Teadmata kadunud

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas hau » 21. Veebruar 2008, 16:26

Lugesin Lindelofi ja Cuse intervjuust välja sellist inffi, et neljas hooaeg keskendub just nendele vastustele, mis on seotud saarelt pääsemisega, kes pääseb, miks pääseb, kes jääb, miks jääb. Smoke monster ja Jakob ei pidavat olema asjad, millele vastust oodata. Flashforwardi juures on väga huvitav veel see ajajoon, et kuna Jack kohtus Katega ja kuna ta kohtus Hurleyga, kuna Sayid ja Ben koos tegutsevad jne.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 21. Veebruar 2008, 16:36

See flashforward kolmanda hooaja viimases osas jättis rõvedalt võimsa mulje. Eriti need kaardid Jacki laua peal....

Ja see lause: We have to go backavaldab ka muljet. Umbes, et me ei teinud ikkagi õiget asja. See teeb ka selle saare veel salapärasemaks...Igatahes jah, 4.1. vaadatud ning väga põnev on....
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Ristop » 21. Veebruar 2008, 21:23

minu jaoks läks neljas hooaeg jälle põnevaks. esimene ja teine olid väga head aga kolmas oli kuidagi lahja. võibolla on asi ainult minus. aga neljanda esimene osa suutis juba meele rõõmsaks teha. ja homme saab neljandat osa näha. O.o
Who needs reasons when you've got heroin.
Kasutaja avatar
Ristop
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 192
Liitunud: 03. September 2007, 21:01
Asukoht: Tallinn/Tartu

PostitusPostitas hau » 22. Veebruar 2008, 12:13

4.4
Holy Shit! Selle episoodi viimane osa pani mind õhkuahmima. Täiesti hull, milliste pettuste, varjamiste ja valedega need 6 pääsejat on saarelt tulnud. Kate kasvatab Claire last. Väga hull. Terve episoodi vältel ma mõtlesin, et kui Kate on rase ja flashis on tal juba laps, siis peaks minema vähemalt aasta enne kui nad pääsevad saarelt. Aga kui mõelda, et Aaron on ka alla aastane ja tulevikus ta juba paistis päris mitme aastane laps, siis peaks veel kauem minema enne kui Kate ja teised 5 pääsevad saarelt. Äkki alles 6. hooaja lõpus toimub pääsemine.(raskesti usutav). See, et Aaron on üks Oceanic 6st on täiesti ootamatu. Nüüd ei tule uut forwardit kuni alles aprilli lõpus, kui sari tuleb puhkuselt, aga kolm osa on veel selles pooles, need siis flashbackidega.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas LauraOlen » 22. Veebruar 2008, 14:58

Ma hetkel veel pole näind neljandat, sest mõlemas arvutis jamab, miskipärast ei näita. Samas lugedes youtube'is kommentaare, tundub ikka et Sawyer & Kate ei jäägi kokku. Täiesti lõpp, pooled losti fännid nii loodavad, etnoh, vähemalt ükski õnnelik asi oleks selle sarja lõpus vms.
Sest ma usun et sari lõppeb (ja on ka praegu) väga kurvalt. Noh, juba neljandat hooaega vaadates on selline väga kurb hõng sees, nagu enne mainisin.
Kuigi segadus on mul siiski veel ikka väga suur. Loodan et saan neljanda hooajaga asja selgemaks. See tulevik mida nad näitavad, on kuuenda hooaja oma?
Aga nõustun Forzaga Ben'i koha pealt, paeluv ja huvitav tegelane. Ühtlasi olen ma nii tema kui ka nende nn. heade tegelaste poolt, rohkem ikka heade aga ega Ben'i ka.
Agajah, ei, ikka suhteliselt raske on harjuda uue lostiga hetkel. Mingismõttes nagu hoopis teine sari.. ;-)
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

PostitusPostitas Forzelius » 22. Veebruar 2008, 20:16

http://www.surfthechannel.com - see usaldusväärsem link. Teisega mul 4.4 ei mängi...
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas LauraOlen » 22. Veebruar 2008, 22:56

Oot, neid jäi 8 või 6 ellu ? (kui tulevikku näitab)
Kas Sawyer siis sureb neljandas/viiendas (või kuuendas) hooajas ära?
Ma arvan, et sellest tuleb siis minu jaoks üks losti kurvemaid hetki üldse! :| :'( :'( EIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII !!
(okei, vaatan edasi, hetkel vaatan seda kohtu kohta seal, ma lihtsalt pidin selle postituse tegema)
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

PostitusPostitas hau » 22. Veebruar 2008, 23:10

LauraOlen kirjutas:Oot, neid jäi 8 või 6 ellu ? (kui tulevikku näitab)

6 pääses, väidetavalt 8 jäi peale õnnetust ellu. Aga see, mis nad päris maailmale räägivad on vale nagunii.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 22. Veebruar 2008, 23:14

Raudselt on vale. Mind huvitab hoopis Claire'i saatus
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas hau » 22. Veebruar 2008, 23:21

Forza kirjutas:Raudselt on vale. Mind huvitab hoopis Claire'i saatus


Claire kas suri või andis oma lapse Kate kätte, et laps saaks päris maailmas parema elu peale.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 22. Veebruar 2008, 23:49

Seda arvan minagi, kardan esimest varianti. Üldse, varsti võiks näidata, kuidas saarelt pääsemine toimub, kes on 6-s ning kuidas see selection käis. Aga eks selleks peab ootama oma pool aastat...
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas eerik » 23. Veebruar 2008, 01:30

hau kirjutas:4.4
See, et Aaron on üks Oceanic 6st on täiesti ootamatu.

Aaronit küll sinna kuuikusse ei arvestata. Seal on Kate, Jack, Sayid, Hurley, Sun ja Jin.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Forzelius » 23. Veebruar 2008, 01:43

Mida fakki rezpekt, miks sa ette ütlesid, seda ei olnud ju mitte kuskilt veel teada...Siin käis ikka jutt kuni 4.4-ni ja sealt küll ei selgunud veel Jini ja Suni. Ära palun rohkem räägi...Ja üldse, kust sa tead, 4.5-te pole veel väljaski ju
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas eerik » 23. Veebruar 2008, 02:26

No sorry, kui sind ära spoilisin. Kusagil pole kirjas, et ei tohi spoilereid postitada. Ja minu arvates on valgel ja muidu loetamatul tekstil ka oma eesmärk.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas LauraOlen » 23. Veebruar 2008, 02:34

See koht neljandas osas kus Kate läheb Sawyeri juurde ning nad suudlema hakkavad, tõi mulle pisarad silma. :') Heasmõttes.
''Seal on Kate, Jack, Sayid, Hurley, Sun ja Jin.''
Miks kuradi päralt peavad olema nende seas Hurley, Sun ja Jin? Või näiteks Sayid? Miks ei võiks Sawyer seal olla? :vihane:
Kui see tegelane sureb (või saab talle osaks halb saatus), siis ma olen küll ülisolvunud ja ülikurb. :'(
Aga muidu neljas osa oli ülihea, mulle meeldis. Ma ei tea kas mulle Kate nii väga meeldibki, tulevikus ma mõtlen.

Aga mismõttes me saame kuue kuu pärast või ma ei tea? Mis teema siin käib nende kuudega? :)) Neljas hooaeg on ju ameerikas väljas ja me näeme osasid päev peale päris osade välja laskmist? Nüüd kuudega ka mingi segadus.. :D

Aga viienda osa klipp on ülilahe, http://uk.youtube.com/watch?v=veHaMFn9Bfs vaadake kes pole näind.

A, ja rezpekt veel, oled kindel et just nemad pääsevad? Kui sa nii palju tulevikust tead, siis ütle kas Sawyer jääb ellu või mis temast saab?
(Vabandust et ma nii segane siin Sawyeriga, see tegelane on mulle lihtsalt sügavale südamesse pugenud.. :$ )

Ja ohissand, ma pole neid spoilimisasju isegi tähele pannud, ma nii õhinas losti ja nende mõtetega juba lihtsalt.. :))
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

EelmineJärgmine

Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 18 külalist