Dexter

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Dexter

PostitusPostitas Ralf » 23. Aprill 2007, 20:18

Dexter
Dexter (2006 – 2013)

Jeff Lindsay raamatutel põhinev sari Dexter Morganist (Michael C. Hall), kes on töökas ja ülitaibukas Miami kriminalist. Öösiti on ta aga hoopiski teine inimene, tegutsedes sarimõrvarina, kes tapab halastamatult neid sadiste, keda ta päeval seaduslikul moel tabada püüab.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Garli » 03. Juuni 2009, 11:43

Hea valik, kanal2!
Täna kell 22.35 pilootosa. Soovitan!

Endal jäi millegipärast esimese hooaja järel vaatamine pooleli.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

PostitusPostitas LiveForThis » 03. Juuni 2009, 13:59

See näitleja mulle ei meeldi, kuigi see tuleb ainult sarja Mulla all pärast, kus ta kehastas homoseksuaali. ;-)
Aga Dexter tundub vägagi huvitav ja eks harjub näitlejaga ka ära. nüüd see halb vari on arvatavasti juba kustunud. Polegi teda kuskil mujal kohanud.
Vaatan kindlasti.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Risko » 03. Juuni 2009, 16:14

Hall on selles rollis täiesti vapustav. Kindlasti ei anna see kohe endast märku, aga kui sarja pikemat aega jälgida hakkad tähele panema igast väikeseid elemente tema kehakeeles jne. Vahel ei pea ta üldse näoilmetki muutma ning sa saad aru, mida ta mõtleb. Six Feet Underis oli ta samuti üks minu lemmikuid.

See intro ajab pidevalt söögiisu peale. :)
Kasutaja avatar
Risko
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 218
Liitunud: 20. Juuni 2007, 23:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Pikku My » 03. Juuni 2009, 18:07

chello kirjutas:See intro ajab pidevalt söögiisu peale. :)

Sama siin :) Ise olen Fox Crime'ist kõik kolm hooaega ära vaadanud, soovitan soojalt. Algul mulle ei meeldinud, et tema mõtteid nii palju oli, kuid veidi aja pärast hakkas see mulle hoopis meeldima, sest nii sai palju paremini mõista tema olemust ja mõtteviisi.
Kasutaja avatar
Pikku My
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 99
Liitunud: 04. Aprill 2009, 19:00

PostitusPostitas Spellbound » 04. Juuni 2009, 02:27

Esimene osa oli küll vinge. Hoopis teistlaadi kui millega harjunud olen. Peategelane on peaaegu sama võigas kui sarimõrvarid ise. Kindlasti jälgin edasi 8)
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Garli » 10. Juuli 2009, 02:08

Nii, jätkasin selle seriaali vaatamist. Mõtlesin, et vaatasin sügisel esimese hooaja lõpuni, aga selgus, et vaatasin vaid 8 esimest osa ja siis jäi asi katki, kuigi sari iseenesest on ju hea. Ei teagi, miks pooleli jätsin. Igatahes nüüd see pisike haip, mis tekkis kui sari otsustati ka eesti kanalitele tuua tekitas kange tahtmise seriaali edasi vaadata. Telekast nädalaste vahedega oleks seda suhteliselt piin teha ning niisiis hakkasingi täna 9ndast osast uuesti peale selle seriaaliga. Ja ma pean ütlema, et sari on ikka üli-awesome. Iga osaga läheb järjest paremaks. Mõnusalt mõistatuslik, põnev ning samal ajal ka humoorikas. Homme (no, täna) lõpetan 12nda osaga esimese hooaja ära ja siis hakkan teist läbi närima.

Soovitan!

Spellbound kirjutas:Peategelane on peaaegu sama võigas kui sarimõrvarid ise. Kindlasti jälgin edasi 8)

Tegelikult Dex ongi sama võigas, kui see jäätiseautotapja, keda nad esimeses hooajas taga ajavad. Dexi ja selle killeri ainuke erinevus on see, et Dex valib oma ohvreid hoolikalt (ehk siis kurjategijad jms kes tema arust ei vääri elu) ja jäätiseautotapja võtab neid suhteliselt suvaliselt.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

PostitusPostitas hint » 10. Juuli 2009, 03:44

esimene hooaeg dexteris vajuski vahepeal päris auku minu meelest. süüdistan selles fakti, et jälgiti liiga palju raamatut ja selle raamatu põhjal ei saanud lihtsalt tervet hooaega toita. teine ja kolmas hooaeg sellest aga loobuti, mõeldi välja uus story otse tele jaoks ja asi toidab sitaks paremini. seega sari läheb sinu jaoks ainult paremaks ja ees on ootamas ainult puhas kuld.
Kasutaja avatar
hint
Eliit
 
Postitusi: 863
Liitunud: 03. Juuli 2009, 18:18

PostitusPostitas Ralf » 10. Juuli 2009, 17:48

Tegelikult pean tõdema, et kuigi tegu on ühe mu lemmiksarjaga jäi mulle juba algusest mulje, et Dexteri komme ainult süüdimõistetud kriminaale tappa ehk siis millele tema tegelase minevik ja terve backstory üles ehitatud on, on vaid selleks et tegelane vaatajale vähegi sümpaatne oleks, aga eks ta oli ka Jeff Lindsay raamatutes selliste tapmisharjumustega, seega ei saa sarjale just kanna peale astuda.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Garli » 17. Juuli 2009, 23:47

Kõik kolm hooaega nähtud nüüd. Super sari tõesti. Hinti öeldu selle kohta, et s1 jälgib liiga palju raamatut ning on tiba uimasem, kui s2 ja s3, vastab tõele. S2 on mu personaalne lemmik, väga hull pinge. Kolmanda lõpp oli tiba seebikas, kuid hea ikka. Üks parimaid sarju ning ootan juba kannatamatult neljandat hooaega.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

PostitusPostitas Garli » 20. August 2009, 00:42

Nii, täna lekkis neljanda hooaja premiere (nagu ma aru sain, siis on see mingisugune preair. mida iganes), mis tegelikult pidi tulema alles millalgi septembri lõpus. Ei tea mismoodi see nüüd juba kättesaadav/vaadatav oli. Osa ise oli ikka väga kõva. Osa lõpp oli ka selline, et hea meelega vaataks kohe ühe otsa veel, aga kui ma nüüd pean ootama rohkem kui kuu aega, et teist osa näha, siis on küll ikka fucked up.

Igatahes, hooaja avapauk oli väga tasemel.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

PostitusPostitas Garli » 04. November 2009, 19:48

Neljas hooaeg läheb järk-järgult paremaks. Käesoleva hooaja peavillain, Trinity Killer, muutub iga osaga järjest huvitavamaks tegelaseks. Võimas taustalugu on talle üles ehitatud. Viimases osas selgus palju uut ja huvitavat. John Lithgow on lihtsalt hämmastav näitleja. See kuidas ta ühel hetkel on nagu tavaline pereisa ning järgmisel hetkel creepy Trinity Killer - awesome.

Kahju, et pool hooaega juba läbi on. : (

edit: Tripleposting is awesome!
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

PostitusPostitas Ralf » 07. November 2009, 20:08

Hüppan siis Garlile vahele. Ei saaks öelda, et ma neljandat hooaega nüüd hullupööra naudiks. John Lithgow näitab end mõistagi oma vanas headuses ja The Trinity Killer on vist sarja senise jooksmisaja lahedaim, aga mulle ei meeldi, kui igavaks on Dexteri tegelane muutunud, ja teiste tegelastega on ka kuidagi uppi joostud. LaGuerta ja Batista armusuhe oli pentsik ja selle Desmond Harringtoni mängitud uurija (nimi ununes) semmimine naisreporteriga samuti.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Garli » 07. Detsember 2009, 23:47

Oh my fucking god!

Episood 4x11 "Hello, Dexter Morgan" vaadatud. Kõigepealt pean tõesti ütlema, et neljas hooaeg ei ole Dexteri seriaali parim hooaeg. Küll aga pean ütlema, et ma pole mitte ühegisse sarja veel nii hullult sisse elanud nagu Dexteri viimase kolme osa vaatamisel. See on lihtsalt nii räme, kuidas 95% episoodi ajast süda täiega puperdab sees ja nii kuradi ärev tunne on. Muidugi on paljusi sarju vaadates ärev tunne, aga Dexteri vaatamine on hoopis teistsugune kogemus. Need 5% on muide need suhtedraama stseenid, mida Dexteris samuti leidub. Aga Dexteri ning Trinity vaheline olukord on nii kuradi kõrge pinge peale kruvitud, et nende karakteritega vist stseene, mis pingest ei pakataks, ei annagi enam teha.

Episoodi viimane dialoogi jupp "Hello, Dexter Morgan" tõi rämedad külmavärinad kusjuures. Next stop - season finale. Can't wait!

Pilt
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

PostitusPostitas hint » 08. Detsember 2009, 00:19

haha ma tegin peale osa lõppu all suiku ja kaalusin varianti olla nädalake tsükklis nüüd, et vahest tuleks uus ep kiiremini nii. ehk siis selle hooaja lõpp on jah väga hästi tehtud, pinget on kenasti kruvitud ja loodame et finale on selle vääriline.
Kasutaja avatar
hint
Eliit
 
Postitusi: 863
Liitunud: 03. Juuli 2009, 18:18

Järgmine

Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 22 külalist