Tähevärav SG-1

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Pixie » 23. Aprill 2007, 00:19

:)) :))
Tänan.
Aga see link ei tule lahti millegi pärast... :(
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

PostitusPostitas Pixie » 23. Aprill 2007, 10:17

Eiei. Juba sain! :P
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

PostitusPostitas Nowitzki » 23. Aprill 2007, 15:51

Oki nüüd saate kõik mind sõimamata aga mulle see sari küll ei meeldinud,suht igav oli samuti ei ole ma eriline Richard Dean Anderson fänn.
Nowitzki
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1147
Liitunud: 30. Märts 2007, 19:28
Asukoht: Soome,Kotka

PostitusPostitas Wisegirl » 23. Aprill 2007, 23:56

Nowitzki kirjutas:...suht igav oli...
In fact SG-1 võiks alata hoiatusega: Warning! Warning! Not Suitable for Unimaginative People!
-Breathe.... Deeply, yes, of course, but, by all means.....: exhale- RDA
Kasutaja avatar
Wisegirl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1082
Liitunud: 28. Detsember 2005, 01:15
Asukoht: Sydney

PostitusPostitas Priit » 24. Aprill 2007, 00:01

Wisegirl kirjutas:
Nowitzki kirjutas:...suht igav oli...
In fact SG-1 võiks alata hoiatusega: Warning! Warning! Not Suitable for Unimaginative People!


Igal inimesel oma maitse. Kuigi sinule näiteks Battlestar Galactica kohe üldse ei meeldi, meeldib teisele see kohe VÄGA!

Või lõi sus lõõmama fangirli viha?

Ise olen sama asja tundnud, aga suudan ennast talitseda.
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas Nowitzki » 24. Aprill 2007, 00:11

Wisegirl kirjutas:
Nowitzki kirjutas:...suht igav oli...
In fact SG-1 võiks alata hoiatusega: Warning! Warning! Not Suitable for Unimaginative People!


irw ma teatsin kohe et sa ütled mu komentaari peale midagi aga nuh ma lihtsalt avaldasin oma arvamust ;)
Nowitzki
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1147
Liitunud: 30. Märts 2007, 19:28
Asukoht: Soome,Kotka

PostitusPostitas Wisegirl » 24. Aprill 2007, 00:12

Priit kirjutas:Või lõi sus lõõmama fangirli viha?
Ise olen sama asja tundnud, aga suudan ennast talitseda.
Aga ma talitsesingi ennast :shokeeritud:
Ma tean, et igal ühel oma maitse/arvamus jne. Ja tegu pole siin mingi vihaga (tunnen hetkel ülisuurt apaatiat) ega kellegi nöökimisega. Vastasin lihtsalt provokatsioonile. Enda arust veel väga kenasti ja teravalt. I crack myself up
Off topic
Näiteks.. kuigi ma arvan, et sa oled tore, Priit, võin ma vastata sinu lausele: Ise olen sama asja tundnud, aga suudan ennast talitseda. järgmiselt: Sina, Priit, oled KA tundnud fangirli viha?
-Breathe.... Deeply, yes, of course, but, by all means.....: exhale- RDA
Kasutaja avatar
Wisegirl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1082
Liitunud: 28. Detsember 2005, 01:15
Asukoht: Sydney

PostitusPostitas Priit » 24. Aprill 2007, 00:16

Ma juba enne lause koostamist mõtlesin selle peale, aga ei uskund et sellest asjast kohe kinni võtad. Tegelikult on see loogiline et fangirl asendub fanboy'ks, aga kui sellest ka aru ei saa, siis....
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas Pixie » 26. Aprill 2007, 16:41

Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

PostitusPostitas Pixie » 28. Mai 2007, 00:15

Wisegirl kirjutas:
kigents kirjutas:v6iks tglt uuesti hakata n2itama mingil normaalsel ajal!! :)

Jaah.. aga vaevalt, et TV3 nii "arukas" on.
Ma lugesin nats aega tagasi ühest foorumist,kus 1 rääkis,et oli saatnud mitu-mitu-mitu(...) kirja TV3'le ja viimased suht kangete sõnadega,sest keegi ei saatnud vastust.
Ning lõpuks oli Pihel isiklikult vastanud,et TV3 Tähevärava't sisse ei osta,sest siis pidi Sci-Fi'st veel teisi seriaale ka ostma ja lõppkokkuvõttes liiga kulukas.

Nagunii on Eesti kanalid ülekoormatud nende krimikatega (C.S.I. jne). :'(
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

PostitusPostitas Zinera » 12. Mai 2008, 20:26

nonii..vaatasin jälle Sg-1 kõik hooajad läbi, ikka sama head kui enne...aega võttis aga noh, hästi kulutatud aeg.
Kõige lahedamad tegelased seriaalis on kindlasti Goa'uldid, aga kui Jack O'Neill jälle midgai ütleb on tuju kohe hea, sest Richrad Dean Andersonile on lihtsalt super hea tekst suhu pandud ja ta mängib kõik ilusti välja ka. Ori teema oli natukene igav, hoian pöialt Ba'alile, sest ainuke tark goa'uld nagu näha on, sest ta on peaaegu ainukesena elus veel goa'uldidest(ma mõtlen nendest tähtsatest ninadest)... ;-)
Igatahes jah, ei tea mis selle tv3-ega teha...mulle saatis kunagi kirja vastu sealt Annely Adermann, kes väitis et jah, kunagi ehk ostame seda seriaali ka sisse veel...yeah right... :pööritus:

Igatahes Stargate SG-1 on parim!
10/10
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

PostitusPostitas kigents » 13. Mai 2008, 20:19

Zinera kirjutas:Igatahes Stargate SG-1 on parim!
10/10


Täpselt...
kigents
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 741
Liitunud: 02. Jaanuar 2007, 17:10
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Wisegirl » 23. Mai 2008, 21:30

Zinera kirjutas:Kõige lahedamad tegelased seriaalis on kindlasti Goa'uldid, aga kui Jack O'Neill jälle midgai ütleb on tuju kohe hea, sest Richrad Dean Andersonile on lihtsalt super hea tekst suhu pandud ja ta mängib kõik ilusti välja ka.
Enamjaolt on need killud RDA enda looming. ;-)
-Breathe.... Deeply, yes, of course, but, by all means.....: exhale- RDA
Kasutaja avatar
Wisegirl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1082
Liitunud: 28. Detsember 2005, 01:15
Asukoht: Sydney

PostitusPostitas Pixie » 24. Mai 2008, 20:31

Ma ei väsi eal seda sarja kiitmast. :)) Never-ever.
Eelmine suvi sai kõik osad algusest lõpuni ära vaadatud. Kuu aega vist kulus.
Sõnu jääb väheks. Suutsin endal silmad peast nutta, põnevusest juukseid katkuda ning end ribadeks naerda. Osad nagu "Window of Opportunity", "Heroes, "Lost City", "Threads", "Camelot" ja paljud teised panevad mõtlema, kas on üldse midagi paremat kui Stargate SG-1. :pööritus:
Kogu see fandom pole mind ära tüüdand ning ei ole mingeid märke,et seda juhtuks. Lähimal ajal. Tulevikus. Kunagi.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

PostitusPostitas lostinthemist » 24. Mai 2008, 23:27

Kusjuures, seni nähtud osadest ma pean ka üheks naljakaimaks osaks "Window of Opportunity"t. :))
Hetkel olen vaatamisega 9. hooaja keskel. Ma olen üritanud seda seriaali pikemat aega ära vaadata. Esimene hooaeg sai umbes aasta tagasi vaadatud, siis eelmise aasta suve lõpus hakkasin järjest vaatama. Pärast kooli alati hakkasin paar osa järjest vaatama ja siis, kui üks server suleti, kust ma neid agaralt tõmbasin, oli neli-viis kuud paus. Nüüd on see vaatamise hoog taas peal. Üks parimaid ulmeseriaale, mis on eales tehtud. Kuna ma seda sügisel koguaeg vaatasin, siis ma hakkasin üha rohkem muutuma Jack O'Neilli sarnaseks, tehes sarnasel viisil hästi teravaid kommentaare ja rääkides tema moodi.
Näiteks koolis inglise keele tunni ajal õpetaja rääkis, et ei suuda õpilasi nägude järgi meelde jätta, kuid hääle järgi küll ja et ütles, et hakkab vanaks jääma. Ma kommenteerisin selle peale : "Vanadus annab end tõesti tunda nüüd."

Või siis see, et ühes osas oli üllatuste teema ja et Jack vihkas üllatusi. Ma tegin samamoodi ühes tunnis. Ühes keemia tunnis kirjutasime vihikusse kontrolltöö küsimusi, esimesed kaks küsimust olid pikad ja viimane ehk kolmas küsimus oli niisugune : "Üllatusküsimus?"
Ma küsisin täpsemalt selle kohta, õpetaja seletas midagi, mida ma enam ei mäleta ja ütlesin selle peale: "Kas te ikka teate, et ma vihkan üllatusi?" mille peale kogu klass naerma hakkas ja õpetaja ka kusjuures. :D

Ühesõnaga, väga geniaalsed killud, väga põnev teema, tegelased on ülihead. Jama on see, et alates 8. hooajast hakkas see seriaali tase alla käima, kuid samas Atlantise tase tõusis. Üks parimaid seriaale minu jaoks!

10/10
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

EelmineJärgmine

Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 15 külalist