Supernatural

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Re: Supernatural

PostitusPostitas JazZ- » 10. Veebruar 2013, 00:07

lostinthemist kirjutas:Ehk siis, kui ma selle võtan niipea ette, siis kui kaugele tasuks vaadata? Mitmendast hooajast võib julgelt vaatamise lõpetada?


Esialgu oli seriaalile planeeritud viis hooaega ja seega oli sari ka vastavalt üles ehitatud ehk kõik, mis pärast seda ekraanile ilmub on kuskil 2/10 - 6/10 jura.

+ viienda hooaja viimane osa oli nagunii üsna series finalis regularis õhustikuga, nii et ülejäänud hooaegadega võid julgelt eerikut teha.
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Supernatural

PostitusPostitas Forzelius » 10. Veebruar 2013, 00:49

lostinthemist kirjutas:Ehk siis, kui ma selle võtan niipea ette, siis kui kaugele tasuks vaadata? Mitmendast hooajast võib julgelt vaatamise lõpetada?


Hakka julgelt vaatama ning lõpeta 5. finalega. Perfektne lõpp. Edasine on nagu Jaz ütles.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Supernatural

PostitusPostitas Ronet » 10. Veebruar 2013, 08:51

Whoa, 2 viimast osa on suht game changerid olnud. Loodetavasti jätkatakse selle temaatikaga. Natside osas oli Whedon'i hõngu, võibolla tulenes see sellest, et episood pärines Ben Edlund'i sulest.
Mina olen üle pika aja rahul.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Supernatural

PostitusPostitas H6umy » 11. Veebruar 2013, 22:07

Viis esimest hooaega on head, kuid peab ütlema, et viienda hooaja lõpp endale ei meeldinud.

Kui nüüd aus olla, siis heameelega tahaks Castiel spin-offi, kus ta inimeseks saanud täielikult. Poleks küll väga SPN teemaline, vahest lihtsalt mingid hunt'id, aga muidu lihtsalt temast, kuidas ta kohaneb uue eluga ja loob suhteid ümberringi, siis lõpetaks SPN vaatamise ka, enamjaolt ainult Casi pärast vaatangi.

9. hooaeg kinnitatud. http://blog.zap2it.com/frominsidethebox/2013/02/vampire-diaries-season-5-supernatural-season-9-and-arrow-season-2-picked-up-by-the-cw.html
H6umy
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 28
Liitunud: 17. November 2011, 11:53

Re: Supernatural

PostitusPostitas Garli » 12. Veebruar 2013, 00:57

Üha enam hakkan arvama, et ma ei viitsigi seda mitte kunagi lõpuni vaadata (kuskil seitsmenda alguses loobusin). Teesklen, et see sai viienda hooajaga otsa.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

Re: Supernatural

PostitusPostitas Forzelius » 12. Veebruar 2013, 01:01

Mina tahtsingi peale seitsmendat hooaega kahte veel, et asi kokku tõmmata. Carver ütleb, et ta saaks asjad lõpetatud 10. hooajaga. Saab näha, kui ta kuidagi suudab kõik kokku siduda, mis, olgem ausad, tundub väga suure ettevõtmisena, siis oleks braavo nd shit. Praegu jään sinna meh'i koori.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Supernatural

PostitusPostitas H6umy » 21. Veebruar 2013, 07:28

No täitsa piinlik on vaadata viimast episoodi.
Nii etteaimatavad, igavad, veninvad episoodid.
Samad storyline'd. Dean ütleb, et ta usaldab Sami, Sam valetab, et temaga kõik korras on - mis veel uut on? Me oleme kõike seda juba näinud, on aeg teisi karaktereid näitama, on aega, et W'd teiste tegelastega suhtleksid.
Ikka tuuakse Mary sisse - ärge saage valesti aru, mulle meeldib Mary, aga keegi ei viitsi kuulata ühe ja sama tegelase halamist ühe ja sama asja pärast 8 aastat.
H6umy
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 28
Liitunud: 17. November 2011, 11:53

Re: Supernatural

PostitusPostitas Forzelius » 28. Veebruar 2013, 23:57

Appi @ 8x16
Sellised osad panevad isegi mind mõtlema, et võiks vaatamise lõpetada. Nii plothole'ne lollus ja mash Prometheuse müüdist paneb kurvastuma.

1/10
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Supernatural

PostitusPostitas H6umy » 22. Märts 2013, 16:11

8x17 oli viimase kahe-kolme osaga võrreldes ikka väga huvitav.
Naomi ja Casi stseenid väga pingelised, Cas võlts!Dean tapmas oli hea algus episoodile - pani isegi huvitama, mida episood pakub. Vahepeal vajus kokku kõik jälle, aga Dean-Cas-Naomi stseen oli kõrghetk. Meeldis, et Cas tegi kolmanda valiku: ei valinud ei Winchestere ega ingleid. Kohutavalt kahju, et SPN meile Casi sisuliini ei näita, sest tundub, et see, mis temaga toimus off-camera, oli kümme korda huvitavam, kui Sami ja deani sisuliinid, mida ka nägime.
Kohe näha, et nad peaksid teisi karaktereid rohkem kasutama...
H6umy
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 28
Liitunud: 17. November 2011, 11:53

Re: Supernatural

PostitusPostitas Forzelius » 28. Märts 2013, 21:57

8x18

Isegi meeldis. Ahvatleb see "uue generatsiooni" idee, kuna seda pole eriti puudutatud. Ja tõesti, huntereid tundub ikka väga vähe olevat võrreldes igasuguste koletistega, mis paneb mõtlema, et tegu on veidi nagu AvP universumilaadse asjaga, kus Alieneid on kordades rohkem, aga Predatorid on intelligentsemad ja omavad relvi nende hävitamiseks. Siiski, hea lüke ja see võib olla Sami ja Deani jäädava väljapääsu üheks elemendiks. Äkki.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Supernatural

PostitusPostitas Ronet » 29. Märts 2013, 01:43

8x18
Spoiler :
Ülim idiootsus oleks olnud jätta see mees ellu. Ta oleks ju tont teab millega edasi tegelenud ja arvatavasti süütud inimesed surma saanud. Ikka vahel häirib see Sam'i ja Dean'i mustvalge suhtumine inimeste ja deemonite tapmisesse. Kõigi nende aastate jooksul oleks võinud juba miskit õppida.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Supernatural

PostitusPostitas Forzelius » 04. Aprill 2013, 14:22

8.19

Spoiler :
Bobby! Ja suhtumise poolest see 2.-6. hooaja Bobby, mitte see vihane kummitus. Benny saatus oli muidugi ette näha. Vähemalt jäeti kuidagi lahtiseks, tüüp on muhe. Purgatory must-valge õhkkond mulle istub, aga kummaline oli selle osa juures üks teine asi. Nimelt, 8 hooaja ja 19 osa vältel (minu teada) on põrgut näidatud ainult 1 korra (siis, kui Dean sinna saadeti 3. hooaja lõpus). Ja nüüd, kui neil on vaja ära päästa üks hing sealt, siis lihtsalt pannaks risttee deemon lõksu, piinatakse ja saadakse info ja nii lihtsalt käibki? Kas nad peale 2.8 (siis kui CRD'iga esimest korda kokku puututi) ja 8.19 vahel ei mõelnud, et võiks äkki isa ka välja springida? Või okei, sellest saan veel aru, et Colti kuulid olid limiteeritud ja selle kõikvõimsa noa leidsid nad alles hiljem, aga mitte mingil hetkel ei tulnud neil ideed, et võiks deemoni käest küsida, kuidas põrgusse saab? Ainus vabandus on see, et kuna tablet ütles neile, et on vaja üks süütu hing põrgust vabastada, siis neil alles siis tekkis selline mõte, et taoline asi üldse võimalik on. Isegi see paneb mõtlema, et kui nad oma töö käigus teiste mütoloogiatega nii hästi kursis on (ja põrgu külastamist, et süütu hing kätte saada, leiab Vana-Kreeka omast väga hästi), siis oleks võinud ikka natukenegi sellises suunas mõelda.

Aga overall oli nauditav episood. Ei tea, kas olin sellepärast leebemalt meelestatud, et teen hetkel mingit sorti taasvaatust või oligi nauditav sündmustik. Crowley ütles ka ühe suht lolima paneva asja:
Spoiler :
"I need Kevin Tran, and I need his half of the tablet. Apparently, his half has the good stuff, where mine has the acknowledgements and "about the author".
Crowley on alati osanud üleloomulikke asju hästi inimestele arusaadavate paralleelidega esitleda, aga see peab olema üks parimaid.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Supernatural

PostitusPostitas H6umy » 05. Aprill 2013, 06:48

Mulle 8x19 ei istunud. 6. hooajast on niigi raske aru saada ning nüüd ühe episoodiga tegid nad kõik veelgi keerulisemaks.

Spoiler :
Kuidas on võimalik, et Sam leidis P'rgu 'ukse' purgatooriumis nii kiiresti üles ja P'rgust Bobby päästmine oli nii kuradi lihtne? Põrgu, kõike hullem koht üldse, ja ta tappis kaks deemonit ja tuli tulema.
Mis juhtus sellega, et reaper'se saab tappa vaid spetsiaalse Surma Vikatiga, vms?
Miks ootas Cas terve aasta, et aidata Dean välja purgatooriumist, kui ta oleks võinud teha seda P'rgu kaudu, ta on seal varem olnud. Ta ei teadnud sellest uksest?
Kuidas üks tühipaljas deemon teadis aidata Winchestere, aga Crowley ei etadnud purgatooriumi-Põrgu uksest midagi, ja seega kogu see 6. hooaja jama, kus ta piinas alfasid, et etada saada, kuidas Purgatooriumisse saada? Ta ei tea oma Põrgut?

Deani kohtumine Naomiga meeldis. Naomi on üks parimais karaktereid see hooaeg. Väga kaval ja sneaky.

Ma olen tüdininud, mis nad Deaniga teevad. See tüüp oli võimas karakter, tegi vigu aga siiski oli kangelane. Aga see, et ta isegi kaalus Benny abi küsida? Ei, ta hülgas ta kui Benny teda vajas ja nüüd lihtsalt tappis ta. Sam on ta esimene valik, aga see läheb juba üle piiri. Ma ei suuda taluda, kuidas kõik ohverdavad ennast Winchesteride heaks ja nad lubavad seda, mis ütleb see meie 'kangelaste' kohta?
H6umy
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 28
Liitunud: 17. November 2011, 11:53

Re: Supernatural

PostitusPostitas Forzelius » 05. Aprill 2013, 11:42

Sul on palju häid mõtteid. Põrgu osas isegi nõustun sinuga. Eks mulle meeldiski see osa
Spoiler :
ainult Bobby pärast, kes oli see vana hea. Muidu see drive-through oli küll väga lohakas. Aga Benny otsa ei pea nii negatiivseks. Ta ei saanud Maa peal nagunii hakkama ja vähemalt suri asja eest Purgatooriumis. Kui üldse suri.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Supernatural

PostitusPostitas Ronet » 05. Aprill 2013, 17:02

Nojah, aga
Spoiler :
minu arust oleks nad võinud Benny ikka meeskonda võtta, mitte nii julmalt hüljata. Kinodasti oleks tast kasu olnud.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

EelmineJärgmine

Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 13 külalist

cron