Põgenemine

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Piret » 08. Veebruar 2010, 19:54

Üks väheseid seriaale, mida ma vaatasin. Esimene ja teine hooaeg olid ikka väga huvitavad ja pingelised, kolmas ja neljas ka, aga siis hakkas asi juba kordama ja sisus tekkis nagu väike muster (jama-lahenduse otsimine-pingeline lahendus). Põnev oli ta küll ja neljanda hooaja lõpus olin ma täiesti kindel, et tean kohe mida teha, kui keegi mind relvaga ähvardab, sest igasugu relvavehkimisi oli seal ikka palju. Neljas hooaeg oli täielik pudru ja kapsad. Just siis pöörati sisule veel viimaseid vinte juurde ja lõpuks tekkis küll tunne, et no kuulge, jätke nad ometi rahule...
Lühidalt olen ma õnnelik, et sari lõpetati, sest viies hooaeg oleks olnud liig.

Üks lemmikseriaale.
"There's nothing a nice cup of hot coffee can't fix." - Piret
Kasutaja avatar
Piret
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 23
Liitunud: 25. Detsember 2009, 18:18
Asukoht: Keila

PostitusPostitas Six-Fo » 18. Veebruar 2010, 00:13

Nüüd siis TV3 pealt ka läbi. Ühest küljest hea et läbi sai, ulme juba et üks seltskond inimesi niipalju läbi elab, teisest küljest kahju, et ei ole enam kolmapäeva õhtuti teleka ette asja. Sai nagu igakord kolmapäeva oodata just sellepärast.

Lõpp oli väga kurb, nüüd veel tahaks täispika filmi ära näha. Keegi oskab öelda kas TV3 kavatseb näidata?
Kasutaja avatar
Six-Fo
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 188
Liitunud: 21. Detsember 2008, 02:00

PostitusPostitas Luc » 18. Veebruar 2010, 14:34

Six-Fo kirjutas:Lõpp oli väga kurb, nüüd veel tahaks täispika filmi ära näha. Keegi oskab öelda kas TV3 kavatseb näidata?

Ei usu eriti.
"Violence is one of the most fun things to watch." - Q. Tarantino
Kasutaja avatar
Luc
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 272
Liitunud: 08. September 2008, 18:53

PostitusPostitas Six-Fo » 18. Veebruar 2010, 17:51

Vaatasin just filmi ära, ei kannatanud siiski oodata.
Sõnad puuduvad emotsioonide kirjeldamiseks.

4 hooaega ilusti iga kolmapäev ära vaadata ainult sellepärast et väga kurba lõppu näha, aga mis parata.
Kasutaja avatar
Six-Fo
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 188
Liitunud: 21. Detsember 2008, 02:00

PostitusPostitas PisikeK2tuu » 27. Märts 2010, 15:46

praegu muidu näitab iga teisipäeva hilisõhtul 2 hooaega , et ise küll vaatan :) , sest ka minu lemmikumaid , kuid lõpu oleks võind ehk nad kuidagi teistmodi teha . Sest oli tõesti väga kurb . 10 /10
PisikeK2tuu
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 30
Liitunud: 27. Märts 2010, 15:16

PostitusPostitas snufffy » 02. Aprill 2010, 20:39

Tegu on igati õnnestunud sarjaga - tasemel näitlejad, kaasahaarav ning põnev sisu ja ka pinget pakkuv. Esimene hooaeg oli võimas , no tõesti oli . Ka teine oli väga tugev hooaeg ,samas kui kolmas läks veidi metsa poole. Aga neljas oli jällegi hea , mis tegelikult erines teistest hooaegadest, juba sellepärast et nad kõik pidid nüüd koos töötama , mitte nagu eelmistes hooaegades politsei eest põgenema , või põgenemisplaane välja mõtlema. Aga mulle see meeldis.
Nüüd hakkasin vanade aegade mälestuseks taaskord esimest hooaega vaatama , millest arvatavasti ma ära ei tüdinegi. Esimene hooaeg oli lihtsalt meistriteos.
Kasutaja avatar
snufffy
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 491
Liitunud: 02. Aprill 2010, 15:17

PostitusPostitas Wisegirl » 30. August 2011, 21:29

Paari viimase nädala jooksul vaatasime õega Prison Breaki ära pluss siis eile veel film ka otsa (mis oli täitsa tearjerker)

Olin muidu ise veendunud, et heal juhul olen ainult kaks esimest hooaega ära näinud, aga tuleb välja, et ka kolmas hooaeg otuli tuttav ette. Päris kiiresti jäin seriaalist sõltuvusse, kõik oli nii põnev (kohati küll liiga pinev ja tegevuse edasiliikumine episooditi aeglane), et korraga sai isegi pool hooaega korraga vaadatud.

Spoiler :
Film oli muidugi I-le täpiks (Sai teada, kuidas täpselt Michael suri. Ma ise lootsin, et ta näeb oma lapse ära, aga tutkit).
Michael oli väga sümpaatne tegelaskuju, arvatavasti tänu ajukasvajale liiga kaastundlik. Mahone kui Scofieldi antiego, kirjutajad suutsid negatiivse tegelase päris kiiresti "heaks" muuta. Need kaks olid ka mu lemmiktegelased, lisaks siis Gretchen Morgan... millegipärast. xD
Lincoln.. vot sellist inimest endale ülemuseks ei sooviks, sest teda ei huvita, kas midagi on üldse võimalik teha, ta tahab vaid tulemust (mitte just kõige arukam).


Tore sari oli.
-Breathe.... Deeply, yes, of course, but, by all means.....: exhale- RDA
Kasutaja avatar
Wisegirl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1082
Liitunud: 28. Detsember 2005, 01:15
Asukoht: Sydney

Re: Põgenemine

PostitusPostitas sipsik_2011 » 27. November 2011, 16:36

Väga põnev sari oli. Head näitlejad. (Y)
Kasutaja avatar
sipsik_2011
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 5
Liitunud: 25. November 2011, 23:57

Re: Põgenemine

PostitusPostitas Dream » 28. November 2012, 10:16

Haakudes veidi Alcatrazi teemaga, teen ettepaneku osa Wisegirli jutust spoilerisse panna. Vahel leidub ka neid, kes jõuavad mõne hea sarja ette võtta alles siis, kui see juba lõppenud on.
Filmipäevikud | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015
filmigurmaan.blogspot.com
Kasutaja avatar
Dream
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 321
Liitunud: 13. Märts 2011, 11:36

Re: Põgenemine

PostitusPostitas Loop » 01. Mai 2013, 01:14

no ma mäletan kui kolmapäeviti see tuli tv3st , kui ma veel noorem olin , siis vahest ikka vähe sai seda vaatama satutud . Meeldis , aga ei tekitand kunagi sellist *ma pean järgmist osa nägema ja nädal aega ootama* sensatsiooni mis oli näiteks Lost-iga . Ei näinud seda iga nädal , pidevalt oli osasi vahelt nägemata ja vahest sai poole osa pealt vaatama hakatud . praegu aasta 2013.aprillis mõtlesin , et krt mingi seriaal oleks vaja käsile võtta ja siis tulingi ideele , et tavaiks vaataks seda *prison break*-i , muidugi see mõte on mul vanasti ka peast läbi käind aga siis ma loobusin sellest , sest mälestuste põhjal ei olnud ta midagi erilist ja väga paljud lasid seda sarja alla kui ma näiteks kusagil OZ-ist lugesin . aga kunagi ma nagu ei sukeldunud teemasse , et uurida päriselt välja mis värk selle seriaaliga siis tegelikult on .
ja nüüd kui ma selle käima panin ja vaatama hakkasin järjest siis , noh , põnev , vääääääga põnev , kas olid mu silmad suletud kui seda telekast nägin ? , koguaeg käib mingi möll , pidevalt juhtub igast plaanimatuid kante jättes vaataja õhku mõtlema *mis nüüd saab , mis nüüd saab??* ja ikka suudetakse kuidagi olukord lahendada ja täie hooga edasi minna . Tegelaskujud , näitlemine ja story ise , kõik on tip top .
kuna ma kahjuks olin sellest teadlik , et
Spoiler :
nende punt plaaniga hakkama saab , sest telekast oli kunagi näha selliseid osasi kus nad väljas on , ja tean ka seda , et millalgi nad peaksid sattuma kuhugi võõramaa vanglasse
ei teinud see teadmine mu vaatamist sugugi igavaks ja esimese hooaja viimased osad said vaadatud peopesasi higistades ja hinge kinni hoides :irw:
väga hea seriaal on , ja häbi mulle , et varem vaatama ei hakanud . igastahes olen praegu ära vaatand esimese hooaja ja panen täiega edasi .
Kasutaja avatar
Loop
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 354
Liitunud: 26. August 2010, 10:27

Re: Põgenemine

PostitusPostitas Loop » 13. Mai 2013, 18:11

njeh, 1 ja 2 hooaeg on KULD , 3s ja 4s läksid natuke liiga jaburaks , näitlemised tundusid vahest veitsa ülepakutult dramaatilised , kui esimeses kahes hooajas oli koguaeg ilge pinge peal , kui miski ettearvamatu olukord tekkis millest pidi leidma väljapääsu siis nt 4ndas hooajas enam see nii huvitav ei olnud kuna ühe silmaga vaatasid seda nagu mcgayverit , sest teadsid et nagunii saab olukord likvideeritud läbi liiga ulmeliste süsteemide .
aga äge vaatamine siiski , ega kordagi nende 4 hooaja jooksul igav minul igastahes ei hakanud .

muidu
Spoiler :
4ndas hooajas oli huvitav näha kuidas esimeste hooaegade tondid suudavad olla normaalsed kellele täitsa kaasa elada (bellick,mahone)


hea sari on see . 8/10
Kasutaja avatar
Loop
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 354
Liitunud: 26. August 2010, 10:27

Re: Põgenemine

PostitusPostitas Defexer » 26. Oktoober 2015, 22:04

Kasutaja avatar
Defexer
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1175
Liitunud: 31. Juuli 2008, 21:29

Re: Põgenemine: järg

PostitusPostitas Defexer » 19. Märts 2016, 12:53

Plot?
Spoiler :
I hear in the followup, shepherded by Prison Break creator Paul Scheuring, Fernando, C-Note, Lincoln, and Sara go on a mission to rescue Michael from Yemen where he is imprisoned after faking his death.

Tundub igaljuhul väga juustune olevat kuid ehk suudavad kuidagi põnevalt seda ekraanile tuua ja kuna olen ise sarja 3x kuskil täielikult rewatchinud siis ootan huviga.
Kasutaja avatar
Defexer
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1175
Liitunud: 31. Juuli 2008, 21:29

Re: Põgenemine: järg

PostitusPostitas Garli » 19. Märts 2016, 14:22

Kas see sisututvustus on päris? Hakkasin selle peale igatahes korralikult naerma. Kui lõpuks nii pooletoobine idee sõelale jäi, siis ma isegi ei taha teada, mis ideid nad veel kaalusid ja lõpuks kõrvale lükkasid.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

Re: Põgenemine: järg

PostitusPostitas Rasmus » 19. Märts 2016, 14:30

Ametlikult kinnitatud igatahes pole. Mul on ausalt öeldes suhteliselt savi, kuidas nad vennad ekraanile tagasi toovad, kuna "Põgenemine" on mu igavene lemmiksari ja annaksin kõik, et neid tegelasi uuesti tegevuses näha. Eks ta muidugi stretch on, kuna
Spoiler :
telefilm näitas Michaeli surma ikka üsna konkreetselt,
aga mingil hetkel levisid kuuldused, et telefilmi ignoreeritakse täielikult, nii et miks ka mitte.

Vaatan suvel sarja algusest lõpuni üle ka, et mälu värskendada. Mõni episood on kindlasti vahelt nägemata.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

EelmineJärgmine

Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 13 külalist

cron