Supernatural

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Re: Supernatural

PostitusPostitas Zinera » 02. Detsember 2012, 21:59

Amanda Tapping oli päris hea üllatus, kuigi hooaega see vast enam ei päästa. Võiks kuskile jõuda juba ka, ära tüütab see jauramine koera ja pergatory üle...
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

Re: Supernatural

PostitusPostitas H6umy » 06. Detsember 2012, 11:52

Peab ütlema, et 20-sekundiline 8x10 promo tekitas minus rohkem emotsioone kui tänane episood.
Ma ei mõista Deani 'Benny has never let me down' attitude. Ta teab teda aasta aega ja nad olid purgatooriumis. Arvata võib, et Benny tegi kõik, mis Dean soovis. Dean oli ainuke võimalus, kuidas Benny välja saaks...
H6umy
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 28
Liitunud: 17. November 2011, 11:53

Re: Supernatural

PostitusPostitas Forzelius » 18. Jaanuar 2013, 04:24

Ei viitsi hooajast rääkida, aga, lol, kas kellelegi veel meenutas osa lõpp kunagist Eesti kohtingusaadet "Õige valik"? Pidi olema nagu dramaatiline moment - kuigi selle emotsiooni loomise oskust ei ole sellel sarjal enam ammu - aga oli lihtsalt hilaar.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Supernatural

PostitusPostitas Spellbound » 18. Jaanuar 2013, 04:28

Esimest korda Supeka ajaloos ma lihtsalt hakkasin skippima Sami ja Amelia vahelisi vestlusi. Nii halb ei saa olla. Mis need stsenaristid seal teevad? Äkki palkaks nüüd mõne uue seda seebijama kantseldama. Kahju vaadata Deani ja Sami arutamas kõige seebisemal viisil iga f*asja üle. Saage üle! Kedagi ei huvita ühes toas toimuvad stseenid, kus te arutate midagi üksteisele stink eye tehes ja lõpus välja tormates.

Castiel suutis mingi huvi kuidagimoodi säilitada, aga muidu on sari lihtsalt taustamüraks muutunud.
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

Re: Supernatural

PostitusPostitas Forzelius » 18. Jaanuar 2013, 04:30

Spellbound kirjutas:Kahju vaadata Deani ja Sami arutamas kõige seebisemal viisil iga f*asja üle. Saage üle! Kedagi ei huvita ühes toas toimuvad stseenid, kus te arutate midagi üksteisele stink eye tehes ja lõpus välja tormates.


Jep, paralleeliks kerkis ette TWD 2. hooaja lõviosa. Vääga corny on kogu see üritus, kahjuks.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Supernatural

PostitusPostitas H6umy » 26. Jaanuar 2013, 17:55

No need kutid küll kolmekümnendates pole, selliseid ultimaatumeid pakkusid üksteisele in 8x10, endal hakkas täitsa häbi lausa.
Sam/Amelia koos ei lähe kohe üldse. Muidu Amelia meeldib, eraldiseisva karakterina.

Kes see küll filmis 8x10? Sest no nii halvasti olid asjad, Amelia ja Sami stseenid, kus Amelia vahtis põrandat - mis asi see veel oli? Crowley zoom-in oli ikka väga mööda. Peaks ikka füüsilist zuumi kasutama selliste stseenide jaoks.

8x11 oli selline lõbus episood, üsna ettearvatav ja lihtne, kuid naerda sai. Kuigi no mis kuradi värk nüüd Castieliga on, kuulsin, et ei näe teda vähemalt 5 episoodi järjest.
H6umy
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 28
Liitunud: 17. November 2011, 11:53

Re: Supernatural

PostitusPostitas Forzelius » 26. Jaanuar 2013, 18:00

H6umy kirjutas:Kes see küll filmis 8x10? Sest no nii halvasti olid asjad, Amelia ja Sami stseenid, kus Amelia vahtis põrandat - mis asi see veel oli? Crowley zoom-in oli ikka väga mööda. Peaks ikka füüsilist zuumi kasutama selliste stseenide jaoks.


Ei tasu nii kirega vaadata seda seriaali (enam). Pigem tulekski nautida neid lõbusaid osi ja mõningaid pärle Deani suust ning leppida sellega, et see sari on nagu maha laskmata lehm maantee peal.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Supernatural

PostitusPostitas Ronet » 26. Jaanuar 2013, 22:22

Üks kurb Merlin'i fänn võis viimasest osast rõõmu tunda. JazZ-, sinu kommentaar asjale, palun.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Supernatural

PostitusPostitas Zinera » 30. Jaanuar 2013, 14:02

Forza kirjutas:Pigem tulekski nautida neid lõbusaid osi ja mõningaid pärle Deani suust ning leppida sellega, et see sari on nagu maha laskmata lehm maantee peal.


Tõsi mis tõsi, jubedad dialoogid ning ebaloogilised stseenid, üldiselt halb süžee...ma ei tea, miks ma seda veel vaatan. :pööritus:
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

Re: Supernatural

PostitusPostitas H6umy » 08. Veebruar 2013, 16:57

Tundub, et nad lõpuks teevad Deani biseksuaalsuse avalikuks.
H6umy
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 28
Liitunud: 17. November 2011, 11:53

Re: Supernatural

PostitusPostitas Forzelius » 08. Veebruar 2013, 17:35

Word. Castieliga bromance oli juba üks asi, aga viimases osas mindi juba üle piiri. Also, mõtlen, kas Jensen Acklesil endal ei hakka veidi üle viskama juba idioodi mängimine. It's fun jms, aga tüüp saab 35-aastaseks tänavu ja ikka loobib nii totakaid remarke. Kas või see mõõga stseen viimases osas (that's pretty sharp). Tore vaadata küll ja mingil määral on siiani naljakas, kuid usun, et ta ise on juba aastaid tüdinenud sellest. Samas, kui vaadata, kui kaua Rowan Atkinson Beani tegi, siis võib-olla mitte.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Supernatural

PostitusPostitas H6umy » 08. Veebruar 2013, 19:26

Deani biseksuaalsuse kanoniseerimine (ma isegi ei tea, kas seda võib eesti keeles selliselt kasutada) mind ei häiri. Ma olen talt neid vibes'i saanud juba teisest hooajast alates. Ja peab tõdema, et ta oleks LGBT kommuuni väga hea esindaja, kuna see sari ei keskendu sellele (Torchwood on ka hea presentatsioon).

Aga väga lapsikud on Sam ja Dean tõesti. Ning see sari oli kunagi palju süngem/tumedam. Juba visuaalselt/toonide poolest - purgatoorium, selle koha pealt, väga meeldis. Selline tunne, nagu nad ikka Gabrieli poolt loodud fantaasiamaailmas.
H6umy
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 28
Liitunud: 17. November 2011, 11:53

Re: Supernatural

PostitusPostitas Forzelius » 08. Veebruar 2013, 23:25

H6umy kirjutas:Selline tunne, nagu nad ikka Gabrieli poolt loodud fantaasiamaailmas.


Täpselt! Osast osasse mõtlen-loodan, et kuskilt tuleb Trixter ja käsib neil uuesti mingit seriaali spoofida. See heastaks selle jama, mis juba paar hooaega kestab.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Supernatural

PostitusPostitas LiveForThis » 08. Veebruar 2013, 23:30

Viimased kaks episoodi on olnud täpselt sellised nagu peaks Supernatural olema. Kuid pean nõustuma, et isegi see "vana hea Supeka" tunne ei päästa enam mitte midagi. Mul on lihtsalt hea meel näha vendasid ja Supernatural universe`i suurenemas.

Aga jah see sari on täielik goner. (N)
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Supernatural

PostitusPostitas lostinthemist » 09. Veebruar 2013, 23:58

Ehk siis, kui ma selle võtan niipea ette, siis kui kaugele tasuks vaadata? Mitmendast hooajast võib julgelt vaatamise lõpetada?
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

EelmineJärgmine

Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 9 külalist

cron