Supernatural

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas JazZ- » 02. Juuni 2009, 20:22

Ühest küljest oleks kuues hooaeg muidugi tore, sest ma olen üsna kindel, et pärast viiendat hakkan ma "Supernatural'i" üsna kõvasti taga igatsema. Siiski arvan ma, et kui Eric Kripke on seriaali välja planeerinud viieks hooajaks, siis sellest millegi enama välja venitamine võib sarja lõpuks hoopis ära rikkuda. Nii, et lõppkokkuvõtteks nõustun, et sari tuleks ära lõpetada koos kick-ass ending'uga, siis kui ta on veel tipus, mitte siis, kui sellele lõpuks enam lihtsalt vaatajaid pole.
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Garli » 17. Juuni 2009, 20:06

Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

PostitusPostitas JazZ- » 06. Juuli 2009, 18:14

Viienda hooaja esimese osa nimi on nüüd teada. Samuti käivad jutud, et Meg tuuakse tagasi.
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Garli » 06. Juuli 2009, 23:19

Ja Mark Pellegrino on vist see mees, kes Luciferi kehastab.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

PostitusPostitas JazZ- » 19. August 2009, 13:25

Nii, Supernaturali viienda hooaja kohta tuleb nüüd iga päev järjest uudiseid juurde.

Ühes Comic-Coni intervjuus väitis Eric Kripke, et hoolimata käimasolevast apokalüpsisest, tuleb viies hooaeg hoopis kõige optimistlikum. Kui viimastes hooaegades on Sami ja Deani lahku kistud, siis nüüd hakatakse neid jälle üksteisele lähendama. Ma ei tea, miks, aga see uudis oli minu jaoks üsna üllatav. Neljanda hooaja viimastest osadest veel masendavamaks minna oleks olnud küll päris raske, aga ikkagi.
Nii, et loodetavasti ei vasta siis osade fännide spekulatsioonid, et Lucifer posessib Sami ja Jumal posessib Deani ning nad hakkavad üksteise vastu võitlema, tõele.
Ja Luciferi tegelane pidi olema isegi sümpaatne ja kõige siiram ja ausam.

Siis on ühte ossa, (vist viiendasse- "Fallen Idols"), castitud Paris Hilton. Lisaks tulevad tagasi teised hunterid nagu Rufus, Ellen, Jo (iseasi ainult kui kauaks).

Jutud käivad ka mingist uue recurring tegelase all-American boy Jesse castimisest.


Eks näis, viienda hooajani on jäänud nüüd ainult mingi kolm nädalat. Jepijeei.
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Garli » 30. August 2009, 11:30

Pilte 5nda hooaja esimesest osast:
http://www.imdb.com/title/tt1461906/mediaindex

Ainult 12 päeva veel!
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

PostitusPostitas JazZ- » 05. September 2009, 13:30

Garli kirjutas:Pilte 5nda hooaja esimesest osast:
http://www.imdb.com/title/tt1461906/mediaindex


Heh, ongi Meg! Juba esimeses osas.


Supernatural'i 4. seasoni Gag Reel

Eelnevad Gag Reelid on minu arvates veidi naljakamad olnud ja ma ootasin, et seekord näidatakse lisaks Jensenile ja Jaredile veidi Misha Collinsit ka. Arvestades, et Misha tweet'e lugedes saab alati naerda, siis ma nagu lootsin, et võtteplatsilt on temaga seoses ka kindlasti midagi naljakat. Aga teda näitas kogu kümne minuti jooksul ainult mõned sekundid. :?
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas JazZ- » 11. September 2009, 17:29

Ja ongi viienda hooaja esimene osa officially väljas. IMDB rating on igatahes üsna kõrga, kuigi teisest küljest on see vahetult pärast osa välja tulemist alati kõrge. Ise pole veel näinud ja arvatavasti ei näe ka enne järgmist (või ülejärgmist) nädalat. :?
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Garli » 11. September 2009, 22:42

Was nice! SPN'l on olnud paremaid hooaja algusi (for example, neljas hooaeg), aga üldpildis jäin premieeriga vägaväga rahule. Esimese osa põhjal tundub, et siin hooajas on veel rohkem stooriarendust, kui neljandas. Kuid ma ei ütleks ära, kui vahepeal oleks ka jahtimisepisoode.

Vahepealne deemonikaklus tõi tõsiselt hea tunde sisse. Mõnus oli vaadata kohe. Supernatural at its best. Tahaks juba näha, kuidas Mark Pellegrino tõelise Luciferina hakkama saab. Tänases osas oli tal nö. tsiviilisiku roll ikkagi. Dexteris jäi ta hea rolliga silma.

Nädala pärast siis teine osa.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

PostitusPostitas JazZ- » 13. September 2009, 17:36

Jeeehs. Ei pidanudki mitut nädalat ootama. :)
Täitsa korralik hooaja avalöök, kus oli sees pisut action'it, mõned korralikud üllatusmomendid, (for real, ma olin mõneks ajaks valmis juba Bobby enda positiivsete tegelaste listist maha kandma) ja siis lisaks pisut Supernatural'ile omast humoorit: "You're Sam Winchester!!! And you're... not what I pictured".
Igatahes on mul väga hea meel, et Sam on jälle... noh, Sam. ;-)
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas JazZ- » 14. September 2009, 18:46

Kuna mul on ilmselgelt liiga palju vaba aega, siis ma koostasin listi enda lemmikutest "Supernaturali" episoodidest. :)

Here it comes:

10. Pilot
(Selle tõttu ma üldse hakkasingi tervet sarja vaatama, nii, et juba ainuüksi sellepärast väärib see enda kohta Top10's.)

Dean Winchester: Nice work, Sammy.
Sam Winchester: Yeah, wish I could say the same thing about you. What were you thinking shooting Casper in the face, you freak!


9. Bedtime Stories
Sam Winchester: Actually, I do have a theory... sort of.
Dean Winchester: Beat me.
Sam Winchester: Well, I'm thinking about fairy tales.
Dean Winchester: Oh, that's... that's nice! Do you think about fairy tales often...?
*
Sam Winchester: Remember Cinderella? The pumpkin that turns into a coach and the mice that become horses?
Dean Winchester: Dude, could you be more gay?


8. What Is And What Should Never Be
Dean Winchester: Bitch.
Sam Winchester: What're you calling me a bitch for?
Dean Winchester: You're supposed to say "jerk".
Sam Winchester: What?
Dean Winchester: Never mind.


7. Jus In Bello
Dean Winchester: This is pretty wild, right? I mean it's like they're coming straight for us. They've never done that before. Like we've got a contract on us. You think it's 'cause we're so awesome? I think it's 'cause we're so awesome.

6. Lazarus Rising
Dean: (in the Impala) What the hell is that?
Sam: That's an iPod jack.
Dean: You were supposed to take care of her, not douche her up.


5. Bad Day at Black Rock
Dean Winchester: I'm Batman.
Sam Winchester: [sarcastically] Yeah, you're Batman.


4. Hell House
Dean Winchester: I thought the legend said that Morteki only goes after chicks.
Sam Winchester: He does.
Dean Winchester: Right well that explains we he went after you but why me?
Sam Winchester: Hilarious.


3. Tall Tales
Sam Winchester: This is a very serious investigation. We don't have time for any of your blah blah blah blah. Blah blah blah blah. Blah... blah blah blah. Blah blah blah blah. BLAH!
*
Sam Winchester: Look man, I know this all has to be so hard...
Frat Guy: Not so much.
Sam: But I want you to know...I'm here for you. (pause) You brave little soldier. I acknowledge your pain. Come here. (hugs him) Too precious for this world.


2. Mystery Spot
Sam Winchester: Yesterday was Tuesday, right? But today is Tuesday, too!
Dean Winchester: ...Yeah, no, good, you're - totally balanced.


1. After School Special
Barry: That's your brother with Amanda Heckerman? He's so cool.
Young Sam: Yeah, he thinks so.
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Garli » 14. September 2009, 18:51

Ise ma vist sellist asja ei suudakski koostada, kuid mõned lemmikud on näiteks: No Rest for The Wicked, Lazarus Rising, Salvation, Something Wicked, All Hell Breaks Loose (mõlemad osad) ja Family Remains, mis on mu arust üks erilisemaid osasi selle sarja ajaloos.

Kolm kõige humoorikamat osa SPN ajaloos on minu raamatus Mystery Spot, Bad Day at Black Rock ja Yellow Fever.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

PostitusPostitas LiveForThis » 14. September 2009, 18:54

No kurat, nüüd küll aitab.
Ma nautisin 1. hooaega, kuid mingil seletamatul põhjusel enam ülejäänusid ei hankinud.
Aeg oma viga parandada 8)
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Garli » 14. September 2009, 18:55

LiveForThis kirjutas:No kurat, nüüd küll aitab.
Ma nautisin 1. hooaega, kuid mingil seletamatul põhjusel enam ülejäänusid ei hankinud.
Aeg oma viga parandada 8)

good call, mate!
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

PostitusPostitas JazZ- » 14. September 2009, 23:06

Eelmine teisipäev "Lost'i" vaadates käis mul päris mitu korda mõtetest läbi, kui paganama hea on "Supernatural'i" juures see, et seal ainult kaks põhitegelast on (+mingi 3-5 hooajalist). "Lost'is" on nii palju tegelasi, et suhteliselt raske on järge pidada, mis täpselt kellegagi juhtunud on (ja eriti raske on pärast suve sellega jälle järje peale saada.)

Huvitav, kas "Supernatural'i" viies season jääb siis viimaseks? Kindel teadmine, et jääb, teeks uute osade vaatamise mitu korda pingelisemaks. :)
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

EelmineJärgmine

Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 8 külalist

cron