Teadmata kadunud

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Weirdo » 29. Veebruar 2008, 13:14

LauraOlen kirjutas:Ja Ben'i teema on ka huvitav.. Nii palju kui ma muidu loen üldiseid arvamusi siis inimesed ikka vihkavad teda, paar üksikut on kellele ta meeldib, vähemalt eestlaste seas on neid vähe. Mina olen nii ja naa.


Mulle on jäänud just mulje, et siin, Filmiveebis, inimestele Ben meeldib ja hoitakse pöialt talle.
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas LauraOlen » 29. Veebruar 2008, 15:06

Weirdo kirjutas:
LauraOlen kirjutas:Ja Ben'i teema on ka huvitav.. Nii palju kui ma muidu loen üldiseid arvamusi siis inimesed ikka vihkavad teda, paar üksikut on kellele ta meeldib, vähemalt eestlaste seas on neid vähe. Mina olen nii ja naa.


Mulle on jäänud just mulje, et siin, Filmiveebis, inimestele Ben meeldib ja hoitakse pöialt talle.


Siin jah :) , sest siin üldiselt süvenetakse rohkem tegelastesse ja võetakse tõsisemalt kui kuskilt reidist kui loen arvamusi. Reidis kui küsitakse teema lemmik ja mittelemmik tegelaste peale, siis on klassikaline vastus : Jack hea , Ben paha = öek , vihkan teda!
Aga eks noorele inimesele tavaliselt ongi maailm must/valge, just nende jaoks kes reidis enamasti on. Väga harva tuleb ikka vastuseid, et Ben meeldib mõnele.
Youtube'i kohta ma ei oskagi õelda kas meeldib või ei meeldi, seal on ka nii ja naa.
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

PostitusPostitas hau » 29. Veebruar 2008, 16:50

4.5 on kindlasti üks Losti parimaid/huvitavamaid (kind of) flashback episoode.
See pole küll nii shocking kui oli 3. viimane ja mõned futureflashid, aga kindlasti üks kõige huvitavamaid hooajakeskseid episoode. Flashbacki teema on tehtud väga huvitavaks, peale hatchi plahvatust see desmondi tuleviku teema on üldse olnud väga huvitav. Nüüd on see sama mind-boggling ja palju realistlikum/selgem(not really). Saart ümbritseb mingi magnetväli vms ja ma arvan, et see 3 aastast keldris magneti juures viibimine ja see suur plahvatus muutis midagi ta ajus, et kui ta sõitis helikopteriga läbi magnettormi(ega to torm mingi tavaline küll polnud) vahetus ta praegune teadvus mineviku teadvusega ja to võttis keha valitsemise üle. Just see oli geniaalne, et ei olnud mingit scifi ajarändamist vaid ta teadvus lihtsalt läks ajas tagasi ja samal ajal teine keha kaotas jõu ja teadvuse. Väheke Frequencyt ja Back to the Futuret ka sisse ja ongi suurepäraselt jutustatud lugu. Samamoodi on Faradayl mingi ajuhäiritus, mis ilmselt tulenes samuti magnetitest või mingitest lainetest, sest see kui ta seletas, miks ta peab toda vesti kandma katsete tegemisel ajal ei olnud niisama chitchat. Ja nüüd kui ta on saarel paistab tal samuti mäluprobleeme olema (eelmise osa kaardi meenutamine).
Aja rändamise teema. Üle päeva saareaega oli mõnikend minutit kopterilendu. Desmondi teadvuse vahetamine oli samuti ajaliselt nihkes, 5 minutit laeval, 75 minutit teadvuseta.
Ja Penny isa Hr Widmore'i Black Rocki päeviku ostmine, mis kunagi kuulus kellelegi Hanso perekonnast. See saare ajalugu on nii kuradi kaugele ulatuv ja põhjalik. Arvan, et Widmore'il on saare leidmise/peitmisega (Oceanic 815 mere põhjas ehk) mingi väga suur osa mängida. Võibolla et seotud Hansodega isegi. Kuna see saar on nii eriline, siis kindlasti on paljud, kes tahavad et avalikkus ei saaks sellest teada, sest kui terve maailm teaks sellisest maagilisest kohast, siis teadagi mis hakkaks juhtuma. Selle pärast ka ilmselt Oceanic 6 pääsejad ja osad, kes jäid saarele ja kõik need valed ja valed ja valed.

T***, Lost on nii kuradi geniaalne, et pole sõnu. Poleks uskunud, et keegi võib nii täiuslikke ja detailseid lugusid luua ja teha seda võimalikult reaalselt ja inimlikult.
4. hooaeg on siiani olnud koguaeg kümnesse.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas eerik » 29. Veebruar 2008, 21:13

Paras mindfucker oli see episood. Järgmisel nädalal siis:
Julieti-keskne flashbackiga osa, mis keskendub tema elule ja tegevusele (ainult) saarel.

PS! Enne kaheksandat episoodi saab keegi lend815 omadest surma.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Forzelius » 29. Veebruar 2008, 21:35

Haigelt hea ja põnev oli. Soovitan, aga samas, mida on Losti juures, mida mitte soovitada...
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Weirdo » 02. Märts 2008, 19:25

Täitsa lõpp, see oli lihtsalt non-stop põnevus.
Ma olen liiga emotsionaalne ka vist, kuid see telefonikõne koht lihtsalt...meeletu..Kuna Desmond on minu jaoks seal üks kõige sümpaatsemaid tegelasi üldse, kuulub lemmikute kolmikusse kindlasti. Kuidagi väga hingeline ja hea inimene. Sügavalt loodan, et see, kes enne 8. episoodi sureb, ei ole Des
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas eerik » 02. Märts 2008, 22:45

Weirdo kirjutas:Sügavalt loodan, et see, kes enne 8. episoodi sureb, ei ole Des

Sureb keegi Lend 815 omadest. Desmond nende hulka ei kuulu.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Weirdo » 03. Märts 2008, 16:07

rezpekt kirjutas:
Weirdo kirjutas:Sügavalt loodan, et see, kes enne 8. episoodi sureb, ei ole Des

Sureb keegi Lend 815 omadest. Desmond nende hulka ei kuulu.


:$ Minu viga. Ei mõelnudki üldse sellele, kes oli ja kes polnud lennukilt.
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas LauraOlen » 04. Märts 2008, 01:23

Heh, küll on hea et sa hau siin olemas oled, sest et alati kui mul jääb mingi osa lostis segaseks, saab su postitustega kõik selgemaks. :) ;-)
Eijah, lost on super.
Ma ei oskagi kedagi arvata, et kes võib surma saada. Lostil nii palju üllatusi varuks.
Selle kõne koht oli muidu hästi imeline, nii meeldis. Ja see magneti teema on ka liiga huvitav.
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

PostitusPostitas Forzelius » 04. Märts 2008, 14:37

Minu teooria on veel see, et tegelikult need pärismaalased (kelle liidriks Ben sai, peale Dharmat, kus oli ka see Richard, kes ta sinna kutsus) on nende Black Rocki piraatide järeltulijad. Ja see Penelope isa teab asjast väga palju, sest ta ei saaks juba 96-ndal siis sellest saarest teadlik olla ("Black Rocki" logiraamatu ostmine). Samuti on see magnetivärk ülihuvitav. Loodan, et asja ei rikuta ära nii, et see mingi USA valitsuse salaprojekt vms. See oleks pettumus, aga mul JJ-sse niipalju usku, et hetkel küll veel midagi sellesarnast ei kahtlusta. Agajah, TOP 1 seriaal mul kindlalt ja kunagi ostan kõik kuus hooaega ära..
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Weirdo » 04. Märts 2008, 16:38

Ma võin täiesti ausalt käsi südamel öelda, et ma pole elus näinud midagi nii geniaalset kui "Lost".
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas Forzelius » 04. Märts 2008, 17:45

Weirdo kirjutas:Ma võin täiesti ausalt käsi südamel öelda, et ma pole elus näinud midagi nii geniaalset kui "Lost".


Sõna! oleks vast kõige sobilikum kommentaar siia. Nii pinevat ja köitvat seriaali on väga raske teha...
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas hau » 04. Märts 2008, 19:09

Mu arust Losti juures kõige haigem on, see üüüüüratu suur maailm, mille keskele need ellujääjad kukkusid. Mitte ainult see saar, vaid ajalugu, inimesed sellega seotud ja kõik. See on hoomamatu. Nagu Losti tegijad mõtlesid välja universumi ja meie õpime seda praegu. Nii rikas.
Mul ikka hää meel, et ma kohe peale esimest hooaega paar aastat tagasi lasin endale Losti t-särgi teha.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Weirdo » 04. Märts 2008, 19:15

Mu arust üks haige asi on veel see, et kuna "Lost" on nii mitmekülgne, üüratu, suur igas mõttes, siis tekib juba mäluga probleeme. Vähemalt mina unustan juba osad asjad ära, mis on juhtunud kas saarel või kellegi minevikus, ja need seosed kõige vahel. Minu mälu ei suuda seda kõike talletada.
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas eerik » 04. Märts 2008, 19:33

Spoilin veits (uusi) spoilereid:

Michael naaseb selle hooaja kaheksandas osas. Kaheksanda episoodi lõpp pidavat ka mõnusa/pingelise cliffhangeri jätma. Siis tuleb kuupikkune paus. Produtsendid ise väidavad, et see osa on ebatavaline ning paneb aluse millelegi uuele.
Enne hooaja lõppu saame veel teada, kes oli kirstus, mida eelmise hooaja lõpus näidati.
Oceanic 6 lahkub saarelt hooaja viimases osas.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

EelmineJärgmine

Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 15 külalist