Meedium

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Meedium

PostitusPostitas Robert » 01. Juuli 2006, 00:06

Meedium
Medium

Kriminaaldraama äärelinnast pärit kolme lapse emast Allison Duboist (Patricia Arquette), kes kasutab Phoenixi ringkonnaprokuratuuris töötades oma sensitiivivõimeid, et lahendada kõige keerulisemaid kuritegusid. Tal on eriline võime näha ja kuulda surnud inimesi. Vihjeid kadunud inimeste kohta näeb ta tihti unes ja kui ta kedagi puudutab, avaneb tema ees inimese hing...

Täielikku tutvustust loe siit.
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ralf » 08. Juuli 2006, 22:45

Sarjale tuleb juba seepärast au anda, et minu kui horrorisemu püksid võib ta vahel märjaks teha (ma ei saagi aru, kuidas selline sari mind üldse hirmutada võiks, aga seda ta teeb). Eriti too koht ühest osast, kus Allison pimedas üles ärkab ja kuuleb lapsehäälega kedagi "Mommy! Mommy!" hüüdmas.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas JigSaw » 25. Juuli 2006, 21:40

Üllatavalt hea ja põnev sari. Enne seriaali algust, reklaami vaadates, tundus kuidagi odavaseriaali moodi olevat, aga ei, suutis üllatada.
Change one thing, change everything.
(Muudad Ãŧhe asja, muudad kÃĩik)..."The Butterfly Effect"
JigSaw
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 311
Liitunud: 21. Jaanuar 2006, 20:13

PostitusPostitas sindy » 29. Juuli 2006, 17:12

Algul arvasin, et ei midagi põnevat, aga nüüd olen täiesti vastupidisel arvamusel.
Kasutaja avatar
sindy
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 50
Liitunud: 29. Juuli 2006, 17:10

PostitusPostitas blair100 » 17. September 2006, 20:09

Ma olen täitsa nõus. ALgul ei tahtnud vaadata, sest osatäitjad olid suhteliselt tundmatud ja sisu tundus kuidagi igav, kuid nüüd vaatan alati.
blair100
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 11
Liitunud: 12. Märts 2005, 21:52
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas -sander- » 22. Jaanuar 2008, 20:00

Tõesti. Olen kahte osa näinud ja võin juba praegu öelda, et see sari on väga tasemel. Nagu eelpool kõnelejad on öelnud, et see sari poleks nagu üldse jube, aga pimedas toas istudes hakkab kõhe. Ma ei leia sellele seletust.
Pilt
Kasutaja avatar
-sander-
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 219
Liitunud: 19. Aprill 2006, 13:02

PostitusPostitas lxg » 26. Märts 2008, 08:43

See sari ei ole küll mingi hollywoodi hitt aga inimesed vaatavad ja armastavad seda,paneb imestama et selline sari niimoodi läbi lööb,aga näiteks sari Jericho kukkus läbi ja lõpetati ära.Minu poolt sarjale 10/10 ja edu.

PS!Siiamaani on tehtud 3 hooaega ja neljas on tegemisel :))
aka Quatermain
Kasutaja avatar
lxg
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 25
Liitunud: 25. August 2006, 22:40
Asukoht: Tallinn/Paldiski

PostitusPostitas Karoliina23 » 22. Mai 2009, 17:26

Ma armastan seda sarja! Näitlejatöö on super! Ma võtaks Härra Dubois' kohe endale, kui keegi annaks :D .No nii tolerantset meest annab otsida :)),
kui iga öö mingite surnud inimeste pärast üles aetakse, siis ma oleks vist juba ammu kodust ära jooksnud ...
Üks ülihuvitav sari, mis kohe naelutab ekraani külge ... Kahju lihtsalt, et nad seda nii nõmedal ajal näitavad (esmaspäeval peale õhtust mängufilmi vms). Selle pärast on jäänudki paljud osad nägemata.
Kasutaja avatar
Karoliina23
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 76
Liitunud: 21. Märts 2009, 20:59


Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 38 külalist

cron