Supernatural

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas JazZ- » 18. September 2009, 22:16

Soooooo, 5x02:

"Good God, Y'All'i" idee oli iseenesest päris hea. Neli ratsanikku ja Sõda ja 'heade' omavahel sõdima hakkamine. Ainult, et teiste tuttavate hunterite tagasitulemisel ma osasiseselt väga suurt pointi ei näinud. Promomisel arvatavasti tuli kasuks (kuigi, c-mon, kes "Supernatural'i" vaatab, see vaatab seda nagunii) ja mingi äratundmisrõõm oli ka, aga üldiselt kasutati neid rohkem nelja ratsaniku tutvustamiseks, (Jo'd ja Rufus't oli hea Sam'i ja Dean'iga deemonite pähe vastamisi panna, kuna nad on Winchesteride vanad tuttavad ja teatavasti heade poolel). Lihtsalt eriti mingit muud rolli neil nagu polnudki. Selles suhtes ootasin ma vanade-hunterite-naasmise-osalt midagi enamat.

Lõpp oli üsna kurb, kuigi samas ma ei usu, et Sam ja Dean kauaks lahku jäävad. Aga mine sa tea.

Mind ajas millegi pärast natuke naerma see, kui Cas ütles, et ta läheb Jumalat otsima. Kõlab lihtalt kuidagi naljakalt. Nagu Dean selle peale vastas: "Try New Mexico. I hear he's on a tortilla."
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Garli » 25. September 2009, 20:50

Hands down, 5x03 oli siiani hooaja parim osa.
HUUUUUUGE SPOILERS!

Sam on Luciferi vessel. Kui nüüd järele mõelda, siis nii obvious see tegelikult kuigi ma ei osanud sellist asja ette ennustada. Sam oli üldse terve see osa nii lahe. Suutis vastu panna ka deemoniverele nind selle asemel, et seda juua sülitas ta selle neile näkku, kes talle seda sisse joota tahtsid.


Castiel failis nii naljakalt, kui üritas käituda tavalise inimesena. Fucking hilarious!

Muide, 7nda osa nimi on The Curious Case of Dean Winchester 8)

Pilt
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

PostitusPostitas JazZ- » 26. September 2009, 20:12

Jap, "Free To Be You And Me" on mul kindlalt selle hooaja Top-3's. ;-)
Tegelikult tõesti väga hea osa. Pean Dean'iga Cas'i suhtes nõustuma- pole ammu "Supernatural'i" vaadates nii palju naerda saanud.

Ja need jutud, et Lucifer seestab Sam'i ja God Dean'i ning nad hakkavad siis üksteise vastu võitlema, ei tundugi enam nii absurdsed. Eriti arvestades, et üks osa sellest on juba üsna kindel. Ainult, et see "üksteise vastu võitlema" osa kõlab kuidagi liiga lihtsalt või noh, igavalt, vähemalt "Supernatural'i" jaoks. Ja, c-mon, kust otsast oleks see Sam'i ja Dean'i üksteisele lähendamine, mida Eric Kripke väitis, et pidavat selles hooajas juhtuma. Äkki Lucifer ja God saavad kokku, võtavad mõned õlled ja räägivad omavahel asjad selgeks. Ja siis on kõik jälle hästi. Or not.


Võibolla peaks siis "The Curious Case of Benjamin Button'i" ikkagi ka ära vaatama. Näiteks "Groundhog Day" vaatasin ma ära just tänu "Supernatural'ile". :irw:
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Garli » 02. Oktoober 2009, 12:55

Supernaturali skaalal oli 5.04 suhteliselt kehvake osa. Oleks võind ikka paaaaaalju parem olla.

Teisele hooajale viitamine oli päris kõva tho.

Pilt teisest hooajast:
Pilt

Pilt viiendast hooajast:
Pilt
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

PostitusPostitas JazZ- » 04. Oktoober 2009, 19:41

Imo, oli "The End" isegi "Supernatural'i" skaalal üsna hea osa.

Kuna ma pole päris kindel, mis järgnevast tekstist täpselt spoilerina arvesse läheks, panen ma igaks juhuks terve tektsi spoileriks.
Dean'i on nüüd juba üsna mitu korda tema endaga vastamisi pandud (nt. "Dream a Little, Dream of Me's"), aga Sam'i mitte kordagi (v.a. siis kui Bobby ja Dean ta neljanda hooaja lõpus luku taha panid ja tal hallutsinatsioonid tekkisid ja ta väikse-endaga rääkis. PS. väike Sam on jumala kipa). Igatahes tore, et Deanid omavahel hästi läbi said.
Dean: "Oh, come on, you don't trust yourself?"
Future Dean: "No. Absolutely not."
Dean:"Dick."

Jared oli Lucifer'ina suht lahe. Tüüp mängib jumala hästi välja nii Sam'i kui ka Lucifer'i. Selles suhtes, et Luciferina olid ta näoilmed ja kõnemaneer üsna erinevad Sam'i omadest. Sellega seoses mõtlesin, et Misha Collins mängis ka neljandas hooajas suurepäraselt välja Castiel'i ja mehe, keda Cas vesselina kasutas. Või õigemini erinevuse nende kahe vahel. Üsna lahe oleks, kui nad "Supernatural'is" Sam'i ja Dean'i (ja Cas'i) vahel sellise kehavahetus osa teeksid. Kuskil mingis intervjuu moodi asjas paluti Jared'il Dean'i ja Jensen'il Sam'i mängida ja see tuli neil paganama naljakalt välja, nii, et selline osa võiks päris hea tulla.

Igatahes, I told ya, et Sam ja Dean kaua lahus ei püsi.
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas siilupart » 07. Oktoober 2009, 10:55

Hoian ka ikka sellel seriaalil silma peal ilusti. Viienda hooaja neljandast osast ma alguses järeldasin ka et Dean ja Sam lähevad lõplikult riidu. Lõpp oli üllatav, kui vennad siiski otsustasid uuesti jahti pidama hakata. See teine ingel, huvitav mis mängu see mängib? Castiel on õnneks heaks ingliks jäetud:) Ja see näitleja mängib ka oma osa hästi välja, kes Luciferi mängib. Ma tõotasin endale, et kui Supernaturalis vennad üksteise vastu pannakse, mina enam seda seriaali ei vaata edasi.
Meeldis viienda hooaja neljandas osas ka see koht kus oli kaks Deani pandud. Täielik kunst. :D
Huvitav, kas Paris Hilton näitleb nüüd oma osa viiendas osas ilusasti välja.. ? Loodan väga, seal ta oli küll muidu päris äge "vahakujude majas".
I Know I Am Little Stupid Girl, But I Learn Always Something
Kasutaja avatar
siilupart
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 109
Liitunud: 27. Juuli 2007, 23:49
Asukoht: Kuressaare (Saarlane:D)

PostitusPostitas Garli » 10. Oktoober 2009, 18:30

See osa oli täpselt selline nagu Supernaturalil hetkel vaja oli. Nö. vaheepisood, kus stooriarendamise asemel jahitakse. Nagu vana hea Supernatural - vennad minemas kuhugi pisikesse linna uurima mõistatuslikke mõrvu, Impala pagasnik täis üleloomulike jõudude tapmiseks tarvilikke relvi, vennad teesklemas koos FBI agente. Oeh, super.

Paris Hilton polnud ka nii jube, kui arvasin.

Dean pole House of Waxi näinud : D
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

PostitusPostitas Zinera » 13. Oktoober 2009, 14:37

Minu jaoks on Supernatural natukene igavaks muutunud, tahaks midagi enamat, koguaeg sarnane "saving the world" värk...ja kui Paris Hilton ka veel tulekul....jube... :?
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

PostitusPostitas Garli » 13. Oktoober 2009, 16:03

Zinera kirjutas:Minu jaoks on Supernatural natukene igavaks muutunud, tahaks midagi enamat, koguaeg sarnane "saving the world" värk...ja kui Paris Hilton ka veel tulekul....jube... :?

Hilton oli ära juba. Ja ma juba kirjutasin eelmises postis, et viimane osa oli nö. vaheepisood, kus kõigest sellest maailmapäästmisest ja suurest stoorilainist kerge paus tehti.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

PostitusPostitas Zinera » 13. Oktoober 2009, 18:06

Garli kirjutas:
Zinera kirjutas:Minu jaoks on Supernatural natukene igavaks muutunud, tahaks midagi enamat, koguaeg sarnane "saving the world" värk...ja kui Paris Hilton ka veel tulekul....jube... :?

Hilton oli ära juba. Ja ma juba kirjutasin eelmises postis, et viimane osa oli nö. vaheepisood, kus kõigest sellest maailmapäästmisest ja suurest stoorilainist kerge paus tehti.


ütleks selle peale, et hea et ma ei näinud/vaadanud :))
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

PostitusPostitas JazZ- » 14. Oktoober 2009, 12:59

"Supernatural" on lihtsalt sellist sorti sari, kus lõpuks nii või naa maailmapäästmiseni välja jõutakse. (Näiteks "Buffy's" oli apokalüpsis juba esimesest hooajast alates peaaegu iga final'i põhiteema. "Buffy'l" ja "Supernatural'il" on muide üks ühine stsenarist ka. ;-) )
Pealegi pole ausalt öeldes see läbiv storyline nagunii põhjus, miks minu arvates"Supernatural'i" vaadata tasub. "Supernatural'ist" teevad "Supernatural'i" suures osas ikkagi tegelased. Sarjategijad said ka ise aru, et neil on sarja arenedes mõttekam mängida just vendade omavahelise 'keemia' peale. Esimeses hooajas oli iga osa ju põhimõtteliselt nagu väike horror movie. Lisaks olid need osad ülesehituselt (heas mõttes) naeruvääreselt sarnased:
Algasid sellega, et mingi tüüp tapeti ühe kolli poolt kuskil ära. Siis näitas, kuidas Sam ja Dean enda autos sõidavad ja kumbki neist ajalehest antud juhtumist luges. Seejärel suunduti kohe linna, kus juhtum oli aset leidnud ja viidi valedokumentide abil läbi väike research. Suure tõenäosusega tapeti koletise poolt samal ajal veel keegi ära. Seejärel jäid Sam ja Dean valedokumentidega vahele ja politsei eest ära pagedes pidid nad kiiresti leidma lahenduse, kuidas paha koletis kuidagi ikkagi kahjutuks teha. Osa lõpus oli alati big fight, mille Sam ja Dean suutsid lõpuks suurte raskustega kuidagi võita.
Tegelikult polnud mul selliste "Supernatural'i" osade vastu ka midagi, aga ma kujutan, ette, et viis hooaega järjest ainult selliseid osasid oleks lõpuks ikkagi ära tüüdanud. Lisaks on sarja püsimiseks vaja mingit tegelaste arengut, mida selliste koletisepõhiste episoodidega oleks olnud üsna raske teostada. Samas pole praeguseks ju sellised eraldiseisvad osad kuhugi kadunud ja kui eelmise osa lõpus olnud preview'sid arvesse võtta, tuleb neid veel küllaga. Nagu viimase osa lõpus tegelikult ka seligitati, tahavad Sam ja Dean kogu selles maailmalõpumürglis endaga kaasa võtta nii palju son of a bitch'e kui võimalik (mis oligi tegelikult just sarjategijate põhjendus eraldiseisvatele episoodidele.)

Igatahes viimast osa vaadates panin ma tähele, et "Supernatural'is" on Dean'i sõnad "Wanna drive?" kujunenud nagu sünonüümiks, sellele, et ta on Sam'ile misiganesasja eest andeks andnud.
Järgmises osas tuleb siis arvatavasti antikristus. Preview järgi tundub selline keskmine osa, aga samas mainis Kripke kunagi, et antikristuse osa pidu tegelikult üsna naljakas tulema. Nii, et eks siis näeb.
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Garli » 17. Oktoober 2009, 13:08

Kuues oli väga mõnus osa, ütleks et siiani hooaja parim osa kolmanda järel.

See väike poiss Jesse oli täiega awesome. Suhteliselt kindel, et teda näeme selle hooaja jooksul veel ning ma ei imestaks, kui tema oleks kogu apokalüpsises üks tähtsamaid lülisi üldse, sest deemonid kui ka inglid otsivad teda ju taga.


Muide, keda huvitab, siis siin spoileris on kirjas järgmised üleloomulikud jõud, kellega järgmistes osades kohtume:
5x07 - nõid, kes mängib aastate peale pokkerit, 5x08 - trickster (hell yeah, sest teda pole ammu kohanud), 5x09 - kummitused, 5x10 - crossroad deemonid (veel suurem hell yeah), 5x11 - neli ratsanikku, 5x12 - inglid ja Lucifer
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

PostitusPostitas JazZ- » 17. Oktoober 2009, 20:40

Nõustun, et "Free To Be You And Me" järel hooaja parim osa.

Miks mulle tundub, et "kissing vampire movies'i" all peeti jälle "Twilight'i" silmas, mis oleks juba teine kord, kui seda käesoleva hooaja jooksul mainitakse. Go Edward.

Ja ma usun ka, et Jesse't näidatakse veel. Kui ma kunagi Jesse cast'imisest lugesin, siis minu meelest mainiti suht kindlalt, et ta on recurring tegelane.
Pealegi ei usu ma, et nad Antikristuse üldse sisse oleks toonud, kui tal kogu hooaja vältel nii väike roll oleks.

Heh, Tricksterile vihjati juba selles osas. Igatahes ootan, sest eelnevad osad, kus ta sees on olnud on mõlemad head olnud. Ja ma olen üsna kindel, et see tuleb ka hea, sest, kui ma millegagi mööda ei pane, peaks kaheksas osa olema "Changing Channels", mille preview viienda osa lõpus oli küll paljutõotav.


Ja mind ikka huvitab, kas viies hooaeg jääb viimaseks või mitte. Igal juhul usun ma, et üht või teistpidi saadakse selle maailmalõpu värgendusega viiendas ühele poole. Huvitav mis teema sel juhul kuuendas tuleks?
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Garli » 17. Oktoober 2009, 20:47

Kaheksas on jah trickster ja trickster paneb seekord vennad lõksu telemaailma. Promos olid sellest osast see telemängu klipp ja arvatavasti see sitcomilik stseen, kus Dean ütleb Sam'ile "Hey there, Sam. What's happening?" ja Sam vastab "Just the end of the world" ning samal ajal kostub taustalt sitcomile omane taustanaer. Eks näis.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

PostitusPostitas JazZ- » 17. Oktoober 2009, 20:57

+veel "Grey Anatoomia" (või midagi selle sarnast) ja "C.S.I".
Huvitav kas Ghsotfacer'id ka selles hooajas kuskil sees on?
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

EelmineJärgmine

Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 38 külalist

cron