Grey anatoomia

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Grey anatoomia

PostitusPostitas Wisegirl » 02. Detsember 2007, 22:32

Grey anatoomia
Grey's Anatomy (2005)

Saage tuttavaks Meredith Grey’ga, interniga, kes üritab elada oma elu, tehes samal ajal tööd, mis tegelikult muudab eraelu omamise peaaegu võimatuks.

"Grey anatoomia" on kahe Emmy ja kahe Kuldgloobusega pärjatud draamasari, mis kajastab kirurgiatöö ja inimeste vaheliste suhete pingelisust. Viis interni, Meredith, Cristina, Isobel, George ja Alex, peavad hakkama saama nii intensiivse kirurgitööga kui ka üsnagi puuduliku eraluga; suhete ja armastusega. Seda muidugi juhul, kui neile elamiseks aega jääb.

Loe täielikku tutvustust siit
-Breathe.... Deeply, yes, of course, but, by all means.....: exhale- RDA
Kasutaja avatar
Wisegirl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1082
Liitunud: 28. Detsember 2005, 01:15
Asukoht: Sydney

PostitusPostitas Pixie » 02. Detsember 2007, 23:38

Vaieldamatult mu viimase aja lemmikumaid seriaale. :))
Kahju, et TV3 selle nii hilisele kellaajale lükkas. :(
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

PostitusPostitas Weirdo » 12. Jaanuar 2008, 21:19

Kirjas on, et draamasari. Kuna olen mõned korrad täiesti juhuslikult seda vaatama juhtunud, siis olen äkki just sattunud neile osadele, mis on..humoorikad. Vähemalt mulle on mulje jäänud, et see paras komöödia. Mujal selliseid probleeme (nt patsiendile jala otsimine) läbi sellise võtme ei võeta.
Aga jah, olen nii eelarvamuslik, et kui see meil "jooksma hakkas", siis mõtlesin, et appppi, jälle mingi haiglasari. Ei kahtlegi, et on hea seriaal ja kõiki kiitusi väärt, kuid ometigi ei viitsi seda jälgida.
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas silx » 21. Jaanuar 2008, 16:31

Päris hea sari kui aega on vaatan seda.Ja minuarust ka see ei ole draama.Ma alguses mõtlesin et mingi hullem jama aga ei olnud nii. :)
Are You Watching Closely?
Kasutaja avatar
silx
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 321
Liitunud: 07. Detsember 2007, 22:10
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas lxg » 26. Märts 2008, 08:54

Draama see sari nüüd küll ei ole.Aga eks tänapäeval ongi loll komme panna actionfilmile nimeks draama ja komöödiale nimeks thriller. :))

Sari jällegi ülihea,aga eestis jälle mingi hiline kellaeg,kordused jne.Hale hakkab.
aka Quatermain
Kasutaja avatar
lxg
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 25
Liitunud: 25. August 2006, 22:40
Asukoht: Tallinn/Paldiski

PostitusPostitas Pixie » 09. Jaanuar 2010, 14:17

Vastikvastik seriaal. :P Ei tea, millal ma võtan õppust ja varustan end iga kord enne vaatama hakkamist ühe tissue box'iga?
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

PostitusPostitas Leic » 24. Veebruar 2010, 01:27

Kord kui haige olin ja seda mingi öösel 1-2 ajal FoxLife pealt lasti, vaatasin ja avastasin selle sarja enda jaoks täielikult, kuna see nii hilja ja kordus sel ajal kui koolis olen siis polegi rohkem aega saanud et vaadata aga mõnikord kui und ei tule on väga mõnus vaadata.
Andes ajale elu, anname elule aega.
Leic
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 42
Liitunud: 04. Jaanuar 2010, 15:34

PostitusPostitas Laadi » 03. November 2010, 22:51

Super sari,
vaata uusi Grey's Anatomy osasid Online siit:

http://www.seriaalid.net
http://www.seriaalid.net

Vaata Seriaale Online
Kasutaja avatar
Laadi
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 25
Liitunud: 07. Oktoober 2010, 21:27

PostitusPostitas Wisegirl » 25. September 2011, 22:59

Oh yeah, vaadatud sai kaheksanda hooaja season premiere, kus ootamatult kiiresti leiti kõigele lahendus- arvatavasti lõputult pikana tunduva suvise pausi tõttu, mis venitas ja suurendas viimastes episoodides saadud tundeid.

Spoiler :
Halleluuja! Yang ei andnudki järele ja sai oma abordiga ühele poole, kohe hooaja algul ei šokeeritud vaatajaid ka mõne oluliseks saanud suhte purunemisega. Mer ja Der jäid oma lapsest kahjuks ilma... peaasi, et suhe kestma jääks


Siiani kõige dramaatilisem on olnud kuuenda hooaja lõpp ja seitsmenda hooaja algus oma tulistamisega.
Suhete koha pealt on aga käesolev hooaeg paljulubav; ei jõua ära oodata!


Uut hooaega alustavad seriaalid ongi need, mis mul sügise-talvega hakkama aitavad saada.
-Breathe.... Deeply, yes, of course, but, by all means.....: exhale- RDA
Kasutaja avatar
Wisegirl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1082
Liitunud: 28. Detsember 2005, 01:15
Asukoht: Sydney

PostitusPostitas Wisegirl » 30. September 2011, 18:56

Väga hea.
Kolmandas episoodis võtab uus hooaeg ennast kokku ja hakkab paremini inimestevahelist rütmi tunnetama. Kindlasti läheb siit edasi kõik ülesmäge. Muusikavalik on nagu ikka super.

Meredith on kõvasti arenenud läbi hooaegade ning suudab kainelt mõelda ja vastutust võtta ja ometi iseendaks jääda. Derek aga... hea jobu suudab ikka olla.
Ning järjest rohkem tuleb välja, et Alex maskeerib oma hirmu ülbusega. Esimestel hooaegadel ma sellest aru ei saanudki, aga nüüd... kõik on järsku nii selge.
-Breathe.... Deeply, yes, of course, but, by all means.....: exhale- RDA
Kasutaja avatar
Wisegirl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1082
Liitunud: 28. Detsember 2005, 01:15
Asukoht: Sydney

PostitusPostitas Wisegirl » 14. Oktoober 2011, 20:35

Märkisin viienda episoodi kui parima (siiani). Piisavas koguses kõike, dialoogid olid naljakad, hoogsad ja nauditavad.

"How small are your balls?"
"Meredith didn't talk to me for weeks, the balls are pretty small right now."


Geniaalne!
-Breathe.... Deeply, yes, of course, but, by all means.....: exhale- RDA
Kasutaja avatar
Wisegirl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1082
Liitunud: 28. Detsember 2005, 01:15
Asukoht: Sydney

Re: Grey anatoomia

PostitusPostitas Kermit » 14. Oktoober 2011, 21:29

Ma suutsin saada neljahooajalisest Dr. House vaatamismaratonist saada kerge sõltuvuse. Otsustasin siis seda Grey Anatoomiat vaadata, kuna seegi kõrgelt hinnatud arstisari. Esialgu on nähtud viis esimest osa. Avahooaeg on lühike, niiet 4 osa veel ja kogu 9-osaline season läbi. Alles kohanen uute tegelastega. Otseselt veel midagi konkreetset ka öelda ei oska kommentaarist. Annan sarjale võimaluse igal juhul vähemalt 20 osa vaatamisega.

Ja soundtrack on tõesti hea :D juba sai see ära märgatud. Samas Haussi "thinking music" oli ka vahelduseks hea.
Kasutaja avatar
Kermit
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 80
Liitunud: 17. Märts 2010, 23:28

PostitusPostitas Wisegirl » 14. Oktoober 2011, 22:57

Isegi kui ainult 20 episoodiga lepid ning otsustad edasi mitte vaadata, siis heida silm siiski peale ka 6. hooaja lõpule, 7. algusele. ;-)
Kõige dramaatilisem of them all.
-Breathe.... Deeply, yes, of course, but, by all means.....: exhale- RDA
Kasutaja avatar
Wisegirl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1082
Liitunud: 28. Detsember 2005, 01:15
Asukoht: Sydney

Re:

PostitusPostitas Kermit » 15. Oktoober 2011, 11:09

Wisegirl kirjutas:Isegi kui ainult 20 episoodiga lepid ning otsustad edasi mitte vaadata, siis heida silm siiski peale ka 6. hooaja lõpule, 7. algusele. ;-)
Kõige dramaatilisem of them all.


Ma selliseid hüppeid tavaliselt väldin :)
Kui ma aga olen paar hooaega ära vaadanud, siis küllap ma jään ka edasi jälgima. Lihtsalt väga loodan, et ühel hetkel hakkab seal arenema sarnane karakterite teema, nagu on Dr House sarjas.
Kasutaja avatar
Kermit
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 80
Liitunud: 17. Märts 2010, 23:28

Re: Grey anatoomia

PostitusPostitas Ronet » 15. Oktoober 2011, 18:33

Grey on rohkem soap opera kui House.
Endal viskasid haiglaseebid juba mõnda aega tagasi üle. Jätsin vist kuskil 4nda juures pooleli selle.
Spoiler :
Burke oli ära läinud juba etc
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Järgmine

Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 35 külalist