Dexter

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Garli » 08. Detsember 2009, 17:47

Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

PostitusPostitas Ralf » 08. Detsember 2009, 18:11

Garli kirjutas:4x12 promo

Eepiline!

Muide, paljud on IMDb tahvlil ette heitnud, et Dexterist, kes vanasti oli väga kalkulatiivne sotsiopaat, on saanud nüüd, kus ta pereisa ja abikaasa on, lohakas tobu - olen isiklikult tegelikult samal meelel. Teised jälle vaidlevad omakorda vastu, et see on kõigest karakteriarendus ja nad on seda teinud põhimõtteliselt teise hooaja lõpust saati, ja selle peale öeldakse, et on olemas hea karakteriarendus ja halb karakteriarendus, ja arvestades, mis Dexteri tegelasest saanud on, võib pigem viimast väita. "Hello, Dexter Morgan" osas oli ka muide kaks kohta, mis väga tugevalt viitasid sellele, et kunagine peaaegu et geenius Morgan on enda varjuküljega seoses üsnagi hooletuks muutunud:

4x11 "Hello, Dexter Morgan spoilers kirjutas:* See, et ta Stan the Man'i tappis selles veokis keset autosid ja tõenäoliselt ka rahvast täis parkimisplatsi, ja pärast rahulikult veoki lahti lükkas ja seal inimjuppe täis prügikotid oma autosse laadis. See on ju tõepoolest ohtlik.
* Dexter läheb sinna karnevalivärgile kohale, et Trinity kätte saada, ja siis sõidab oma autoga sealt otse tööle. Mida ta ometi mõtles? Kas talle ei tundunud siis, et arvatavasti sama intelligentne Trinity võis ta sinna meelitada, teades, et too taustal muusikat kuuleb? Või siis teda lihtsalt näeb ja teda jälitada otsustab? Väga rumal, ja nüüd ta sellepärast niisuguses supis ongi.


Ma olen tõtt-öelda kahe käega selle poolt, et järgnevas hooajas pakutakse natuke vähem pinget ja keskendutakse Dexteri psühholoogiale. Tema elus võiks toimuda mingisugune ränk muutus, näiteks sureb Rita või üks tema lastest (eriti Harrison!), ja selle tagajärjel laseb ta The Dark Passengeril end täielikult üle võtta. Mul on küll sellest "eredast" Harryst, kes talle koguaeg tobedaid kommentaare kõrva sosistab, veidi kõrini, aga nii saaks teda ka ilusti ära kasutada ja siis oleks tal vahelduseks koguni midagi asjalikku öelda. Ometigi on ju Harry vaim see, kes Dexterile alatasa meelde tuletab, et ta on südametu koletis, kes on loodud tapma. Niisiis hoolimata sellest, et tegu on Dexteri kasuisaga, on tema ilmutus ju pigem Dexteri kurja alateadvuse manifestatsioon. Ühesõnaga nüüd, kus on peatselt läbi saamas äärmiselt pingelise teise poolega hooaeg, tuleks kahtlemata osaliselt kasuks, kui pöördutaks taas esimeses hooajas küllaltki prominentse Dexteri "hingeelu" juurde ja süstitaks temasse taas seda tumedat olevust, mis/kes teda tapma sunnib ja teeb temast selle, mis ta on. Ja tõtt-öelda ei leia ma isegi, et viiendas hooajas uus sarimõrvar väga tarvilik oleks... esiteks on John Lithgow' Trinityt raske üle trumbata ja teiseks saaks ka väga vabalt sarja miskit originaalset sisse tuua.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Garli » 08. Detsember 2009, 18:17

Ralf kirjutas:Ühesõnaga nüüd, kus on peatselt läbi saamas äärmiselt pingelise teise poolega hooaeg, tuleks kahtlemata osaliselt kasuks, kui pöördutaks taas esimeses hooajas küllaltki prominentse Dexteri "hingeelu" juurde ja süstitaks temasse taas seda tumedat olevust, mis/kes teda tapma sunnib ja teeb temast selle, mis ta on.

Olen kõikide oma kehajäsemetega poolt, et midagi sellist juhtuks!

Ning Lithgow' Trinity on parim villain Dexter'i ajaloos - fakt.

Järgmise osa promo kohta..
promos on selgelt näha, kuidas politseinikud suruvad Dexter'i põrandale maha, et teda kinni hoida. See on omakorda tekitanud spekulatsioonid, et teda üritatakse eemale hoida kellegi oma lähedase surnukehast, kes on Trinity ohvriks saanud.


Oeh, tuleb kreisi finaal. Liiga hull promo on ka.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

PostitusPostitas Ralf » 08. Detsember 2009, 18:47

Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Garli » 08. Detsember 2009, 19:19

Peab ikka rumal ja naiivne inimene olema, kui selline asi tõesti niimoodi mõjutada suudab. Eriti nõme, kui seriaal nüüd tänu sellisele totrusele tükikese oma heast mainest peaks kaotama.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

PostitusPostitas Ralf » 08. Detsember 2009, 22:55

Minu meelest võiks 5. hooaeg olla sarja viimane. Nagu mainitud on John Lithgow'd uue sarimõrvariga raske üle trumbata ja nüüd, kus meil on olnud Ice Truck Killer, Miguel Prado ja Trinity, võikski keskenduda pigem psühholoogilisele draamale kui otsesele thrillerile.

Välja võiks see hooaeg näha selline:
- Neljanda hooaja lõpus tapab Trinity Rita või siis ühe Dexteri lastest.
- Dexterit, kes ju põhimõtteliselt mõistis 3. hooajas, et tema elu polegi nii nukker, kui tal abikaasa ja lapsed on, tabab nn psychotic breakdown, mis võib-olla muudab ta tapmisharjumusi vmt.
- Hooaja teisel poolel võetakse ta lõpuks kinni ja taibatakse, et hoopis tema on Bay Harbor Butcher. See oleks minu silmis sama vinge kui kogu jant Trinityga.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Garli » 08. Detsember 2009, 22:57

Kõik spekulatsioonid viitavadki sellele, et viies hooaeg tuleb jälle räigelt psühholoogiline teema. Viimaseks hooajaks (arvatavasti viimaseks) back to the roots. Ma ütleks, et pole paha.

Ja btw, unustasid 3. hooajast Skinner'i, kes oli siiski main-villian. Miguel'i teema oli teisejärguline.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

PostitusPostitas hint » 14. Detsember 2009, 20:31

kenasti lõpetasid hooaja ära. dexter üldiselt on alati seda teinud ka. mitte mingi räige cliffhänger, aga samas ikka paras vaheldus/ootamatus, et uut hooaega huviga oodata.
Kasutaja avatar
hint
Eliit
 
Postitusi: 863
Liitunud: 03. Juuli 2009, 18:18

PostitusPostitas Garli » 14. Detsember 2009, 20:40

Lühidalt: oli suurepärane lõpp tõesti. Oeh, 10 kuud ootamist nüüd.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

PostitusPostitas Garli » 15. Detsember 2009, 18:18

Dexter suutis kolm Kuldgloobuse nommi ka krabada.
Kategooriad:
Parim seriaal
Parim meesnäitleja peaosas (Michael C. Hall)
Parim meesnäitleja kõrvalosas (John Lithgow)

Ootasin muidu Jennifer Carpenteri nominatsiooni ka, aga ei tulnud kahjuks.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

PostitusPostitas Garli » 14. Jaanuar 2010, 19:32

Dexter’s Michael C. Hall Has Cancer

Pealkiri ehmatas päris ära ikka, aga õnneks ei ole midagi väga hullu.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

PostitusPostitas snufffy » 03. Aprill 2010, 11:45

väga hea sari , mulle igaljuhul väga meeldis :))
Kasutaja avatar
snufffy
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 491
Liitunud: 02. Aprill 2010, 15:17

PostitusPostitas Garli » 02. September 2010, 21:15

varsti
Pilt
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

PostitusPostitas hint » 27. September 2010, 12:13

D-Day
Kasutaja avatar
hint
Eliit
 
Postitusi: 863
Liitunud: 03. Juuli 2009, 18:18

PostitusPostitas Laadi » 03. November 2010, 20:58

Väga hea sari :)
Teine hooaeg oli kõige parem!
http://www.seriaalid.net

Vaata Seriaale Online
Kasutaja avatar
Laadi
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 25
Liitunud: 07. Oktoober 2010, 21:27

EelmineJärgmine

Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 13 külalist