Angel

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Angel

PostitusPostitas Asko » 20. Veebruar 2005, 19:30

Angel
Angel (1999 – 2004)

Kolm aastat peale elu Sunnydale'is Buffyga otsustab Angel (David Boreanaz) suunduda Los Angelesse, et alustada seal uut elu ning lunastavat võitlust vampiiride ja deemonitega.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Asko
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 636
Liitunud: 28. Detsember 2004, 18:39
Asukoht: Tallinn

ypris lahe

PostitusPostitas tyger » 27. Juuni 2005, 15:27

see oli ypris lahe, ma vaatasin seda iga päev
tyger
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 37
Liitunud: 27. Juuni 2005, 14:53

PostitusPostitas Forzelius » 17. September 2005, 19:18

Enamus ajast meeldis isegi rohkem kui Buffy.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas sanny » 31. Detsember 2005, 13:43

Täiega hea oli, tunduvalt parem kui Buffy :D
sanny
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 4
Liitunud: 16. November 2005, 14:26

ANGEL

PostitusPostitas crossnic » 09. Aprill 2006, 01:12

Mina olen selle seriaali tõlkija ja arvan, et tegemist on väga hea sarjaga.
crossnic
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 1
Liitunud: 09. Aprill 2006, 01:07

PostitusPostitas Girl17 » 07. Mai 2006, 22:00

lahe seriaal oli.
It's your life, it's your soul, it's everything you give to him, it's my heart in your hands keep it or just let it fall, another stone placed in my wall.
Kasutaja avatar
Girl17
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 170
Liitunud: 25. Jaanuar 2006, 14:42
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Wisegirl » 12. August 2006, 22:41

Meeldis kõvasti rohkem kui Buffy.
-Breathe.... Deeply, yes, of course, but, by all means.....: exhale- RDA
Kasutaja avatar
Wisegirl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1082
Liitunud: 28. Detsember 2005, 01:15
Asukoht: Sydney

PostitusPostitas Kahn19 » 10. September 2006, 20:07

Parem kui Buffy uued osad,vanadele jäi alla aga meeldis väga David Boreanaz osa täitmine

8/10p
Kasutaja avatar
Kahn19
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 447
Liitunud: 27. Mai 2006, 03:36
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Pixie » 28. Aprill 2007, 20:56

Meeldis.
Eriti armas- David Boreanaz . :D
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

PostitusPostitas Nowitzki » 29. Aprill 2007, 11:10

Pixie kirjutas:Meeldis.
Eriti armas- David Boreanaz . :D


irw miks ma küll arvasin et mõni tüdruk mainib seda kui v armas tema meelest David Borenaz on :D
Nowitzki
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1147
Liitunud: 30. Märts 2007, 19:28
Asukoht: Soome,Kotka

PostitusPostitas -DS- » 29. Aprill 2007, 11:16

Mulle küll ei meeldinud
-DS-
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 107
Liitunud: 19. Jaanuar 2007, 19:06

PostitusPostitas Pixie » 06. Mai 2007, 17:51

Wisegirl kirjutas:Meeldis kõvasti rohkem kui Buffy.

Sama siin.
Nowitzki kirjutas:
Pixie kirjutas:Meeldis.
Eriti armas- David Boreanaz . :D


irw miks ma küll arvasin et mõni tüdruk mainib seda kui v armas tema meelest David Borenaz on :D

Sest nii see on. :))

Kõige rohkem meeldis seriaalis "Kondid". :P A kas seda seriaali filmiveeb'is ei olegi? :shokeeritud:
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

PostitusPostitas Ronet » 22. Aprill 2009, 03:23

Kes veel siis ei tea..

Pilt

Angel Actor Hallett Dies


Actor and singer Andy Hallett has passed away, aged 33.

Hallet, best known for his recurring role as Lorne in hit U.S. TV show Angel, died from heart failure following a five-year battle against heart disease.

He landed his first break after he was dragged on stage at a concert to sing with Patti Labelle - the performance kickstarted his career as a singer-songwriter.

Hallett was spotted during a revue at a Los Angeles nightclub by Buffy The Vampire Slayer creator Joss Whedon, who created the demon character Lorne in the show's spin-off Angel just for him.

The star appeared in 76 episodes before series ended in 2004. Hallet's subsequent ill health ended his acting career.

He died on Sunday at Cedars-Sinai Hospital in Los Angeles, with his father Dave Hallett by his side.

http://www.imdb.com/news/ni0728832/

Kahju.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

PostitusPostitas Forzelius » 22. Aprill 2009, 09:14

Veidike meenutab QT'd.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Angel

PostitusPostitas JazZ- » 23. Detsember 2011, 22:30

Tervelt pool esimest hooaega vaadatud ja olen hooked. Kuri kahtlus, et see juhtuda võib, valdas mind tegelikult juba ammu enne "Angeli" vaatamist, milleni jõudsin alles nüüd, sest iga kord, kui seda illegaalselt hankida üritasin, otsustas arvuti, ilmselgelt mingi kõrgema jõu mõjutusel, natuke nalja teha. Nagu hiljem välja tuli, oli selleks kõrgemaks jõuks kõvaketas, aga see selleks. Olgugi, et juba 10-aastase tatina üsna suur "Buffy" fänn olin, siis diagnoosimata aju ebanormaalse funktsioneerimise tõttu ei viinud ma pikka aega kokku, et need sarjad kuidagi omavahel seotud võiks olla - olgugi, et seal mängis peaaosa see sama tüüp, kes "Buffys" Angelit mängis ja kellel mingi imetabase kokkusattumuse tõttu ka täpselt sama nimi oli. Igatahes, kui lõpuks sellest sidemest teada sain, oli Angel juba mantli lehvides meie telekanalitelt uttu tõmmanud.

Vähemalt seninähtu põhjal tundub mulle, et üldjoontes on "Angel" siiski "Buffy'ga" üsna sarnane, nii et ühe teisele eelistamine sõltub pigem sellest, kumb sarja tsentris olev gäng rohkem sümpatiseerib ja võimalik, et "Angeli" oma on tõepoolest natuke rohkem meeldima hakanud.

Ehk kokkuvõttes on "Angelis" olemas kõik, mis minu jaoks ühe sarja heaks teeb: sümpaatsed tegelased, 90ndate lõpule omaselt naljakates kostüümides deemonid, episoodide omamoodi twisted lahendused ja loomulikult ei puudu ka Whedoni seepidele omane muhe dialoog :

DAD DEMON: “Then comes the stripper, darts, then we have the ritual eating of the first husband’s brains… and then, charades.”
BROTHER DEMON: “Wait! What was that… charades?”
COUSIN DEMON: “Yeah, I don’t know about that…”


Lisaks nutikale dialoogile tuleb aga üsna varakult mängu veel üks Whedonile iseloomulik omadus...

Spoiler :
Mu konkreetsete lemmiktegelaste ootamatu sarjast eksmatrikuleerimine. :(
Doyle meenutas mulle üsna paljuski Xanderit, kuid kui Xander kunagi mu lemmiktegelaste TOP 5'te ei mahtunud, siis ma ei tea, kas Doyle'i suutis redelil nii kõrgele aidata iiri aktsent või miski muu, aga mõne episoodiga, sai temast üsna kergelt üks ma Whedonverse'i totaalseid lemmiktegelasi - seega tuli temast loomulikult võimalikult ruttu vabaneda.

Kusjuures paar episoodi enne "Hero't" torgatas mulle see Whedoni vahva kiiks pähe, aga kohe seejärel mõtlesin, et ei, kui ta seda teeks, oleks episood kindlasti natuke rohkem Doyle'ile fokuseeritud olnud... ja siis tuli "Hero", milles flashbackid Doyle'i minevikust + ettekuulutused The Promised One'i kohta, kelleks ma kohe alguses arvasin Angeli asemel Doyle'i olevat, aitasid suhteliselt kiiresti jõuda järelduseni, mille võib lühidalt kokku võtta sõnadega "oh no". Niisiis, kuna see episood nii lollakalt etteaimatav oli, suutsin Doyle'i eneseohverduse suhteliselt väärikalt üle elada, aga siis tuli see lollakas "Pay It Forward" stiilis lõpp ja...

Pilt

Kokkuvõttes oli pärast "Hero't" sees umbes samasugune tühi tunne nagu siis, kui "Harry Potteri" viimane raamat läbi sai loetud. Hiljem lugesin, et Tim Minear plaanis isegi Doyle'i sarja tagasitoomist, kuid see jäi Doyle'i kehastanud Glenn Quinn'i surma tõttu teostamata. :(

Positiivsest küljest on vähemalt trio uus liige - Rogue Demon Hunter Wesley - üsna muhe tegelane.
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Järgmine

Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 17 külalist

cron