Simpsonid

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas _eesti999_ » 02. Oktoober 2010, 19:34

Eesti kanalid näitavad ka juba uusi osasid (TV6 21. hooaega ning TV3 laup-pühap 20. hooaega).

Vanemate osade naljad meeldivad rohkem. Uued on liiga tõsised ja nalju vähe.
Kasutaja avatar
_eesti999_
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 548
Liitunud: 04. Detsember 2007, 21:18
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitas rauls » 02. Oktoober 2010, 20:02

_eesti999_ kirjutas:Vanemate osade naljad meeldivad rohkem. Uued on liiga tõsised ja nalju vähe.

Tõsi! Ammu juba loobunud Simpsonitest. Vahel on tore vanu osi vaadata.
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

PostitusPostitas Forzelius » 03. Oktoober 2010, 23:23

millal see läbi saab juba. Peale FG avastamist on see ikka nii igav, mitte, et FG'd regulaarselt vaataks, aga siiski.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Laadi » 07. Oktoober 2010, 21:36

Simpsonid on väga hea sari :)

Üks minu lemmikutest! Vaatan uued osad alati ära.
http://www.seriaalid.net

Vaata Seriaale Online
Kasutaja avatar
Laadi
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 25
Liitunud: 07. Oktoober 2010, 21:27

PostitusPostitas Hea Aasta » 08. Oktoober 2010, 22:07

Praegu ju TV6-s jookseb tutikas 21. hooaeg! Täiesti nauditav vaadata veel osi, mida varem polegi näinud. Kuigi sellise tasemel seriaali nagu Simpsonite puhul võib ka kordusi vaadata.
Hea Aasta
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 486
Liitunud: 19. Jaanuar 2007, 16:02

PostitusPostitas Soprano » 11. Oktoober 2010, 06:03

Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Forzelius » 11. Oktoober 2010, 08:08

Where can I get one of those dolphin head box sealers :D
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Hea Aasta » 26. Oktoober 2010, 13:47

Nojah, 21. hooaeg Eesti ka läbi. Päris kena oli, mulle meeldis. Ei hakkaks küll ennatlikult mingist allakäigust rääkima. Kvaliteetsari jätkuvalt.

Aga 22. hooaeg ei jõua meie teleekraanidele vist veel nii pea (ime, et nad üldse 21. hooaega näitasid!).:( Noh, võib-olla millalgi järgmisel aastal.
Hea Aasta
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 486
Liitunud: 19. Jaanuar 2007, 16:02

PostitusPostitas adi » 26. Oktoober 2010, 14:39

Hea Aasta kirjutas:Nojah, 21. hooaeg Eesti ka läbi. Päris kena oli, mulle meeldis. Ei hakkaks küll ennatlikult mingist allakäigust rääkima. Kvaliteetsari jätkuvalt.


No ei ole kvaliteetsari juba ammu-ammu. Alla igasuguse arvestuse haltuura on. Pealtnäha võib ju kõik olemas olla, aga hinge pole temas juba ammu.

Ma vaatan seda päris palju kuna avastasin, et üks laps keda ma aeg-ajalt hoidma pean on Simpsoneid vaadates vait nagu sukk ja jõllitab tundide viisi ainult telekat (ei toimi ühegi muu multikaga, dunno miks).

Enamasti jälgin küll ühe silmaga ainult, aga piisavalt, et näha seda meeletut-meeletut allakäiku mida see asi on läbinud viimase 10+ hooajaga, vaikselt, aga ikkagi jätkuvalt alla ja alla.
Kasutaja avatar
adi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1030
Liitunud: 05. September 2009, 13:05

PostitusPostitas Laadi » 26. Oktoober 2010, 15:24

Eestis on uute hooaegadega tõesti kehvad lood.
Siis kui eestisse jõuavad need uued hooajad on juba aastaid tagasi see kuskilt mujalt ära nähtud - kas või konkureerivatelt välismaa kanalitelt või netist.
http://www.seriaalid.net

Vaata Seriaale Online
Kasutaja avatar
Laadi
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 25
Liitunud: 07. Oktoober 2010, 21:27

PostitusPostitas Hea Aasta » 26. Oktoober 2010, 18:45

adi kirjutas:No ei ole kvaliteetsari juba ammu-ammu. Alla igasuguse arvestuse haltuura on. Pealtnäha võib ju kõik olemas olla, aga hinge pole temas juba ammu.
Ei ole mitte nõus. Parem kui 99% rämpsust, mida tänapäeval välja mõeldakse. Simpsonid on jätkuvalt oma pöörase huumoriga. Matt Groening ütles veel hiljuti, et ta tõesti ei näe kusagil lõppu ning saade on ilmselt loomingulisem kui kunagi varem ja uute ideede puudust ei ole.

Laadi kirjutas:Eestis on uute hooaegadega tõesti kehvad lood.
Siis kui eestisse jõuavad need uued hooajad on juba aastaid tagasi see kuskilt mujalt ära nähtud - kas või konkureerivatelt välismaa kanalitelt või netist.
Noh, tegelikult ei saa väga kurta. Äsja TV6-s lõppenud 21. hooaeg pärineb ju sellest kevadest, mida Euroopa pinnal ilmselt veel väga näidatud polegi.
Hea Aasta
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 486
Liitunud: 19. Jaanuar 2007, 16:02

PostitusPostitas adi » 27. Oktoober 2010, 14:17

Hea Aasta kirjutas:
adi kirjutas:No ei ole kvaliteetsari juba ammu-ammu. Alla igasuguse arvestuse haltuura on. Pealtnäha võib ju kõik olemas olla, aga hinge pole temas juba ammu.
Ei ole mitte nõus. Parem kui 99% rämpsust, mida tänapäeval välja mõeldakse. Simpsonid on jätkuvalt oma pöörase huumoriga. Matt Groening ütles veel hiljuti, et ta tõesti ei näe kusagil lõppu ning saade on ilmselt loomingulisem kui kunagi varem ja uute ideede puudust ei ole.


Ole hea ja viska korra oma plaadimängijasse näiteks kolmas hooaeg ja võrdle seda 21 hooajaga. Need hooajad ei ole võistle isegi samas liigas.

Ning see Matt Groeningu kommentaar. No kui sa tood mingi lingi siis ma võibolla usun. Mina olen kuulnud, et Matt soovis juba aastal 2002 Simpsonite juhtme välja tõmmata kuna (tsiteerin):
It becomes increasingly difficult as the years go by to keep on not only surprising the audience, but surprising ourselves.

[url]
http://www.sffchronicles.co.uk/forum/22 ... nd-to.html[/url]

Ning veel, kui mäletate siis peale 15- või 16 hooaega ütles ka kogu näitlejaseltskond, et nüüd on lõpp, lähme laiali. Mille peale FOX pani kõikide palgale 4 milli otsa.
Mis seal ikka, arved vajavad maksmist, õlu vajab ostmist.
Kasutaja avatar
adi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1030
Liitunud: 05. September 2009, 13:05

PostitusPostitas Kidd » 28. Oktoober 2010, 10:13

Mina pean kahte viimast hooaega ühtedeks parimateks üldse just moodsate naljade tõttu (Obama, nutitelefonid, videomängud jne). Muide homme peaks olema Dan Castellaneta sünnipäev (1957) dooh
So, where's the Cannes Film Festival being held this year?
Kasutaja avatar
Kidd
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 872
Liitunud: 23. Jaanuar 2008, 15:14
Asukoht: Taiwan

PostitusPostitas Hea Aasta » 28. Oktoober 2010, 20:50

adi kirjutas:Ning see Matt Groeningu kommentaar. No kui sa tood mingi lingi siis ma võibolla usun. Mina olen kuulnud, et Matt soovis juba aastal 2002 Simpsonite juhtme välja tõmmata kuna (tsiteerin):
It becomes increasingly difficult as the years go by to keep on not only surprising the audience, but surprising ourselves.

[url]
http://www.sffchronicles.co.uk/forum/22 ... nd-to.html[/url]

Ning veel, kui mäletate siis peale 15- või 16 hooaega ütles ka kogu näitlejaseltskond, et nüüd on lõpp, lähme laiali. Mille peale FOX pani kõikide palgale 4 milli otsa.
Mis seal ikka, arved vajavad maksmist, õlu vajab ostmist.
No 2006 väitis Groening, et seeria ei kavatsegi kaduda, sest:
"I honestly don't see any end in sight. I think it's possible that the show will become too financially cumbersome... but right now, the show is creatively, I think, as good or better than it's ever been. The animation is incredibly detailed and imaginative, and the stories do things that we haven't done before. So creatively there's no reason to quit."

http://www.avclub.com/content/node/47771/3
Hea Aasta
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 486
Liitunud: 19. Jaanuar 2007, 16:02

Re: Simpsonid

PostitusPostitas Pixie » 05. Oktoober 2011, 09:54

Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

EelmineJärgmine

Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist