Tähevärav SG-1

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Pixie » 24. Mai 2008, 23:37

AvP_75 kirjutas:Kuna ma seda sügisel koguaeg vaatasin, siis ma hakkasin üha rohkem muutuma Jack O'Neilli sarnaseks, tehes sarnasel viisil hästi teravaid kommentaare ja rääkides tema moodi.

Jhep, sama siin. Märkamatult hiilisid Jack'ile iseloomulikud žestid ligi ning hakkasid külge. Ka teiste tegelaste naljakaid ütlemisi kasutan kõnepruugis ning ise ei saa alati arugi. :P Enamus tuttavaid muidugi ei tea suurt midagi Stargate SG-1'st. :( Nende kahjuks, I must say.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

PostitusPostitas seeru1980 » 17. Jaanuar 2009, 21:27

Ütleks ka midagi selle seriaali kohta.SG-1 on väga hea sari, kurat ei saa silmi ära sellelt. 8) Kahju,et see TV6-s ära lõppes, nagu nagu öeldakse "elu läheb edasi". Sarjast eriti meeldis mulle MG(Major General) Jack Oˇneil ja LTCOL Carter, Peab vist ostma ka need teised Stargate filmid, mis DVD-na.
Gunnery Sergeant Hartmann: "I'm Gunnery Sergeant Hartman, your senior drill instructor, from now on you will speak only when spoken to, and the first and the last word out of your filthy sewers will be "Sir". Do you maggots understand that?"
Kasutaja avatar
seeru1980
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 556
Liitunud: 12. Juuli 2006, 18:21
Asukoht: Oleneb olukorrast....

PostitusPostitas Pixie » 11. Aprill 2009, 15:09

Ikka pead, muidugi. ;-) Aga TV6 lubas ka neid filme näidata. Kunagi ammu kirjutasin, vastasid jaatavalt. Ei tea, kas siis peale SGA lõppu?
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

PostitusPostitas seeru1980 » 11. Aprill 2009, 20:59

Elame-näeme. Kuid loodan, kogu südamest loodan, et ikka lasevad need filmid ekraanile.
Gunnery Sergeant Hartmann: "I'm Gunnery Sergeant Hartman, your senior drill instructor, from now on you will speak only when spoken to, and the first and the last word out of your filthy sewers will be "Sir". Do you maggots understand that?"
Kasutaja avatar
seeru1980
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 556
Liitunud: 12. Juuli 2006, 18:21
Asukoht: Oleneb olukorrast....

PostitusPostitas Pixie » 11. Aprill 2009, 21:11

Tsiteerin vastust, mille sain. Õnneks oli e-mail alles.

Jah, meil on plaanis näidata ka Stargate Atlantist ja nimetatud filme.


Ma pole küll ise The Ark of Truth'i ja Continuum'i TV versiooni näinud, aga pm peaksid mõned stseenid välja jääma. Tahaks ära näha. Esimest korda nägin telekas ka SG-1 "Threads"-i lühemat versiooni, seni olin ainult 90 min oma näinud. Halb oli vaadata, palju häid stseene jäeti välja.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

PostitusPostitas Pixie » 14. Mai 2009, 15:56

Pilt

The release of the re-edited Stargate SG-1 pilot movie “Children of the Gods” will be available on July 21 in North America (Region 1). Series co-creator Brad Wright and editor Brad Rines revisited the show’s original pilot, completely re-editing it from the original dailies — choosing different takes, adding deleted footage, and expunging the nudity. It will also come with a new score and new visual effects.
Uudis siin.

Esialgu olin uue versiooni tegemise vastu, kuid olen ümber mõelnud ning ootan juba 21.juulit (+ paat ndlat, kuni DVD minuni jõuab). Vajalik Stargate fix enne SGU algust ning SG-1 ja SGA filme. ;-)
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Eelmine

Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist

cron