Supernatural

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Spellbound » 05. Jaanuar 2010, 18:54

Level kirjutas:Kas ma olen ainuke siit, kes fännab Supernaturali kõrvaltegelasi rohkem kui Sam'i ja Dean'i? Castiel, Bobby etc? Nagu Buffy'ga oli.


Ma ei fänna küll kedagi teist rohkem, aga iga kord kui Bobby saabub, siis on teada, et osa muutub kraadi võrra paremaks, sest tema karakter on juba selline muhe. Pluss ta on vendadele juba nagu isa eest ja alati on tema see, kes vennad üksteise kallale kargamisest lahutab. Castieli õpib alles tundma, aga tundub, et kõva konkurent on tulnud. Bela oli ka lahe :'(
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ronet » 05. Jaanuar 2010, 18:56

Castiel on nagu uus Spike imho. Fenomenaalsuse poolest. Võibolla olen ma lihtsalt liiga suur fänn.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

PostitusPostitas JazZ- » 05. Jaanuar 2010, 20:30

Level kirjutas:Kas ma olen ainuke siit, kes fännab Supernaturali kõrvaltegelasi rohkem kui Sam'i ja Dean'i? Castiel, Bobby etc? Nagu Buffy'ga oli.


Heh, juhul kui teha lahti "Tegelaste Top 10" teema, siis minu nimekirjast leiab sealt Sam'i ja Dean'i asemel hoopis Bobby. Okei, selle listi koostamisaeg langes kokku ajaga, kui Sam ja Dean olid tegelastena mulle juba õige pisut närvidele hakanud käima. Aga tõepoolest, ainult õige pisut. Bobby on imo nagu "Supernatural'i" Dumbledore. Ainult vingema suuvärgiga. Cas'il on Spike'i tasemele jõudmisest puudu veel briti aktsent. ;-)

Hetkel ei viitsi "Buffy" teemat eraldi tsurkima hakata, aga probabiilselt paljudele "Buffy" vaatajatele meeldivad kõrvaltegelased rohkem kui Buffy. Isiklikult mul Buffy vastu midagi pole, aga kindla peale on sarjas temast vingemaid vendi. Spike on lihtsalt legendary (hah, uskumatu, et ta algselt ainult paariosalise karakterina mõeldud oli), Giles ja Andrew on imo ka kipad (nagu paljud-paljud teised). "Tabula Rasa" osa, kus Spike ja Giles arvasid, et nad on isa ja poeg, oli päris geniaalne.
See-eest Riley sucks.
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Garli » 05. Jaanuar 2010, 20:42

JazZ- kirjutas:(hah, uskumatu, et ta algselt ainult paariosalise karakterina mõeldud oli)

Supernaturali Bobby't plaaniti ju ka algselt ühes-kahes episoodis kasutada. Lihtsalt random fact.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

PostitusPostitas JazZ- » 05. Jaanuar 2010, 21:25

IMDb Trivia (Y).
Igatahes oleks päris kurb, kui see Bobby't puudutav plaan oleks täide viidud. Kuigi sellisel juhul ei oleks arvatavasti sellest mingit erilist numbrit teha osanud, sest siis olekski Bobby olnud lihtsalt üks paljudest isa hunting-pal'idest, kes kogemata surma sai.
Muide, mul on tunne, et Bobby on üks neid tegelasi, kes selles maailmalõpu-mürglis ohvriks tuuakse. Eks näis.

Interesting piece of (IMDb) trivia (vol2)-
Ruby't oleks alguses mängima pidanud Kristen Bell, aga ta oli ülbe ja ei ütles ära. Imo, oleks Kristen Bell võinud Ruby't mängima tulla pärast Katie Cassidy't Genevieve Cortese'i asemel, sest ta on Cassidy'le tunduvalt sarnasem kui Cortese- mitte ainult välimuselt, vaid kogu olekult. Sest tahes-tahtmata jäävad kolmanda ja neljanda hooaja Ruby mulle praegu täiesti erinevateks tegelasteks. Esimene oli vinge, teine üsna annoying.
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Garli » 07. Jaanuar 2010, 15:19

Supernatural võitis People's Choice Award'i parima ulme/fantaasiaseriaali kategoorias. Tehes sealjuures ära Heroes'ile, Lost'ile, True Blood'ile ning The Vampire Diaries'ile.

Ning - it's official: Jared Padalecki kihlus Genevieve Cortese'iga (neljanda hooaja Ruby).
http://justjared.buzznet.com/2010/01/06 ... e-cortese/
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

PostitusPostitas JazZ- » 07. Jaanuar 2010, 15:39

Pilt


JESSSS. Ma teadsin, et see aeg, mil "Supernatural" "Lost'ile" ära teeb pole enam kaugel.

Edit: WTF?!
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ronet » 09. Jaanuar 2010, 13:25

Garli kirjutas:Supernatural võitis People's Choice Award'i parima ulme/fantaasiaseriaali kategoorias. Tehes sealjuures ära Heroes'ile, Lost'ile, True Blood'ile ning The Vampire Diaries'ile.

Ning - it's official: Jared Padalecki kihlus Genevieve Cortese'iga (neljanda hooaja Ruby).
http://justjared.buzznet.com/2010/01/06 ... e-cortese/

Kurat. Vaatasin gaalat. Ei mainitud seal midagi sellest kategooriast.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

PostitusPostitas LiveForThis » 09. Jaanuar 2010, 21:47

6. osa oli päris hea. Dean kiljus nagu väike plika. Vot see on midagi, mida iga päev ei näe.

Eye of the Tiger!!
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ronet » 12. Jaanuar 2010, 20:10

Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

PostitusPostitas JazZ- » 13. Jaanuar 2010, 00:02

Aga see ei ole kindel ju?
CW lihtsalt tahab, et "Supernatural" jätkuks, aga midagi kindlat ei ole ju veel paika pandud.
Ma olen selle jätkumise suhtes üsna kahe (tule) vahel, (mis tuleb eriti hästi välja minu selle topic'u varasemates postitustes, mida loodetavasti keegi üle lugema ei hakka.) Igatahes minu pärast võiks nad ju edasi lasta, aga selle õnnestumise suhtes on küll mõningaid kahtlusi. Serioosselt loodan, et see "Lost'i" rada ei lähe, (jah, tean, et "Lost'il" on siin foorumis fänne, kes suure põnevusega viimast hooaega ootavad, aga minu entusiasm "Lost'i" suhtes on juba ammu vaibunud. C-mon, tüübid ise tunnistasid, et neil said ideed otsa.) Kuigi antud artikli järgi "Supernatural'il" ideedega probleeme ei pidavat olema, oleks siiski tore, kui see enne ära lõpetataks, kui lõpuks ideede nappuse tõttu.
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ronet » 13. Jaanuar 2010, 00:30

Muidugi.. peab tipus lõpetama. Kuid siis nõuab mu sisemine fänn Castiel'i spin-off'i
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

PostitusPostitas LiveForThis » 16. Jaanuar 2010, 00:57

Hetkel olen pidama jäänud enne 4. hooaja 16. osa ja siiamaani on Supernaturali stiil aina etemaks läinud. Iga osaga kerkib pinnale Sami ja Deani üha pingelisemaks muutuv suhe, mis kipub vendi lahku ajama.
Samil on midagi plaanis, kuid siiamaani pole seda täpsemalt lahatud.

Lemmikuimaks osaks on hetkel 10. osa pealkirjaga "Heaven and Hell", milles suudeti üllatada kogu selle ingliteemaga. Aga jah, siit saab ka veidraid paralleele tõmmata. Sam deemoniga ja Dean ingliga? Ei noh, paarid olid vähemalt sobilikud.
"Criss Angel is a Douchebag" pakkus head huumorit Deani abiga, sest silmade pööritamine mustkunsti nähes on vähemalt nende vendade poolt täiesti mõistetav.
Ahjaa, "After School Special" tõi taaskord silme ette Sami ja Deani vaevalise, kuid seni tundmatuks jäänud lapse-ja koolipõlve. Noored näitlejad isegi sobisid vendadeks. Dean osutus parajaks machos, mis oli muidugi täiesti arusaadav. Ennekõike aga üsna kurb osa.
"Sex and violence" andis aimu, missugused tegelikutl on kaunis sireenid. Kahju, et Deani uuest buddyst asja ei saanud ;-) "Death takes a holyday" oli aga osa, mis tekitas Grim Reaperi suhtes kõige tihedamaid muigeid. Ka lõpp osutus üllatavaks, kui Castiel välja ilmus ja Alastairile uut ja vana tegi.
Castiel on liiga cool tegelane, isegi tahaks, et teda rohkem näha oleks. Sami ja Deani kehaväline kogemus oli üpriski koomiline.

Mis siis veel? Tundub, et Deani jaoks on paika pandud suured plaanid, vähemalt nii talle öeldi.

Mu lemmikseriaal on muutumas praeguse seisuga aina laialdasemaks, pingelisemaks, humoorikamaks ja salapärasemaks - that`s the way I like it (Y)
Veel, veel ja veel.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Garli » 16. Jaanuar 2010, 03:53

http://blogs.usaweekend.com/whos_news/2 ... isode.html

Klipp selle aasta esimesest episoodist ning väärt intervjuu Eric Kripke'ga, kes muuhulgas mainib kuuendat hooaega ning räägib mõnest tulevasest episoodist. Being John Malkovich-stiilis episood, ajasrändamine (koos Anna'ga!!!) ning Valentinipäeva-special (ZOMBIED!!!) tunduvad ülimagusad. Seriaali 100. episood samuti ju tulekul. Tuleb kindlasti siiski kõva hooaja teine pool. Kuigi esimene pool sellest hooajast ei olnud just teravaim pliiats karbis.

Intervjuus mõistagi obvioossed spoilerid inimestele, kes seriaaliga järjel pole.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

PostitusPostitas JazZ- » 16. Jaanuar 2010, 20:09

Hahaa, see klipp "Sam, interrupted'ist" oli üsna koomiline. (Ja samas paganama tõetruu- muidugi jätab selline jutt kergelt mental'i mulje.)
Kripke intervjuu oli täitsa huvitav ja seoses sellega hakkab mul kuuenda hooaja suhtes juba kerge entusiasm tekkima, sest tõesti tahaks näha, kuidas nad selle lahendavad/ks. Hooaja teine pool tõotab, jah, tulla huvitav. Ainult, et enamasti tundub promosid ja väikeseid vihjeid tulevaste episoodide kohta lugedes iga asi huvitav. Viienda hooaja esimene pool ju midagi nii väga hullu ka polnud- erialdi võttes olid need osad, imo, täitsa head, lihtsalt üldpilt jäi pisut kahvatuks.

Ja LiveForThis'i lühiülevaadet neljanda hooaja osade kohta lugedes, tuli mulle meelde, kui naljakas see üks, (sest deemonina kasutas ta ju erinevaid kehasid), Alastair'e oli- see, kes sellise naljaka ninahäälega rääkis. :irw:

Anyways- interesting piece of trivia, (millega siin arvatavasti eriti hästi kursis ei olda)- viienda hooaja 11. osani on jäänud veel ainult- wait for it- 6 päeva!!! (Y)
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

EelmineJärgmine

Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 8 külalist