Hana yori dango

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Hana yori dango

PostitusPostitas Priit » 16. Juuli 2007, 01:14

Hana yori dango
Boys Over Flowers

Makino Tsukushi (Inoue Mao) on vaene tüdruk Eitoku Gakuenis, kool mis on muidu õppimispaigaks ainult kõige rikkamatele õpilastele. Kooli valitseb F4 (Flower 4), neljaliikmeline grupp, mis koosneb neljast kõige rikkamast poisist: Domyoji Tsukasa, Domyoji World Finance Group juhi järeltulija (Matsumoto Jun); Hanazawa Rui (Oguri Shun), tagasihoidlik nooruk, kelle pere omab suurt firmat; Nishikado Sojiro (Matsuda Shota), kuulsa teetseremoonia kooli pärija ning seelikukütist Mimasaka Akira (Abe Tsuyoshi), kel on sidemeid allmaailmaga. Kooli kontrollib täielikult F4 ning kes nende halba nimekirja satub, saab endale punase hoiatuskirja, mille tagajärjel teised õpilase välja ajavad. Tsukushi on alati hoidnut madalat profiili, et vältida probleeme. Ühel päeval aga oma sõpra kaitstes saab ka tema punase hoiatuskirja osaliseks, kuid järgnevad sündmused on muud kui tavalised.

Täielikku tutvustust loe siit.
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas hobugreif » 18. Juuli 2009, 17:16

Esimene dorama, mida nägin. Valisin ma ta suht huupi, ei viitsinud arvustusi lugeda ega miskit, aga siiski on siiani lemmikuks j-dramaks jäänud. (Ikebukuro West Gate Park on küll ka päris hea ja tüürib lemmikute poole, aga ma pole seda lõpuni vaadanud veel, nii et ei lähe arvesse hetkel.) Mingit eriliselt originaalset lugu justkui pole, aga samas oli ta hästi kaasakiskuv, minu jaoks vähemalt. Tekitas positiivse meeleolu ja sai kuidagi liiga kähku läbi. Aga ehk on isegi hea, et esimene hooaeg pikem polnud, sest pikemaks venitatuna oleks see võib-olla oma võlu kaotanud. Paar aastat hiljem tehtud teine hooaeg pole ju pooltki nii hea, kuigi üsna vaadatav siiski ja sellel on omad väikesed plussid (nt. Rui mängib rohkem viiulit :D ). Aga kolmandat hooaega asendav film on mõlema hooajaga võrreldes väga nõrk mu arust. Võib vist paralleeli tõmmata selle ja "L: Change the World'i" vahele. Kummalgi pole sisu suurem asi ja on jäädud lootma pigem sellele, et näilejad/tuttavad tegelased tõmbavad isegi piisavalt publikut ligi. Eks see ole enamus järgdega vist nii tegelikult.

Esimene hooaeg on aga igatahes tore ja mõnus vaatamine, näitlejad meeldisid mulle ka väga. Sümpaatseim neist poistest oli Rui vist, kuigi näitlejana on Matsumoto jällegi veidi parema mulje jätnud kui Oguri. Aga eks see on üsnagi varieeruv tegelikult, mõlemal on mitmeid häid rolle ikka. Matsuda Shota on kah päris kihvt, aga tema tähelend on pigem "Liar Game'is" kui siin. Inoue Mao vastu pole ka midagi eriti, selline kena ja armas. Makino perekond seevastu on aga üks häirivamaid asju selle sarja juures. Mitte, et nad pahad inimesed oleks või miskit, aga jubedalt närvidele käisid nii tema ema, isa kui ka vend kohati. A, Ikuta Toma mängitud modell teise hooaja alguses polnud ka üldsegi sümpaatne, aga õnneks polnud tal palju ekraaniaega. Eks neid ebameeldivaid oli seal veel ilmselt, aga pole mõtet vist loendama hakata.

OP on väga meeldiv. Hästi sobilik, võib-olla muidu kuulamiseks polegi nii hea, aga sarjaga sobib ideaalselt.

P.S. Olin meeldivalt üllatunud, leides, et filmiveebis ka idamaiste sarjade kohta mõni sissekanne leidub. :)
Kasutaja avatar
hobugreif
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 58
Liitunud: 26. Veebruar 2008, 19:17
Asukoht: Tallinn


Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 11 külalist

cron