Perepea

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Perepea

PostitusPostitas sutsaki » 26. Märts 2007, 01:04

Perepea
Family Guy (1999)

Sari räägib perekond Griffinitest, kes elavad väljamõeldud Quahogi-nimelises linnas, mis asub Rhode Islandil. Kuuest liikmest koosnev perekond ja nende sõbrad teevad kõik, et hoida seriaal nii naljakas ja lõbus kui vähegi võimalik.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
sutsaki
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 393
Liitunud: 30. Aprill 2006, 02:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas sutsaki » 26. Märts 2007, 01:06

Minu jaoks see üks parimad multikaid mida ma oma elu sees olen näinud. Soovitan kindlasti vaadata, sest naljad selles multikas otsa ei saa.
Kasutaja avatar
sutsaki
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 393
Liitunud: 30. Aprill 2006, 02:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Kama » 09. September 2007, 00:27

Ojaa, see on ülinaljakas. Head viited populaarkultuurile ja üldse kuidagi sürr multikas. Kõvv!
Kasutaja avatar
Kama
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 131
Liitunud: 21. Veebruar 2005, 20:43

PostitusPostitas ingrids » 15. Märts 2009, 14:36

tohutult hea!! jällegi väga sõltuvust tekitav, kui vaatama hakata ei saa pidama ja nii ma vahtisin kolme esimest hooaega ööd ja päevad järjest. siis pidin lõpetama, kuna see oli sessi aeg ja oleks pidanud need ööd ja päevad eksamiteks õppima:O nüüd pean natuke vahet, enne kui ülejäänud hooajad ära vaatan, muidu jääb õppiminie jälle unarusse.

mulle meeldib rohkem kui simpsonid, kuigi seal on ikka päris palju simpsonilikke asju.

aga stewie on ikka üle kõige, teda võiks rohkem näidata. peter ajab vahel juba närvi.
Kasutaja avatar
ingrids
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 165
Liitunud: 15. Märts 2009, 13:17

PostitusPostitas Soprano » 15. Märts 2009, 14:49

Fännan, kuigi mõned osad ei kõlba kuhugi (just 6. ja 7. hooaegades).
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Soprano » 24. August 2009, 17:49

Pilt

22. detsembril tuleb uus Star Wars teemaline spoof, 44-minutiline.
http://www.dvdactive.com/news/releases/ ... sents.html
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Hea Aasta » 05. August 2010, 22:55

Väga hea seriaal. Viimasel ajal olen aina enam ja enam vaatama hakanud.
Veel Family Guy'l minu jaoks sellist kultusstaatust pole nagu Simpsonitel.
Hea Aasta
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 486
Liitunud: 19. Jaanuar 2007, 16:02

Re: Perepea

PostitusPostitas Kickflick » 05. Märts 2012, 00:23

Tekkis tahtmine hakata mõnd naljakat joonisseriaali vaatama, mida veel näinud pole ja juhuse tahtel hakkasin seda vaatama. 2 hooaega olen vaadanud ja siiani on väga naljakas olnud, kuigi kohati on klišeenalju ka. Lemmiktegelaseks on esimesest osast alates Stewie Griffin, kes on väga õel ja väga nunnu korraga ning mõnusalt kummalise ameerika ja briti seguaktsendiga. Peale selle on ka koer Brian lahe karakter ja Peter Griffini juhtumisi on lõbus jälgida. Seriaali suhtes häirib see, et sündmuskäik on ettearvatav igas episoodis ja vähe arengut - Peteril tuleb mingi hullumeelne idee, Louisi ei kuula ja lähevad riidu omavahel ja osa lõpus lepivad jälle ära.
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

Re: Perepea

PostitusPostitas Rasmus » 31. Märts 2014, 20:43

Hakkasin jälle vaatama, ajaviiteks super. "Simpsonite" tase on langenud märgatavalt, aga "Family Guy" on enamvähem samana püsinud ja oma tempokusega vahelduva eduga päris naljakas. Mõni hooaeg on nüüd vahele jäänud, kuid arvestades episoodide pikkust ja vaatamise lihtsust, ei tohiks just eriti keeruline olla vahepealne lünk täita.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Perepea

PostitusPostitas CM-Girl » 31. Märts 2014, 20:59

Rassu kirjutas:"Simpsonite" tase on langenud märgatavalt, aga "Family Guy" on enamvähem samana püsinud ja oma tempokusega vahelduva eduga päris naljakas.


Mul just vastupidi. :D Alguses kui FG'd vaatama hakkasin, olin suures vaimustuses ja Simpsonid tundusid nii paganama igavad. Vaatasin praktiliselt kohe FG ka teistkordselt ära. Aga nüüd on kohutav..eelmine hooaeg tundsin, et olen väsinud FG vaatamisest. See praegune hooaeg ärritab eriti. Mingil põhjusel iga kord kui uut osa vaatan mõtlen, et kui krdi lollilt tegelased joonistatud on. Aga Simpsonitega on nüüd vastupidi..nagu oleks selle sarja uuesti avastanud. Nagu mingi uue hingamise sari saanud (vähemalt minu jaoks). Eelmine hooaeg meeldis väga-väga ja sama lugu ka praeguse hooajaga.

Aga noh, vähemalt Stewie & Brian on alles. (Y)
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Perepea

PostitusPostitas LiveForThis » 31. Märts 2014, 21:10

Simpsonitel ei ole juba umbes viimased 5 aastat mitte midagi pakkuda olnud. Harjumusest vaatan, aga siis hakkab jube igav ja keeran kinni.

Family Guy kvaliteet on väga varieeruv. Olen täheldanud, et iga uus episood on kas siis kiirelt unustatav või väga hea, aga alati suudab see sari pakkuda kasvõi vähekeni teravaid elamusi. Eelmise nädala oma oli vinge eelkõige tänu Peteri karvutule kaksikule (Y)
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn


Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 25 külalist

cron