Terminaator: Sarah Connori kroonikad

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Re: Sarah Connori kroonikad

PostitusPostitas Pixie » 13. September 2013, 15:13

Pilt

Paar päeva tagasi vaatamist alustades teadsin, et The Sarah Connor Chronicles lõpeb peale teist hooaega ja kuuldavasti pidi olema cliffhanger-y. Selles valdkonnas on natuke kogemusi ja arvasin end olevat kõigeks valmis. Aga nii järsku lõppu ma ei osanud oodata! :shokeeritud: Teise hooaja finale andis natuke vastuseid, kuid needki tekitasid kohe uusi küsimusi. Esialgne plaan oli kohe peale sarja viimast osa vaadata 1984.a filmi, aga nüüd pean natuke toibuma.

Sarah Connor jättis juba T2's hea mulje, õnneks oli ta tegelane sarjas sama bad-ass, mida tasakaalustas emalik pool. John ei olnud alguses kohe kõige meeldivam, kuid olin valmis, et hooaja edenedes muutub ta täiskasvanulikumaks ja et aegamööda saab näha, kuidas poisist sirgub the kuulus John Connor. Usun, et kui TSCC oleks kauem kestnud, oleks John lõpetanud hoopis teistsugusema tegelasena kui alustas.

Cameron oli hästi arendatud, mitte mingil hetkel ei tekkinud tunnet, et teda saaks usaldada 100%. Derek, Riley ja teised jätsid suhteliselt külmaks. Mind vaikselt häiris, kuidas paljud inimesed-masinad, kes Sarah't ja John'i ümbritsesid, olid tulevikust. Ajas rändamine hakkas vaikselt kaotama oma erilisust ja peaaegu sama oleks saanud öelda terminaatorite kohta. Ning huvitavalt kombel ei läinud mulle tuleviku flashback'id üldse korda, kuigi tegemist postapokalüptilise maailmaga. Oleks võinud ju olla sarja üks kõige huvitavamatest aspektidest.

Vaatamist oleks pidanud alustama kohe peale Terminator filmide nägemist, rumal oli ettevõtmist edasi lükata, sest mitmed detailid olid ära ununenud. Noo näiteks läks mul piinlikult kaua aega enne, kui jõudis kohale, miks pilootosas oli Sarah ja John'i perekonnanimeks just Reese. :$ Soundtrack oli kohati liigselt BSG-esque, paremini kõlas terminaatorlike meloodiate ajal. Helilooja meenus alles tuttavat viisi kuuldes, ma ei seostanud kohe TSCC'd Bear McCreary'ga. Muidu igati viisakas ulmeseriaal. :) Väga kahju, et korralik lõpp jääbki saabumata.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Sarah Connori kroonikad

PostitusPostitas Spellbound » 13. September 2013, 18:29

Issand. Mul oli ja on selle sarja suhtes ikka tõeline nerdgasm. Blogisin iga teise hooaja osa kohta. Olin lummatud nii Lena Headey kui ka Summer Glau esitusest.

Thomas Dekkeri näitlejaande uskumisega oli mul esimeses hooajas tõsised probleemid, aga need laabusid 2. hooaja alguseks.

Mis siis veel? Iga osa oli väga huvitava tonaalsusega lavastatud. Muusikakasutus oli vahel ikka nii täpselt vaatajale suunatud - Johnny Cash tuleb hetkel meelde + muidugi Bear McCreary.

Meeldis tegelaste tundeelu eelistamine Terminaatorite möllule. Sari tegi midagi uut filmidega võrreldes.

Seda kuulasin/vaatsin kogu aeg: http://www.youtube.com/watch?v=5B1LHrshGAA

See oli mul igavesti desktopil.
Spoiler :
Pilt

Kahju, et pooleli jäi ja veel nii häbitult.

Kuuldavasti kirjutab sarja looja Josh Friedman hetkel Cameroni jaoks "Avatari" filme paremaks.
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

Re: Sarah Connori kroonikad

PostitusPostitas Pixie » 22. September 2013, 22:04

Ahjaa, tegelikult oli mul paar mõtet veel. Nimelt, kas on olnud juttu, oli kindel plaan seriaali lõpu jaoks valmis mõeldud? Ma mõtlen, et kui oleks kestnud ikka kauem kui kaks hooaega. Pärast pilootosa vaatamist arutlesin endamisi, et oleks olnud äge, kui series finale oleks J-Day ja siis saaks näha, kas suudetakse see ära hoida või poleks Sarah ja John'i üritused vilja kandnud. Mulle oleks emb-kumb sobinud. Mida südantlõhestavam, seda parem.

Ülejäänud mõtted olid pigem kriitikanooled. Esiteks, kuidas Cameron suutis alguses John'i enda identiteediga vabalt ära petta, aga edaspidi oli ta koolis käies palju... oskamatumaks tehtud. Teine asi olid kõik need vigastused ja uskumatult tugevad peategelased, kes suutsid näiteks peale jala kallal opereerimist juba ringi käia and whatnot. Emotsionaalsetest traumadest paranemist kujutati kohati palju paremini. :P Aga ikka, sari meeldis.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Sarah Connori kroonikad

PostitusPostitas Spellbound » 22. September 2013, 22:31

3. hooaja jaoks oli neil igasuguseid plaane tegelikult
http://io9.com/5349566/sarah-connor-chr ... g-comeback
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

Eelmine

Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist