Supernatural

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Re: Supernatural

PostitusPostitas kaiiiiisa » 31. Oktoober 2011, 18:53

IMO on 7 hooaeg väga hea olnud, võrreldes 6'ndaga. Kuid kõik oleks ülim kui CASTIEL TULEKS TAGASI!

damn you sera gamble
i blame you

Aga selline two bro's on the road feeling on küll tagasi.
~death to normalcy - M. Collins~
Kasutaja avatar
kaiiiiisa
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 3
Liitunud: 31. Oktoober 2011, 18:46

Re: Supernatural

PostitusPostitas JazZ- » 01. November 2011, 01:29

Kusjuures mulle tundub, et oma osa sellel endise "Supernaturali" feeli tagasi tulemisel mängibki Castieli "ära minek". Põhimõtteliselt mulle Cas meeldis, aga tema kohalolek tähendas paratamatult seda, et taevas vs. põrgu temaatika pidi aktuaalsena püsima, sest millegipärast ei saanud tegijad kunagi Casi lihtsalt ükskiku inglina tolknema jätta, vaid varem või hiljem oli vaja mõne teine Ralfail veel sisse tuua. Ja noh, lisaks ei nuta ma Castieli väga taga ka sellepärast, et seriaali senist kulgu jälgides, olen ma olen üsna kindel, et mingil kujul tuuakse ta veel tagasi.

7x06 oli päris lustakas episood, seni kuni nad ilmselge 5. hooaja 2. osa rip-offiga lõpetasid.
+ Mulle tundub, et see hooaeg hakkab natuke supernaturaalseks "Prison Break'iks" kiskuma. Umbes, et "Prison Break'i" stsenaariumit on modifitseeritud, nii et valitsuse on üle võtnud leviathanid, aga ülejäänud, alustades kahe venna tagaajamisest, lõpetades sellega, et valitsust ei tohi usaldada, on sama.
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Supernatural

PostitusPostitas Forzelius » 02. November 2011, 16:34

Jazz, võib Castieli äramineku koha pealt õigus olla isegi. Kuigi ka mina liitun nendega, kes teda tagasi tahaksid. Siiski, väga hea hooaeg siiamaani olnud. Kuigi mulle ei meeldi see üleleierdatud "Sam ja Dean lähevad jälle lahku, et siis järgmises-ülejärgmises osas kokku saada".

Also, see on mu esimene Supernaturali-teema postitus, nii et mu kirss on pop'itud nüüd.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Supernatural

PostitusPostitas kaiiiiisa » 05. November 2011, 02:26

Ma ei tea kas keegi on seda enne siia kirjutanud, aga kui kellelgil on soovi livestreamis spn'i vaadata siis siin on link- http://pt-br.justin.tv/trash_your_tvspnville
ja meie kella järgi algab spn kell neli varahommikul (lol ma olen tegelt korduvalt seda sellisel kellaajal vaadanud ise ka ei tea miks) aga kes täna tahab vaadata- siis täna algab see kell kolm kuna nagu ma aru sain siis ameerikas pole veel kella tagasi keeratud. ENJOY
~death to normalcy - M. Collins~
Kasutaja avatar
kaiiiiisa
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 3
Liitunud: 31. Oktoober 2011, 18:46

Re: Supernatural

PostitusPostitas hint » 11. November 2011, 11:50

Kas ma olen ainus tegelane, kellele see sari meeldib ja kellele pole Castiel'i tegelaskuju KUNAGI mitte mingit erilist muljet jätnud? Mul pole õrna aimugi, kuidas sellest tüübist sai mingi breakout character ja fännide lemmik, Jazzil täpselt õigus, tema tulekuga läks sari alla, tema minekuga on lootust vastupidiseks.

Selle sarja tugevus on alati olnud, erinevalt enamikest viimase aja parimatest sarjadest, nn "monster of the week" tüüpi episoodid. Alatest esimest hooajast on suurim nõrkus olnud algselt lihtsalt igavavõitu, seejärel juba tüütuks, ja lõpuks lausa eemalettõukavaks muutunud suured teemaliinid.
Kasutaja avatar
hint
Eliit
 
Postitusi: 863
Liitunud: 03. Juuli 2009, 18:18

Re: Supernatural

PostitusPostitas Forzelius » 24. November 2011, 23:15

Kuulun siis vast sellesse enamusse, kellele Castiel meeldib. Sari on praegu hea ja väga hea vahepeal minu jaoks. Loodetavasti Misha siiski returnib millalgi. Mid-season finale predictions anyone?
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Supernatural

PostitusPostitas sipsik_2011 » 27. November 2011, 16:11

Üldiselt päris hea seriaal, aga mulle meeldisid esimesed hooajad rohkem. 2 viimast hooaega kiskunud juba jamaks.
Kasutaja avatar
sipsik_2011
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 5
Liitunud: 25. November 2011, 23:57

Re: Supernatural

PostitusPostitas Kaie » 10. Jaanuar 2012, 17:29

Üks mu lemmiksarjadest - nagu enamik ulme. Castiel võiks tõesti tagasi tulla. Ta oli selline mõnus tegelane, kahju et teda enam ei ole olnud. See ehmatas ära, et Bobby kuuli sai. Vendade vahelised suhted on jälle normaalsed - ei tea, kui kauaks seda jätkub loota võib, et ikka kauemaks ajaks. ;-)
Kaie
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 32
Liitunud: 25. Juuni 2011, 18:53

Re: Supernatural

PostitusPostitas Spellbound » 10. Jaanuar 2012, 19:45

Veel viimane osa ehk 7x11 "Adventures in Babysitting" meenutas juba tõelist harjumuspäraselt head supeka osa. Veel anna ei alla. 7. hooajal on olnud omad tõusud ja mõõnad, aga paistab, et asi liigub ikka endise hiilguse suunas.

Reedene osa "Time After Time After Time" paistab olevat järjekordne into the past episood
Spoiler :
Pilt
Eks näeme...
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

Re: Supernatural

PostitusPostitas JazZ- » 10. Jaanuar 2012, 19:52

Brausisin veidi Supernaturali artikelid (ja nende kommentaare) ja tundub, et paljud fännid jagavad arvamust, et Castieli äraminek oli siiski suureks abiks sarja kvaliteedi paranemisele. Hetkeseisuga olen nendega nõus ja seni Castielist puudust tundud pole - pigem vastupidi - kui teda eelmise episoodi THEN osas näitas, pidin läbi ninasõõrmete puhuma tunduvalt suuremas koguses õhku kui tavaliselt. Aga samas pole minu arvates see two hunting bros ikka enam päris sama, mis varem, vaid esimeste hooaegade vana ja väsinud vari, mis annab vaikselt märku, et aeg oleks nöörid kokku tõmmata ja asi ära lõpetada. Kõige selgemini aitas mul sellele järeldusele jõuda vast eelviimane episood.
Spoiler :
Sest ainukese reaktsiooni, mille Bobby surm minus esile kutsus, võib kokku võtta tähtedega "o" ja "k". Võib-olla aitas sellele kaasa tervenisti Bobbyle (või tema mõtetele?) pühendatud episood, mille tulemusel ei tulnud see nii külma šokina. SAMAS, kui veel mõned aastad tagasi Bobbyt enda üheks TV lemmiktegelaseks pidasin, oleks ta lahkumine arvatavasti siiski palju rohkem korda pidanud minema - vastukajaks näiteks John Winchesteri surm teise hooaja alguses või Sam'i mõneminutiline selle lõpus, olid kordades traagilisemad. Ehk kui tegelased enam piisavalt korda ei lähe, et nende jaoks vajadusel kas või mõtetes pisar poetada, on selge viide, et tuleks Andrea Boccellit kuulda võtta ja "goodbye" öelda.
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Supernatural

PostitusPostitas Forzelius » 11. Veebruar 2012, 08:23

Püha püss, kui hea see viimane osa (7x14) oli. Pole ammu nii palju naernud ühe osa jooksul. Nii mitmetasandiliselt mõjuv episood (Dean üle pika aja lõbusas tujus), viib täiesti välja Leviataanide teemast ning tuletab meelde vana head Supernaturali. Viimastes osades on küll häirima hakanud see, et suhteliselt tihti esineb seda "48 hours before" janti, mis ka siin aset leidis, aga õnneks oli kaasahaaravalt monteeritud. Väga lapsik lugu, aga maagiline sellegipoolest. Esmaemotsiooni põhjal võin julgelt väita, et 7. hooaja parim episood siiamaani ning üks lemmikumaid "Changing Channels"'i ja "The French Mistake" kõrval, kui asja läbi huumoriprisma võtta. Nii palju naeru ja andekat dialoogi. Tuleb tagasi ka üks varasemas hooajas olnud motiiv. Väga lõbus, see on see Supernatural, mida ma armastan, sest, kui Deani parafraseering "The truth is I don't know why I watch Supernatural anymore" enne võimust hakkas võtma (mitte millegi uue toomine, huvi vaikne kadumine), siis see tõi kindlasti mingil määral tagasi. 7. hooaeg ongi olnud üksikute episoodide poolest lahe. Raske on veel kogu hooaja liinile oma arvamust loomulikult anda. Suurepäraselt palju one-linereid

P.S. Kes suudab pealkirja "Plucky Pennywhistle's Magic Menagerie" 5 korda hästi kiiresti öelda?

10/10
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Supernatural

PostitusPostitas LiveForThis » 19. Veebruar 2012, 04:55

Forza kirjutas:Dean võttis hästi kokku enda tegelase olemuse 7. hooaja alguses millalgi: "The truth is, I don't know why I'm doing much of anything anymore."


Minu arvates võtab see lisaks Deani karakterile kokku ka kogu 7. hooaja senise arengu. Mida osa edasi, seda enam hääbuvad leviataanid, bigger picture ja säiluvad ainult vahetevahel üllatavad stand alone episoodid ja osad, mida ühendab üks ühtne sündmus.

Kuigi S07,E15 oli tip topp vormis SN, aga enam ei ole kippu ega kõppu sellest päris vanast heast SN`st.
Proloog meenutas 3. ja 4. hooaja mayhem`i, mis tõesti hoidis pinges ja ei kaotanud kordagi sihti.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Supernatural

PostitusPostitas Forzelius » 19. Veebruar 2012, 09:04

Ma seda mõtlesingi, Live. Dean räägibki nagu vaatajaga läbi selle monoloogi ("miks te üldse seda sarja vaatate enam?")
Ise veel nii negatiivset seisukohta ei võta, kuna tegelasi ma naudin ja rohkem on 7. siiski häid osi, kui halbu olnud.
Asi, mida ma aga ei näe, on suurem pilt. Okei, praegu on leviataanud, aga kuhu edasi? Kuhu see seriaal omadega lõpuks välja peaks jõudma. Sam on veel ju ka Luciferiga madistamas nagu viimane osa meil unustada ei lasknud. Kuidagi peaks kõik suure nööriga kokku siduma, aga kuniks ma ei näe seda suunda, seda sihti, mille see sari võtma peaks (sest ainult Leviataanidega asi lõppeda kindlasti ei saa), ei saa ma lõpuni rahul olla. Kannatuse katkemisest on asi veel aga kaugel ja see sari peaks päris sitaks minema, et minusugust kärbest eemal hoida. Saame näha. 7. hooaja finale ütleb loodetavasti edasise arengu kohta palju. Ning mitte 8. hooaja sisu, eeldades et see tuleb, kohta vaid ka kogu sarjale joone alla tõmbamise suhtes. Ennustan miskipärast, et tuleb 9 hooaega ja siis on kõik.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Supernatural

PostitusPostitas Kaie » 22. Veebruar 2012, 01:03

Ma mõtlesin ka...
Sami kummitab ikka veel Lucifer ja temast enam ju lahti ei saa. Dean tundub olevat täielikus deprekas enamasti.
Pole ei Bobby ega Castieli, kes neid aitaks. Dean ja Cas olid nii head sõbrad.

Meeldis "Plucky Pennywhistle's Magic Menagerie" osa, kus tuli meelde, et Dean oli õelnud kunagi:
You know what, there's a ton of lore on unicorns too. In fact, I hear that they ride on silver moonbeams, and that they shoot rainbows out of their ass!
Kaie
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 32
Liitunud: 25. Juuni 2011, 18:53

Re: Supernatural

PostitusPostitas Forzelius » 24. Märts 2012, 23:32

7x17
Spoiler :
Castiel on tagasi. Ise olen vast rahul sellise asjade käiguga. Ei liitunud ennist otseselt ei pro- ei anti-Castieliga, aga praegu olen küll pigem poolt. Ta annab sarjale oma ühe pilguga ka midagi juurde. Jah, alati on see argument, et kui ta hulluks läks ja näiliselt surma sai, on tema liin läbitud, aga ma ütleks, et Supernatural on paljude sääraste asjadega ammu üle võlli läinud [Bobby elas oluliselt kauem, kui oleks pidanud. Muidugi tore, et teda nii kauaks oli (ja ehk teeb mõne John Winchesteri, keda omakorda näha tahaks veel enne finalet, laadse comebacki.), aga ta lugu oleks loominguliselt mõeldes võinud lõppeda poolteist hooaega tagasi. Kui 7. hooaeg viimaseks peaks jääma, mis reitingute põhjal tundub tõsi olevat, siis tahaks küll kõiki põhisid näha veel.], nii et ei ole mul Castieli vastu midagi. Küll aga on mul raske Supernaturalist midagi üldiselt arvata. See sari on nii laialivalgunud. Ma küll naudin ja kõkutan iga nädal seda vaadates, kuid lugu on juba nii koost valgunud, et mingit üldist teemat pole otseselt olnud peale 5. hooaega. Mingit teemat, mis korralikult välja oleks arendatud. Häid, eraldiseisvaid osasid on olnud, isegi päris tihti viimasel ajal, aga nagu ma korduvalt öelnud olen, ei näe ma seda suurt pilti, kuhu see asi välja jõudma peaks. 7x23 pealkirja järgi, "Get Dick", võib eeldada, et tehakse roomlasega sotid selgeks, aga kas see siis ongi kõik? Kas 7 hooaega mustade jõududega madistamist kulmineerub ühe suvalise jorsi tabamisega, keda oli terves hooajas heal juhul 7-8 osa? Ja mul ei ole ta karakteri vastu iseenesest midagi, aga ülesehituse külje pealt ei ole see õige. Tahaks midagi suurt ja üldisemat, mis tunduks loogilise lõpuna. Olen korduvalt öelnud, et tahaks "Supernaturalis" Jumalat näha. Olgu, see on võib-olla palju tahetud mitmetel põhjustel. Aga Luciferi ja Michaeli võiks sellegipoolest puurist välja lasta või midagi. Oeh, aitab vast küll. Nagunii see teema siin on surnud ja Supernaturali vaatajate vähenemine foorumis on paralleelis USA reitingutega. Mind nad ei kaota, jään kuni viimase verepiisani, välja peletatud deemonini sellele sarjale ustavaks. Lihtsalt kahju, et kirjutamine pole nii hea kui kunagi.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

EelmineJärgmine

Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 17 külalist

cron