Supernatural

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Garli » 01. Detsember 2009, 23:01

RDA oleks super. Keegi naistest oleks veel pöörfim minu arust. Aga miks Jeffrey Dean Morganit variantide hulgas pole? Täielikult välistatud variant või mida?
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

PostitusPostitas JazZ- » 02. Detsember 2009, 20:26

Ma usun, et Jeffery Dean Morgan'it polnud variantide hulgas, mitte sellepärast, et ta täielikult välistatud oleks, vaid lihtsalt seetõttu, et nimekiri oli üldse suhteliselt suvakalt kokku pandud, lähtudes mitte loogilisusest, vaid sellest, keda oleks ka huvitav mängimas näha. Eelmine kord lasin lihtsalt kiiresti pilgu üle nimekirja, aga nüüd lugesin need põhjendused ka läbi ja juba need ütlevad üsna palju antud variantide tõesuse kohta ("He should play God, cause he's sooo HOT/...She would totally kick Lucifer's ass... " jne.)
Anyways, lugesin pisut kommentaare ka ja nii mõnigi oli Jumala't mängima pakkunud Alan Rickman'i või Anthony Stewart Head'i. British Jumal oleks ju tegelikult päris vinge.
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Garli » 29. Detsember 2009, 17:28

Mulle meeldib uue episoodi promos täiega see koht, kus Sam karjub: "You did this to me!". Kõlab väga võimsalt.

23 päeva uue episoodini 8)
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

PostitusPostitas JazZ- » 29. Detsember 2009, 20:08

Mhmh, ainult, et you-who?

Anyways, kuna mul jälle liiga palju vaba aega oli, viisin kahe, ee, "Supernatural'i" fänni (kutsugem neid siinkohal F1 ja F2) seas läbi väikese "Supernatural'i" puudutava küsitluse:

1.) Dean või Sam?
F1: Dean
F2: Sam

2.) Lemmik "Supernatural'i" episood?
F1: "Bloody Mary" (season 1)
F2: "Changing Channels" (season 5)

3.) Kõige õudsem "Supernatural'i" epsiood?
F1: "Asylum" (season 1)
F2: "Asylum" ja "Family Remains" (season 4)

4.) Lemmiktegelane?
F1: Dean
F2: Sam

5.) Lemmiktegelane, kes ei ole Sam ega Dean?
F1: Cas
F2: Cas

6.) Kui saaksite olla keegi "Supernatural'ist", siis kelle te valiksite?
F1: Sam'i ja Dean'i abiline
F2: Trickster

F1 ja F2: "Aga, kes sa ise olla tahaksid?"
Mina: "Eem, võibolla Jo,
kui ta surma saanud poleks.
."
F2: "Loll, Trickster on ikka palju ägedam. Trickster võib ka Jo olla, kui ta tahab!"

7.) Millega "Supernatural" lõpeb?
F1: Sam ja Dean surevad ära.
F2: Mõlemad jäävad ellu, aga keegi kõrvalpeategelastest saab surma.

8.) Kui saaksite Sam'ile ja Dean'ile midagi öelda, siis, mis see oleks?
F1: "Te olete nii toredad inimesed! Jõudu ja jaksu edaspidiseks eluks!"
F2: "Hello, it's nice to meet you, can I would be one episode?"
Mina: "Ee, sa ei pea seda inglise keeles ütlema."
F2 (vaatab mind nagu poolearulist): "Duh, pean ikka küll, nad ei saa ju eesti keelest aru!"
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas siilupart » 29. Detsember 2009, 20:08

Njaa.. See aeg läheb õnneks ruttu.

Kuna ma olen Supernaturali padu fänn, plaanin siin omale mõnna T-särgi koju soetada mingil ajal. Huvitav kas siin Eestis ka selliseid asju müüakse või saab neid ainult tellida välismaalehtedelt? Ega vist siit neid ei leia. Hind on sellel küll soolane, aga noh, fännide värk. :D :$ Midagi siis sellist:Pilt
I Know I Am Little Stupid Girl, But I Learn Always Something
Kasutaja avatar
siilupart
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 109
Liitunud: 27. Juuli 2007, 23:49
Asukoht: Kuressaare (Saarlane:D)

PostitusPostitas JazZ- » 29. Detsember 2009, 20:34

Heh, vaatasin ka suvel erinevaid "Supernatural'i" T-särke. Üks, South-Parki stiilis Sam'i ja Dean'i pildiga, tundus päris vinge, aga nüüd ma seda enam kahjuks üles ei leia. Igatahes võib üsna kindel olla, et nende ostmisest ei tule mul midagi välja, arvestades, kuidas ma, nagu üks keskmine algklassi põnn, kogu oma taskuraha esimesel võimalusel puhvetis kommide ja saiakeste peale ära kulutan.
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Spellbound » 29. Detsember 2009, 23:31

Kolmanda hooaja jõulueri oli vägagi suur üllatus - A Very Supernatural Christmas :)) Põhimõtteliselt on tegemist esimese osaga siiani nähtud hooaegade vältel, mis astub natuke raamidest välja ja parodeerib midagi või kedagi. Nagu kuulda on olnud, siis paistab, et edaspidi tuleb sarnaseid osi veel, mis on iseenesest kohe väga meeldiv. Paganjumalad ja jõuluaeg. Oh, seda reaalset maailma ja muinasjuttude ning traditsioonide hävitamist :pööritus:
Kahes varasemas osas ehk siis 6. ja 7. ilmus kahepalgeline inglanna, kes vendasid pidevalt üle lasi ja võib olla teeb seda veelgi. See, kuidas kõlab puhas inglise keel on lihtsalt vapustav, muudab naise kohe kuidagi stiilsemaks ja meeste silmis kõrgklassi seltskonnadaamiks :)
Jõulueri oli aga tõeliselt hea vahepala segamaks vett põrgumineku ja eneseohverduse temaatika juures. Huvitav, et hakkasin kolmandat hooaega umbes siis vaatama, et jõuluosa satub ajale kohe pärast jõule.
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas JazZ- » 30. Detsember 2009, 00:45

Yeessss. Mu üleskutsele on vastatud! (Y)

Spellbound kirjutas:Kahes varasemas osas ehk siis 6. ja 7. ilmus kahepalgeline inglanna, kes vendasid pidevalt üle lasi ja võib olla teeb seda veelgi. See, kuidas kõlab puhas inglise keel on lihtsalt vapustav, muudab naise kohe kuidagi stiilsemaks ja meeste silmis kõrgklassi seltskonnadaamiks :)

Muide, mingis "Supernaturali" season 3 lisas räägiti ka Bela näitleja valimisest. Nimelt alguses polnud see tegelane sugugi inglasena planeeritud, kuna aga Lauren Cohan'i, kes lõpuks Bela't mängima valiti, inglise aktsent neile muljet avaldas, siis leitigi, et see detail teeks Bela tegelase palju stiilsemaks.

"A Very Supernatural Christmas" on imo üks paremaid kolmanda season'i episoode. Lisaks sellele vingele jõuluvärgile, on minu arvates kõik osad, kus Sam'i ja Dean'i lapsepõlve näidatud, päris, noh, liigutavad. (Nagu ka "Something Wicked" ja "After School Special"). Ja Colin Ford väikese Sam'ina on lihtsalt awesome. Kui ta samas vaimus jätkab, ootab teda ees veel suur näitlejakarjäär. Näiteks enne "After School Special'i" nägemist selle kohta käivaid promopilte vaadates oli esimeseks mõtteks, et wohaaa, noor Dean näeb tõesti kohutavalt Dean'i moodi välja, noor Sam on... eh, enam-vähem. Osa nägemise ajal tuli mul aga tõdeda, et noort Dean'i kehastav näitleja nägi küll Dean'i (või noh, Jensen Ackles'i) moodi välja, aga see-eest oli ta üldine olek pisut liika jock'ilik. Väike Sam oli aga näoilmetest häälekõlani Sam mis Sam.
Pilt
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Spellbound » 30. Detsember 2009, 02:02

Lapsepõlve momendid on tõesti head, sest need on mälestused elust enne, aga ma vaatan, et siiani pole eriti aega antud ajale enne vendade lahkuminekut. Noor Dean oli selles osas lahe, kus Dean arvas, et tal on poeg. Nagu kaks tilka vett :)
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas LiveForThis » 30. Detsember 2009, 02:11

Jazz, Garli, neid special episoode on vist päris palju veel ees?
5. hooajas oli üks osa sitcomina. Selle promo oli paljulubav. Terve osa sellisena, hell jes :P
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas JazZ- » 30. Detsember 2009, 02:49

LiveForThis kirjutas:Jazz, Garli, neid special episoode on vist päris palju veel ees?
5. hooajas oli üks osa sitcomina. Selle promo oli paljulubav. Terve osa sellisena, hell jes :P


Neid special episoode ikka tuleb jah. (Kui sa ikka pead silmas special as in special, mitte special as in retarded ;-) )

See 5. hooaja osa, "Changing Channels" sai täna just uuesti üle vaadatud ja selle näol on tegu hands down kõige naljakama "Supernatural'i" episoodiga üldse. Minu arvates ka seni viienda hooaja parima osaga, (Garli arvates mitte).
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ronet » 30. Detsember 2009, 03:22

Miskipärast väga paljud IMDb's ei salli või vihkavad Bela't ja ta aktsenti. Minu lummas ta küll ära. Ruby (Katie Cassidy) ja Bela lesbistseeni tahaks näha. See oleks liiga hawt..

PS! Näitleja, kes Bela't mängib on irl Ameeriklanna. Sama perfektne, kui James Marsters (Spike) ja Alexis Denisof (Wesley). Nende briti aktsent on parem, kui nende "usa aktsent". Asd, hakkan juba segast peksma.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

PostitusPostitas LiveForThis » 30. Detsember 2009, 03:49

Ei, Bela on väga võluv ja just tänu asjaolule, et ta on inglanna. Ma lausa armastan inglise keelt, eriti läbi kena naise suust kostuvana.
Paar osa järjest ilmub ta ikka ja jälle välja ning tõmbab vendadel naha üle kõrvade.
Hetk tagasi sain/saime läbi teadagi, et 3. hooaja 9. ja 10. osa.
Areneb ikka jõudsasti edasi. Üha huvitavamad osad ka, kuigi vahel harva kipub korduma.
10. osa, kus nad väikest Freddy Krugerit tegid, oli täitsa tasemel.
Vot nii peab õudus looma! Mis siis, et kulunud lood jne, aga SN muudab kõik ülimalt värskeks.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Garli » 30. Detsember 2009, 13:20

Level kirjutas:Ruby (Katie Cassidy) ja Bela lesbistseeni tahaks näha. See oleks liiga hawt..
Amen to that, hehe. Neljanda hooaja Ruby kahjuks polnud midagi erilist.
LiveForThis kirjutas:5. hooajas oli üks osa sitcomina. Selle promo oli paljulubav. Terve osa sellisena, hell jes :P
Aga ta pole terve osa sitcomina, kõigest väike osa on sitcom. ;)
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

PostitusPostitas JazZ- » 30. Detsember 2009, 14:16

LiveForThis kirjutas:10. osa, kus nad väikest Freddy Krugerit tegid, oli täitsa tasemel.

Kusjuures, sellega seoses tuleb mulle alati meelde season 3 gag reel, kus Jared Padalecki pool-kogemata oma kolm korda järjest "You take enough of it, with enough practice, you can become a regular Freddy... Prinze Jr." ütles. (Y)

Nii, igatahes on järgmist kolme osa (11-13) sisaldav disc mu lemmik "Supernatural'i" kolmandast season'ist (jeeaah, I own tha DVD).
"Mystery Spot" on geniaalne osa, "Jus in Bello" niizama cool ja "Ghostfacers" on vist isegi, imo, üks õudsemaid "Supernatural'i" osasid, kuigi väga paljud arvatavasti mu arvamust selles osas ei jaga. Lihtsalt see käsikaamera stiil teeb kogu värgenduse palju tõetruumaks ja kõhedamaks.
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

EelmineJärgmine

Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 41 külalist