Teadmata kadunud

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas LauraOlen » 19. Veebruar 2008, 23:18

Oeh mind ajab nii vihaseks, et kõik umbes vaatavad neljanda hooaja osi (tõmbavad igaltpoolt, vaatavad netist), mul torrentiga ei õnnestu ja lehti ka ei tea kust saaks vaadata. Väga hull, sest ma nii suur fänn ja ma ei tea, tuleb siis aasta (just täpselt, AASTA.)oodata, kui kanal2 viitsiks osta ära.
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

PostitusPostitas Forzelius » 19. Veebruar 2008, 23:25

Ma olen ka selle sarja suur fänn ja mul on hea meel, et ma olen ustavaks jäänud ja suutnud siiamaani vaadata, sest mõned sõbrad arvavad, et see on mõttetuks ja ulmeliseks kiskunud, kuid minu arust on see täiuslik...
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas LauraOlen » 19. Veebruar 2008, 23:32

Forza kirjutas:Ma olen ka selle sarja suur fänn ja mul on hea meel, et ma olen ustavaks jäänud ja suutnud siiamaani vaadata, sest mõned sõbrad arvavad, et see on mõttetuks ja ulmeliseks kiskunud, kuid minu arust on see täiuslik...

Kust sa neljandat hooaega vaatad? :'(
Ma olen see viimane imelik kes kuskilt ei saa ega tea..
Aga nõustun, ka paljud tuttavad on arvanud, et kisub liiga ulmeliseks, aga mina vaatan ikkagi edasi. Kolmas hooaeg on parim ja aina paremaks läheb. Esimest hooaega ei vaadanud näiteks peaaegu üldse. Ja teema läheb aina laiemaks lahti, alguses oli lennuõnnetus, siis punker. Nüüd kolmandas hooajas olid teised, kolmanda hooaja lõpuga tulevad jälle uued - ja uued teemad, nii et aina täiuslikumaks läheb. ;-)
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

PostitusPostitas Forzelius » 19. Veebruar 2008, 23:45

Ei vaatagi neljandat ja ei tea paljusid, kes vaataksid?
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas lostinthemist » 19. Veebruar 2008, 23:47

Mina olen igatahes üks neist, kes vaatab. "Lost" on üks mu lemmikseriaalidest. Pooleteise tunni pärast saab neljanda hooaja kolmandat episoodi hakata vaatama. ^^
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitas Ristop » 19. Veebruar 2008, 23:53

minagi vaatan pidevalt Losti. ja neljandat hooaega vaatan ka.

Üks hea leht kust näha saab
Who needs reasons when you've got heroin.
Kasutaja avatar
Ristop
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 192
Liitunud: 03. September 2007, 21:01
Asukoht: Tallinn/Tartu

PostitusPostitas LauraOlen » 20. Veebruar 2008, 01:47

Avp, ma nii kade. :)) Aga homme siis näeb ära need osad.. :))
Kuigi ma enamvähem tean mis toimuma hakkab, põnevus on siiski suur sest põhiasjad ju nägemata.
Ristop kirjutas:minagi vaatan pidevalt Losti. ja neljandat hooaega vaatan ka.

Üks hea leht kust näha saab


Oi, suuuuuuur aitäh !
Homme siis peale kooli kindlasti vaatab. :)
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

PostitusPostitas lostinthemist » 20. Veebruar 2008, 08:14

4x03 osa sai öösel 1.15 vaadatud. Suht hea osa oli. Nagu tavaks, tekitas veelgi rohkem küsimusi. :))
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitas LauraOlen » 20. Veebruar 2008, 18:01

Nii, hetkel vaatan esimest osa. Enne vaatasin kolmanda hooaja läbivaadet, nii et hetkel laeb edasi.
Kuidagi hästi segane on, ma pooleldi veel ei saa aru ka, noh tegelt põhiliselt saan, aga on ikkagi asju mis jäävad segaseks (ma räägin hetkel ilma subtiitrideta vaatamisest), aga põhiliselt hea seegi et üldse näha saan. :)

Hetkel on mul vist kõige tähtsam Kate/ Sawyer/ Jack, noh et Kate'ist ja Sawyerist saaks paar, sest nad on sarja algusest peale mu lemmikud. Eriti Sawyer. Kui Sawyer ära sureks.. Siis ma ei tea, ma vahepeal arvasin, et siis ma sarja enam ei vaataks, aga see poleks enam tõsi, sest olen ikka suht hull fänn :) . Siis jah, ei tegelt kui vaadata nii surmade koha pealt, siis oleks igaühe surmast kahju. Näiteks ma ei tea kas Ben sureb, aga temagi on mul mingismõttes lemmiktegelane, just sest et ta teab sellest saarest arvatavasti kõige enam nendest inimestest (Jacob on hoopis teine teema juba :)) ), ning jah. Locke meeldib ka kuidagi (aga siiski suht vähe), üks tüüp ütles et Locke kammib täiesti segi... :D

Oot, mitu hooaega veel ees on? Mingi 4? 3? Täpselt ei mäletagi. Igastahes palju.

Edit.
Nii, kõik osad siiamaani nähtud.

Millal siis uus osa tuleb? A, ja mis nad näitavad seal vahepeal, minevikku/ olevikku/ tulevikku , kohe üldse ei saa aru.. :)) Nt see Beni asi lõpus, nad on siis mestis?
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

PostitusPostitas hau » 20. Veebruar 2008, 19:47

No ma olen olnud Losti fänn ja lover juba esimesest hooajast kui see usas eetrisse lasti. Selle ajaga olen sügavalt kiindunud kõikidesse tegelastesse ja neljanda hooaja esimene osa oli mul selle aasta oodatuim hetk. Eelmise hooaja viimane osa, mis linastus pooleldi eile, on mu jaoks mitte ainult losti parim episood vaid üldse teleajaloo parim episood. See twist, mis selle lõpus on, see on nii geniaalne ja ka Jacki elu selles flashis oli päris tume ja masendav nii et kogu episood koos ühe tähtsa tegelase surmaga andis väga kõva põntsu. Samas ka ainus episood, kus flash oli tähtsam ja parem kui saaretegevus. Selline tunne oli nagu seda seriaali tehti, et saaks seda twisti teha, nagu stsenaristid oleks mõelnud seda kirjutades: "you were asking for it."
Esimesed kolm hooaega on vana lost, järgmised kolm on uus lost. 4. hooaja esimene episood ei alganud kellegi silmaga, nagu esimestes kolmes. Nüüd polegi saarel toimuv kõige huvitavam, sest nüüd anti väga selgelt märku, et aeg on väga tähtis mõiste selle sarja juures ja seda rõhutati eriti just 4.3 episoodis. 3. episoodi lõpp oli põhimõtteliselt sama shocking, kui 3. hooaja viimase flashi avastus. Samas on see uus suund, spoiler(neile, kes pole näinud 3. hooaja viimast): flashforward väga hea, sest saare müstika hakkab varsti vaikselt ära kuluma ja on vaja uusi ja värskeid ideid, ning nagu on näha olnud flashidest, siis see töötab praeguseni suurepäraselt. Spoiler(sama): Ma arvan, et varsti minnakse nii kaugele, et osad Oceanic Kuuest ehk neist pääsejatest lähevad saarele tagasi, seda siis flashforwardis, ehk toimub täielik mindfuck ja ajakeeramine. Ma arvan, et see võib olla ühe hooaja viimaste osade lõputwiste. Flashforward saarele tagasitulekust.
Jacki tsitaat 3. finaalist : "We need to go back" iseloomustab väga hästi ka paadunud vaataja tundeid, kes tahab, et losti näidataks edasi ja see ei kaoks eetrist. Ma ei kujuta ette kurbust kui see 2010. aastal linastub viimase hooaja viimane osa.

Losti näol on tegemist praeguse aja, isegi seriaalide ajaloo, parima storytellinguga.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas LauraOlen » 20. Veebruar 2008, 20:44

hau kirjutas:No ma olen olnud Losti fänn ja lover juba esimesest hooajast kui see usas eetrisse lasti. Selle ajaga olen sügavalt kiindunud kõikidesse tegelastesse ja neljanda hooaja esimene osa oli mul selle aasta oodatuim hetk. Eelmise hooaja viimane osa, mis linastus pooleldi eile, on mu jaoks mitte ainult losti parim episood vaid üldse teleajaloo parim episood. See twist, mis selle lõpus on, see on nii geniaalne ja ka Jacki elu selles flashis oli päris tume ja masendav nii et kogu episood koos ühe tähtsa tegelase surmaga andis väga kõva põntsu. Samas ka ainus episood, kus flash oli tähtsam ja parem kui saaretegevus. Selline tunne oli nagu seda seriaali tehti, et saaks seda twisti teha, nagu stsenaristid oleks mõelnud seda kirjutades: "you were asking for it."
Esimesed kolm hooaega on vana lost, järgmised kolm on uus lost. 4. hooaja esimene episood ei alganud kellegi silmaga, nagu esimestes kolmes. Nüüd polegi saarel toimuv kõige huvitavam, sest nüüd anti väga selgelt märku, et aeg on väga tähtis mõiste selle sarja juures ja seda rõhutati eriti just 4.3 episoodis. 3. episoodi lõpp oli põhimõtteliselt sama shocking, kui 3. hooaja viimase flashi avastus. Samas on see uus suund, spoiler(neile, kes pole näinud 3. hooaja viimast): flashforward väga hea, sest saare müstika hakkab varsti vaikselt ära kuluma ja on vaja uusi ja värskeid ideid, ning nagu on näha olnud flashidest, siis see töötab praeguseni suurepäraselt. Spoiler(sama): Ma arvan, et varsti minnakse nii kaugele, et osad Oceanic Kuuest ehk neist pääsejatest lähevad saarele tagasi, seda siis flashforwardis, ehk toimub täielik mindfuck ja ajakeeramine. Ma arvan, et see võib olla ühe hooaja viimaste osade lõputwiste. Flashforward saarele tagasitulekust.
Jacki tsitaat 3. finaalist : "We need to go back" iseloomustab väga hästi ka paadunud vaataja tundeid, kes tahab, et losti näidataks edasi ja see ei kaoks eetrist. Ma ei kujuta ette kurbust kui see 2010. aastal linastub viimase hooaja viimane osa.

Losti näol on tegemist praeguse aja, isegi seriaalide ajaloo, parima storytellinguga.


Hm. Äärmiselt huvitav ja heasmõttes shokeeriv seda lugeda. Isiklikult ei saanud kolme esimese osa põhjal väga aru. Palju uusi tegelasi, ei saa aru kas vahepeal näidatakse enam minevikku/tulevikku/üldse mingit und või üldse mida, kõik tegelased on kuskil laiali, ei tea enam mõne tegelase kohta (eriti Locke'i) mida ta jahib vms. Nii et nüüd on peas küll suht korralagedus losti osas... :D
Ma ei tea kas mul ongi varem nii palju küsimusi olnud seoses lostiga, täiesti lõpp. Kõigepealt kõige enam huvitavamad teemad.. Sa tundud selline inimene, kes üldiselt teab kõike lostist.
Nii. Mismõttes kolm esimest hooaega on vana lost? Mu lemmik on just kolmas hooaeg, ma ei tea üldse kas ma sellest üle saan, see on nii super hooaeg... Neljas tundus kuidagi.. VÄGA erinev, hoopis uued teemad/ asjad sees. Samas ka hea. Ja kuidas siis Sawyeri ja Kate'iga jääb? Noh just enda isiklik arvamus, mis sa arvad kuidas nende nn. saatus on? Ja see Benjamini teema, ta on ka selline tegelane kes paelub mind kohe tõsiselt. Mille nimel tema üldse koguaeg nn. töötab, mis on ta eesmärk? Ja kui nad on selle Sayid'iga mestis, siis millal nad selle kokku leppisid? Siis kui nad koos olid? Seal tõesti tundus, et näitas nagu tulevikku? See tuleviku teema on täiestilõpp kui haigelt painav, liiiiiga palju küsimusi... :D Ma ei teagi, ma rohkem hetkel ei hakkagi küsima.. Natuke arutlen mõne asja üle. .
Näiteks veidi kahju on see saare teema, sest et kogu see sari on rajatud ju nii saare kui ka inimeste peale, kui pooled sealt saarelt lahkuksid siis kaoks kogu point ju.. Või ma ei tea. See uue losti teema on hetkel ikka tapvalt harjumatu, aga tõesti endal oli ka näha osasid vaadates, et see poleks nagu enam vana lost. Kuidagi kurvem hõng on ka sees (arvatavasti ma ainult kujutasin seda ette), agajah. Ei, ma ei teagi kuidas ma täna enam õppida saan ja muuga tegeleda... :D
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

PostitusPostitas hau » 20. Veebruar 2008, 22:28

LauraOlen kirjutas: Mismõttes kolm esimest hooaega on vana lost? Neljas tundus kuidagi.. VÄGA erinev, hoopis uued teemad/ asjad sees.

Ise küsisid, ise vastasid.
Mainiks vahele, et esimese hooaja lõputwist oli see, et nad avasid hatchi, mis tähendab ka seda, et nad pole seal saarel ainsad inimesed. Mystery mystery. Teise hooaja lõpp viis meid kaasajal saaretegevusest välja ja näitas seda arktika uurimisjaama. Teise ja kolmanda hooajaga uuriti sügavuti kõiki teisi saarel elavaid gruppe ja mõistatusi vaatajal tekib juba selgem pilt saare ajaloost ja othersitest. Nüüd kolmanda lõputwist seisnes selles, et osad tegelased päästeti ja sarja storytellingu mõistes tehti suuri muudatusi ehk keerati meile tuttav flashback pahupidi ja see viskas tõrva losti mõistatustetulle. Kuigi saarel on veel väga palju seletamatuid ja isegi paranormaalseid juhtumeid/asju (WTF see smoke on? Ja Jakob) on suudetud flashid muuta veel huvitavamaks ja müstilisemaks.


LauraOlen kirjutas: Ja kuidas siis Sawyeri ja Kate'iga jääb? Noh just enda isiklik arvamus, mis sa arvad kuidas nende nn. saatus on?

Järgmine osa on Kate flash. Traileris nähtu põhjal on Katest saanud staar, eks siis näeb, kas Sawyer oli üks Oceanic Six või kellega tal see eraelu on, sest 3. hooaja lõpus ta rääkis kellestki kellega ta koos elab, ja Jack see pole.. Ma kaldun arvama, et Sawyer, aga see oleks liiga loogiline ja siis see poleks üldse intrigeeriv.



LauraOlen kirjutas:Ja see Benjamini teema, ta on ka selline tegelane kes paelub mind kohe tõsiselt. Mille nimel tema üldse koguaeg nn. töötab, mis on ta eesmärk? Ja kui nad on selle Sayid'iga mestis, siis millal nad selle kokku leppisid?

See, et Sayid töötas Beni jaoks oli kindlalt tulevik. Sayid ütles viimases osas, et ta müüb enne oma hinge, kui töötab Beni heaks. Maybe he did..
Ja Benil pidi olema oma spioon laeval ju, nüüd Sayid lendab laevale, äkki tema saabki Beni spiooniks. See on muidugi liiga haige loogika.
Sayidil peab olema tulevikus mingi motivaator, et ta töötaks Beni heaks. Kuna saarelt päästeti ainult 6 inimest, siis enamus jäi maha. Äkki need 6 valetavad, et nad on ainsad, kes on elus, kuid samal ajal Locke ja ta tribe elavad saarel õnnelikku elu pärismaailmast eraldatuna. See must, kes käis Hurleyga kohtumas, tundus olevat väga libe vennike, äkki ta tahab paljastada nende saladust. Ja äkki Sayidi peaeesmärk oligi tappa see must, sest sellel on kindlalt mingi teema saarega, saatis ta ju uurimisgrupi sinna ja puha. Ja nagu me teame lavastati Oceanic 11 lennuõnnetus, sest lennukivrakk oli ju mere põhjas ja kogu maailm arvas, et reisijad olid surnud. JA miks Jack üleüldse tahab tagasi minna? Praeguste forwardite põhjal võib öelda, et päris maailma naasemine oli vale otsust, sest kõigi elu on suhteliselt nukker.

Rääkides Benist, see on üks mu lemmik tegelasi, Michael Emerson, kes jäi mulle esimest korda silma kui üks Sawi ohvritest, on ikka väga kõva näitleja ja ta teeb Lostis praeguse aja seriaalide ühte parimat näitlemist. Hull karakter.


LauraOlen kirjutas:Näiteks veidi kahju on see saare teema, sest et kogu see sari on rajatud ju nii saare kui ka inimeste peale, kui pooled sealt saarelt lahkuksid siis kaoks kogu point ju.. Või ma ei tea. See uue losti teema on hetkel ikka tapvalt harjumatu, aga tõesti endal oli ka näha osasid vaadates, et see poleks nagu enam vana lost. Kuidagi kurvem hõng on ka sees (arvatavasti ma ainult kujutasin seda ette), agajah. Ei, ma ei teagi kuidas ma täna enam õppida saan ja muuga tegeleda... :D

Alguses oligi Losti tõmbenumber see suur müstika ja mis toimub???, aga kui see hakkas vaikselt kaduma või hakkas seda liiga palju tekkima, siis paljud kaotasid kahjuks selle kultusseriaali vastu huvi. Ega selle müstika najale ei saagi ju 6 hooajalist seriaali üles ehitada, asi venib ajapikku, nagu mõnedest 2. ja 3. hooaja osadest oli mõista. Ja ausaltöeldes vastuste saamine pole pooltki nii huvitav kui see uus müstika ja uued küsimused. Põhiline on ikkagi tegelased, kellesse ma isiklikult olen päris sügavalt juba kiindunud ja see Charlie surma värk ja 4. hooaja Hurley osa läks ikka hinge küll. Ja see saareelu tundub enamikele meeldivat, sest paljud pääsesid oma probleemidest ja said seal alustada puhta lehega. Sellepärast Sawyer ei olegi nii kettas tagasiminemise ideest. Forwardis tundus Jacki ja Sayidi elu ikka väga nukker, Hurley oli küll oma vaimuhaiglamullis õnnelik, aga pärismaailmas oli temalgi probleeme.

oeh
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ristop » 20. Veebruar 2008, 23:27

hau kirjutas:
LauraOlen kirjutas: Mismõttes kolm esimest hooaega on vana lost? Neljas tundus kuidagi.. VÄGA erinev, hoopis uued teemad/ asjad sees.

Ise küsisid, ise vastasid.
Mainiks vahele, et esimese hooaja lõputwist oli see, et nad avasid hatchi, mis tähendab ka seda, et nad pole seal saarel ainsad inimesed. Mystery mystery. Teise hooaja lõpp viis meid kaasajal saaretegevusest välja ja näitas seda arktika uurimisjaama. Teise ja kolmanda hooajaga uuriti sügavuti kõiki teisi saarel elavaid gruppe ja mõistatusi vaatajal tekib juba selgem pilt saare ajaloost ja othersitest. Nüüd kolmanda lõputwist seisnes selles, et osad tegelased päästeti ja sarja storytellingu mõistes tehti suuri muudatusi ehk keerati meile tuttav flashback pahupidi ja see viskas tõrva losti mõistatustetulle. Kuigi saarel on veel väga palju seletamatuid ja isegi paranormaalseid juhtumeid/asju (WTF see smoke on? Ja Jakob) on suudetud flashid muuta veel huvitavamaks ja müstilisemaks.


LauraOlen kirjutas: Ja kuidas siis Sawyeri ja Kate'iga jääb? Noh just enda isiklik arvamus, mis sa arvad kuidas nende nn. saatus on?

Järgmine osa on Kate flash. Traileris nähtu põhjal on Katest saanud staar, eks siis näeb, kas Sawyer oli üks Oceanic Six või kellega tal see eraelu on, sest 3. hooaja lõpus ta rääkis kellestki kellega ta koos elab, ja Jack see pole.. Ma kaldun arvama, et Sawyer, aga see oleks liiga loogiline ja siis see poleks üldse intrigeeriv.



LauraOlen kirjutas:Ja see Benjamini teema, ta on ka selline tegelane kes paelub mind kohe tõsiselt. Mille nimel tema üldse koguaeg nn. töötab, mis on ta eesmärk? Ja kui nad on selle Sayid'iga mestis, siis millal nad selle kokku leppisid?

See, et Sayid töötas Beni jaoks oli kindlalt tulevik. Sayid ütles viimases osas, et ta müüb enne oma hinge, kui töötab Beni heaks. Maybe he did..
Ja Benil pidi olema oma spioon laeval ju, nüüd Sayid lendab laevale, äkki tema saabki Beni spiooniks. See on muidugi liiga haige loogika.
Sayidil peab olema tulevikus mingi motivaator, et ta töötaks Beni heaks. Kuna saarelt päästeti ainult 6 inimest, siis enamus jäi maha. Äkki need 6 valetavad, et nad on ainsad, kes on elus, kuid samal ajal Locke ja ta tribe elavad saarel õnnelikku elu pärismaailmast eraldatuna. See must, kes käis Hurleyga kohtumas, tundus olevat väga libe vennike, äkki ta tahab paljastada nende saladust. Ja äkki Sayidi peaeesmärk oligi tappa see must, sest sellel on kindlalt mingi teema saarega, saatis ta ju uurimisgrupi sinna ja puha. Ja nagu me teame lavastati Oceanic 11 lennuõnnetus, sest lennukivrakk oli ju mere põhjas ja kogu maailm arvas, et reisijad olid surnud. JA miks Jack üleüldse tahab tagasi minna? Praeguste forwardite põhjal võib öelda, et päris maailma naasemine oli vale otsust, sest kõigi elu on suhteliselt nukker.

Rääkides Benist, see on üks mu lemmik tegelasi, Michael Emerson, kes jäi mulle esimest korda silma kui üks Sawi ohvritest, on ikka väga kõva näitleja ja ta teeb Lostis praeguse aja seriaalide ühte parimat näitlemist. Hull karakter.


LauraOlen kirjutas:Näiteks veidi kahju on see saare teema, sest et kogu see sari on rajatud ju nii saare kui ka inimeste peale, kui pooled sealt saarelt lahkuksid siis kaoks kogu point ju.. Või ma ei tea. See uue losti teema on hetkel ikka tapvalt harjumatu, aga tõesti endal oli ka näha osasid vaadates, et see poleks nagu enam vana lost. Kuidagi kurvem hõng on ka sees (arvatavasti ma ainult kujutasin seda ette), agajah. Ei, ma ei teagi kuidas ma täna enam õppida saan ja muuga tegeleda... :D

Alguses oligi Losti tõmbenumber see suur müstika ja mis toimub???, aga kui see hakkas vaikselt kaduma või hakkas seda liiga palju tekkima, siis paljud kaotasid kahjuks selle kultusseriaali vastu huvi. Ega selle müstika najale ei saagi ju 6 hooajalist seriaali üles ehitada, asi venib ajapikku, nagu mõnedest 2. ja 3. hooaja osadest oli mõista. Ja ausaltöeldes vastuste saamine pole pooltki nii huvitav kui see uus müstika ja uued küsimused. Põhiline on ikkagi tegelased, kellesse ma isiklikult olen päris sügavalt juba kiindunud ja see Charlie surma värk ja 4. hooaja Hurley osa läks ikka hinge küll. Ja see saareelu tundub enamikele meeldivat, sest paljud pääsesid oma probleemidest ja said seal alustada puhta lehega. Sellepärast Sawyer ei olegi nii kettas tagasiminemise ideest. Forwardis tundus Jacki ja Sayidi elu ikka väga nukker, Hurley oli küll oma vaimuhaiglamullis õnnelik, aga pärismaailmas oli temalgi probleeme.

oeh



pääääris põhjalik analüüs. :)
Who needs reasons when you've got heroin.
Kasutaja avatar
Ristop
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 192
Liitunud: 03. September 2007, 21:01
Asukoht: Tallinn/Tartu

PostitusPostitas hau » 21. Veebruar 2008, 15:13

jah, küsige veel, arutame veel. Lostist võib rääkida lõputult. Väga nüansirikas.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 21. Veebruar 2008, 15:23

Nonii, kolmas hooaeg vaadatud ja ikka päris palju asju jäi lahtiseks:

Esiteks ütlen, et siin on viimase osa kohta SPOILERID, nii, et kes pole näinud või ei taha teada lõppu, ärgu lugegu...

Kõigepealt tahaks öelda, et see on mu lemmikseriaal. Ükski teine seriaal ei suuda hoida nii palju põnevust 3 aasta jooksul. Flashide ja reaalaja põimimine omavahel annab väga palju juurde..

Nüüd siis asjast:
Kuna ma pole neljandat hooaega näinud, siis ei tea rohkemat kui seda, mida kolmanda viimases nägin. Miks Locke järsku Beni poolele asus? Kas siis kogu see aeg, kui Jack selle habemega oli, oli juba tulevikus? Kellega Kate koos elab? Kes saatis selle Las Vegase tšiki sinna saarele? Mis juhtuks, kui nad saarelt ära saaksid? Kuidas need teised sinna algselt said (mitte Dharma tüübid, aga need, kellega Ben kaasa läks selles, osas, kus tema saareletulekut näitas)? Miks Charlie (enne oma surma) ei võinud seda ust väljaspoolt sulgeda ning koos Desmondiga Peeglist põgeneda (Des'i ilmutuse põhjal ainult jäi sinna? minuarust ei oleks mitte midagi muutunud, kui ta oleks ära põgenenud sealt ruumist, signaal Pennyga kadus ära juba peale vee sissevoolamist ju...)

Küsimusi on kindlasti veel, hetkel ei tule lihtsalt meelde.

Mõned kommentaarid ka siis veel. Meeldib selle sarja muusika. Nii oskuslikult osatakse seda põimida osava kaameratöö ning kiire sündmustikuga. Ja veel - 3-nda hooaja jooksul on mulle üha enam meeldima hakanud Ben Linus. See, et kõik teised tema nö "meeskonnast" ära tapetakse (see ranna värk, ei mõtle neid, kes seal laagris olid), ja üleüldse, et ta on enamus oma elust saarel elanud ja siis tulevad mingid reisijad sinna ning hakkavad tema inimesi tapma. Samuti see osa, mis näitas, kuidas Ben sinna saarele sattus, see oli lihtsalt liiga hea. Pani veel rohkem temast hoolima mind...
Kõige rohkem kahju oli mul temast siis, kui Naomi sai signaali kätte - Ben vajus näost ära. Ma pigem tahaks, et Ben saaks oma tahtmise siin seriaalis, kuna ta on lihtsalt nii vinge ja ainulaadne kuju. Kõik peaks neljandas hooajas ja sarja lõpuks laabuma nii nagu tema tahab - see mulle meeldiks...
Charliest on kahju. Nii lahe oli see, kuidas nad Desmondiga sõbraks said. Ennem mulle Charlie eriti ei meeldinud, kuid kui mulle ette räägiti, et ta surma saab, ning ka märgid vihjasid sellele umbes 2 osa enne lõppu (nimekirja koostamine, + veel arvukad Desmondi nägemused), siis läks palju rohkem peale tema tegelaskuju... ning samuti Jack'ist, vaadates ta elu hiljem...
Ja mina samuti ei kujuta ette, mida ma teen, kui see seriaal aastal 2010 läbi saab, olen tõsine fanboy, mis teha. See on kahtlemata üks parimaid seriaale ever-made...Sellest võiks veel lõputult rääkida, eriti Ben'ist...
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

EelmineJärgmine

Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 28 külalist