Põgenemine

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas trintsu111 » 03. Mai 2008, 16:56

kolmas hooaeg ei olnud mu arust nii hea nagu teine hooaeg, aga siiski päris huvitav.
mina küll igatahes ootan neljandat hooaega :))
trintsu111
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 318
Liitunud: 23. September 2006, 16:52

PostitusPostitas siilupart » 31. August 2008, 21:00

Kolmapäeval siis algabki põgenemisel kolmas hooaeg pihta telekas. Ma oleksin vaadanud ennem juba need läbi aga pole erilist viitsimust olnud. Pole õieti aega ka. Aga minu mäletamist mööda on vist see kolmas hooaeg põgenemine sellest, kus Michael on jälle vanglas ja ta vend advodaadi kaudu hakkab teda sealt välja sebima. Ma eelmine aasta vaatasin põgenemist paar esimest osa kolmandast hooajast ära arvutis, aga kes sellest enam midagi mäletab :D
I Know I Am Little Stupid Girl, But I Learn Always Something
Kasutaja avatar
siilupart
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 109
Liitunud: 27. Juuli 2007, 23:49
Asukoht: Kuressaare (Saarlane:D)

PostitusPostitas Forzelius » 01. September 2008, 13:09

Kuidagi üksluiseks kisub see asi imo..
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Hea Aasta » 03. September 2008, 10:40

Kolmas hooaeg algab täna!
Kuigi TV3 on seda kuidagi väga vähe reklaaminud! Teist hooaega reklaamiti lausa kuu aega ette. Aga tundub ka, et seriaal hakkab vaikselt oma võlu kaotama.
Hea Aasta
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 486
Liitunud: 19. Jaanuar 2007, 16:02

PostitusPostitas TeleFriik » 05. September 2008, 19:39

Forza kirjutas:Kuidagi üksluiseks kisub see asi imo..
Ma ei suuda öelda, et sari kisub üksluiseks, mulle lihtsalt meeldib see nii väga.
Kui ma vaatasin kolmapäeval nii hea tunne oli sees :D
Nüüd on jälle põhjust koolist (käin koolis veel :D) koju tulla heade mõtetega :)
TeleFriik
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 3
Liitunud: 05. September 2008, 19:31

PostitusPostitas Rain » 11. September 2008, 19:53

Väga hea seriaal :D , siiamaani ei ole ühtegi hooaega ega ka osi vahele jätnud. Minu arvates parim seriaal :D
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

PostitusPostitas eerik » 11. September 2008, 20:00

Aga võrreldes eelmise aasta sügisega on mul sel aastal 50 vaba minutit rohkem. Kolmas hooaeg lõppes minu jaoks piisavalt hästi, et pastakast imetud stoorit enam mitte jälgida.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Garli » 23. Detsember 2008, 17:35

Lemmik põnevussari. Enamus inimesi on muidugi pärast kolmandat hooaega mingid rämedad sarja haterid, aga mind ei huvita eriti. Sari on koguaeg hea olnud ja PB'd vaadates pole mul veel kunagi igav hakanud. Esimest, teist ja kolmandat hooaega olen kaks korda vaadanud.

Hetkel ameerikas käiv neljas hooaeg on lausa väga hea (minu silmis parem kui teine ja kolmas näiteks) ning küündib põnevuse poole pealt enam-vähem esimese hooaja tasemele. Samas nüüd viimane kuueteistkümnes osa tekitas veits pahameelt kirjutajate vastu, et ikkagi MIKS nad niimoodi tegid. (ei taha spoilerdada, nii et pikemalt seletama ei hakka)

Täna (noh, eile) läksid ka PB poisid siis jõulupausile ning viimase osaga jäeti nii mõnigi suur küsimärk õhku rippuma ja päris ebameeldiv nüüd kaks (või rohkemgi?) kuud kannatamatult oodata.

10/10 sari igatahes.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

PostitusPostitas hau » 23. Detsember 2008, 18:17

Teine ja kolmas hooaeg sai piinarikkalt läbi vaadatud ja peas keerles koguaeg küsimus miks ma seda vaatan. Tüüpilised kohad kus tegelased mingisse läbipääsmatusse kitsikusse jäid (mida oli igas episoodis vähemalt mitu korda) siis oli lahendus selline, et "no shit?" Who didnt see that one coming. Neljandat hooaega enam vaadata ei viitsind. Heroesiga oli sama lugu ja jätsin nüüd see hooaeg pooleli. Kui sarja tegijatel on pohui on minul kah.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Storm » 23. Detsember 2008, 21:33

hau kirjutas:Neljandat hooaega enam vaadata ei viitsind.



Sellest on kahju, sest 4. hooaeg läks tunduvalt põnevamaks kui eelnevad 2 olid. 3. hooaeg ausalt öeldes oli ka minu arvates lihtsalt puhas pask, õnneks kuidagi suudeti see päästa, sest ka nagu eelnevalt ka mainiti, suudeti 4. hooajaga see esialgne põnevus tagasi tuua. Pole kahjuks veel seda viimast 16ndat osa veel vaadanud, nii et lõppsõna päris öelda ei oska...Aga igatahes minu arvates väga kõva sari, olen lihtsalt nii suur Scofieldi karakteri austaja...
Legalize IT!
Storm
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 732
Liitunud: 28. Detsember 2005, 19:42
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas hau » 13. Jaanuar 2009, 23:49

Old new news: Fox cancels 'Prison Break'

The final string of episodes will kick off April 17, but exactly how many episodes there will be is an open question. "We've got our remaining batch of four episodes and then there are a couple more we're contemplating," says network prez Kevin Reilly, adding that the four-year old Prison has simply run its course. "The show is played out."

See vastus on.....TÕDE
Foxilt pole tükk aega häid otsuseid tulnud. Nüüd lõpuks.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Soprano » 14. Jaanuar 2009, 00:00

Vaatasin kaks hooaega, kuigi teine näitas juba selgelt väsimuse märke. Kolmanda hooaja esimest osa olen näinud, kuid rohkem mitte.
Neljas jääb siis viimaseks... excellent.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Garli » 14. Jaanuar 2009, 00:13

Neljas hooaeg on siiski kickass olnud, välja arvatud fall finale, milles oli üks rõve lüke writerite poolt.

Tulebki ära lõpetada, kuigi ma vaataks meelsasti 5ndat siisonit ka, aga siiski. See on juba liig, mis liig. Viiendast hooajast nägin ma kusjuures und kuu tagasi umbes. Et Sara ja Gretchen olid naistevanglas ja Michael alguses üritas neid väljast aidata, et põgeneda, kuid kui sai aru, et väljast ei saa piisavalt neid abistada, siis läks sinna vanglasse valvurina tööle. Naljakas, aga huvitav oleks näha, kuidas writerid sellist asja teostaksid, kui viies hooaeg tuleks.

Ja PB spin-off "Prison Break: Cherry Hill" pidi ka tulema 2009 aprill. Any information about that?

Loodan tõsiselt, et asjale tuleb mingi võimas lõpp.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

PostitusPostitas eerik » 14. Jaanuar 2009, 00:14

Minu jaoks lõppes juba kolmanda hooaajaga ära.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Ronet » 21. Jaanuar 2009, 09:17

Neljas hooaeg on parem kui kolmas.. kõvasti parem.

Kuid neljanda hooaja cliffhanger oli küll igav. Ei ootagi nii suure huviga nelja viimast osa.
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

EelmineJärgmine

Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 14 külalist