastavusse. Aga see, et Abel
Spoiler :
oli mingi tulevane Luciferi teener ja Cain tahtis teda sellest päästa ja võttis ta koha põrgus......Ainuke asi, mis oleks selle stseeni veel lollakamaks teinud, oleks see, kui Cain (kes, kui ainult teda vaadata, oli isegi äge karakter ja kuju) oleks öelnud otseselt, et "nagu teiega 4. hooajas oli, Dean. Sinu ja sinu vennaga" or smth.
Ja peale seda oleks võinud otse kaamerasse vaadata ja all kiri joosta "supernatural writers caring about Eric Kripke's continuity since 2010".
Nii palju imetakse faking pastakast välja, et täiesti tülgastav juba. Koguaeg on võtta uut backstoryt, sest pohui, continuity on nagunii olematu juba. Igat asja tõlgitakse omamoodi, antakse oma spin, sest laiskusest ei viitsita vist mõeldagi, kuidas niidid kokku jooksevad. Näiteks, miks on Abbadah nii palju hullem kui Crowley. Jah, ta tuli nö suure sisenemisega ja tappis palju inimesi korraks ja blabla. Crowley on faking king of hell ja ta on ma isegi ei tea, kui pika ajaperioodi peale tapnud rohkem inimesi. Aga ei, laseme Crowley vabaks ja teeme veel ükskord Fonzi, sest why not töötada koos inimesega, keda sa oled jahtinud juba since who the fuck cares.
Rääkimata Samist. Maaaaan, kui tüütuks töllmokaks see Moose muutnud on. Kui Dean on olnud nihilistist pudelipõhja läbi seelikusabasid piiluv kloun, siis vähemalt pillub ta aeg-ajase humoorika popkultuuri vihje (mille vaatamise jaoks neil muidugi tonnide viisi aega leidub, i mean really). Sam on lihtsalt vinguv jobu juba mõnd aega. Ju siis pole nii hea näitleja, et oma karakterit kuidagigi huvitavamaks muuta. Nutab koguaeg mingite trialite pärast, siis selle pärast, et Dean on järjekordselt halvasti käitunud temaga (ta päästis mu elu, aga see on halb, sest ma ei saa teda nüüd usaldada). Ja Castieli kronoloogia täpsele üleskirjutajale võib pmst kohe välja kirjutada mõnes nõrgemas ülikoolis bakalaureusekraadi. Selle tegelasega on rohkem nu...jamatud kui Brooke Forresteriga.
Uskumatult kesine-kusine seebiooper ja oleks mul vähegi mune, oleks ammu pooleli jätnud. Kahjuks vaatan seda ilmselt mõruda lõpuni. Võiks vähemalt varsti tulla. Tänane episood oli mu jaoks new low.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Supernatural

PostitusPostitas Cochrane » 14. Veebruar 2014, 20:29

Kaua seda vaadanud, kuid nüüd on aeg vähemalt pausiks. Las näitavad 9. hooaja lõpuni, eks siis vaatan, kas vaatan. Tükk aega juba tunne nii seriaali tegemise kui endapoolse vaatamise kohta, et just going through the motions. Ja mitte et sellest mingi kasu oleks, aga ühtlasi võimalus taas papagoina korrutada - lühemad hooajad oleksid paremad. See maksku mis maksab 22 episoodi väljapressimine annab tunda. Pole ühtegi tegevusliini olnud, mida ei saaks kirjutada oluliselt intensiivsema 10-13 episoodi peale.
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

EelmineJärgmine

Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 13 külalist

cron