O.C.

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

O.C.

PostitusPostitas Ristop » 30. Jaanuar 2008, 19:39

O.C.
The O.C.

Ryan Atwood (Benjamin McKenzie) on California nooruk, kes koos vanema venna Treyga (Bradley Stryker) satub pärast autoga tehtud avariid kohtupinki. Vanem vend mõistetakse kolmeks aastaks vangi, temast noorem Ryan jääb aga ühiskondliku kaitsja Sandy Coheni (Peter Gallagher) järelevalve alla. Nii satub Ryan rikkasse, maalilisse ja saladusi täis pikitud Orange'i maakonda, kus tal algab täiesti uus elu rikaste ärahellitatud Cohenite ja Cooperite seltskonnas, kuhu Ryan peab sisse elama ja kelle heakskiidu ta peab leidma.

Täielikku tutvustust loe siit.
Who needs reasons when you've got heroin.
Kasutaja avatar
Ristop
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 192
Liitunud: 03. September 2007, 21:01
Asukoht: Tallinn/Tartu

PostitusPostitas onneseen » 13. September 2008, 03:35

Päris hea varjundiga seriaal...natukene isegi erines teistes, mida meil näidatakse! Kuigi draamat oli igas osas natukene liiga palju!
Isegi kahju oli, et läbi sai!
Kes teab äkki tuleb uus hooaeg?;)
Die Young And Save Yourself
onneseen
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 29
Liitunud: 20. Aprill 2006, 12:49
Asukoht: Põlvamaa

PostitusPostitas IlseV » 14. September 2008, 17:40

onneseen kirjutas:Kes teab äkki tuleb uus hooaeg?;)


The O.C.-d tehti ju neli hooaega ja 2007 oli viimane... :pööritus:
Kasutaja avatar
IlseV
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1816
Liitunud: 13. August 2008, 20:12

PostitusPostitas Immagination » 23. Detsember 2008, 21:35

Parim noortesari.

9/10 :D
Immagination
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 202
Liitunud: 15. Veebruar 2008, 20:49

PostitusPostitas Storm » 23. Detsember 2008, 21:48

Immagination kirjutas:Parim noortesari.



Seda meelt olin ka minagi, aga siis leidsin One Tree Hilli, mis on ka väga hea;)
Legalize IT!
Storm
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 732
Liitunud: 28. Detsember 2005, 19:42
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Immagination » 23. Detsember 2008, 21:55

Storm kirjutas:
Immagination kirjutas:Parim noortesari.



Seda meelt olin ka minagi, aga siis leidsin One Tree Hilli, mis on ka väga hea;)



Vot, seda sarja pole näinud :)
Immagination
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 202
Liitunud: 15. Veebruar 2008, 20:49

PostitusPostitas Forzelius » 21. September 2009, 22:32

Ikka väga hea noortekas on. Adam Brody on väga koom vend, kuid häid tegelasi on veelgi. Kui esimene siison kohe läbi saab, siis kirjutan pikemalt. Aga kaks pöialt hetkel ikka.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Somerset » 01. Oktoober 2009, 16:38

Storm kirjutas:
Immagination kirjutas:Parim noortesari.



Seda meelt olin ka minagi, aga siis leidsin One Tree Hilli, mis on ka väga hea;)
Suht vana teema üleskaevamine, kuid jah, One Tree Hill on siiani parim noortesari, mida ise ka näinud olen. Rohkem neid normaalseid ei teagi, kui OC ja One Tree Hill... Keegi oskab soovitada ehk? Vahel kui pea on mõtetest tühi, siis hea siukest asja vahtida. ;D
Somerset
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 33
Liitunud: 03. August 2009, 23:00
Asukoht: Viimsi

PostitusPostitas Ronet » 01. Oktoober 2009, 17:01

Somerset kirjutas:
Storm kirjutas:
Immagination kirjutas:Parim noortesari.



Seda meelt olin ka minagi, aga siis leidsin One Tree Hilli, mis on ka väga hea;)
Suht vana teema üleskaevamine, kuid jah, One Tree Hill on siiani parim noortesari, mida ise ka näinud olen. Rohkem neid normaalseid ei teagi, kui OC ja One Tree Hill... Keegi oskab soovitada ehk? Vahel kui pea on mõtetest tühi, siis hea siukest asja vahtida. ;D

Greek

One Tree Hill muutus jamaks siis kui nad ajas edasi hüppasid.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

PostitusPostitas Somerset » 01. Oktoober 2009, 19:14

Level kirjutas:
Somerset kirjutas:
Storm kirjutas:[quote="Immagination"]Parim noortesari.



Seda meelt olin ka minagi, aga siis leidsin One Tree Hilli, mis on ka väga hea;)
Suht vana teema üleskaevamine, kuid jah, One Tree Hill on siiani parim noortesari, mida ise ka näinud olen. Rohkem neid normaalseid ei teagi, kui OC ja One Tree Hill... Keegi oskab soovitada ehk? Vahel kui pea on mõtetest tühi, siis hea siukest asja vahtida. ;D

Greek

One Tree Hill muutus jamaks siis kui nad ajas edasi hüppasid.[/quote]Hmm... no ise lõpetan kohe viienda hooaja OTH's ning ütleks, et minu jaoks see ajas edasi hüpe väga asja ära ei rikkund, kuid jah, asi on maitses. Panin Greek'i piloti tõmbama, tänud soovituse eest.
Somerset
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 33
Liitunud: 03. August 2009, 23:00
Asukoht: Viimsi

PostitusPostitas Garli » 01. Oktoober 2009, 20:52

Skins on parim noortekas mida ma tean.

Muidu, O.C.-d vaatan ka. Esimene hooaeg katki hetkel. Peaks ära vaatama kippelt.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

PostitusPostitas Somerset » 01. Oktoober 2009, 21:21

Garli kirjutas:Skins on parim noortekas mida ma tean.

Muidu, O.C.-d vaatan ka. Esimene hooaeg katki hetkel. Peaks ära vaatama kippelt.
Esimene ja kolmas on parimad OC hooaegadest.
Somerset
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 33
Liitunud: 03. August 2009, 23:00
Asukoht: Viimsi

PostitusPostitas JazZ- » 01. Oktoober 2009, 22:40

Kunagi kui O.C telekast jooksis, sai seda ka ikka vahelduva eduga vaadatud. Esimene hooaeg oli üsna hea, aga mida edasi, seda juramaks see sari muutus. Seth'i tegelane meeldis (samas, c-mon, kellele Seth ei meeldiks?), aga muidu ei olnud seal minu arvates midagi nii väga erilist.

Samas meeldib mulle praegu jooksvatest sarjadest üsnagi "Gossip Girl", mis on ju ka "O.C" tegijatelt, kuigi paljudele "O.C" fännidele jällegi ei lähe "Gossip Girl" üldse peale. Nojah, tõsi, "Gossip Girl'is" pole Seth'i. Aga see-eest on seal Chuck Bass. ;-)
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 08. November 2009, 05:15

Niinii, sai läbi see O.C. minu jaoks nüüd. Eks ilmselt kirjutan kah selle kohta midagi a sap, aga hetkel on emotsioone peas liiga palju selle kohta. Vapustavalt hea sari oli ja seda tegelaste pärast. Peale esimest hooaega ei olnud ta enam kunagi nii hea, seda sellepärast, et liigselt palju uusi tegelasi ja vanad heideti kohati kõrvale, kuid siiski põhituum jäi õnneks alles. Lugesin, et suuresti pidi reitingute langemises süüdi olema FOX'i otsus saade neljapäeva peale lükata, kus ta pidi võistlema CSI ja Grey Anatoomiaga, mis on tõepoolest raske. Siiski, ei koti mind üldine arvamus, et saate viimased hooajad olid üle mõistuse halvad, minu arust, kuna anti neile väga jõhker giljotiin, lõpetati asjad vägagi hästi ära ja viimane stseen/viimased hetked Ryaniga olid kümnesse. Sama hinne ka kogu sarjale.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas JazZ- » 08. November 2009, 12:51

Viimane stseen Ryan'iga oli tõesti kümnesse.
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn


Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 44 külalist