Hauakambri lood

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Hauakambri lood

PostitusPostitas Cochrane » 24. September 2005, 01:00

Hauakambri lood
Tales from the Crypt (1989 – 1996)

Õudusseriaal, mis põhineb William Gainesi koomiksitel. Tegu ei ole siiski joonissarjaga "Hauakambri valvuri lood", vaid seriaaliga, mille peamiseks sihtgrupiks ei ole lapsed!
Iga episood kestab 30 minutit ja sisaldab ühte lugu, mille juhatab sisse hauakambri valvur (John Kassir) oma ainulaadse morbiidse sarmiga. Seriaali käigus on näha olnud ka tuntumaid näitlejaid nagu Whoopi Goldberg, Tom Hanks, Ewan McGregor ja Demi Moore. Kas verised õuduslood või ronkmust huumor, siit leiab mõlemat, tihti näeb neid koos üle ekraani jooksmas.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

PostitusPostitas Mihkel » 24. September 2005, 08:53

Ühte osa sellest sarjast olen näinud ja päris lahe oli.
Kasutaja avatar
Mihkel
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 957
Liitunud: 20. Veebruar 2005, 22:08

PostitusPostitas Forzelius » 24. September 2005, 14:06

Olen ka ühte näinud. Ei tea.. Suht mõtetu tundus.
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Tyrkiis » 24. Detsember 2005, 17:52

See algus jääb mulle igaveseks meelde:loss, trepid, kelder ja siis see laip, kes hüppab kirstust välja ja teeb hähähähhää :shock:

Ma ei mäletagi kui vana ma olin kui seda näidati. Kas see praegu üldse on eetris? Ei usu eriti. Mulle tuleb meelde üks lugu kahest poisist, kes sõid koguaed võid. Vastik :lol: need lood polnud üldsegi hirmsad tegelikult. Ooo...pettumus :twisted:
Have you ever heard the story about the little engine that could?
Kasutaja avatar
Tyrkiis
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 94
Liitunud: 14. Detsember 2005, 19:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Girl17 » 28. Veebruar 2006, 21:34

Olen kahte osa n2inud ja mulle meeldis:)
Kasutaja avatar
Girl17
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 170
Liitunud: 25. Jaanuar 2006, 14:42
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas kbong » 01. Märts 2006, 01:01

Klassika!
Kasutaja avatar
kbong
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1882
Liitunud: 25. Detsember 2005, 20:14
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Priit » 02. Märts 2006, 13:57

Vot see on üks mu lemmiksarju. Mäletan, kui sai väiksena vaadatud ja tundsin hirmu. Nüüd hoopis irvitan. :lol:
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas Kahn19 » 10. September 2006, 12:18

tõesti päris hea kuigi rohekm komöödia kui õudus :))
Kasutaja avatar
Kahn19
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 447
Liitunud: 27. Mai 2006, 03:36
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas cosmicDancer » 02. Aprill 2007, 19:59

issand ma mäletan kui ma neid väikse(ma)na vaatasin pidin ma hirmu kätte ära surema, nii hirmsad tundusid
there's too much caffeine in your bloodstream
and a lack of real spice in your life
Kasutaja avatar
cosmicDancer
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 14
Liitunud: 23. Juuli 2006, 21:20
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas DjD » 11. Aprill 2007, 16:45

kunagi väiksena täiega kartisn ja üksi ikke eriti vaadata ei julgenud .. kahju et enam sellist tunnet ple aga neid lugusi tahaks kindasti nüüd uuesti vaadata ;D
DjD
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 292
Liitunud: 27. Jaanuar 2006, 18:42

PostitusPostitas trintsu111 » 12. Aprill 2007, 14:02

pole seda juba mingi mega kaua vaadanud, aga kui ma väike olin siis vaatasin pidevalt ja täitsa meeldis: :)
trintsu111
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 318
Liitunud: 23. September 2006, 16:52

PostitusPostitas Peata Ratsanik » 12. Aprill 2007, 21:23

Üleskutse eesti telekanalitele! Näidake seda uuesti! See on niivõrd hea klassika; väga muhe seriaal!
Peata Ratsanik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2036
Liitunud: 02. Märts 2005, 19:30

PostitusPostitas krookus100 » 19. Aprill 2007, 18:09

Seda võiks korrata, kui ma seda natukene vanasti vaatasin, siis oli küll äge. Korrata, korrata.
krookus100
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 34
Liitunud: 18. Märts 2007, 17:02

PostitusPostitas Forzelius » 19. Aprill 2007, 21:12

Peata Ratsanik kirjutas:Üleskutse eesti telekanalitele! Näidake seda uuesti! See on niivõrd hea klassika; väga muhe seriaal!


Mis sa siin foorumis sellest räägid, siin ju mingeid olulisis filmitegijaid ei käi...
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas hint » 24. Veebruar 2010, 12:08

Nägin sarja algustiitreid ja mõnus nostalgialaks tuli ikka peale. Seejärel lugesin natuke sarja kohta ja avastasin, et tegu polegi mingi troll2 stiilis jamaga, millegagi mis aint lapsena tundus cool, vaid hoopis 89-96 HBOs jooksnud vägagi innovatiivse ja kõrgelt hinnatud sarjaga. Aga mis mul karbi lahti tõmbas ja miks ma siia postitan, oli guest star list:

A list of these actors/guest stars includes Adam Ant, Dan Aykroyd, Hank Azaria, Steve Buscemi, Daniel Craig, Tim Curry, Timothy Dalton, Roger Daltrey, Benicio del Toro, Kirk Douglas, Brad Dourif, Miguel Ferrer, Kerry Fox, Whoopi Goldberg, Bobcat Goldthwait, Teri Hatcher, Tom Hanks, Marg Helgenberger, Mariel Hemingway, Bob Hoskins, Eddie Izzard, Margot Kidder, Brian Krause, John Lithgow, Andrew McCarthy, Dylan McDermott, Ewan McGregor, Kyle MacLachlan, Meat Loaf, Demi Moore, Malcolm McDowell, Donald O'Connor, Joe Pantoliano, Bill Paxton, Bruce Payne, Joe Pesci, Brad Pitt, Iggy Pop, Christopher Reeve, Natasha Richardson, Don Rickles, Mimi Rogers, Tim Roth, Martin Sheen, Brooke Shields, Slash, Ben Stein, John Stamos, Jeffrey Tambor, Richard Thomas, Lea Thompson, Mary Ellen Trainor, Vanity, Steven Weber, Sam Waterston, George Wendt, Adam West, Billy Wirth, Treat Williams, and Rita Wilson, among others.

A list of famous directors includes Michael J. Fox, Tom Hanks, Kyle MacLachlan and Arnold Schwarzenegger. Many well-established film directors also contributed episodes. They include Robert Zemeckis, Richard Donner, Howard Deutch, John Frankenheimer, William Friedkin, Walter Hill, Tom Holland, Tobe Hooper, Mary Lambert, Peter Medak, Russell Mulcahy, Elliot Silverstein, and Freddie Francis
Kasutaja avatar
hint
Eliit
 
Postitusi: 863
Liitunud: 03. Juuli 2009, 18:18

Järgmine

Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 24 külalist