Love Hina

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Love Hina

PostitusPostitas Priit » 09. Detsember 2006, 23:48

Love Hina
Love Hina

Keitaro ja tema lapsepõlve armastus (kes parajasti Keitaro kodukandist lahkub) teevad kokkuleppe, et kohtuvad üksteisega suureks saades Toudai ülikoolis ning elavad elu lõpuni kahekesi koos. Mitme aasta pärast on saanud Keitarost kunstnik ning unistaja, kes Toudai sisseastumiseksamil jäi tagantpoolt 27ndale kohale. Kui tema vanaema lahkub tüdrukute ühiselamu juhataja kohalt, saab hoopist poisist uus juhataja. Seal ta kohtub aga tuttava tüdrukuga, kes meenutab tema kallimat lapsepõlves, kuid ta ei ole kindel, sest ta ei mäleta ta nime. Peale selle elavad veel ühiselamus noor Shinobu, mõõgameister Motoko, kes näeb mehi kui kurja juurt, Su Kaolo, geeniusest leiutaja ning kaval Kitsune.

Täielikku tutvustust loe siit.
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas Priit » 21. Jaanuar 2007, 18:30

Minu esimene anime Naruto kõrval. Ja milline anime, vapustav. Tegelikult on see täielikult maitse asi, mõni vihkab, mõni on ükskõikne, mõni armastab. Alguses vaatasin ma just haaremihõngu, ecchi ning komöödia pärast. Kuid poole pealt muutus kõik, kui Keitaro ja teatud tegelase vahel armastus süttis. Viimastes osades mind enam niiväga komöödia ei huvitanudki, ootasin aina lõppu ja lõppu. Vahepeal hakkab see keitarou peksa saamine ära kuluma ning närvidele käima, armuloo venitamine ning mitmede osade lõpptulemuseks jällegi peksa saamine ka, kuid selle eest oli viimane viimane osa, ehk Love Hina Again viimane osa ja vahepealne Christmas Special kõige võimsamad osad üldse. Kuna firma läks pankrotti, siis lõpeti tavaline anime 25nda osaga ära (mis oli muidugi väga väga väga poolik) ning peale seda järgnes kaks eri, Christmas ja Spring Special ning siis 3-osaline OVA Love Hina Again. Christmas Speciali ajal tuli lausa nutt kurku, OVA lõpp ei ajand küll nutma, kuid pani rõõmsameelselt naeratama küll. Kahju et pankrotti läks, kuna sellest oleks midagi paremat ka tulnud.

Sestap tellisin endale ka mangat, mis pidavat lõppema palju palju rahuldavamalt ning paremini. Ja siis peale mangade saamist hakkan DVD peale jahti pidama ning peale seda ka merchandise, elusuurust ning bikiinides kuju endale lubada ei saa, kuid midagi väiksemat ikka.

Kindlasti ei meeldi anime paljudele ning seega ei oska ka soovitada teistelegi. Kui teile anime üldse huvi ei paku, siis ei maksa sellega vaevagi näha. Kuid kui vähemgi huvi on ja aega leidub, võiksite kindlasti selle ära vaadata. Isegi kui vahepeal hakkab juba ära tüütama, skippige kasvõi paar episoodi, kuid vähemalt Christmas Special vaadake küll ära.

Muidugi on peale kahe tegelasevahelise suhte ka seal nii mitmeidki kõrvaltüdrukuid, nagu tüüpilistele haaremianimetele kombeks. Ja kes otsib suures koguses pantsusi ning nudity't, tema seda siit ei saa. Paljudes episoodides on küll mingi väike ecchi alatoon ning tihti näeb ka tegelasi peaaegu alasti ning ühes kohas läheb üsnagi seksuaalseks kätte, ei ole siin sellist sõõriku-viineri värki mitte.

PS! Soundtrack on ka päris hea, kuid kuna ma olen hetkel Jaapani muusika friik, siis ei tasu minu sõna päris tõepähe võtta.

10/10.
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve


Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 17 külalist