Lahingulaev Galaktika

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Lahingulaev Galaktika

PostitusPostitas Cochrane » 15. Veebruar 2006, 14:06

Lahingulaev Galaktika
Battlestar Galactica (2004 – 2009)

40 aastat pärast sõda, mis toimus inimeste ja nende poolt loodud intelligentsete robotite, tsüloonide vahel, hävitavad need üllatusrünnakus inimkonna 12 kolooniat. Vähesed ellujäänud asuvad kiiruga kokkukogutud laevastikuga, mille eesotsas lahingulaev Galaktika, raskele ja ohtlikule teekoknnale, et tagada inimrassi säilimine ja leida müütiline 13. koloonia - Maa.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

PostitusPostitas Wisegirl » 12. August 2006, 16:25

Olen üritanud kaks korda seda sarja vaadata, kuid asjatult. Mõlemal korral andsin poole peal alla- jube igav. Ausalt ka :!:
-Breathe.... Deeply, yes, of course, but, by all means.....: exhale- RDA
Kasutaja avatar
Wisegirl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1082
Liitunud: 28. Detsember 2005, 01:15
Asukoht: Sydney

PostitusPostitas Robert » 23. August 2006, 12:02

Täielik krdi jama! Sellist saasta ei vaataks ka siis, kui keegi peale maksaks.
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Priit » 23. August 2006, 12:16

Paar esimest osa olen näinud, suht head. Eks kunagi vaatan edasi, seriaal iseenesest paelub ainult sci-fi fänne, teistele pole see lihtsalt mõeldud.
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas Wisegirl » 23. August 2006, 16:33

Mina kui sci-fi fän vannun kätt südamele pannes, et see sari on tõesti ebahuvitav.
-Breathe.... Deeply, yes, of course, but, by all means.....: exhale- RDA
Kasutaja avatar
Wisegirl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1082
Liitunud: 28. Detsember 2005, 01:15
Asukoht: Sydney

PostitusPostitas Priit » 23. Jaanuar 2007, 16:29

Wisegirl kirjutas:Mina kui Stargate fän vannun kätt südamele pannes, et see sari on tõesti ebahuvitav.


Parandatud. Igastahes nüüd hakkab TV3'l uuesti jooksma, näidatakse ka teist hooaega pealekauba.

Mudugi ebainimlikul kellaajal, 00:15.
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas Wisegirl » 23. Jaanuar 2007, 21:23

Priit kirjutas:
Wisegirl kirjutas:Mina kui Stargate fänn vannun kätt südamele pannes, et see sari on tõesti ebahuvitav.


Parandatud. Igastahes nüüd hakkab TV3'l uuesti jooksma, näidatakse ka teist hooaega pealekauba.

Mudugi ebainimlikul kellaajal, 00:15.


:D Aww... kui kena sinust. Pagan võtaks, ja kui tõsi. Peaks vist suu kinni hoidma ulmesarjade koha pealt, mis ei ole SG-1?
-Breathe.... Deeply, yes, of course, but, by all means.....: exhale- RDA
Kasutaja avatar
Wisegirl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1082
Liitunud: 28. Detsember 2005, 01:15
Asukoht: Sydney

PostitusPostitas Priit » 23. Jaanuar 2007, 22:46

Ma ei tahtnud sind üldsegi halvustada, igal inimesel ju oma arvamus. Lihtsalt pole nagu märganud sind ennem kommenteerimast teisi ulmesarju, seega ei osanud su silmaringi täpselt määrata.

Aga ei, kui sinu arust **** siis ****, mul pole plaaniski kellegi arvamusi väänata.
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas Wisegirl » 23. Jaanuar 2007, 23:13

Priit kirjutas:Ma ei tahtnud sind üldsegi halvustada, igal inimesel ju oma arvamus. Lihtsalt pole nagu märganud sind ennem kommenteerimast teisi ulmesarju, seega ei osanud su silmaringi täpselt määrata.

Aga ei, kui sinu arust **** siis ****, mul pole plaaniski kellegi arvamusi väänata.


Mis tärn-tärn-tärn-tärn? Ma olen kindel, et kasutasin sõna ebahuvitav. ;)
Aga kui Tv3 näitama hakkab sda, siis üritan uuesti vaadata. Kasvõi natukene.
-Breathe.... Deeply, yes, of course, but, by all means.....: exhale- RDA
Kasutaja avatar
Wisegirl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1082
Liitunud: 28. Detsember 2005, 01:15
Asukoht: Sydney

PostitusPostitas kigents » 24. Jaanuar 2007, 20:59

suhteliselt saast!!
noh v2hemalt minuarust
kigents
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 741
Liitunud: 02. Jaanuar 2007, 17:10
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Pixie » 17. Detsember 2010, 21:53

Mis, siit loen, et BSG jooksis aastaid tagasi TV3's?

Enamustega siit olen totaalselt teisel arvamusel. Üks kuradima fantastiline seriaal. Olen neljanda hooaja poole peal, seni nähtu on väga meeldinud.

Esiteks on seal hea draama, teiseks on see sci fi, kolmandaks võetakse asja tõsiselt. Ongi selline tunne nagu vaataks dokumentaali, sellele aitavad kaasa filmimise stiil ja erinevalt enamus sci fi seriaalidest see, et puuduvad (nii palju, kui ma näinud olen) tulnukad, time travel, alternate universe jms, mis tavaliselt on ulmekate puhul a must.

Mõningad asjad, mida näha sai, on ikka suht sick and twisted. Kohati ei tea, kes see halvem, hullem ja julmem on - kas cylon või inimene. Sama kehtib tegelaste kohta. Nt Roslin. Ta valmidus kõik airlock'ist välja visata mulle eriti ei meeldi, aga kui ta jälle midagi oma malbe häälega räägib, ei saa ta peale vimma pidada.

Kui BSG vaadatud, jätkan Caprica-ga. Varsti peaks valmima ka potensiaalne kolmas spin-off Blood & Chrome. Esialgu vist ainult pilootosa ja siis näis, kas alustataks seriaaliga.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

PostitusPostitas hint » 18. Detsember 2010, 03:21

BSG'ga oli mul küllaltki love-hate relationship. Ilgemalt tore ju, kui tehakse ulmet. Kosmosemadinad, badass robotid, korralik produktsioon, soundtrack, hästi kirjutatud draama ja tasemel näitlejad.

Aga noh, kes näinud, need teavad, et hakkab tekkima enamvähem siuke LOSTi-moment. Ehk hakkad mõtlema, et kuidas nad üldse saavad selle kõik ära seletada, ja aina enam ja enam kahtled võimaluses, et seda üldse tehaksegi. Ja nojah, enne endale aru andmatagi oled juba leppinud tõsiasjaga, et 'normaalseid' vastuseid, mida tavaline sci-fi fänn ootaks, sa ei saagi. Ja pead leppima mingi religioonimulina ja müstikajamaga.

Finaali kokkuvõte:
Spoiler :
OMG SPACE JESUS DID IT!!!


Samas see on ainult üks väike osa suurest sarjast, 8.5/10 sari.
Kasutaja avatar
hint
Eliit
 
Postitusi: 863
Liitunud: 03. Juuli 2009, 18:18

PostitusPostitas Pixie » 18. Detsember 2010, 12:57

Finaalini on mul veel 10 episoodi, aga ühes teises foorumis võeti lõpplahendus kokku kolme sõnaga -
Spoiler :
God did it.

Muidu ei salli ma üldse mingit religioosset jampsi, aga seda ^ teades olen üritanud algusest peale säilitada avatud meelt. Ja kuna esimesest episoodist peale on selline vibe olnud, siis üldse ei imesta, et BSG vastava lõpu sai. That said, pole ise veel näinud. :P
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

PostitusPostitas Pixie » 04. Jaanuar 2011, 18:29

Double posting ftw.

Finale sai juba ammu vaadatud. Otsustasin - jah, pidin sellele mõtlema - et lõpplahendus meeldis. Lõpuks ometi sattus minuni seriaal, mille lõpp oli aegsasti valmis mõeldud, mitte ei kulutatud selleks mõned minutid viimase osa lõpust, kui sedagi. Ainus asi, mis hästi ei istunud, oli
Spoiler :
koos niivõrd primitiivsete inimestega elamine.

Kõik muu - sinna jõudmine, laevastiku Päikesesse saatmine, planeedi nimetamine Maaks, mõtlemapanev lõpp robotite kohta... Vau. [/fangirl]

:irw:


Ühel õhtul oli veidi aega, mõtlesin siis vaadata miniseries algust. Aga võta näpust - ei suutnud enam lõpetada. Huvitav oli meenutada, millised olid tegelased alguses ja mis neist lõpuks sai. Väga palju oli neid, kes esialgu tundusid äärmiselt vähetähtsad, kuid hiljem osutusid olulisteks. Suurk hulk oli ka neid inimesi, kes seriaali jooksul erinevatel põhjustel surma said. Esmakordsel vaatamisel andis see palju juurde, sest pidevalt tundus, et mitte keegi pole väljaspool ohtu.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12


Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 37 külalist