Kyle XY

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Kyle XY

PostitusPostitas Priit » 09. September 2006, 10:06

Kyle XY
Kyle XY (2006 – 2009)

Ühel päeval ärkab keset metsa üles teismeline poiss, kes hiljem saab nimeks endale Kyle. Tema jaoks on maailmas kõik uus ning ta ei tunne inimeste kombeid, ei oska suhelda ning ei saa alguses üldse meie keerulisest ja värvikast maailmast aru. Pealegi ei mäleta ta minevikust mitte kui midagi. Muidugi ei jää ta rahvamassis märkamata ning peagi suundub ta kohalikku hooldekodusse. Seal aga märkab teda psühholoog, kes ta enda perre võtab. Ei lähegi kaua, kuni hakkab esile tulema tema erakordsus. Peale selle puudub tal veel naba. Kuidas see võimalik on? Kes ta on? Kust ta tuleb?

Loe täielikku tutvustust siit
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas Priit » 06. Oktoober 2006, 15:54

Tegelikult sai esimene hooaeg juba ammu vaadatud, aga see selleks. Ütleks, et täitsa tore sari on ja vahel oleks peaaegu nutma isegi puhkenud. Näitlejatöö on super ja stsenaarium ka! 9/10. :)
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas lostinthemist » 05. Detsember 2006, 23:45

Mõned päevad tagasi vaatasin lõplikult esimese hooaja ära, ootan pingsalt teist hooaega. Väga hea seriaaliga on tegu, mõned kohad sisaldasid kurbe momente. Ent teistes kohtades, need teod, mida Kyle teeb, paneb mind lausa tema üle uhkust tundma. Nõustuks Priiduga, näitlejatöö ja stsenaarium on väga head. Meeldib ka see, et seriaali on toodud teismeliste probleemid jms.
Seriaal on üks mu lemmikutest.

10/10
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitas Priit » 26. Juuni 2007, 01:38

Teine hooaeg algas, hetke seisuga kolm episoodi väljas. Ise olen näinud kaks ning ei ole üldse rahul. Draama ja suhted on tahaplaanile hetkel viidud ning rõhutud rohkem Kyle identideedi varjamisele perekonna poolt ning kompaniile, kes teda taga ajab. Ka teine tegelane XX võib väga klišeeliseks muutuda, kuid elame-näeme.
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas Priit » 01. August 2008, 18:47

10ndast augustist alates saab näha seriaali ka Kanal 2'lt.

:)
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas Kidd » 02. August 2008, 01:48

Tundub samasugune seebikas nagu Lost, ketrab-ketrab, aga kuhugi ei jõua. :?
So, where's the Cannes Film Festival being held this year?
Kasutaja avatar
Kidd
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 872
Liitunud: 23. Jaanuar 2008, 15:14
Asukoht: Taiwan

PostitusPostitas eerik » 02. August 2008, 02:25

Kidd kirjutas:Tundub samasugune seebikas nagu Lost, ketrab-ketrab, aga kuhugi ei jõua. :?

Su faktid Losti kohta on täiesti valed. :pööritus:
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Kidd » 02. August 2008, 08:25

rezpekt kirjutas:
Kidd kirjutas:Tundub samasugune seebikas nagu Lost, ketrab-ketrab, aga kuhugi ei jõua. :?

Su faktid Losti kohta on täiesti valed. :pööritus:


:)) Ma vaatasin 2 hooaega Losti ja ei saanud praktiliselt midagi teada... olin totaly lost. Aga see selleks, loodetavasti on Kyle´il mingid erivõimed??
So, where's the Cannes Film Festival being held this year?
Kasutaja avatar
Kidd
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 872
Liitunud: 23. Jaanuar 2008, 15:14
Asukoht: Taiwan

PostitusPostitas Priit » 02. August 2008, 09:46

Kidd kirjutas:Tundub samasugune seebikas nagu Lost, ketrab-ketrab, aga kuhugi ei jõua. :?


Esimene hooaeg is tha shit, aga siis läheb jah kenakese mööda. Aga vastused antakse päris ruttu.
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas Karoliina23 » 22. Mai 2009, 17:12

Üks minu lemmikutest sarjadest ... ABC Family parim saavutus seni.
Hakkasin siis vaatama, kui Kanal2 hakkas seda näitama 2008 sügisel ja kuna ma olen liiga kannatamatu, et oodata rahulikut teist hooaega, vaatasin seda YouTube'st. Siis ma veel ei teadnud lehekülge http://www.tvshow7.com/ .
Ma armastasin seda sarja juba tõsiselt, aga siis nad otsustasid selle lõpetada ja täiesti nonsense koha pealt ... Põhimõtteliselt jäigi nii, et mõtle ise edasi.
Hull cliffhanger, need jobud tõid kolmanda hooaja alguses veel uusi tegelasi sissegi!!
Kyle XY on lihtsalt ... nagu üks naine Gretchen ühes kolmanda hooaja episoodis ütles : "Holy Mother of Macaroni!"
R.I.P
Kasutaja avatar
Karoliina23
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 76
Liitunud: 21. Märts 2009, 20:59

PostitusPostitas lostinthemist » 22. Mai 2009, 22:24

Täiesti nõus eelmise kasutajaga, kolmas hooaeg lõppes ikka sellise jõhkralt rämeda cliffhanger-iga, et ma olin vähemalt pool tundi šokis. Kui sain veel teada, et ABC Family lõpetas seriaali nimelt kolmanda hooajaga ära, siis ma olin ikka tõsiselt püha viha täis. Kurat küll, sellise cliffhanger-iga seriaali lõpetamine on kõige suurem kuritegu, mida teha annab.
Kyle XY kujunes minugi lemmikseriaaliks. Super, lihtsalt super. Tegelased, tegemised, olustik, tegelaste vahelised suhted jnejne.
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea


Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 12 külalist