Weeds

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Weeds

PostitusPostitas Ristop » 25. Jaanuar 2008, 02:34

Weeds
Weeds (2005 – 2012)

Pärast oma abikaasa surma on äärelinna pereema Nancy (Mary-Louise Parker) rahamuredes ning ta pere hakkab koost varisema. Ta ei näe olukorrast muud väljapääsu kui hakata narkodiileriks. Nimelt hakkab ta kanepit kasvatama ning seda ümbruskonna inimestele müüma. Varsti on Nancyle selge, et tema "kraamist" on huvitatud nii mõnedki inimesed, kuid mitte kõik ei ole heade kavatsustega.
Weeds (2005) on IMDb


Loe täielikku tutvustust siit
Who needs reasons when you've got heroin.
Kasutaja avatar
Ristop
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 192
Liitunud: 03. September 2007, 21:01
Asukoht: Tallinn/Tartu

PostitusPostitas Garli » 05. August 2009, 14:22

Soh, kuis nii, et ühtegi postitust veel selle sarja teemas pole. Päris populaarne sari teine.
Endal on see üks suurtest lemmikutest kindlasti. Täna hommikul lõpetasin neljanda hooaja ja tegin algust viiendaga. Esimesed kolm hooaega olid kõige paremad. Geniaalne süžee, geniaalselt kirjutatud tegelased (Doug, Andy, Dean, Conrad), fantastiline huumor, põnevus ja üldse lihtsalt super atmosfäär.
Neljas hooag oli liiga hull muutus. Osad peategelased kadunud, mõnda peategelast oli lihtsalt vähem näha ning kõige rohkem häiris mind see, et kanepiäril, mis oli esimeses kolmes hooajas põhiline, oli siin paljupalju väiksem roll. Rohkem oli sellist perevärki ning põhiliselt hoidsidki asja püsti head tegelased (Andy & Doug). Viies hooaeg, esimese osa põhjal ütleks, et üsna samas augus, mis neljaski.

Aga sari ise on ikkagi super, vaatan kindlasti edasi nii kaua kuni seda toodetakse (pärast viiendat tuleb vist S6 ka veel) ja ei lõpeta vaatamist ära, kuigi sari natuke kaotas oma võlu kolmanda hooaja järel.

Minu poolt tugevalt soovitatud seriaal!
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

PostitusPostitas Soprano » 05. August 2009, 16:05

Vaatasin kolm esimest osa. Polnud minu jaoks.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas adi » 05. September 2009, 13:19

kusjuures, ka mulle esimene hooaeg ei jätnud erilist muljet, aga hakkasin uuesti vaatama alates kolmandast ja nagu ausalt, käsi südamel, nagu ikka parim seriaal mis hetkel jookseb (või noh, koos dexteriga siis).

neil on ikka au omada kõige andekamaid stsenariste keda hetkel turult võtta on.

btw. noor Botwin on uus Darth Vader
Kasutaja avatar
adi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1030
Liitunud: 05. September 2009, 13:05

PostitusPostitas kbong » 12. September 2009, 07:43

Selle seriaaliga on nii nagu ikka - alguses ei saanud korralikult vedama, nüüd ei saa pidama. Olles ise hetkel kolmanda hooaja juures võib tõesti öelda, et üks muhedamaid sarju, mis ameeriklastel hetkel pakkuda on.
Kasutaja avatar
kbong
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1882
Liitunud: 25. Detsember 2005, 20:14
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas aplaxo007 » 04. Mai 2010, 21:21

Ma vaatasin väga ammu esimese hooaja esimest osa ja suht igav tundus.
Eelmine nädal vaatasin aga Kõik hooajad korraga ära ja nüüd on LEMMIK :D

Keegi oskab mingit sarnast saria veel soovitada vaatamiseks? Soovitaval ka sama teemalist :D
aplaxo007
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 1
Liitunud: 04. Mai 2010, 21:17

PostitusPostitas Ronet » 04. Mai 2010, 23:09

aplaxo007 kirjutas:Ma vaatasin väga ammu esimese hooaja esimest osa ja suht igav tundus.
Eelmine nädal vaatasin aga Kõik hooajad korraga ära ja nüüd on LEMMIK :D

Keegi oskab mingit sarnast saria veel soovitada vaatamiseks? Soovitaval ka sama teemalist :D


Väheke kvaliteetsem värk, Breaking Bad. Or kui Showtime stiilis asja otsid, siis Californication
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

PostitusPostitas Knuckles » 21. Mai 2010, 00:35

2009 suvel sai esimene osa ära vaadatud, siis tundus kuidagi igav ja väga mitte midagi pakkuv seriaal olevat, kuid kui selle aasta algul sai igavusest mõningad osad järjest ära vaadatud, siis võib vist isegi öelda, tekkis väikene sõltuvus. Omast kogemustest tulenevalt soovitan kõigil esimeste osade vaatajatel kannatlik olla ja julgustan ikkagi seda seriaali vaatama.
Ootan juba augusti lõppu, et kuuendat hooaega näha.

Ma ütlen veel ainult Nancy Botwin ja 10/10 :))
Kasutaja avatar
Knuckles
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 13
Liitunud: 27. Aprill 2010, 23:37
Asukoht: Tartu/Pärnu

Re: Weeds

PostitusPostitas Ronet » 11. September 2012, 20:44

Weeds'i 100. episood oli täielik nostalgialaks.

Spoiler :
Nii tore oli Guillermo't, Megan'it ja Conrad'i uuesti näha. Celia (ja ta perekond) oleks selles episoodis liigsed olnud)
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Weeds

PostitusPostitas berta » 16. Oktoober 2012, 16:57

Kas see jama peaks nagu naljakas olema või ?
berta
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 9
Liitunud: 16. Oktoober 2012, 16:51

Re: Weeds

PostitusPostitas Dream » 16. Oktoober 2012, 19:16

Jah.
Filmipäevikud | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015
filmigurmaan.blogspot.com
Kasutaja avatar
Dream
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 321
Liitunud: 13. Märts 2011, 11:36

Re: Weeds

PostitusPostitas brixxx » 25. Oktoober 2012, 11:29

Ma sattusin ka seda seriaali nädalavahetusel telekast vaatama ning pean tunnistama, et pettusin selles seriaalis, pole ammu nii lamedat seriaali näinud.

See seriaal on küll täiesti mõtetu, see on minu objektiivne mitte subjektiivne arvamus, mina küll ei saa nendest inimestest aru kellele selline jama meeldib, et sellel seriaalil on lausa juba 8 hooaeg käsil, pigem vaadagu ''Modern Family'', mis on ka minu jaoks suhteliselt jama, aga siiski vaadatavam kui ''Weeds''.

Hindeks 0/10.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Weeds

PostitusPostitas Dream » 25. Oktoober 2012, 12:10

brixxx kirjutas:Ma sattusin ka seda seriaali nädalavahetusel telekast vaatama ning pean tunnistama, et pettusin selles seriaalis, pole ammu nii lamedat seriaali näinud.


Kusjuures, nii naljakas kui see ka pole, minu esimene kogemus Weedsiga oli sama. :) Sattusin ka aeg-ajalt telekast peale ja üldse ei meeldinud. Ühel päeval jäin mingil seletamatul põhjusel pikemalt vaatama ja nägin Foxi pealt umbes 3 osa järjest. Selle aja jooksul hakkasid seosed tekkima, jõudsin huumoriga ühele lainele ja avastasin, et hei, polegi väga viga.

Sellele järgneval nädalal alustasin sarja vaatamist esimesest osast peale, tegin kerge maratoni ja nädala lõpuks olin juba veendunud, et Weedsist saab kindlalt üks minu lemmiksarjadest. Praegu peale viimase hooaja lõppu olen veendunud, et Weeds on üks väheseid sarju, mis ka peale nii pikka jooksmist suudab üllatada ja naerma ajada. Tõsi küll, mulle tundub, et see sobib pigem sarkastilise ja quirky huumorimeelega inimestele.
Filmipäevikud | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015
filmigurmaan.blogspot.com
Kasutaja avatar
Dream
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 321
Liitunud: 13. Märts 2011, 11:36

Re: Weeds

PostitusPostitas brixxx » 25. Oktoober 2012, 14:03

Dream kirjutas:
brixxx kirjutas:Ma sattusin ka seda seriaali nädalavahetusel telekast vaatama ning pean tunnistama, et pettusin selles seriaalis, pole ammu nii lamedat seriaali näinud.


Kusjuures, nii naljakas kui see ka pole, minu esimene kogemus Weedsiga oli sama. :) Sattusin ka aeg-ajalt telekast peale ja üldse ei meeldinud. Ühel päeval jäin mingil seletamatul põhjusel pikemalt vaatama ja nägin Foxi pealt umbes 3 osa järjest. Selle aja jooksul hakkasid seosed tekkima, jõudsin huumoriga ühele lainele ja avastasin, et hei, polegi väga viga.

Sellele järgneval nädalal alustasin sarja vaatamist esimesest osast peale, tegin kerge maratoni ja nädala lõpuks olin juba veendunud, et Weedsist saab kindlalt üks minu lemmiksarjadest. Praegu peale viimase hooaja lõppu olen veendunud, et Weeds on üks väheseid sarju, mis ka peale nii pikka jooksmist suudab üllatada ja naerma ajada. Tõsi küll, mulle tundub, et see sobib pigem sarkastilise ja quirky huumorimeelega inimestele.

OKEI, aga siiski ei viitsi seda vaatama hakkata, niigi on mitu seriaali juba vaatamise järjekorras. Hetkel ameerika huumoriga rikastatud seriaalidest meeldivad ainult ''Melissa ja Joey'' ja ''Castle'', aga neid ma ei vaata koguaeg, ainult nädalavahetustel kui sattun ema juurde, üldse ega hetkel ei olegi head USA huumori sarja, viimane naljakas USA seriaal mida vaatasin on ''I Dream of Jeannie'' (1965-1970), seda vaadates pean tunnistama, et pole enne nii naljakat seriaali näinudgi. Ühesõnaga mulle eriti 21saj USA seriaalid ei meeldi varasemad seriaalid on tunduvalt paremad.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Weeds

PostitusPostitas Dream » 25. Oktoober 2012, 14:41

brixxx kirjutas:
Dream kirjutas:üldse ega hetkel ei olegi head USA huumori sarja


Ma küll ei tea su sarjaeelistusi, aga äkki meeldiks sulle siis "That 70's Show"? Ühes selle osas tehti ka reference "I Dream of Jeannie"-le.
Filmipäevikud | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015
filmigurmaan.blogspot.com
Kasutaja avatar
Dream
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 321
Liitunud: 13. Märts 2011, 11:36

Järgmine

Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 42 külalist