Dr. House

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Wisegirl » 29. November 2011, 22:54

8x08 "Perils of Paranoia"
Ma ei saa tihti Parki hääldamisest aru, aga see on ka kõik. Ta on lihtsalt.. must hobune. Geeks can be cool too.
Suhtumine on tal hea, oskab enda eest seista, otsekohene. Ta on lihtsalt harjumatult imelik, aga see on jällegi huvitav. See teine pliks, Jessica Adams, on küll kuum tükk, kuid igav.

Spoiler :
Park kutsub Chase'i dringile. Tubli tüdruk. Ootamatu käik. Adams tundub häiritud olevat.
-Breathe.... Deeply, yes, of course, but, by all means.....: exhale- RDA
Kasutaja avatar
Wisegirl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1082
Liitunud: 28. Detsember 2005, 01:15
Asukoht: Sydney

Re: Dr. House

PostitusPostitas Forzelius » 14. Veebruar 2012, 19:24

Üdini südamlik osa, olgugi et oli mõnedes kohtades ettearvatav. Sarnane veidike osaga, kus keskseks tegelased olid Wilson ja Cuddy ehk siis see osa on täielikult Chase'le orienteeritud. Huvitav lugu ja natuke inimlikkust House'lt jälle. Jään siiski sarja lõpuks külma ja misantroopilist House'i ootama, mida esimeses paaris hooajas kõige rohkem näha oli. Oleks tore ringi taasühenemine.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Dr. House

PostitusPostitas Forzelius » 22. Mai 2012, 08:01

Oi, jube pettumus oli finale ikka. Kohutavalt kiirustatud ja vastikud värdjad pukis ikka, et nii lühikese lõpuosa otsustasid teha. Ei saa lihtsalt rahul olla selle otsusega. Kõik läks nagu kiirrong mööda ja ebausutav oli ja lihtsalt meh. See sari oleks kõvasti paremat lõppu väärinud. Kogu kaheksanda hooajaga jäin ikka rahule, aga writing viimase osa puhul oli küll midagi uskumatult kehva. Tegelased, kes oleks seda väärinud, ei saanud absoluutselt mingit lõppu
Spoiler :
13 ja Huntington's. Mis sai? Ei tea.
, sest aega ainult 44 minutit ja kellest muust sa ikka viimases osas räägid kui Housest. Mis oleks ka veel okei olnud, kui see oleks siis hästi tehtud. See oli lowest point:
Spoiler :
Wilson: "I thought you died." House: "No, I slipped out the back door and changed the dental records." (midagi sellist)
Ja sitta lavastust näitab juba see mu jaoks, et House näilise surma ajal polnud mitte mingeid emotsioone, sest kogu see "aftermath", mis paariks minutiks aset leidis, läks jälle valguskiirusel mööda ja siis ta oli jälle elus ja asd.

Lihtsalt niipalju loogika ja sisulisi vigu, et kohe naeruväärne. Õeh.
Nagu kamoon. Sari, kus on mind games'id nii suurel kohal ja mis jätkuvalt, peale kaheksat aastat, üllatab kavala ja nutika dialoogiga, hiilgas oma kohutavusega. Ma armastan seda sarja ja sellepärast on kurb näha, kui õudselt halvamaigulise kvaliteediga lõpp oli. Mingi lugu kuidagi paistis välja küll, aga 44 minutiga üritada kõik kinni tõmmata oleks sama, kui ma üritaks BFMis lühifilmiga täies mahus Godfatherit adapteerida.
Kui mina sellest juba hakkliha teen, tahaks teada, mida Ralf ütleks.
Põhimõtteliselt nõustun täies ulatuses sellega: http://www.imdb.com/title/tt0412142/boa ... 386351?p=1

Üks halvimaid, kui mitte kõige halvem, sarjafinalesid, mida näinud. Ma peaaegu lihtsalt ignoreerin seda sitta osa ja mõtlen oma lõpu asemele.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Dr. House

PostitusPostitas Pixie » 22. Mai 2012, 09:38

Kui ma pole viimaseid hooaegu üldse jälginud, kas viimase episoodi jaoks tasuks vaadata ka üle-eelmist osa? Tervet hooaega ei hakka ma nagunii vaatama, kuid series finale tahaks ära näha. Eriti peale Forza postitust.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Dr. House

PostitusPostitas Pixie » 22. Mai 2012, 22:50

Nevermind.

Vaatasin hoopis viimasele osale eelnenud erisaadet Swan Song. Lootsin rohkem näha erinevate tegelaste kohta, kes ja kuidas on S8 lõppu välja jõudnud, kuid oli pigem Hugh Laurie'l põhinev. Pole hullu, arusaadav. Episood ise jättis keskpärase mulje kuni esimese suure üllatuseni. Selle suutsin veel kuidagi alla neelata, kuid järgnevad sündmused olid kohe eriti mööda. :? Ühe nähtud osa puhul ei tihkaks väga sõna võtta, aga arvasin, et kuna teati ette, et kaheksas hooaeg jääb viimaseks, planeeritakse lõppu põhjalikumalt ning finale kulmineerub uhkemalt.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

PostitusPostitas Wisegirl » 24. Mai 2012, 21:45

Ei tea.
Mulle ikkagi meeldis. Lõpuepisood, kus näidati mitte seriaali võtmetegelasi, vaid neid, kes kuidagi House'i mõjutasid ja talle olulised olid. Ehk rahvas oli omal kohal.
Emotsioonid? Jällegi, who cares. Ma küll poetasin paar pisarat kui kõik teda kiitsid. Mis tegelikult jälle näitab seda, kuidas House neid kõiki paremaks muutis. Matuseliste poolt muidugi tagantjärele tarkus..
Jah, grand finale'st jäi tõesti puudu, kuid kui vaadata sarja kõige-kõige viimast osa selle nurga alt, et elu läheb edasi, siis on tegu igati õige lõpuga. Sest elu lähebki edasi ja House sai ka sellest aru. Hence selline lõpp; sellepärast ta elus ongi.
Haaravad dialoogid jäid küll olemata. Samas, ega Wilsonit ei saakski kuidagi enam üllatada. HEa, et vana sõber tema jaoks olemas on. That's all that matters.
-Breathe.... Deeply, yes, of course, but, by all means.....: exhale- RDA
Kasutaja avatar
Wisegirl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1082
Liitunud: 28. Detsember 2005, 01:15
Asukoht: Sydney

Re: Dr. House

PostitusPostitas Cochrane » 03. Juuni 2012, 18:46

Veel mõned nädalad tagasi polnud ma näinud sellest seriaalist rohkemat kui paari episoodi, kui need kunagi eestist jooksma hakkasid. Nüüd uuesti alustades sai paari episoodi vaatamisest lõpuni kestev maraton. Lausa hämmastav, kuidas seriaal, mis on mõneti nii kindla valemiga, suutis hoida kõigi kaheksa hooaja vältel tähelepanu endal. Eks igas valemis ole oluline osa muutujatel, ja neid oli siin mitmeid ja nad olid huvitavad.

Lõpp oli sobilik, ehkki seriaali tähelepanelik vaataja võis selle pealkirjast ilmselt juba ära aimata, milline see lõpupuänt on. Mitte vähem oluline pole ka see, et seriaal sai endale lõpu, mitte ei jäänud järsult pooleli.
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

Eelmine

Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 49 külalist

cron