Supernatural

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas LiveForThis » 15. Veebruar 2010, 18:22

Alles märtsi lõpus? What the f...? :vihane:

Niisiis, Abandon All Hope tegi viimastele osadele silmad ette. Vägev, kui põhitemaatika raiub jõuliselt jälle sisse ja domineerib terve osa jooksul.
4 osa veel ja olemegi teile järgi jõudnud ;-)
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Nowitzki » 16. Veebruar 2010, 21:04

teab muidu keegi et kas 5-s hooaeg jääb viimaseks v6i tehakse veel?
Nowitzki
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1147
Liitunud: 30. Märts 2007, 19:28
Asukoht: Soome,Kotka

PostitusPostitas Spellbound » 16. Veebruar 2010, 21:19

Nowitzki kirjutas:teab muidu keegi et kas 5-s hooaeg jääb viimaseks v6i tehakse veel?


Level kirjutas:http://www.cinemaspy.com/article.php?id=3886 kuues hooaeg tuleb kindlalt.
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Nowitzki » 16. Veebruar 2010, 21:26

hea uudis...tänud ;-)
Nowitzki
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1147
Liitunud: 30. Märts 2007, 19:28
Asukoht: Soome,Kotka

PostitusPostitas Ronet » 17. Veebruar 2010, 15:01

Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

PostitusPostitas JazZ- » 17. Veebruar 2010, 16:12

Hah, see on järjekordne Õhtulehe pealkirja stiilis... pealkiri. (Nt. Kui Õhtulehe reklaamil on suurelt kellegi sõnad "Ma olen oma tööst tüdinud", siis pärast seda konkreetset artiklit lugema hakates selgub, et jutt käis hoopis kuidagi nii, et reporter, küsis, kas töö vahel väsitavaks ka muutub ja intervjueeritav vastab seepeale muheledes, et "Jah, eks ikka ole raskemaid perioode...".)
Tähendab, et kui seda artiklit lugeda, siis nad niizama hämavad seal, aga midagi konkreetset pole ju öeldud. "Supernatural" ilma Kripketa? Kui nad just, Leveli soovitust kuulda ei võta ja tõepoolest Joss Whedonit pukki ei pane, kahtlen ma, et sellest midagi väga premiumit välja tuleb. Samas, mine tea.
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas JazZ- » 04. Aprill 2010, 15:09

Ei ole nii lol, et "Supernatural" juba teisele lehele on lükatud.
Spoiler :
"Dark Side of the Moon" hakkas peale üsna paljutõotavalt- Sam ja Dean said surma. Mul ei ole küll midagi Sam'i ja Dean'i vastu (nii, et see EI OLE tüüpiline Delfi kommija möla), aga lihtsalt on järele mõeldes kõik need osad, kus Sam/Dean surma saanud on, päris head olnud. Aga njh.
Anyways, siin on lühikokkuvõte:
[spoiler]At first Dean was like:
Pilt
And Sam was like:
Pilt
And I was like:
Pilt

JA siis näidati üle teab kui pika aja Ash'i.
And I was like:
Pilt

Siiski, nagu Supernatural'i viiendale hooajale kohane, lõpetati see nagu 95% ülejäänudki viienda hooaja osad.
Ehk siis...
Dean was like:
Pilt

And Sam was like:
Pilt

And I was like:
Pilt
[/spoiler]
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Garli » 16. Aprill 2010, 13:25

What nao? 5x18 oli päris korralik ja tõmbas normaalselt niite. Vähemalt mingigi ootusärevus seoses järgmiste episoodidega.
Spoiler :
Ei tea, kas Adami viiendas hooajas mängu toomine oli juba siis plaanis, kui teda eelmise hooaja lõpus tutvustati? Ega väga vahet pole, rohkem teda tõenäoliselt ei näe.
+
Zachariah oli nii äge baddie : (
+
Castiel on badass!!1
"I rebelled so you could surrender to them?!!!!!!"


Igatahes, jah. Lõpp on lähedal. Äkki suudetakse kehv hooaeg korralikult lõpetada.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

PostitusPostitas Forzelius » 16. Aprill 2010, 17:16

Ma lihtsalt annan teada, et olen ka alustanud. 11 osa vaadatud esimesest hooajast. Scarecrow oli kõva.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas JazZ- » 18. Aprill 2010, 20:35

http://www.youtube.com/watch?v=LUMvrlFiG4s <--- Mingid suvalised klipid pilotist, aga igatahes on neid väga imelik vaadata. Nagu mingi teine sari oleks. (Eriti kui paralleelselt sellega 5x18'st lõike klõpsida).

5x18 lõpp oli imo isegi päris positiivne. Sest olgugi, et muidu oli terves osas halamist oma kolm korda rohkem, kui tavaliselt (ja see ütleb juba midagi), siis lõpus juhtus midagi kummalist.
Spoiler :
Sam naeratas!!!
Pilt
Mkay, tegelikult selle pildi järgi on raske otsustada, kas ta üritab naeratada või hakkab kohe jälle nutma.

Igatahes, arvan ma just, et venda näidatakse veel, sest vastasel juhul oleks nad ta, umm, elimineerimise veidi konkreetsemaks teinud. Tegelikult on mul suhteliselt ükskõik, kas teda näidatakse veel või mitte- 3/10 tegelane oli. Tähendab Adam'i oleks võinud palju-palju huvitavamaks teha, mitte selliseks joppadi-jopaks.


Aga jah, final'i suhtes on ootused kõrged. Sest selle pealkiri - "Swan Song" viitab obvioosselt Twilight'ile. Vb tulevab Edward koos Jacobiga vendadele appi või midagi.
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ronet » 19. Aprill 2010, 00:25

Oleks pidanud madalama hinde andma kui 9/10 selle osa jaoks.. aga noh.. juubel ja kinkisin 9/10. Ootasin midagi enamat.. rohkem vanu molle, vähem emomist etc.
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

PostitusPostitas hint » 19. Aprill 2010, 02:56

restart pliis
Kasutaja avatar
hint
Eliit
 
Postitusi: 863
Liitunud: 03. Juuli 2009, 18:18

PostitusPostitas JazZ- » 23. Aprill 2010, 23:23

"Hammer of the Gods" oli üsna positiivne osa, vähemalt viienda hooaja kohta. DISCUSS!
Spoiler :
Ainult, et ma ei saa aru, mis neil inglite vastu on??? Kõigepealt Zach, nüüd Gaby. Ralfail on kindlasti järgmine. Aga serioosselt rääkides, oli mul Gabrieli/Tricksteri surmast ikka päris kahju, sest siiani ühed parimad Supernatural'i osad on kaasanud ka teda + lisaks oli ta ka niisama vinge tegelane. Vähemalt oli ta hüvastijätuvideo 10/10.

Igatahes sai üle pika aja jälle "Supernatural'i" vaadates tsipa naerda ka. Tähendab, lisaks saates olnud naljakatele kohtadele, ajas mind täiega naerma, kui mu õde pärast Trickster'i epic monoloogi, ("Dad loved you best. More than Michael, more than me. Then he brought the new baby home and you couldn't handel it..."), küsis, kas "the new baby" oli Cas või. (Y)
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas JazZ- » 13. Mai 2010, 16:43

Sam and Dean return to their roots next year (!!!)
That’s a great thing, and something Sam alluded to in last week’s episode. “Remember when we just used to fight Wendigoes?” the lanky Winchester lamented to his stocky brother, a nod to Season 1’s first episode.


(Y)
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas LiveForThis » 13. Mai 2010, 16:52

That`s nice ;-)
Aga huvitav, milline saab olema uus kõige kõrgem eesmärk, kui tead-küll-kellega on asjad korda aetud? Stsenaristid on siiani tublit tööd teinud ja kipun arvama, et ega nad ka edaspidigi rihma just väga palju lõdvemaks lase. Kui välja arvata hetkel viimase hooaja pisut punnitatud episoodid, siis on hooaeg olnud siiani igati tasemel.

Ootan, ootan, ootan, oota, oot, oo, o....
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

EelmineJärgmine

Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 14 külalist