Alias

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Alias

PostitusPostitas Asko » 20. Veebruar 2005, 19:30

Alias
Alias (2001 – 2006)

Sydney Bristow (Jennifer Garner) on noor, tugeva kehaehitusega äsja kõrgkooli lõpetanu, kes on just liitunud CIA ülisalajase, allumatu, luureüksusega SD-6. Lisaks töötab ta veel topeltagendina tavalises CIA agentuuris, kus tema ülesandeks just SD-6 vastu töötamine. Et SD-6'e tööd lõpetada, võitleb Sidney, koos väga lähedase abilisega (Michael Vartan), terroriste, rivaalitsevate agentide ja reeturite vastu - samal ajal varjates sõprade eest enda tegelikku elu.

Loe täielikku tutvustust siit
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
Kasutaja avatar
Asko
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 636
Liitunud: 28. Detsember 2004, 18:39
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas raul » 12. Veebruar 2007, 16:13

Alias on hea põnevussari, aga nüüd näidatakse seda vahest nii hilja õhtul
Kasutaja avatar
raul
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 7
Liitunud: 23. Oktoober 2006, 16:03
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitas stefu » 03. Juuni 2007, 16:56

Hea ja põnev sari. Olen seda suht palju jälginud. Ükskord kõlas selles sarjas isegi läbi Eesti linn Paldiski, kust käidi mingit vastumürki toomas :))
Kasutaja avatar
stefu
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 206
Liitunud: 19. Aprill 2006, 15:55
Asukoht: Tabasalu

PostitusPostitas stefu » 03. Juuni 2007, 16:56

ja Jennifer Garner on suht hea näitleja ka veel. :)
Kasutaja avatar
stefu
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 206
Liitunud: 19. Aprill 2006, 15:55
Asukoht: Tabasalu

PostitusPostitas Storm » 03. Juuni 2007, 17:48

OffT: stfu, i mean stefu, oleks see natuke rangema korraga foorum oleksid sa siit juba ammu lennanud. Ei ma t6esti imetlen sind, 4 double posti juba k6igest paarikymne minutiga :shokeeritud: , seda annab yle lyya^^.


OnT: Alias oli sari, mida ma v2iksena vaatasin ikka p2ris k6vasti, kuid jah, neid osi on nii palju juba TV3 pealt jooksnud, et ei tea isegi mitmenda hooaja juures ma peatusin^^. Jennifer Garner on jah tohutult ilus ja ha n2itleja. Olen m6elnud, et peaks sarja uuesti vaatama, kuid kahjuks ajapuuduse t6ttu pole see v6imalik:(.


Edit: juba 5 duublit, kyll sa oled ikka usin :D :D , keep up the good work ;-)




NOT :!:
Legalize IT!
Storm
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 732
Liitunud: 28. Detsember 2005, 19:42
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas stefu » 03. Juuni 2007, 20:14

Storm kirjutas:OffT: stfu, i mean stefu, oleks see natuke rangema korraga foorum oleksid sa siit juba ammu lennanud. Ei ma t6esti imetlen sind, 4 double posti juba k6igest paarikymne minutiga :shokeeritud: , seda annab yle lyya^^.


OnT: Alias oli sari, mida ma v2iksena vaatasin ikka p2ris k6vasti, kuid jah, neid osi on nii palju juba TV3 pealt jooksnud, et ei tea isegi mitmenda hooaja juures ma peatusin^^. Jennifer Garner on jah tohutult ilus ja ha n2itleja. Olen m6elnud, et peaks sarja uuesti vaatama, kuid kahjuks ajapuuduse t6ttu pole see v6imalik:(.


Edit: juba 5 duublit, kyll sa oled ikka usin :D :D , keep up the good work





NOT :!:
:)tjah, igav hakkas...
Kasutaja avatar
stefu
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 206
Liitunud: 19. Aprill 2006, 15:55
Asukoht: Tabasalu

PostitusPostitas Pixie » 03. Juuni 2007, 20:15

Storm kirjutas:OffT: stfu, i mean stefu, oleks see natuke rangema korraga foorum oleksid sa siit juba ammu lennanud. Ei ma t6esti imetlen sind, 4 double posti juba k6igest paarikymne minutiga :shokeeritud: , seda annab yle lyya^^.
OffT: Ajab turri,jah? :)
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12


Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 18 külalist

cron