Supernatural

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Re: Supernatural

PostitusPostitas Zinera » 25. Märts 2012, 17:18

Forza kirjutas:7x17
Spoiler :
Castiel on tagasi. Ise olen vast rahul sellise asjade käiguga. Ei liitunud ennist otseselt ei pro- ei anti-Castieliga, aga praegu olen küll pigem poolt. Ta annab sarjale oma ühe pilguga ka midagi juurde. Jah, alati on see argument, et kui ta hulluks läks ja näiliselt surma sai, on tema liin läbitud, aga ma ütleks, et Supernatural on paljude sääraste asjadega ammu üle võlli läinud [Bobby elas oluliselt kauem, kui oleks pidanud. Muidugi tore, et teda nii kauaks oli (ja ehk teeb mõne John Winchesteri, keda omakorda näha tahaks veel enne finalet, laadse comebacki.), aga ta lugu oleks loominguliselt mõeldes võinud lõppeda poolteist hooaega tagasi. Kui 7. hooaeg viimaseks peaks jääma, mis reitingute põhjal tundub tõsi olevat, siis tahaks küll kõiki põhisid näha veel.], nii et ei ole mul Castieli vastu midagi. Küll aga on mul raske Supernaturalist midagi üldiselt arvata. See sari on nii laialivalgunud. Ma küll naudin ja kõkutan iga nädal seda vaadates, kuid lugu on juba nii koost valgunud, et mingit üldist teemat pole otseselt olnud peale 5. hooaega. Mingit teemat, mis korralikult välja oleks arendatud. Häid, eraldiseisvaid osasid on olnud, isegi päris tihti viimasel ajal, aga nagu ma korduvalt öelnud olen, ei näe ma seda suurt pilti, kuhu see asi välja jõudma peaks. 7x23 pealkirja järgi, "Get Dick", võib eeldada, et tehakse roomlasega sotid selgeks, aga kas see siis ongi kõik? Kas 7 hooaega mustade jõududega madistamist kulmineerub ühe suvalise jorsi tabamisega, keda oli terves hooajas heal juhul 7-8 osa? Ja mul ei ole ta karakteri vastu iseenesest midagi, aga ülesehituse külje pealt ei ole see õige. Tahaks midagi suurt ja üldisemat, mis tunduks loogilise lõpuna. Olen korduvalt öelnud, et tahaks "Supernaturalis" Jumalat näha. Olgu, see on võib-olla palju tahetud mitmetel põhjustel. Aga Luciferi ja Michaeli võiks sellegipoolest puurist välja lasta või midagi. Oeh, aitab vast küll. Nagunii see teema siin on surnud ja Supernaturali vaatajate vähenemine foorumis on paralleelis USA reitingutega. Mind nad ei kaota, jään kuni viimase verepiisani, välja peletatud deemonini sellele sarjale ustavaks. Lihtsalt kahju, et kirjutamine pole nii hea kui kunagi.


Spoiler :
Lõpuks Cas naases, kuid mulle käis kõige enam pinda see, et on ingel ja tavaline mees Sam, ja siis ingel päästab Sami, ning ta jäetakse vaimuhaiglasse. Samas saaks Castiel aidata inimesi, võib-olla võidelda Dicki'i impeeriumiga, aga ei..bad writing terve hooaja. Loodetavasti nad lõppu LIIGA ära ei solgi, kuid kavatsen seriaali ikkagivaadata, hea muhe meelelahutus.
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

Re: Supernatural

PostitusPostitas Forzelius » 25. Märts 2012, 20:40

Ma ütlen, kogu see kirjutamine on omadega nii sõlme jooksnud, et seda naljalt enam lahti ei haruta.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Supernatural

PostitusPostitas Zinera » 31. Märts 2012, 09:59

07x18
Spoiler :
Nüüd on Bobby ka tagasi. See on seriaal, kus lihtsalt keegi reaalselt ei sure, kõik tulevad mingis vormis tagasi. Ootasin, millal temani jõutakse, küllap järgmistes osades näeb rohkem veel siis.
Episood ise oli normaalne, ehmatuskohti jagus, alkoholikoletis on suht hea mõttelennu tulemus,Wikiski olemas hehe.
Garth on niisama tegelane, kes ilmselt nalja tegemise pärast tagasi toodi, lõpus autoreference oli hea.
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

Re: Supernatural

PostitusPostitas Zinera » 03. Juuni 2012, 21:10

Lõpp hea, kõik hea. Hooajaga olen rahul, siiski ikka tahaks seda "õiget" kütiteemat rohkem tagasi, rohkem saatanaid, vähem hävitamatuid monstrumeid.
Spoiler :
Keegi kohe ei taha seal surra, õnneks Bobbyga ikka tehti ära, kaua võib.. Cas'i üle ei kurda.
Pilt
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

Re: Supernatural

PostitusPostitas JazZ- » 23. August 2012, 16:40

"Laialivalguv" on vist tõesti kõige parem sõna seda hooaega iseloomustamaks.
Kui esimesed (kolm) viis hooaega liikusid suhteliselt sirgjooneliselt mingi kindla sihtmärgi poole, kuid episoodid töötasid enamasti hästi ka täiesti eraldiseisvana, siis... Ma söön oma püksid ära, kui tegijatel endalgi mingit aimu on, kuhu see tohuvapohu nüüd tüürima peaks. Kuigi viimane hooaeg on eelnevast selgelt parem ja mõned vahepealsed kolliosad olid täitsa vahvad, siis häirib mind ikkagi uute lollide teemaliinide sisse toomine, mis kohe kuidagi ei toimi ja mille ümber siis mõnda aega tolmu üles aetakse ning mis seejärel rohmakalt ja ilma kuhugi jõudmata kokku tõmmatakse.

Mõningad näited keerutame-ja-kuhugi-ei-jõua liinidest:
Spoiler :
Sam'i müür
Kõigepealt oli müür, mille maha lõhkumine pidi kaasa tooma katastroofilised tagajärjed... Tuleb välja, et need seisnesid aga selles, et Lucifer Sam'ile närvidele käis ja plädises nii palju, et Sam korralikult magada ei saanud. Ja kuigi pean nõustuma, et vähene magamine on üks õudsemaid asju üldse, siis minu ettekujutus "katastroofilisest" oli natuke teistsugune. Lisaks vaikis Sam'i-Luciferi teema ka tihtipeale mitmeks episoodiks maha (olgugi, et väidetavalt ei tähendanud see seda, et vana kurat selleks ajaks vait oleks jäänud) ja kogu selle keerutamise lõpplahendus(?) oli lühidalt kokkuvõttes "meh". Ehk teisisõnu polnud mitmehooajalisel ja tüütul teemaliinil praktiliselt mingit eesmärki?! OKEI

Kummitus-Bobby
Pean tunnistama, et Supernaturalis on kellegi surma puhul üldjuhul väga raske kurbust või üldse mõnda emotsiooni tunda, sest ükskõik kui üllast taustamuusikat nad ka ei kasutaks, on juba teada, et neljal juhul viiest ei jää need surnud surnuteks. "Bobbyst võib saada paha kummitus" ei olnud just eriti oskuslikult või põhjendatult üles ehitatud come-back teispoolsusest. Pudelisõbrast habemiku äkiline kättemaksuhimu ja kinnisidee Dickist ei mõjunud lihtsalt usutavalt. OKEI, Dick tappis ta ära, aga päris mitu dekaadi oli seda teha üritanud sadakond erinevat kollinägu ja see et mustalimakuningal see lõpuks õnnestus ei ole kuidagi loogiline seletus Bobby vihale, sest elukutselise hunterina oli ta võimalusega, et üks sellistest talle otsa peale võib teha, pidanud arvestama.

Leviaatanid
Ma olen täiesti kindel, et leviaatanide sissetoomise ainuke põhjus oli võimaldada tegelastel võimalikult palju sõna "dick" kasutada.

+
Kui Cas on mulle vahelduva eduga meeldinud ja närvidele käinud, siis pean tunnistama, et see 7.hooaja ahvide pärast muretsev ja Twisterit mängiv inglipoiss oli päris sümpaatne. Samas Meg ei ole mulle tegelasena kunagi eriti meeldinud ja ei meeldi ka nüüd, kus tema puhul seda teoreetiliselt-halb-karakter-teeb-head-ja-loobib-sealjuures-teravusi taktikat kasutatakse, sest kogu selle snappy oleku ja sõnaloopimistega on natuke ülepingutatud.


1.-5. vs. 6.-7. hooaja Supernatural
Spoiler :
Pilt
1. kuni 5. hooaeg

Pilt
6. ja 7. hooaeg



Aga okei, positiivsest küljest oli vähemalt Felicia Day'ga episood täitsa hea! Esiteks on Felicia Day lihtsalt üks mu lemmikinimesi ja teiseks - piisavalt viiteid Potterile!!

7. hooaeg - 6/10
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Supernatural

PostitusPostitas Forzelius » 23. August 2012, 18:33

See pilt on vist filmiveebi üks parimaid asju. Sa oled küll minu jaoks liiga terav inimene, ent aplaudeerin sulle, Jaz.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Supernatural

PostitusPostitas H6umy » 04. Oktoober 2012, 01:57

Hakkasin 2008. vaatama sarja. Suur filmide/tv-show'de vaataja pole, aga aeg-ajalt midagi vaadata poleks ka paha. 1. hooaeg meeldis, 2. hooaja 1. osa oli super - arvasin, et nüüd läheb lahti, kuid pettusin - kõik oli sama, kordav. 3. hooaeg samamoodi - iga uue episoodiga ragistasin hambaid, iga minuti tagant vaatasin kaua veel episood kestab. Õnneks tõid mingit leevendust Ruby ja Bela karakterid. Ainuke põhjus, miks 4. hooaega vaatama hakkasin oli, et tahtsin teada, kuidas Dean põrgust välja saab. Ja siis.
Lazarus Rising - see episood blew me out of my f-ing seat. Castieli sisenemine sarja on minu jaoks üks suurimaid hetki (peab ütlema, et Deathi tutvustamine oli ka võimas, aga Castieli stseen jääb kindlalt esikohale). See oli tähelepanuväärne, sädemeid lendas, see oli võimas, aga kõige tähtsam - see oli midagi uut. Supernatural rikkus oma rütmi ja tõi sisse inglid (ma armastan ingli-mütoloogiat, üleüldse judeo-kristlaste mütoloogiat). 4. ja 5. hooaeg on minu lemmikud. Poleks uskunud, et Supernatural nii võimsaks võib muutuda, saime episoodid On The Head Of A Pin, Lucifer Rising, The End, Abandon All Hope, My Bloody Valentine, Point Of No Return ja paljud teised - lihtsalt suurepärane.

Ja siis vahetus show-runner (peab ütlema, et pole kunagi olnud Gamble fänn - kirjutada ta oskab, aga pole mu lemmik, kuid olin mingis mõttes rahul, lootsin, et äkki tõmmatakse misogüüniaga veidi tagasi - yeah right, läks veelgi hullemaks ja Supernaturali kohta, see juba ütleb midagi),tuli 6. hooaeg ja kõik kukkus kokku. Oli mitmeid episoode, mis iseseisavlt polnudki kõige halvemad, aga kokkuvõttes kohutavad.
Kuigi 6. hooaeg andis mulle mu lemmikepisoodi - The Man Who Would Be King.

Panen igaks juhuks spoilerite alla.
Spoiler :
Mis mõte oli Campbellidel? Kas midagi oleks muutunud, kui neid poleks olnud? Mis kurat juhtus soulless!Samiga? Kas ta andis midagi juurde? Mulle Soulless!Sam täitsa meeldis, aga see viidi ikka nii ülepea. Alfad, taevarelvad (õige tõlge?) - mis mõte neil lõpuks oli? Mis kurat Eve'ga juhtus? Mother of all ja lihtsalt väike hammustus ja läinud ta oligi. Terve hooaja kuuleme, et taevas on Civil War, raphael tahab uuesti armageddonit tuua ja mitte keegi peale Castieli sellest ei hoolinud. Samad mehed, kes tegid kõik 5. hooajas, et Luciferi peatada, ja nüüd on sama oht ja kedagi see ei huvita. Samal ajal kui vennad käisid vampiiride ja relvadega mängimas, toimus Taevas kodusõda ja me ei teadnud sellest mitte midagi. Seda sündmust, mis ei oleks mõjutanud mitte ainult Winchestere vaid ka tervet Maailma, meie ei näinud. Winchesterid on alati hõivatud oma eludega, et neid see üldse ei huvitanud. Kuna me vaatame sarja enamasti läbi Sami ja Deani silmade, siis ei näinud ka meie sellest mitte midagi ja tundub, et sari andis mõista, et me ei peakski sellest hoolima.
Terve hooaeg nägime, milline asshole Dean castieliga oli; siis saime episoodi TMWWBK ning sarja tegijad tõesti arvasid, et ma peaksin Castieli nägema kui suurt paha ja Winchesteridele kaasa tundma? Deanist oli kohutavalt kahju küll, pole just meeldiv saada teada, et su sõber on sulle valetanud. Ma isegi mõistsin Deani, kuigi ta oleks pidanud aru saama, et Castielil polnud muud võimalust. Pärast 6x21 polnud mul enam Deani vastu mingit sümpaatiat, ma ei suuda uskuda, et ta lasi kustutada Lisa ja Beni mälud - ma isegi ei maini, et see on täielik plothole ja järjekordne võimalus, kuidas naistegelasest lahti saada, aga kurat Dean, kas sina mitte polnud see, kes mainis Free Willi? Silmakirjatreener. Ja see, et ta palus Castielil seda teha?! Ma ei suuda uskuda - ''Kuule, äkki teeksid mulle viimase teene, enne kui ma sind tappa üritan? Okei väga hea, nüüd kao välja siit''.
Castiel lõhkus Sami müüri - mida? misasja? Okei saan aru, ta tahtis Deani battlefieldilt välja saada, kuna Castiel on Superman ja Dean on Batman ja Batmanil on Kryptonite. AGA ta oleks saanud teha ükskõik mida - viia nad Austraaliasse, uuesti mingisse AU'sse, taeva kasvõi. Castieli sees oli küll 50 000 hinge, kuid ta oli täie mõistuse juures ja ta poleks Samile haiget teinud, ja kohe kindlasti poleks ta Deanile haiget teinud ning ta teab, kui väga vennad üksteisest hoolivad.
Igatahe, 6. hooaeg oli veel päris hea, aga siis tuli 7. hooaeg - oh issand. Mis sellega veel juhtus? Brotherly-bonding, mida taheti tagasi tuua, ei juhtunud. Dean oli omadega täiesti läbi, leinas Castieli, hiljem Castieli ja Bobbyt. Tal oli täielik depressioon, kuid üritati teda vist alkohoolikuks muuta (oh well, ega mental-illnessid pole kunagi sarjades õigesti esitatud). Samil oli TV-mental illness - pidi vist PTSD olema? Pole kindel, igatahes kaks esimest episoodi oli täiesti hull asi, siis järsku oli komps poiss, misasja? Sa tahad õelda, et haav käes ja see aitab psüühikahäirete vastu? Kas see oli sarja viis näidata, et kõik, kes kannatavad psüühikahäirete all, peaksid end lõikuma hakkama? Siis muutus Sam 15-aastaseks ja käitus täieliku teismelisena, kõndis Deani juurest minema, kuna viimane tappis tema monster!sõbra (kas sa pole juba aru saanud, et sa ei tohi kellegagi suudelda ega armatseda? Damnit! Sa vaid nägid unes, et sa magasid Belaga ja isegi tema on surnud! :D). Ärme üldse rääkida, mis nad Beckyga tegid.
Mis mõte oli Bobbyt tappa, kui ta tagasi tuua episood hiljem ja ta siis muuta ta halvaks ülikiirelt, täielikult eirates canon-mütoloogiat, et see võtab aastaid? Mis oli lõpus Kummitus!Bobby mõte? Bobbyl oli super ärasaatmine - terve episood talle ja siis lõhuti see kõik maha. Ma olin vihane, et ta ära tapeti, aga kas oli mõtet teda tagasi tuua?
Ütleme nii, et Edlund oma hiilgava mõistusega päästis mingi osa hooajast. Repo Man oli ikka super episood.
Ootasin suure huviga Castieli tagasitulekut ja 17. osa oli kohutav - poleks uskunud, et nad suudavad Deani veel rohkem assholemaks muuta. Nad lihtsalt jätsid ta sinna! Koos Megiga! Pealegi, kuidas kurat sai Castiel Sami põrgu enda sisse võtta? Sami hing oli ju katki, mitte ta mõistus? Castielil on grace mitte hing.
21. epidood on selle hooaja lemmik. Kohe oli aru saada, et Edlund liialdas kõigega ja see oli tema viis näidata, kuidas nad on viimase kahe hooajaga kõik nässu keeranud. Hiilgav episood - Passiiv-agressiivne Castiel, kutsub deani tema crapi puhul välja, Sorry!mängu stseen - võimas.
23. episood ei meeldinud, hooaja finaalina - mõttetu.


Tuli pikk, vabandust. Olen väga pettunud kahes viimases hooajas! Loodan, et Carver suudab paremat. Kirjutajana on ta hea, aga kas showrunnerina saab hakkama?
Vähemalt tundub, et Deanil on lõpuks ometi oma storyline - ära väsitab see Sami küljes rippumine.
Suurima huviga ootan siiski, mis saab Castielist. Täitsa väsitav on iga aasta sama jama - mis temaga juhtus, kus ta on, kas ta elab hooaja üle? Ma arvan, et ta väärib rohkem kui see, mis talle kahe viimase hooajaga antud on.
Ja sarjategijad peaksid selgusele jõudma, kas nad tahavad teda sarja või mitte. Närvidele käib, et teda kasutatase Deus ex machina'na - ta eemaldatakse sarjast, kuna ta on liiga powerful, kuna ta suudab kõike parandada, ja siis ta tuuakse tagasi, kuna... no, ta suudab ju kõike parandada. On lihtne lahendus - las ta kaotab oma võimed, las ta muutub inimeseks.
H6umy
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 28
Liitunud: 17. November 2011, 11:53

Re: Supernatural

PostitusPostitas Zinera » 09. Oktoober 2012, 20:10

8x01

Spoiler :
See polnud küll eriti hea hooaja algus, Sam seal elas oma elu, nagu Dean kunagi ja jällegi vastupidi, siis hakkab jälle jaht ja Crowley ja mingi kuri deemon-sõber...oh well, vaatame ja näeme, mis edasi saab.
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

Re: Supernatural

PostitusPostitas H6umy » 11. Oktoober 2012, 09:22

8x01 ja 8x02
Spoiler :
Aga meil on storyline'd. Amelia ja Sam (mulle Sam väga meeldis), Deanil on lõpuks ometi oma sisuliin, mis haakub Purgatooriumi, Bennyga, sellega, kuidas Castiel maha jäi. Kevin hakkas väga meeldima, 8x02 ta ema samuti. Sam oli Thor. :D Castieli ja Deani purgatooriumis kohtumine - wow, suurepärane näitlemine, suurepärane stseen. Alfie ehk Samandriel oli supper, I think too much heart always was Castiel's problem. Aga ta on kahtlane, uued inglid arvatavasti on need, kes hakkavad Castieliga manipuleerima. Crowley punased silmad ja punane suits. Crowley ja Kevini ütlused Deanile. Võimas, südant purustav lõpp, ma ei jõua 8x05 ära oodata.
H6umy
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 28
Liitunud: 17. November 2011, 11:53

Re: Supernatural

PostitusPostitas Forzelius » 25. Oktoober 2012, 18:21

8x4

Suurepärane osa. Ma olen nähtavasti vist vähemuses sellega, kuid elasin iga minut kaasa nendele kolmele tegelasele, kes suuremas plaanis ei figureeri (nagu Supernaturalil ikka 75% hooaja tegelastega). Õigemini, suurt plaani polegi, aga see selleks. Jätan praegu selle negatiivsuse kõrvale ja kiidan seda individuaalset sooritust. "Bitten" oli suurepärane üksiseisev episood, kus tehniliselt oldi vana hea "Ghostfacersi" stiilis, laenates üht-teist ka "Blairi nõiaprojektilt" ja "Cloverfieldilt", kuid tehti veel lühema ajaga veel huvitavamalt kui näiteks viimase puhul.
Clovie sisu oli overall põnevam, sellepärast, et Bitten käsitles, võrreldes tavapäraste monsteritega, libahunte, mis ei ole absoluutselt mitte midagi uut, kuid näitlemise kaabu peab tõstma pigem 8.4 kasuks. 3 täiesti suvalist tegelast, keda me ilmselt mitte kunagi ei näe, aga see film-within-an-episode asi töötas hästi. Hästi monteeritud nii tegelase poolt kui ka CW poolt lähetatud palgatšekke vastuvõtva isiku poolt. Avastasin ennast vägagi kaasa elamast neile. See handheld teema mulle ikka passib, olgugi, et isegi paljud non-epileptikud seda pidevalt maha teevad. Minu pea ei hakka valutama sellepärast, et pilt ekraanil kiiresti liigub.
Muhe oli ka kogu osa korraldus - Sam ja Dean olid justkui kõrvaltegelased, keda vuajeristlikult veidrad protagonistid jälitasid. Kaamera käis igalpool kaasas ning ilma selleta ei toimunud nende elus mitte miskit. Ühtlasi lõi selline "vajadus" mugava tee vastasplaani näidata. Geniaalne. Veidrad sellid olid tõepoolest kõik 3 ja vajadus kõike ja kõiki üles võtta nende hukatuseks saigi.
Loodetavasti ei tee 8. hooaeg sellist viga nagu 7. ja ei pane selliseid häid osi liiga palju. 7. oli ka väga mitu sellist ja kuigi nad on hetkeemotsiooni mõttes mõnusad kiired süstimised otse silma, siis pikemas perspektiivis on vaja veeni eest ka hoolt kanda. Kuna boss vahepeal ka vahetus, siis on lootust, et ehk ei tehta sama viga. Kuidagi võiks ikkagi inglid ja Luciferi-Michaeli asjad tagasi tuua. Eks näis, mingi jutt käib kümnest hooajast, mis annaks neile piisavalt aega. Eelistaks 9't, aga saab näha. Suurepärane osa ning hooaeg olnud siiamaani.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Supernatural

PostitusPostitas Zinera » 28. Oktoober 2012, 20:28

Kaheksas hooaeg on siiani päris kehvalt alanud, 8x04 oli natukene huvitavam (nagu film juba), loodetavasti sellist mõnusat vaheldust jätkub ka edasi, mitte ei langeta rohkem mudasse.
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

Re: Supernatural

PostitusPostitas hint » 14. November 2012, 21:36

Pole siia mõnda aega postitanud. Annan lihtsalt teada, et minu arvamus Supernaturalist on suht-koht sama mis ta oli 3 aastat tagasi. Tegu oleks top10 sarjaga, kui ära kaotada terve main plot line. Tehku 13 tugevat monster-of-the-week episoodi ja oi kui hea sari oleks. Aga jah, ikka suruvad vägisi mingit "suuremat teemat" sinna sisse. Esimene hooaeg ja tsipa teist olid vist ainsad, kus main plotil oli mingisugunegi point olemas, peale seda on lihtsalt ajaraisk olnud. Aga siiski, jätkuvalt vaatan ja jätkuvalt on tegemist mõnusa ajaviitega, mis sest et kuskil 1/3 episoode on alla keskmise nõrgad.
Kasutaja avatar
hint
Eliit
 
Postitusi: 863
Liitunud: 03. Juuli 2009, 18:18

Re: Supernatural

PostitusPostitas Forzelius » 16. November 2012, 00:40

Hintil on õigus. See suurem teema on juba hooaegu nii segane, et ei viitsi seda isegi heietada enam. Tänane osa polnud ka mingi erand. Insta doktorikraad sellele, kes Castieli erinevate olemuste kronoloogia kokku võtab. Ma ei ole enam ammu pead viitsinud vaevata. Kopp ees, tõsiselt. Peale viienda hooaja lõppu oleks võinud hoopis Sami ja Deaniga prequel spin-offi teha, kus nad lahedaid zemonstasid taga ajavad. Praegu on küll puder, kapsad, verivorst, sült, jõhvikakaste ja kõrvitsasalat.
See Castieli "Dean...I don't know" vms oli taaskord brilliant peegeldus stsenaristide oskamatusest. Närvi ajab.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Supernatural

PostitusPostitas H6umy » 02. Detsember 2012, 16:22

Endal just vastupidi. MOTW episoodid ei lähe üldse peale.
SPN inglitega võiks spin-off tulla, seda vaataks küll huviga.
Kaks peategelast on mind juba viimased paar hooaega närvi ajanud - ennastõigustavad silmakirjateenrid topeltstandarditega seriaalis, ugh.
H6umy
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 28
Liitunud: 17. November 2011, 11:53

Re: Supernatural

PostitusPostitas Spellbound » 02. Detsember 2012, 16:42

Sami flashbackid on nagu the worst thing ever. Mida hekki? Kogu aeg seisab kuskil mokk töllakil ja vahib tühjusesse? Peab vist ikka Briarcliffi ära saatma.

Iga kord astub siis Dean juurde ja pärib: "You alright?". Sam: "I`m fine" Ehk siis Supeka kõige enimkasutavad küsimus ja vastus dialoogid. Närvi ajab, et sisu liigub teosammul, aga see selleks. Edasi vaatan ikka, aga sisimas võiks miski kuskile juba liikuda ka.
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

EelmineJärgmine

Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 14 külalist